Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:53 Sportovní Klub DžbánovA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
Stříteský Vít
Shejbal Martin
 
 
     1301
2.Brustamn Stanislav ml.
Lásko Martin
 
 
Duchoslav Pavel
Novák Ondřej
 
 
     0302
3.Břeň MartinStříteský Vít     0303
4.Lásko MartinShejbal Martin     0304
5.Brustamn Stanislav ml.Duchoslav Pavel     0305
6.Stříteský MartinNovák Ondřej     2306
7.Lásko MartinStříteský Vít     0307
8.Brustamn Stanislav ml.Shejbal Martin     0308
9.Stříteský MartinDuchoslav Pavel     3218
10.Břeň MartinNovák Ondřej     0319
11.Brustamn Stanislav ml.Stříteský Vít     03110
12.Stříteský MartinShejbal Martin     03111
13.Břeň MartinDuchoslav Pavel     13112
14.Lásko MartinNovák Ondřej     03113
15.Stříteský MartinStříteský Vít     23114
16.Břeň MartinShejbal Martin     03115
17.Lásko MartinDuchoslav Pavel     13116
18.Brustamn Stanislav ml.Novák Ondřej     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břeň Martin04Stříteský Vít40
Lásko Martin04Shejbal Martin40
Brustamn Stanislav ml.04Duchoslav Pavel31
Stříteský Martin13Novák Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
Stejskal Jan
Jiříček Jaroslav
 
 
     1301
2.Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
Šimek Libor
Drahoš Roman
 
 
     3011
3.Janďourek PavelŠimek Libor     3221
4.Záloha JanDrahoš Roman     3131
5.Matoušek JiříJiříček Jaroslav     3041
6.Horčička RudolfStejskal Jan     0342
7.Záloha JanŠimek Libor     3152
8.Matoušek JiříDrahoš Roman     3062
9.Horčička RudolfJiříček Jaroslav     2363
10.Janďourek PavelStejskal Jan     3273
11.Matoušek JiříŠimek Libor     3183
12.Horčička RudolfDrahoš Roman     1384
13.Janďourek PavelJiříček Jaroslav     3094
14.Záloha JanStejskal Jan     0395
15.Horčička RudolfŠimek Libor     31105
16.Janďourek PavelDrahoš Roman     30115
17.Záloha JanJiříček Jaroslav     31125
18.Matoušek JiříStejskal Jan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janďourek Pavel40Šimek Libor04
Záloha Jan31Drahoš Roman13
Matoušek Jiří40Jiříček Jaroslav13
Horčička Rudolf13Stejskal Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:13 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dian Marian
Jůza Václav
 
 
Drábek Jiří
Drábková Tereza
 
 
     3010
2.Pich Karel
Slavík Tomáš
 
 
Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
     3120
3.Dian MarianDrábková Veronika     3030
4.Slavík TomášDrábková Vendula     3140
5.Jůza VáclavDrábková Tereza     3050
6.Pich KarelDrábek Jiří     0351
7.Slavík TomášDrábková Veronika     3061
8.Jůza VáclavDrábková Vendula     3071
9.Pich KarelDrábková Tereza     3081
10.Dian MarianDrábek Jiří     2382
11.Jůza VáclavDrábková Veronika     3092
12.Pich KarelDrábková Vendula     30102
13.Dian MarianDrábková Tereza     31112
14.Slavík TomášDrábek Jiří     23113
15.Pich KarelDrábková Veronika     31123
16.Dian MarianDrábková Vendula     30133
17.Slavík TomášDrábková Tereza     30143
18.Jůza VáclavŠimek Josef     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dian Marian31Drábková Veronika04
Slavík Tomáš31Drábková Vendula04
Jůza Václav40Drábková Tereza04
Pich Karel31Drábek Jiří30
   Šimek Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:51 Sokol Mostek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Tomáš
Pavelka Dominik
 
 
Frydrych Miroslav
Balcar Jiří
 
 
     0301
2.Gajdošík Petr
Malá Karolína
 
 
Doubrava Zdeněk
Hrdlička Miloš
 
 
     0302
3.Syrový TomášBalcar Jiří     2303
4.Pavelka DominikFrydrych Miroslav     3113
5.Gajdošík PetrHrdlička Miloš     0314
6.Marek JakubDoubrava Zdeněk     2315
7.Pavelka DominikBalcar Jiří     3225
8.Gajdošík PetrFrydrych Miroslav     2326
9.Marek JakubHrdlička Miloš     1327
10.Syrový TomášDoubrava Zdeněk     0328
11.Gajdošík PetrBalcar Jiří     2329
12.Malá KarolínaFrydrych Miroslav     03210
13.Syrový TomášHrdlička Miloš     03211
14.Pavelka DominikDoubrava Zdeněk     13212
15.Malá KarolínaBalcar Jiří     13213
16.Syrový TomášFrydrych Miroslav     03214
17.Pavelka DominikHrdlička Miloš     03215
18.Gajdošík PetrDoubrava Zdeněk     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syrový Tomáš04Balcar Jiří31
Pavelka Dominik22Frydrych Miroslav31
Gajdošík Petr04Hrdlička Miloš40
Marek Jakub02Doubrava Zdeněk40
Malá Karolína02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Herel Miroslav
 
 
Gregor Miroslav
Řeháček Martin
 
 
     3210
2.Kučera Martin
Krejsa Miroslav
 
 
Valenta Aleš
Ryšálek Tomáš
 
 
     3020
3.Krejsa MiroslavGregor Miroslav     0321
4.Dvořák MartinŘeháček Martin     2322
5.Kučera MartinValenta Aleš     3032
6.Mrkos RomanRyšálek Tomáš     3042
7.Dvořák MartinGregor Miroslav     3052
8.Kučera MartinŘeháček Martin     0353
9.Mrkos RomanValenta Aleš     3263
10.Krejsa MiroslavRyšálek Tomáš     3073
11.Kučera MartinGregor Miroslav     3083
12.Herel MiroslavŘeháček Martin     1384
13.Krejsa MiroslavValenta Aleš     3294
14.Dvořák MartinRyšálek Tomáš     30104
15.Herel MiroslavGregor Miroslav     13105
16.Krejsa MiroslavŘeháček Martin     03106
17.Dvořák MartinValenta Aleš     30116
18.Kučera MartinRyšálek Tomáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejsa Miroslav22Gregor Miroslav22
Dvořák Martin31Řeháček Martin40
Kučera Martin31Valenta Aleš04
Mrkos Roman20Ryšálek Tomáš04
Herel Miroslav02   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline