Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7 Sokol Mostek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodinář Alfred
Král Zdeněk
 
 
Břeň Martin
Stříteský Martin
 
 
     3110
2.Frydrych Miroslav
Balcar Jiří
 
 
Hašek Jakub
Břeň Martin
 
 
     3120
3.Balcar JiříLásko Martin     3030
4.Hodinář AlfredHašek Jakub     3040
5.Frydrych MiroslavBřeň Martin     3050
6.Doubrava ZdeněkStříteský Martin     3060
7.Hodinář AlfredLásko Martin     3070
8.Frydrych MiroslavHašek Jakub     3080
9.Doubrava ZdeněkBřeň Martin     3090
10.Balcar JiříStříteský Martin     30100
11.Frydrych MiroslavLásko Martin     30110
12.Doubrava ZdeněkHašek Jakub     30120
13.Balcar JiříBřeň Martin     23121
14.Hodinář AlfredStříteský Martin     30131
15.Doubrava ZdeněkLásko Martin     30141
16.Balcar JiříHašek Jakub     30151
17.Hodinář AlfredBřeň Martin     32161
18.Frydrych MiroslavStříteský Martin     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balcar Jiří31Lásko Martin04
Hodinář Alfred40Hašek Jakub04
Frydrych Miroslav40Břeň Martin13
Doubrava Zdeněk40Stříteský Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
     1301
2.Drábek Jiří
Drábková Tereza
 
 
Gregor Miroslav
Ryšálek Tomáš
 
 
     3211
3.Drábková TerezaRybka Tomáš ml.     0312
4.Drábková VendulaValenta Aleš     0313
5.Drábková VeronikaRyšálek Tomáš     3223
6.Drábek JiříGregor Miroslav     1324
7.Drábková VendulaRybka Tomáš ml.     0325
8.Drábková VeronikaValenta Aleš     0326
9.Drábek JiříRyšálek Tomáš     3036
10.Drábková TerezaGregor Miroslav     0337
11.Drábková VeronikaRybka Tomáš ml.     1338
12.Drábek JiříValenta Aleš     3248
13.Drábková TerezaRyšálek Tomáš     3058
14.Drábková VendulaGregor Miroslav     0359
15.Drábek JiříRybka Tomáš ml.     23510
16.Drábková TerezaValenta Aleš     13511
17.Drábková VendulaRyšálek Tomáš     32611
18.Drábková VeronikaGregor Miroslav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábková Tereza13Rybka Tomáš ml.40
Drábková Vendula13Valenta Aleš31
Drábková Veronika13Ryšálek Tomáš04
Drábek Jiří22Gregor Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:38 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Libor
Drahoš Roman
 
 
Herel Miroslav
Dvořák Martin
 
 
     0301
2.Šlegr Tomáš
Stejskal Jan
 
 
Mrkos Roman
Krejsa Miroslav
 
 
     3111
3.Drahoš RomanHerel Miroslav     0312
4.Šimek LiborDvořák Martin     0313
5.Šlegr TomášMrkos Roman     1314
6.Stejskal JanKrejsa Miroslav     1315
7.Šimek LiborHerel Miroslav     1316
8.Šlegr TomášDvořák Martin     1317
9.Stejskal JanMrkos Roman     3127
10.Drahoš RomanKrejsa Miroslav     0328
11.Šlegr TomášHerel Miroslav     3238
12.Stejskal JanDvořák Martin     0339
13.Drahoš RomanMrkos Roman     03310
14.Šimek LiborKrejsa Miroslav     30410
15.Stejskal JanHerel Miroslav     31510
16.Drahoš RomanDvořák Martin     03511
17.Šimek LiborMrkos Roman     30611
18.Šlegr TomášKrejsa Miroslav     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drahoš Roman04Herel Miroslav22
Šimek Libor22Dvořák Martin40
Šlegr Tomáš22Mrkos Roman22
Stejskal Jan22Krejsa Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:38 TJ Sokol Sudslava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shejbal Martin
Stříteský Vít
 
 
Gajdošík Petr
Marek Jakub
 
 
     1301
2.Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
Pavelka Dominik
Bubnová Kateřína
 
 
     2302
3.Shejbal MartinBubnová Kateřína     3112
4.Stříteský VítPavelka Dominik     1313
5.Novák OndřejGajdošík Petr     3023
6.Říha JosefMarek Jakub     1324
7.Stříteský VítBubnová Kateřína     3034
8.Novák OndřejPavelka Dominik     2335
9.Říha JosefGajdošík Petr     0336
10.Shejbal MartinMarek Jakub     3246
11.Novák OndřejBubnová Kateřína     3056
12.Říha JosefPavelka Dominik     1357
13.Shejbal MartinGajdošík Petr     3167
14.Stříteský VítMarek Jakub     1368
15.Říha JosefBubnová Kateřína     0369
16.Shejbal MartinPavelka Dominik     23610
17.Stříteský VítGajdošík Petr     31710
18.Novák OndřejMarek Jakub     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Shejbal Martin31Bubnová Kateřína13
Stříteský Vít22Pavelka Dominik40
Novák Ondřej22Gajdošík Petr13
Říha Josef04Marek Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:51 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jiří
Janďourek Pavel
 
 
Jůza Václav
Dian Marian
 
 
     0301
2.Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
Sodomka Vladislav
Vojnar Jiří
 
 
     1302
3.Záloha JanJůza Václav     0303
4.Horčička RudolfDian Marian     1304
5.Matoušek JiříSodomka Vladislav     3214
6.Janďourek PavelVojnar Jiří     0315
7.Horčička RudolfJůza Václav     0316
8.Matoušek JiříDian Marian     1317
9.Janďourek PavelSodomka Vladislav     3227
10.Záloha JanVojnar Jiří     0328
11.Matoušek JiříJůza Václav     0329
12.Janďourek PavelDian Marian     3239
13.Záloha JanSodomka Vladislav     03310
14.Horčička RudolfVojnar Jiří     03311
15.Janďourek PavelJůza Václav     03312
16.Záloha JanDian Marian     13313
17.Horčička RudolfSodomka Vladislav     03314
18.Matoušek JiříVojnar Jiří     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záloha Jan04Jůza Václav40
Horčička Rudolf04Dian Marian31
Matoušek Jiří13Sodomka Vladislav22
Janďourek Pavel22Vojnar Jiří40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline