Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:52 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lásko Martin
Hašek Jakub
 
 
Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
     2301
2.Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
     0302
3.Lásko MartinZáloha Jan     1303
4.Hašek JakubHorčička Rudolf     0304
5.Břeň MartinJanďourek Pavel     0305
6.Stříteský MartinSládková Veronika     2306
7.Hašek JakubZáloha Jan     0307
8.Břeň MartinHorčička Rudolf     2308
9.Stříteský MartinJanďourek Pavel     1309
10.Lásko MartinSládková Veronika     13010
11.Břeň MartinZáloha Jan     13011
12.Stříteský MartinHorčička Rudolf     03012
13.Lásko MartinJanďourek Pavel     03013
14.Hašek JakubSládková Veronika     03014
15.Stříteský MartinZáloha Jan     03015
16.Lásko MartinHorčička Rudolf     03016
17.Hašek JakubJanďourek Pavel     13017
18.Břeň MartinSládková Veronika     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lásko Martin04Záloha Jan40
Hašek Jakub04Horčička Rudolf40
Břeň Martin13Janďourek Pavel40
Stříteský Martin04Sládková Veronika31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:13 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojnar Jiří
Slavík Tomáš
 
 
Shejbal Martin
Stříteský Vít
 
 
     3010
2.Dian Marian
Sodomka Vladislav
 
 
Duchoslav Pavel
Říha Josef
 
 
     3020
3.Slavík TomášShejbal Martin     3030
4.Vojnar JiříStříteský Vít     3040
5.Dian MarianDuchoslav Pavel     1341
6.Sodomka VladislavŘíha Josef     3051
7.Vojnar JiříShejbal Martin     3061
8.Dian MarianStříteský Vít     3271
9.Sodomka VladislavDuchoslav Pavel     3281
10.Slavík TomášŘíha Josef     3091
11.Dian MarianShejbal Martin     32101
12.Sodomka VladislavStříteský Vít     31111
13.Slavík TomášDuchoslav Pavel     31121
14.Vojnar JiříŘíha Josef     30131
15.Sodomka VladislavShejbal Martin     31141
16.Slavík TomášStříteský Vít     30151
17.Vojnar JiříDuchoslav Pavel     31161
18.Dian MarianŘíha Josef     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavík Tomáš40Shejbal Martin04
Vojnar Jiří40Stříteský Vít04
Dian Marian31Duchoslav Pavel13
Sodomka Vladislav40Říha Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:41 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdošík Petr
Počtýnská Adéla
 
 
Drahoš Radek
Stejskal Jan
 
 
     0301
2.Marek Jakub
Syrový Tomáš
 
 
Šimek Libor
Drahoš Roman
 
 
     3211
3.Syrový TomášDrahoš Radek     3221
4.Marek JakubStejskal Jan     3131
5.Gajdošík TomášDrahoš Roman     3141
6.Počtýnská AdélaŠimek Libor     0342
7.Marek JakubDrahoš Radek     3252
8.Gajdošík TomášStejskal Jan     1353
9.Počtýnská AdélaDrahoš Roman     0354
10.Syrový Tomᚊimek Libor     3064
11.Gajdošík TomášDrahoš Radek     3174
12.Počtýnská AdélaStejskal Jan     0375
13.Syrový TomášDrahoš Roman     1376
14.Marek JakubŠimek Libor     2377
15.Počtýnská AdélaDrahoš Radek     0378
16.Syrový TomášStejskal Jan     2379
17.Marek JakubDrahoš Roman     3289
18.Gajdošík Tomᚊimek Libor     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Tomáš22Drahoš Radek13
Marek Jakub31Stejskal Jan31
Gajdošík Tomáš22Drahoš Roman22
Počtýnská Adéla04Šimek Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Martin
Krejsa Miroslav
 
 
Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
     3010
2.Herel Miroslav
Mrkos Roman
 
 
Drábek Jiří
Drábková Tereza
 
 
     3120
3.Mrkos RomanDrábek Jiří     1321
4.Jiříček JanDrábková Veronika     3131
5.Herel MiroslavDrábková Tereza     3041
6.Krejsa MiroslavDrábková Vendula     3051
7.Jiříček JanDrábek Jiří     1352
8.Herel MiroslavDrábková Veronika     3062
9.Krejsa MiroslavDrábková Tereza     3072
10.Mrkos RomanDrábková Vendula     3182
11.Herel MiroslavDrábek Jiří     2383
12.Krejsa MiroslavDrábková Veronika     3093
13.Mrkos RomanDrábková Tereza     32103
14.Kučera MartinDrábková Vendula     30113
15.Krejsa MiroslavDrábek Jiří     31123
16.Mrkos RomanDrábková Veronika     31133
17.Kučera MartinDrábková Tereza     30143
18.Herel MiroslavDrábková Vendula     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrkos Roman31Drábek Jiří31
Jiříček Jan11Drábková Veronika04
Herel Miroslav31Drábková Tereza04
Krejsa Miroslav40Drábková Vendula04
Kučera Martin20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňous Jan
Rybka Tomáš ml.
 
 
Balcar Jiří
Frydrych Miroslav
 
 
     3110
2.Gregor Miroslav
Řeháček Martin
 
 
Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
     3120
3.Rybka Tomáš ml.Frydrych Miroslav     3130
4.Vaňous JanHrdlička Miloš     1331
5.Ryšálek TomášDoubrava Zdeněk     0332
6.Gregor MiroslavHodinář Alfred     3042
7.Vaňous JanFrydrych Miroslav     3252
8.Ryšálek TomášHrdlička Miloš     0353
9.Gregor MiroslavDoubrava Zdeněk     3063
10.Rybka Tomáš ml.Hodinář Alfred     0364
11.Ryšálek TomášFrydrych Miroslav     0365
12.Řeháček MartinHrdlička Miloš     1366
13.Rybka Tomáš ml.Doubrava Zdeněk     3076
14.Vaňous JanHodinář Alfred     2377
15.Řeháček MartinFrydrych Miroslav     3187
16.Rybka Tomáš ml.Hrdlička Miloš     3197
17.Vaňous JanDoubrava Zdeněk     31107
18.Ryšálek TomášHodinář Alfred     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybka Tomáš ml.31Frydrych Miroslav13
Vaňous Jan22Hrdlička Miloš31
Ryšálek Tomáš04Doubrava Zdeněk13
Gregor Miroslav20Hodinář Alfred31
Řeháček Martin11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline