Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11 TJ Sokol Sudslava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Karolína
Počtýnská Adéla
 
 
Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
     3210
2.Syrový Tomáš
Pavelka Dominik
 
 
Lásko Martin
Polák Petr
 
 
     3020
3.Malá KarolínaStříteský Martin     3230
4.Počtýnská AdélaBřeň Martin     3040
5.Pavelka DominikLásko Martin     3050
6.Syrový TomášPolák Petr     3060
7.Počtýnská AdélaStříteský Martin     1361
8.Pavelka DominikBřeň Martin     3071
9.Syrový TomášLásko Martin     3081
10.Malá KarolínaPolák Petr     3091
11.Pavelka DominikStříteský Martin     30101
12.Syrový TomášBřeň Martin     30111
13.Malá KarolínaLásko Martin     30121
14.Počtýnská AdélaPolák Petr     30131
15.Syrový TomášStříteský Martin     31141
16.Malá KarolínaBřeň Martin     03142
17.Počtýnská AdélaLásko Martin     30152
18.Pavelka DominikPolák Petr     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malá Karolína31Stříteský Martin13
Počtýnská Adéla31Břeň Martin13
Pavelka Dominik40Lásko Martin04
Syrový Tomáš40Polák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:20 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojnar Jiří
Kopecký Pavel
 
 
Herel Miroslav
Krejsa Miroslav
 
 
     3210
2.Jůza Václav
Dian Marian
 
 
Dvořák Martin
Mrkos Roman
 
 
     3020
3.Jůza VáclavDvořák Martin     3130
4.Vojnar JiříKrejsa Miroslav     3040
5.Dian MarianHerel Miroslav     2341
6.Kopecký PavelMrkos Roman     3051
7.Vojnar JiříDvořák Martin     3261
8.Dian MarianKrejsa Miroslav     2362
9.Kopecký PavelHerel Miroslav     3072
10.Jůza VáclavMrkos Roman     3082
11.Dian MarianDvořák Martin     1383
12.Kopecký PavelKrejsa Miroslav     3093
13.Slavík TomášHerel Miroslav     30103
14.Vojnar JiříMrkos Roman     30113
15.Kopecký PavelDvořák Martin     31123
16.Slavík TomášKrejsa Miroslav     23124
17.Vojnar JiříHerel Miroslav     32134
18.Dian MarianMrkos Roman     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jůza Václav20Dvořák Martin13
Vojnar Jiří40Krejsa Miroslav22
Dian Marian13Herel Miroslav13
Kopecký Pavel40Mrkos Roman04
Slavík Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
Valenta Aleš
Rybka Tomáš ml.
 
 
     3010
2.Záloha Jan
Horčička Rudolf
 
 
Hajný Miroslav
Ryšálek Tomáš
 
 
     1311
3.Janďourek PavelRybka Tomáš ml.     3221
4.Záloha JanValenta Aleš     0322
5.Horčička RudolfHajný Miroslav     1323
6.Matoušek JiříRyšálek Tomáš     3033
7.Záloha JanRybka Tomáš ml.     1334
8.Horčička RudolfValenta Aleš     0335
9.Matoušek JiříHajný Miroslav     3045
10.Janďourek PavelRyšálek Tomáš     3055
11.Horčička RudolfRybka Tomáš ml.     1356
12.Matoušek JiříValenta Aleš     3066
13.Janďourek PavelHajný Miroslav     3076
14.Záloha JanRyšálek Tomáš     3086
15.Matoušek JiříRybka Tomáš ml.     2387
16.Janďourek PavelValenta Aleš     3297
17.Záloha JanHajný Miroslav     1398
18.Horčička RudolfRyšálek Tomáš     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janďourek Pavel40Rybka Tomáš ml.31
Záloha Jan13Valenta Aleš22
Horčička Rudolf13Hajný Miroslav22
Matoušek Jiří31Ryšálek Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39 Sokol Mostek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
     3110
2.Shejbal Martin
Stříteský Vít
 
 
Balcar Jiří
Král Zdeněk
 
 
     3120
3.Novák OndřejHodinář Alfred     0321
4.Duchoslav PavelBalcar Jiří     1322
5.Shejbal MartinKrál Zdeněk     1323
6.Stříteský VítDoubrava Zdeněk     1324
7.Duchoslav PavelHodinář Alfred     0325
8.Shejbal MartinBalcar Jiří     3135
9.Stříteský VítKrál Zdeněk     1336
10.Novák OndřejDoubrava Zdeněk     0337
11.Shejbal MartinHodinář Alfred     2338
12.Stříteský VítBalcar Jiří     3148
13.Novák OndřejKrál Zdeněk     3058
14.Duchoslav PavelDoubrava Zdeněk     2359
15.Stříteský VítHodinář Alfred     03510
16.Novák OndřejBalcar Jiří     31610
17.Duchoslav PavelKrál Zdeněk     31710
18.Shejbal MartinDoubrava Zdeněk     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Ondřej22Hodinář Alfred40
Duchoslav Pavel13Balcar Jiří13
Shejbal Martin13Král Zdeněk22
Stříteský Vít13Doubrava Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:25 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Libor
Jiříček Jaroslav
 
 
Drábková Veronika
Buben Petr
 
 
     3010
2.Stejskal Jan
Drahoš Radek
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     2311
3.Šimek LiborBuben Petr     3021
4.Jiříček JaroslavDrábková Veronika     3031
5.Stejskal JanDrábek Vladimír     1332
6.Drahoš RadekDrábek Jiří     0333
7.Jiříček JaroslavBuben Petr     3043
8.Stejskal JanDrábková Veronika     3053
9.Drahoš RadekDrábek Vladimír     0354
10.Šimek LiborDrábek Jiří     3064
11.Stejskal JanBuben Petr     3074
12.Drahoš RadekDrábková Veronika     3084
13.Šimek LiborDrábek Vladimír     0385
14.Jiříček JaroslavDrábek Jiří     0386
15.Drahoš RadekBuben Petr     3096
16.Šimek LiborDrábková Veronika     31106
17.Jiříček JaroslavDrábek Vladimír     03107
18.Stejskal JanDrábek Jiří     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Libor31Buben Petr04
Jiříček Jaroslav22Drábková Veronika04
Stejskal Jan22Drábek Vladimír40
Drahoš Radek22Drábek Jiří31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline