Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Miroslav
Mrkos Roman
 
 
Lásko Martin
Břeň Martin
 
 
     3010
2.Herel Miroslav
Dvořák Martin
 
 
Táfl Petr
Hašek Jakub
 
 
     3020
3.Krejsa MiroslavLásko Martin     3130
4.Mrkos RomanBřeň Martin     3040
5.Herel MiroslavTáfl Petr     3150
6.Dvořák MartinHašek Jakub     3060
7.Mrkos RomanLásko Martin     3070
8.Herel MiroslavBřeň Martin     3080
9.Dvořák MartinTáfl Petr     3090
10.Krejsa MiroslavHašek Jakub     30100
11.Herel MiroslavLásko Martin     30110
12.Dvořák MartinBřeň Martin     30120
13.Krejsa MiroslavTáfl Petr     32130
14.Mrkos RomanHašek Jakub     30140
15.Dvořák MartinLásko Martin     30150
16.Krejsa MiroslavBřeň Martin     30160
17.Mrkos RomanTáfl Petr     31170
18.Herel MiroslavHašek Jakub     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejsa Miroslav40Lásko Martin04
Mrkos Roman40Břeň Martin04
Herel Miroslav40Táfl Petr04
Dvořák Martin40Hašek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:37 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdošík Petr
Pavelka Dominik
 
 
Ryšálek Tomáš
Preisler Jan
 
 
     3010
2.Malá Karolína
Počtýnská Adéla
 
 
Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
     0311
3.Počtýnská AdélaRybka Tomáš ml.     0312
4.Pavelka DominikValenta Aleš     3122
5.Gajdošík PetrRyšálek Tomáš     3032
6.Malá KarolínaPreisler Jan     1333
7.Pavelka DominikRybka Tomáš ml.     1334
8.Gajdošík PetrValenta Aleš     3144
9.Malá KarolínaRyšálek Tomáš     3254
10.Počtýnská AdélaPreisler Jan     0355
11.Gajdošík PetrRybka Tomáš ml.     0356
12.Malá KarolínaValenta Aleš     0357
13.Počtýnská AdélaRyšálek Tomáš     0358
14.Pavelka DominikPreisler Jan     3268
15.Malá KarolínaRybka Tomáš ml.     0369
16.Počtýnská AdélaValenta Aleš     03610
17.Pavelka DominikRyšálek Tomáš     30710
18.Gajdošík PetrPreisler Jan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Počtýnská Adéla04Rybka Tomáš ml.40
Pavelka Dominik31Valenta Aleš22
Gajdošík Petr31Ryšálek Tomáš13
Malá Karolína13Preisler Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:15 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pich Karel
Kopecký Pavel
 
 
Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
     3110
2.Vojnar Jiří
Jůza Václav
 
 
Frydrych Miroslav
Balcar Jiří
 
 
     3020
3.Vojnar JiříFrydrych Miroslav     3130
4.Jůza VáclavDoubrava Zdeněk     3040
5.Pich KarelBalcar Jiří     0341
6.Kopecký PavelHodinář Alfred     3051
7.Jůza VáclavFrydrych Miroslav     3061
8.Pich KarelDoubrava Zdeněk     1362
9.Kopecký PavelBalcar Jiří     3072
10.Vojnar JiříHodinář Alfred     3082
11.Baťa KryštofFrydrych Miroslav     0383
12.Kopecký PavelDoubrava Zdeněk     3193
13.Vojnar JiříBalcar Jiří     30103
14.Jůza VáclavHodinář Alfred     30113
15.Kopecký PavelFrydrych Miroslav     30123
16.Vojnar JiříDoubrava Zdeněk     30133
17.Jůza VáclavBalcar Jiří     30143
18.Baťa KryštofHodinář Alfred     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojnar Jiří40Frydrych Miroslav13
Jůza Václav40Doubrava Zdeněk13
Pich Karel02Balcar Jiří13
Kopecký Pavel40Hodinář Alfred13
Baťa Kryštof02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jiří
Janďourek Pavel
 
 
Drábková Tereza
Drábková Vendula
 
 
     3110
2.Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     0311
3.Janďourek PavelDrábková Vendula     3021
4.Záloha JanDrábková Tereza     3131
5.Matoušek JiříDrábek Vladimír     3041
6.Horčička RudolfDrábek Jiří     2342
7.Záloha JanDrábková Vendula     3052
8.Matoušek JiříDrábková Tereza     3162
9.Horčička RudolfDrábek Vladimír     0363
10.Janďourek PavelDrábek Jiří     3073
11.Matoušek JiříDrábková Vendula     3183
12.Horčička RudolfDrábková Tereza     3093
13.Janďourek PavelDrábek Vladimír     32103
14.Záloha JanDrábek Jiří     03104
15.Horčička RudolfDrábková Vendula     13105
16.Janďourek PavelDrábková Tereza     30115
17.Záloha JanDrábek Vladimír     13116
18.Matoušek JiříDrábek Jiří     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janďourek Pavel40Drábková Vendula13
Záloha Jan22Drábková Tereza04
Matoušek Jiří40Drábek Vladimír22
Horčička Rudolf13Drábek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Josef
Stříteský Vít
 
 
Jiříček Jaroslav
Šimek Libor
 
 
     0301
2.Duchoslav Pavel
Novák Ondřej
 
 
Stejskal Jan
Šlegr Tomáš
 
 
     3211
3.Stříteský VítJiříček Jaroslav     2312
4.Říha JosefŠimek Libor     0313
5.Duchoslav PavelStejskal Jan     0314
6.Novák OndřejŠlegr Tomáš     0315
7.Říha JosefJiříček Jaroslav     1316
8.Duchoslav PavelŠimek Libor     2317
9.Novák OndřejStejskal Jan     0318
10.Stříteský VítŠlegr Tomáš     0319
11.Duchoslav PavelJiříček Jaroslav     03110
12.Novák OndřejŠimek Libor     30210
13.Stříteský VítStejskal Jan     03211
14.Říha JosefŠlegr Tomáš     03212
15.Novák OndřejJiříček Jaroslav     03213
16.Stříteský VítŠimek Libor     03214
17.Říha JosefStejskal Jan     03215
18.Duchoslav PavelŠlegr Tomáš     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stříteský Vít04Jiříček Jaroslav40
Říha Josef04Šimek Libor31
Duchoslav Pavel04Stejskal Jan40
Novák Ondřej13Šlegr Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1413:47 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lásko Martin
Polák Petr
 
 
Jiříček Jaroslav
Šimek Libor
 
 
     1301
2.Břeň Martin
Hašek Jakub
 
 
Šlegr Tomáš
Drahoš Roman
 
 
     0302
3.Břeň MartinJiříček Jaroslav     0303
4.Lásko MartinŠimek Libor     0304
5.Hašek JakubŠlegr Tomáš     3114
6.Polák PetrDrahoš Roman     0315
7.Lásko MartinJiříček Jaroslav     0316
8.Hašek JakubŠimek Libor     3126
9.Polák PetrŠlegr Tomáš     0327
10.Břeň MartinDrahoš Roman     0328
11.Hašek JakubJiříček Jaroslav     3238
12.Polák PetrŠimek Libor     0339
13.Břeň MartinŠlegr Tomáš     03310
14.Lásko MartinDrahoš Roman     03311
15.Polák PetrJiříček Jaroslav     03312
16.Břeň MartinŠimek Libor     03313
17.Lásko MartinŠlegr Tomáš     03314
18.Hašek JakubDrahoš Roman     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břeň Martin04Jiříček Jaroslav31
Lásko Martin04Šimek Libor31
Hašek Jakub40Šlegr Tomáš31
Polák Petr04Drahoš Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23 TJ Sokol Sudslava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Tereza
Buben Petr
 
 
Stříteský Vít
Novák Ondřej
 
 
     3210
2.Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
Říha Josef
Shejbal Martin
 
 
     3020
3.Drábková TerezaStříteský Vít     1321
4.Drábková VeronikaNovák Ondřej     0322
5.Drábek VladimírŘíha Josef     3032
6.Drábek JiříShejbal Martin     3042
7.Drábková VeronikaStříteský Vít     3252
8.Drábek VladimírNovák Ondřej     3062
9.Drábek JiříŘíha Josef     3072
10.Drábková TerezaShejbal Martin     0373
11.Drábek VladimírStříteský Vít     3083
12.Drábek JiříNovák Ondřej     3093
13.Drábková TerezaŘíha Josef     1394
14.Drábková VeronikaShejbal Martin     0395
15.Drábek JiříStříteský Vít     30105
16.Drábková TerezaNovák Ondřej     23106
17.Drábková VeronikaŘíha Josef     31116
18.Drábek VladimírShejbal Martin     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábková Tereza04Stříteský Vít13
Drábková Veronika22Novák Ondřej22
Drábek Vladimír40Říha Josef13
Drábek Jiří40Shejbal Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Jiří
Král Zdeněk
 
 
Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
     0301
2.Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
Záloha Jan
Horčička Rudolf
 
 
     3011
3.Balcar JiříJanďourek Pavel     0312
4.Král ZdeněkMatoušek Jiří     0313
5.Hodinář AlfredZáloha Jan     3123
6.Doubrava ZdeněkHorčička Rudolf     3133
7.Král ZdeněkJanďourek Pavel     0334
8.Hodinář AlfredMatoušek Jiří     0335
9.Doubrava ZdeněkZáloha Jan     2336
10.Balcar JiříHorčička Rudolf     2337
11.Hodinář AlfredJanďourek Pavel     3047
12.Doubrava ZdeněkMatoušek Jiří     1348
13.Balcar JiříZáloha Jan     0349
14.Král ZdeněkHorčička Rudolf     3159
15.Doubrava ZdeněkJanďourek Pavel     23510
16.Balcar JiříMatoušek Jiří     31610
17.Král ZdeněkZáloha Jan     03611
18.Hodinář AlfredHorčička Rudolf     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Jiří13Janďourek Pavel31
Král Zdeněk13Matoušek Jiří31
Hodinář Alfred31Záloha Jan31
Doubrava Zdeněk13Horčička Rudolf13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:20 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Miroslav
Ryšálek Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
Pich Karel
Kopecký Pavel
 
 
     3120
3.Valenta AlešPich Karel     3130
4.Hajný MiroslavKopecký Pavel     0331
5.Ryšálek TomášBaťa Kryštof     3141
6.Rybka Tomáš ml.WO    3051
7.Hajný MiroslavPich Karel     3261
8.Ryšálek TomášKopecký Pavel     0362
9.Rybka Tomáš ml.Baťa Kryštof     3072
10.Valenta AlešWO    3082
11.Ryšálek TomášPich Karel     1383
12.Rybka Tomáš ml.Kopecký Pavel     0384
13.Valenta AlešBaťa Kryštof     3094
14.Hajný MiroslavWO    30104
15.Rybka Tomáš ml.Pich Karel     30114
16.Valenta AlešKopecký Pavel     03115
17.Hajný MiroslavBaťa Kryštof     30125
18.Ryšálek TomášWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Valenta Aleš21Pich Karel13
Hajný Miroslav21Kopecký Pavel40
Ryšálek Tomáš12Baťa Kryštof04
Rybka Tomáš ml.21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Herel Miroslav
 
 
Pavelka Daniel
Pavelka Dominik
 
 
     3010
2.Krejsa Miroslav
Mrkos Roman
 
 
Malá Karolína
Gajdošík Petr
 
 
     3120
3.Dvořák MartinPavelka Daniel     3030
4.Herel MiroslavPavelka Dominik     3040
5.Krejsa MiroslavMalá Karolína     3050
6.Mrkos RomanGajdošík Petr     3260
7.Herel MiroslavPavelka Daniel     3070
8.Krejsa MiroslavPavelka Dominik     3080
9.Mrkos RomanMalá Karolína     3290
10.Dvořák MartinGajdošík Petr     31100
11.Krejsa MiroslavPavelka Daniel     30110
12.Mrkos RomanPavelka Dominik     30120
13.Dvořák MartinMalá Karolína     30130
14.Herel MiroslavGajdošík Petr     32140
15.Mrkos RomanPavelka Daniel     30150
16.Dvořák MartinPavelka Dominik     30160
17.Herel MiroslavMalá Karolína     31170
18.Krejsa MiroslavGajdošík Petr     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Martin40Pavelka Daniel04
Herel Miroslav40Pavelka Dominik04
Krejsa Miroslav40Malá Karolína04
Mrkos Roman40Gajdošík Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11 TJ Sokol Sudslava E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Karolína
Počtýnská Adéla
 
 
Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
     3210
2.Syrový Tomáš
Pavelka Dominik
 
 
Lásko Martin
Polák Petr
 
 
     3020
3.Malá KarolínaStříteský Martin     3230
4.Počtýnská AdélaBřeň Martin     3040
5.Pavelka DominikLásko Martin     3050
6.Syrový TomášPolák Petr     3060
7.Počtýnská AdélaStříteský Martin     1361
8.Pavelka DominikBřeň Martin     3071
9.Syrový TomášLásko Martin     3081
10.Malá KarolínaPolák Petr     3091
11.Pavelka DominikStříteský Martin     30101
12.Syrový TomášBřeň Martin     30111
13.Malá KarolínaLásko Martin     30121
14.Počtýnská AdélaPolák Petr     30131
15.Syrový TomášStříteský Martin     31141
16.Malá KarolínaBřeň Martin     03142
17.Počtýnská AdélaLásko Martin     30152
18.Pavelka DominikPolák Petr     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malá Karolína31Stříteský Martin13
Počtýnská Adéla31Břeň Martin13
Pavelka Dominik40Lásko Martin04
Syrový Tomáš40Polák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:20 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojnar Jiří
Kopecký Pavel
 
 
Herel Miroslav
Krejsa Miroslav
 
 
     3210
2.Jůza Václav
Dian Marian
 
 
Dvořák Martin
Mrkos Roman
 
 
     3020
3.Jůza VáclavDvořák Martin     3130
4.Vojnar JiříKrejsa Miroslav     3040
5.Dian MarianHerel Miroslav     2341
6.Kopecký PavelMrkos Roman     3051
7.Vojnar JiříDvořák Martin     3261
8.Dian MarianKrejsa Miroslav     2362
9.Kopecký PavelHerel Miroslav     3072
10.Jůza VáclavMrkos Roman     3082
11.Dian MarianDvořák Martin     1383
12.Kopecký PavelKrejsa Miroslav     3093
13.Slavík TomášHerel Miroslav     30103
14.Vojnar JiříMrkos Roman     30113
15.Kopecký PavelDvořák Martin     31123
16.Slavík TomášKrejsa Miroslav     23124
17.Vojnar JiříHerel Miroslav     32134
18.Dian MarianMrkos Roman     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jůza Václav20Dvořák Martin13
Vojnar Jiří40Krejsa Miroslav22
Dian Marian13Herel Miroslav13
Kopecký Pavel40Mrkos Roman04
Slavík Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
Valenta Aleš
Rybka Tomáš ml.
 
 
     3010
2.Záloha Jan
Horčička Rudolf
 
 
Hajný Miroslav
Ryšálek Tomáš
 
 
     1311
3.Janďourek PavelRybka Tomáš ml.     3221
4.Záloha JanValenta Aleš     0322
5.Horčička RudolfHajný Miroslav     1323
6.Matoušek JiříRyšálek Tomáš     3033
7.Záloha JanRybka Tomáš ml.     1334
8.Horčička RudolfValenta Aleš     0335
9.Matoušek JiříHajný Miroslav     3045
10.Janďourek PavelRyšálek Tomáš     3055
11.Horčička RudolfRybka Tomáš ml.     1356
12.Matoušek JiříValenta Aleš     3066
13.Janďourek PavelHajný Miroslav     3076
14.Záloha JanRyšálek Tomáš     3086
15.Matoušek JiříRybka Tomáš ml.     2387
16.Janďourek PavelValenta Aleš     3297
17.Záloha JanHajný Miroslav     1398
18.Horčička RudolfRyšálek Tomáš     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janďourek Pavel40Rybka Tomáš ml.31
Záloha Jan13Valenta Aleš22
Horčička Rudolf13Hajný Miroslav22
Matoušek Jiří31Ryšálek Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39 Sokol Mostek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
     3110
2.Shejbal Martin
Stříteský Vít
 
 
Balcar Jiří
Král Zdeněk
 
 
     3120
3.Novák OndřejHodinář Alfred     0321
4.Duchoslav PavelBalcar Jiří     1322
5.Shejbal MartinKrál Zdeněk     1323
6.Stříteský VítDoubrava Zdeněk     1324
7.Duchoslav PavelHodinář Alfred     0325
8.Shejbal MartinBalcar Jiří     3135
9.Stříteský VítKrál Zdeněk     1336
10.Novák OndřejDoubrava Zdeněk     0337
11.Shejbal MartinHodinář Alfred     2338
12.Stříteský VítBalcar Jiří     3148
13.Novák OndřejKrál Zdeněk     3058
14.Duchoslav PavelDoubrava Zdeněk     2359
15.Stříteský VítHodinář Alfred     03510
16.Novák OndřejBalcar Jiří     31610
17.Duchoslav PavelKrál Zdeněk     31710
18.Shejbal MartinDoubrava Zdeněk     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Ondřej22Hodinář Alfred40
Duchoslav Pavel13Balcar Jiří13
Shejbal Martin13Král Zdeněk22
Stříteský Vít13Doubrava Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:25 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Libor
Jiříček Jaroslav
 
 
Drábková Veronika
Buben Petr
 
 
     3010
2.Stejskal Jan
Drahoš Radek
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     2311
3.Šimek LiborBuben Petr     3021
4.Jiříček JaroslavDrábková Veronika     3031
5.Stejskal JanDrábek Vladimír     1332
6.Drahoš RadekDrábek Jiří     0333
7.Jiříček JaroslavBuben Petr     3043
8.Stejskal JanDrábková Veronika     3053
9.Drahoš RadekDrábek Vladimír     0354
10.Šimek LiborDrábek Jiří     3064
11.Stejskal JanBuben Petr     3074
12.Drahoš RadekDrábková Veronika     3084
13.Šimek LiborDrábek Vladimír     0385
14.Jiříček JaroslavDrábek Jiří     0386
15.Drahoš RadekBuben Petr     3096
16.Šimek LiborDrábková Veronika     31106
17.Jiříček JaroslavDrábek Vladimír     03107
18.Stejskal JanDrábek Jiří     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Libor31Buben Petr04
Jiříček Jaroslav22Drábková Veronika04
Stejskal Jan22Drábek Vladimír40
Drahoš Radek22Drábek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:166:50 TJ Sokol Sudslava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
Drábková Veronika
Drábková Tereza
 
 
     0301
2.Lásko Martin
Polák Petr
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     0302
3.Stříteský MartinDrábková Tereza     0303
4.Břeň MartinDrábková Veronika     3213
5.Polák PetrDrábek Vladimír     0314
6.Lásko MartinDrábek Jiří     0315
7.Břeň MartinDrábková Tereza     0316
8.Polák PetrDrábková Veronika     0317
9.Lásko MartinDrábek Vladimír     0318
10.Stříteský MartinDrábek Jiří     0319
11.Polák PetrDrábková Tereza     03110
12.Lásko MartinDrábková Veronika     30210
13.Stříteský MartinDrábek Vladimír     03211
14.Břeň MartinDrábek Jiří     03212
15.Lásko MartinDrábková Tereza     03213
16.Stříteský MartinDrábková Veronika     03214
17.Břeň MartinDrábek Vladimír     03215
18.Polák PetrDrábek Jiří     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stříteský Martin04Drábková Tereza40
Břeň Martin13Drábková Veronika22
Polák Petr04Drábek Vladimír40
Lásko Martin13Drábek Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balcar Jiří
Král Zdeněk
 
 
Šimek Libor
Jiříček Jaroslav
 
 
     0301
2.Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
Drahoš Roman
Stejskal Jan
 
 
     3011
3.Balcar JiříŠimek Libor     1312
4.Král ZdeněkJiříček Jaroslav     0313
5.Hodinář AlfredDrahoš Roman     3023
6.Doubrava ZdeněkStejskal Jan     1324
7.Král ZdeněkŠimek Libor     2325
8.Hodinář AlfredJiříček Jaroslav     3235
9.Doubrava ZdeněkDrahoš Roman     3145
10.Balcar JiříStejskal Jan     0346
11.Hodinář AlfredŠimek Libor     2347
12.Doubrava ZdeněkJiříček Jaroslav     1348
13.Balcar JiříDrahoš Roman     3058
14.Král ZdeněkStejskal Jan     0359
15.Doubrava ZdeněkŠimek Libor     3169
16.Balcar JiříJiříček Jaroslav     13610
17.Král ZdeněkDrahoš Roman     31710
18.Hodinář AlfredStejskal Jan     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balcar Jiří13Šimek Libor31
Král Zdeněk13Jiříček Jaroslav31
Hodinář Alfred22Drahoš Roman04
Doubrava Zdeněk22Stejskal Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:28 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shejbal Martin
Říha Josef
 
 
Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
     0301
2.Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
Ryšálek Tomáš
Preisler Jan
 
 
     3011
3.Novák OndřejValenta Aleš     0312
4.Duchoslav PavelRybka Tomáš ml.     1313
5.Shejbal MartinPreisler Jan     3123
6.Říha JosefRyšálek Tomáš     3033
7.Duchoslav PavelValenta Aleš     0334
8.Shejbal MartinRybka Tomáš ml.     1335
9.Říha JosefPreisler Jan     3045
10.Novák OndřejRyšálek Tomáš     3055
11.Shejbal MartinValenta Aleš     0356
12.Říha JosefRybka Tomáš ml.     0357
13.Novák OndřejPreisler Jan     3067
14.Duchoslav PavelRyšálek Tomáš     3077
15.Říha JosefValenta Aleš     2378
16.Novák OndřejRybka Tomáš ml.     1379
17.Duchoslav PavelPreisler Jan     3089
18.Shejbal MartinRyšálek Tomáš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Ondřej22Valenta Aleš40
Duchoslav Pavel22Rybka Tomáš ml.40
Shejbal Martin22Preisler Jan04
Říha Josef22Ryšálek Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:22 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Herel Miroslav
 
 
Matoušek Jiří
Janďourek Pavel
 
 
     3010
2.Krejsa Miroslav
Mrkos Roman
 
 
Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
     3120
3.Herel MiroslavMatoušek Jiří     1321
4.Dvořák MartinJanďourek Pavel     3231
5.Mrkos RomanHorčička Rudolf     3141
6.Krejsa MiroslavZáloha Jan     3151
7.Dvořák MartinMatoušek Jiří     3061
8.Mrkos RomanJanďourek Pavel     1362
9.Krejsa MiroslavHorčička Rudolf     3072
10.Herel MiroslavZáloha Jan     3182
11.Mrkos RomanMatoušek Jiří     1383
12.Krejsa MiroslavJanďourek Pavel     3193
13.Herel MiroslavHorčička Rudolf     30103
14.Dvořák MartinZáloha Jan     30113
15.Krejsa MiroslavMatoušek Jiří     31123
16.Herel MiroslavJanďourek Pavel     13124
17.Dvořák MartinHorčička Rudolf     30134
18.Mrkos RomanZáloha Jan     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herel Miroslav22Matoušek Jiří22
Dvořák Martin40Janďourek Pavel22
Mrkos Roman22Horčička Rudolf04
Krejsa Miroslav40Záloha Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdošík Petr
Malá Karolína
 
 
Pich Karel
Dian Marian
 
 
     2301
2.Syrový Tomáš
Marek Jakub
 
 
Slavík Tomáš
Vojnar Jiří
 
 
     3211
3.Syrový TomášSlavík Tomáš     2312
4.Marek JakubDian Marian     1313
5.Gajdošík PetrPich Karel     3023
6.Malá KarolínaVojnar Jiří     0324
7.Marek JakubSlavík Tomáš     1325
8.Gajdošík PetrDian Marian     1326
9.Malá KarolínaPich Karel     1327
10.Syrový TomášVojnar Jiří     0328
11.Gajdošík PetrSlavík Tomáš     0329
12.Malá KarolínaDian Marian     03210
13.Syrový TomášPich Karel     13211
14.Marek JakubVojnar Jiří     03212
15.Malá KarolínaSlavík Tomáš     03213
16.Syrový TomášDian Marian     03214
17.Marek JakubPich Karel     30314
18.Gajdošík PetrVojnar Jiří     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Tomáš04Slavík Tomáš40
Marek Jakub13Dian Marian40
Gajdošík Petr13Pich Karel22
Malá Karolína04Vojnar Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:18 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dian Marian
Baťa Kryštof
 
 
Lásko Jiří ml.
Břeň Martin
 
 
     3210
2.Vojnar Jiří
Slavík Tomáš
 
 
Stříteský Martin
Polák Petr
 
 
     3020
3.Baťa KryštofLásko Jiří ml.     2321
4.Vojnar JiříStříteský Martin     3031
5.Slavík TomášBřeň Martin     3041
6.Dian MarianPolák Petr     3051
7.Vojnar JiříLásko Jiří ml.     3161
8.Slavík TomášStříteský Martin     3071
9.Dian MarianBřeň Martin     3081
10.Baťa KryštofPolák Petr     3191
11.Slavík TomášLásko Jiří ml.     2392
12.Dian MarianStříteský Martin     30102
13.Baťa KryštofBřeň Martin     32112
14.Vojnar JiříPolák Petr     30122
15.Dian MarianLásko Jiří ml.     13123
16.Baťa KryštofStříteský Martin     13124
17.Vojnar JiříBřeň Martin     30134
18.Slavík TomášPolák Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baťa Kryštof22Lásko Jiří ml.31
Vojnar Jiří40Stříteský Martin13
Slavík Tomáš31Břeň Martin04
Dian Marian31Polák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
Počtýnská Adéla
Gajdošík Petr
 
 
     3010
2.Záloha Jan
Sládková Veronika
 
 
Pavelka Daniel
Syrový Tomáš
 
 
     1311
3.Janďourek PavelSyrový Tomáš     3021
4.Záloha JanPočtýnská Adéla     3231
5.Sládková VeronikaGajdošík Petr     0332
6.Matoušek JiříPavelka Daniel     3042
7.Záloha JanSyrový Tomáš     3052
8.Sládková VeronikaPočtýnská Adéla     3162
9.Matoušek JiříGajdošík Petr     3172
10.Janďourek PavelPavelka Daniel     3082
11.Sládková VeronikaSyrový Tomáš     1383
12.Matoušek JiříPočtýnská Adéla     3093
13.Janďourek PavelGajdošík Petr     30103
14.Záloha JanPavelka Daniel     32113
15.Matoušek JiříSyrový Tomáš     30123
16.Janďourek PavelPočtýnská Adéla     30133
17.Záloha JanGajdošík Petr     32143
18.Sládková VeronikaPavelka Daniel     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janďourek Pavel40Syrový Tomáš13
Záloha Jan40Počtýnská Adéla04
Sládková Veronika13Gajdošík Petr13
Matoušek Jiří40Pavelka Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:50 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Pavel
Novák Ondřej
 
 
Krejsa Miroslav
Mrkos Roman
 
 
     3210
2.Shejbal Martin
Říha Josef
 
 
Dvořák Martin
Herel Miroslav
 
 
     0311
3.Říha JosefDvořák Martin     1312
4.Shejbal MartinKrejsa Miroslav     3222
5.Duchoslav PavelMrkos Roman     1323
6.Novák OndřejHerel Miroslav     1324
7.Shejbal MartinDvořák Martin     1325
8.Duchoslav PavelKrejsa Miroslav     2326
9.Novák OndřejMrkos Roman     1327
10.Říha JosefHerel Miroslav     0328
11.Duchoslav PavelDvořák Martin     1329
12.Novák OndřejKrejsa Miroslav     03210
13.Říha JosefMrkos Roman     03211
14.Shejbal MartinHerel Miroslav     13212
15.Novák OndřejDvořák Martin     03213
16.Říha JosefKrejsa Miroslav     03214
17.Shejbal MartinMrkos Roman     03215
18.Duchoslav PavelHerel Miroslav     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Josef04Dvořák Martin40
Shejbal Martin13Krejsa Miroslav31
Duchoslav Pavel13Mrkos Roman40
Novák Ondřej04Herel Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Libor
Jiříček Jaroslav
 
 
Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
     2301
2.Stejskal Jan
Drahoš Radek
 
 
Hajný Miroslav
Ryšálek Tomáš
 
 
     3111
3.Šimek LiborRybka Tomáš ml.     1312
4.Jiříček JaroslavValenta Aleš     1313
5.Stejskal JanHajný Miroslav     3023
6.Drahoš RadekRyšálek Tomáš     3133
7.Jiříček JaroslavRybka Tomáš ml.     0334
8.Stejskal JanValenta Aleš     3244
9.Drahoš RadekHajný Miroslav     3054
10.Šimek LiborRyšálek Tomáš     3064
11.Stejskal JanRybka Tomáš ml.     3174
12.Drahoš RadekValenta Aleš     0375
13.Šimek LiborHajný Miroslav     3285
14.Jiříček JaroslavRyšálek Tomáš     3095
15.Drahoš RadekRybka Tomáš ml.     0396
16.Šimek LiborValenta Aleš     32106
17.Jiříček JaroslavHajný Miroslav     30116
18.Stejskal JanRyšálek Tomáš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Libor31Rybka Tomáš ml.31
Jiříček Jaroslav22Valenta Aleš22
Stejskal Jan40Hajný Miroslav04
Drahoš Radek22Ryšálek Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:27 TJ Sokol Sudslava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Vendula
Drábková Tereza
 
 
Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
     0301
2.Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
Balcar Jiří
Král Zdeněk
 
 
     3111
3.Drábková VendulaKrál Zdeněk     0312
4.Drábková TerezaBalcar Jiří     0313
5.Drábek VladimírHodinář Alfred     3023
6.Drábek JiříDoubrava Zdeněk     3133
7.Drábková TerezaKrál Zdeněk     3243
8.Drábek VladimírBalcar Jiří     3053
9.Drábek JiříHodinář Alfred     3063
10.Drábková VendulaDoubrava Zdeněk     0364
11.Drábek VladimírKrál Zdeněk     3174
12.Drábek JiříBalcar Jiří     3084
13.Drábková VendulaHodinář Alfred     0385
14.Drábková TerezaDoubrava Zdeněk     0386
15.Drábek JiříKrál Zdeněk     3096
16.Drábková VendulaBalcar Jiří     31106
17.Drábková TerezaHodinář Alfred     03107
18.Drábek VladimírDoubrava Zdeněk     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábková Vendula13Král Zdeněk13
Drábková Tereza13Balcar Jiří13
Drábek Vladimír40Hodinář Alfred22
Drábek Jiří40Doubrava Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1412:48 Sokol Mostek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
     0301
2.Táfl Petr
Brustamn Stanislav ml.
 
 
Balcar Jiří
Král Zdeněk
 
 
     0302
3.Stříteský MartinKrál Zdeněk     3212
4.Břeň MartinBalcar Jiří     3222
5.Táfl PetrHodinář Alfred     0323
6.Brustamn Stanislav ml.Doubrava Zdeněk     0324
7.Břeň MartinKrál Zdeněk     0325
8.Táfl PetrBalcar Jiří     0326
9.Brustamn Stanislav ml.Hodinář Alfred     0327
10.Stříteský MartinDoubrava Zdeněk     0328
11.Táfl PetrKrál Zdeněk     0329
12.Brustamn Stanislav ml.Balcar Jiří     03210
13.Stříteský MartinHodinář Alfred     03211
14.Břeň MartinDoubrava Zdeněk     30311
15.Brustamn Stanislav ml.Král Zdeněk     32411
16.Stříteský MartinBalcar Jiří     03412
17.Břeň MartinHodinář Alfred     03413
18.Táfl PetrDoubrava Zdeněk     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stříteský Martin13Král Zdeněk22
Břeň Martin22Balcar Jiří31
Táfl Petr04Hodinář Alfred40
Brustamn Stanislav ml.13Doubrava Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
Drábková Veronika
Drábková Vendula
 
 
     3010
2.Gregor Miroslav
Ryšálek Tomáš
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     1311
3.Rybka Tomáš ml.Drábek Jiří     3121
4.Valenta AlešDrábek Vladimír     0322
5.Ryšálek TomášDrábková Vendula     3232
6.Gregor MiroslavDrábková Veronika     3042
7.Valenta AlešDrábek Jiří     1343
8.Ryšálek TomášDrábek Vladimír     0344
9.Gregor MiroslavDrábková Vendula     3054
10.Rybka Tomáš ml.Drábková Veronika     3064
11.Ryšálek TomášDrábek Jiří     0365
12.Gregor MiroslavDrábek Vladimír     1366
13.Rybka Tomáš ml.Drábková Vendula     3076
14.Valenta AlešDrábková Veronika     3086
15.Gregor MiroslavDrábek Jiří     3096
16.Rybka Tomáš ml.Drábek Vladimír     2397
17.Valenta AlešDrábková Vendula     31107
18.Ryšálek TomášDrábková Veronika     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybka Tomáš ml.31Drábek Jiří22
Valenta Aleš22Drábek Vladimír40
Ryšálek Tomáš13Drábková Vendula04
Gregor Miroslav31Drábková Veronika13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:24 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Miroslav
Jiříček Jan
 
 
Šlegr Tomáš
Stejskal Jan
 
 
     3110
2.Dvořák Martin
Herel Miroslav
 
 
Jiříček Jaroslav
Šimek Libor
 
 
     3020
3.Krejsa MiroslavŠimek Libor     3130
4.Jiříček JanStejskal Jan     0331
5.Herel MiroslavŠlegr Tomáš     0332
6.Dvořák MartinJiříček Jaroslav     3242
7.Jiříček JanŠimek Libor     0343
8.Herel MiroslavStejskal Jan     1344
9.Dvořák MartinŠlegr Tomáš     3154
10.Krejsa MiroslavJiříček Jaroslav     3064
11.Herel MiroslavŠimek Libor     3174
12.Dvořák MartinStejskal Jan     3084
13.Krejsa MiroslavŠlegr Tomáš     3194
14.Jiříček JanJiříček Jaroslav     1395
15.Dvořák MartinŠimek Libor     32105
16.Krejsa MiroslavStejskal Jan     30105
17.Jiříček JanŠlegr Tomáš     03105
18.Herel MiroslavJiříček Jaroslav     13105

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejsa Miroslav30Šimek Libor13
Jiříček Jan03Stejskal Jan21
Herel Miroslav12Šlegr Tomáš12
Dvořák Martin40Jiříček Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Tomáš
Marek Jakub
 
 
Shejbal Martin
Říha Josef
 
 
     3010
2.Pavelka Dominik
Malá Karolína
 
 
Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
     0311
3.Marek JakubShejbal Martin     3221
4.Syrový TomášŘíha Josef     3231
5.Pavelka DominikNovák Ondřej     1332
6.Malá KarolínaDuchoslav Pavel     0333
7.Syrový TomášShejbal Martin     3143
8.Pavelka DominikŘíha Josef     3153
9.Malá KarolínaNovák Ondřej     0354
10.Marek JakubDuchoslav Pavel     3064
11.Pavelka DominikShejbal Martin     3274
12.Malá KarolínaŘíha Josef     0375
13.Marek JakubNovák Ondřej     1376
14.Syrový TomášDuchoslav Pavel     0377
15.Malá KarolínaShejbal Martin     0378
16.Marek JakubŘíha Josef     3088
17.Syrový TomášNovák Ondřej     0389
18.Pavelka DominikDuchoslav Pavel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jakub31Shejbal Martin13
Syrový Tomáš22Říha Josef13
Pavelka Dominik31Novák Ondřej40
Malá Karolína04Duchoslav Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Václav
Dian Marian
 
 
Záloha Jan
Horčička Rudolf
 
 
     3010
2.Vojnar Jiří
Sodomka Vladislav
 
 
Matoušek Jiří
Janďourek Pavel
 
 
     3220
3.Vojnar JiříZáloha Jan     3030
4.Jůza VáclavHorčička Rudolf     3040
5.Dian MarianMatoušek Jiří     0341
6.Sodomka VladislavJanďourek Pavel     2342
7.Jůza VáclavZáloha Jan     3152
8.Dian MarianHorčička Rudolf     3062
9.Sodomka VladislavMatoušek Jiří     3172
10.Vojnar JiříJanďourek Pavel     3282
11.Dian MarianZáloha Jan     3192
12.Sodomka VladislavHorčička Rudolf     30102
13.Vojnar JiříMatoušek Jiří     30112
14.Baťa KryštofJanďourek Pavel     03113
15.Sodomka VladislavZáloha Jan     30123
16.Vojnar JiříHorčička Rudolf     30133
17.Baťa KryštofMatoušek Jiří     03134
18.Dian MarianJanďourek Pavel     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojnar Jiří40Záloha Jan04
Jůza Václav20Horčička Rudolf04
Dian Marian31Matoušek Jiří22
Sodomka Vladislav31Janďourek Pavel22
Baťa Kryštof02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
Břeň Martin
Lásko Martin
 
 
     3110
2.Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
Táfl Petr
Polák Petr
 
 
     3020
3.Záloha JanBřeň Martin     3130
4.Horčička RudolfLásko Martin     3040
5.Matoušek JiříTáfl Petr     3250
6.Janďourek PavelPolák Petr     3060
7.Horčička RudolfBřeň Martin     3270
8.Matoušek JiříLásko Martin     3080
9.Janďourek PavelTáfl Petr     3290
10.Záloha JanPolák Petr     30100
11.Matoušek JiříBřeň Martin     32110
12.Janďourek PavelLásko Martin     30120
13.Záloha JanTáfl Petr     30130
14.Horčička RudolfPolák Petr     30140
15.Janďourek PavelBřeň Martin     30150
16.Záloha JanLásko Martin     30160
17.Horčička RudolfTáfl Petr     30170
18.Matoušek JiříPolák Petr     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záloha Jan40Břeň Martin04
Horčička Rudolf40Lásko Martin04
Matoušek Jiří40Táfl Petr04
Janďourek Pavel40Polák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shejbal Martin
Stříteský Vít
 
 
Slavík Tomáš
Vojnar Jiří
 
 
     0301
2.Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
Dian Marian
Sodomka Vladislav
 
 
     1302
3.Shejbal MartinSlavík Tomáš     2303
4.Říha JosefDian Marian     0304
5.Novák OndřejSodomka Vladislav     0305
6.Duchoslav PavelVojnar Jiří     1306
7.Říha JosefSlavík Tomáš     0307
8.Novák OndřejDian Marian     1308
9.Duchoslav PavelSodomka Vladislav     0309
10.Shejbal MartinVojnar Jiří     03010
11.Novák OndřejSlavík Tomáš     03011
12.Duchoslav PavelDian Marian     03012
13.Shejbal MartinSodomka Vladislav     03013
14.Říha JosefVojnar Jiří     03014
15.Duchoslav PavelSlavík Tomáš     03015
16.Shejbal MartinDian Marian     03016
17.Říha JosefSodomka Vladislav     03017
18.Novák OndřejVojnar Jiří     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Shejbal Martin04Slavík Tomáš40
Říha Josef04Dian Marian40
Novák Ondřej04Sodomka Vladislav40
Duchoslav Pavel04Vojnar Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:27 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jaroslav
Stejskal Jan
 
 
Gajdošík Petr
Marek Jakub
 
 
     3110
2.Šimek Libor
Lipenský Vladimír
 
 
Pavelka Dominik
Syrový Tomáš
 
 
     3120
3.Jiříček JaroslavSyrový Tomáš     3030
4.Stejskal JanMarek Jakub     3240
5.Šimek LiborGajdošík Petr     3250
6.Lipenský VladimírPavelka Dominik     3160
7.Stejskal JanSyrový Tomáš     3070
8.Šimek LiborMarek Jakub     2371
9.Lipenský VladimírGajdošík Petr     0372
10.Jiříček JaroslavPavelka Dominik     3282
11.Šimek LiborSyrový Tomáš     2383
12.Drahoš RomanMarek Jakub     1384
13.Jiříček JaroslavGajdošík Petr     1385
14.Stejskal JanPavelka Dominik     3095
15.Drahoš RomanSyrový Tomáš     32105
16.Jiříček JaroslavMarek Jakub     30115
17.Stejskal JanGajdošík Petr     31125
18.Šimek LiborPavelka Dominik     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jaroslav31Syrový Tomáš13
Stejskal Jan40Marek Jakub22
Šimek Libor22Gajdošík Petr22
Lipenský Vladimír11Pavelka Dominik04
Drahoš Roman11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:45 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Tereza
Buben Petr
 
 
Mrkos Roman
Krejsa Miroslav
 
 
     0301
2.Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
Dvořák Martin
Herel Miroslav
 
 
     0302
3.Buben PetrHerel Miroslav     0303
4.Drábková TerezaMrkos Roman     0304
5.Drábek VladimírDvořák Martin     0305
6.Drábek JiříKrejsa Miroslav     3115
7.Drábková TerezaHerel Miroslav     0316
8.Drábek VladimírMrkos Roman     3026
9.Drábek JiříDvořák Martin     2327
10.Buben PetrKrejsa Miroslav     0328
11.Drábek VladimírHerel Miroslav     3138
12.Drábek JiříMrkos Roman     3148
13.Buben PetrDvořák Martin     0349
14.Drábková TerezaKrejsa Miroslav     03410
15.Drábek JiříHerel Miroslav     13411
16.Buben PetrMrkos Roman     03412
17.Drábková TerezaDvořák Martin     13413
18.Drábek VladimírKrejsa Miroslav     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buben Petr04Herel Miroslav31
Drábková Tereza04Mrkos Roman22
Drábek Vladimír22Dvořák Martin40
Drábek Jiří22Krejsa Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodinář Alfred
Hrdlička Miloš
 
 
Rybka Tomáš ml.
Vaňous Jan
 
 
     2301
2.Doubrava Zdeněk
Král Zdeněk
 
 
Gregor Miroslav
Preisler Jan
 
 
     3011
3.Král ZdeněkVaňous Jan     0312
4.Hodinář AlfredRybka Tomáš ml.     0313
5.Hrdlička MilošGregor Miroslav     0314
6.Doubrava ZdeněkPreisler Jan     3024
7.Hodinář AlfredVaňous Jan     0325
8.Hrdlička MilošRybka Tomáš ml.     0326
9.Doubrava ZdeněkGregor Miroslav     0327
10.Král ZdeněkPreisler Jan     3237
11.Hrdlička MilošVaňous Jan     1338
12.Doubrava ZdeněkRybka Tomáš ml.     2339
13.Král ZdeněkGregor Miroslav     03310
14.Hodinář AlfredPreisler Jan     30410
15.Doubrava ZdeněkVaňous Jan     32510
16.Král ZdeněkRybka Tomáš ml.     03511
17.Hodinář AlfredGregor Miroslav     03512
18.Hrdlička MilošPreisler Jan     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Zdeněk13Vaňous Jan31
Hodinář Alfred13Rybka Tomáš ml.40
Hrdlička Miloš13Gregor Miroslav40
Doubrava Zdeněk22Preisler Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
     3210
2.Lásko Martin
Polák Petr
 
 
Verešpej Josef
Ryšálek Tomáš
 
 
     3220
3.Stříteský MartinRybka Tomáš ml.     1321
4.Břeň MartinValenta Aleš     0322
5.Lásko MartinVerešpej Josef     3232
6.Polák PetrRyšálek Tomáš     0333
7.Břeň MartinRybka Tomáš ml.     1334
8.Lásko MartinValenta Aleš     0335
9.Polák PetrVerešpej Josef     1336
10.Stříteský MartinRyšálek Tomáš     3146
11.Lásko MartinRybka Tomáš ml.     0347
12.Polák PetrValenta Aleš     0348
13.Stříteský MartinVerešpej Josef     3058
14.Břeň MartinRyšálek Tomáš     3168
15.Polák PetrRybka Tomáš ml.     0369
16.Stříteský MartinValenta Aleš     13610
17.Břeň MartinVerešpej Josef     30710
18.Lásko MartinRyšálek Tomáš     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stříteský Martin22Rybka Tomáš ml.40
Břeň Martin22Valenta Aleš40
Lásko Martin13Verešpej Josef13
Polák Petr04Ryšálek Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mostek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:13 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Miroslav
Mrkos Roman
 
 
Balcar Jiří
Král Zdeněk
 
 
     3010
2.Herel Miroslav
Dvořák Martin
 
 
Doubrava Zdeněk
Hodinář Alfred
 
 
     3120
3.Krejsa MiroslavBalcar Jiří     3030
4.Mrkos RomanKrál Zdeněk     3040
5.Dvořák MartinHodinář Alfred     3050
6.Herel MiroslavDoubrava Zdeněk     3260
7.Mrkos RomanBalcar Jiří     3070
8.Dvořák MartinKrál Zdeněk     3080
9.Herel MiroslavHodinář Alfred     3290
10.Krejsa MiroslavDoubrava Zdeněk     31100
11.Dvořák MartinBalcar Jiří     30110
12.Herel MiroslavKrál Zdeněk     30120
13.Krejsa MiroslavHodinář Alfred     32130
14.Mrkos RomanDoubrava Zdeněk     32140
15.Herel MiroslavBalcar Jiří     31150
16.Krejsa MiroslavKrál Zdeněk     30160
17.Mrkos RomanHodinář Alfred     32170
18.Dvořák MartinDoubrava Zdeněk     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejsa Miroslav40Balcar Jiří04
Mrkos Roman40Král Zdeněk04
Dvořák Martin40Hodinář Alfred04
Herel Miroslav40Doubrava Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35 TJ Sokol Sudslava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Tomáš
Marek Jakub
 
 
Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
     3010
2.Gajdošík Petr
Počtýnská Adéla
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     0311
3.Pavelka DominikDrábková Veronika     3121
4.Pavelka DanielDrábková Vendula     3031
5.Syrový TomášDrábek Vladimír     0332
6.Počtýnská AdélaDrábek Jiří     0333
7.Pavelka DanielDrábková Veronika     3043
8.Syrový TomášDrábková Vendula     3153
9.Počtýnská AdélaDrábek Vladimír     0354
10.Pavelka DominikDrábek Jiří     0355
11.Syrový TomášDrábková Veronika     3065
12.Počtýnská AdélaDrábková Vendula     2366
13.Pavelka DominikDrábek Vladimír     1367
14.Pavelka DanielDrábek Jiří     0368
15.Počtýnská AdélaDrábková Veronika     3178
16.Pavelka DominikDrábková Vendula     3288
17.Pavelka DanielDrábek Vladimír     0389
18.Syrový TomášDrábek Jiří     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavelka Dominik22Drábková Veronika04
Pavelka Daniel22Drábková Vendula13
Syrový Tomáš22Drábek Vladimír40
Počtýnská Adéla13Drábek Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Václav
Dian Marian
 
 
Šimek Libor
Jiříček Jaroslav
 
 
     3110
2.Vojnar Jiří
Sodomka Vladislav
 
 
Stejskal Jan
Drahoš Roman
 
 
     3120
3.Dian MarianŠimek Libor     3030
4.Jůza VáclavJiříček Jaroslav     3040
5.Vojnar JiříStejskal Jan     3050
6.Sodomka VladislavDrahoš Roman     3060
7.Jůza VáclavŠimek Libor     3070
8.Vojnar JiříJiříček Jaroslav     3180
9.Sodomka VladislavStejskal Jan     2381
10.Dian MarianDrahoš Roman     3091
11.Vojnar JiříŠimek Libor     30101
12.Sodomka VladislavJiříček Jaroslav     30111
13.Dian MarianStejskal Jan     30121
14.Jůza VáclavDrahoš Roman     30131
15.Sodomka VladislavŠimek Libor     31141
16.Dian MarianJiříček Jaroslav     32151
17.Jůza VáclavStejskal Jan     30161
18.Vojnar JiříDrahoš Roman     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dian Marian40Šimek Libor04
Jůza Václav40Jiříček Jaroslav04
Vojnar Jiří40Stejskal Jan13
Sodomka Vladislav31Drahoš Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11 TJ Sokol Plchovice Sršně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
Stříteský Vít
Říha Josef
 
 
     3010
2.Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
     3020
3.Záloha JanStříteský Vít     3230
4.Horčička RudolfŘíha Josef     3040
5.Matoušek JiříNovák Ondřej     3050
6.Janďourek PavelDuchoslav Pavel     3060
7.Horčička RudolfStříteský Vít     3070
8.Matoušek JiříŘíha Josef     3180
9.Janďourek PavelNovák Ondřej     3090
10.Záloha JanDuchoslav Pavel     30100
11.Matoušek JiříStříteský Vít     31110
12.Janďourek PavelŘíha Josef     30120
13.Záloha JanNovák Ondřej     31130
14.Horčička RudolfDuchoslav Pavel     32140
15.Janďourek PavelStříteský Vít     30150
16.Záloha JanŘíha Josef     31160
17.Horčička RudolfNovák Ondřej     13161
18.Matoušek JiříDuchoslav Pavel     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záloha Jan40Stříteský Vít04
Horčička Rudolf31Říha Josef04
Matoušek Jiří40Novák Ondřej13
Janďourek Pavel40Duchoslav Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:13 Sportovní Klub DžbánovA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
Lásko Jiří ml.
Břeň Martin
 
 
     3010
2.Shejbal Martin
Stříteský Vít
 
 
Lásko Martin
Brustamn Stanislav ml.
 
 
     3020
3.Novák OndřejLásko Jiří ml.     2321
4.Duchoslav PavelBřeň Martin     3131
5.Shejbal MartinLásko Martin     3041
6.Stříteský VítBrustamn Stanislav ml.     3051
7.Duchoslav PavelLásko Jiří ml.     0352
8.Shejbal MartinBřeň Martin     3062
9.Stříteský VítLásko Martin     3072
10.Novák OndřejBrustamn Stanislav ml.     3082
11.Shejbal MartinLásko Jiří ml.     0383
12.Stříteský VítBřeň Martin     3093
13.Novák OndřejLásko Martin     30103
14.Duchoslav PavelPolák Petr     30113
15.Stříteský VítLásko Jiří ml.     03114
16.Novák OndřejBřeň Martin     30124
17.Duchoslav PavelLásko Martin     30134
18.Shejbal MartinPolák Petr     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Ondřej31Lásko Jiří ml.40
Duchoslav Pavel31Břeň Martin04
Shejbal Martin31Lásko Martin04
Stříteský Vít31Brustamn Stanislav ml.02
   Polák Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahoš Radek
Stejskal Jan
 
 
Matoušek Jiří
Janďourek Pavel
 
 
     0301
2.Jiříček Jaroslav
Šimek Libor
 
 
Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
     3211
3.Drahoš RadekMatoušek Jiří     0312
4.Stejskal JanJanďourek Pavel     3022
5.Jiříček JaroslavHorčička Rudolf     3032
6.Šimek LiborZáloha Jan     3142
7.Stejskal JanMatoušek Jiří     2343
8.Jiříček JaroslavJanďourek Pavel     1344
9.Šimek LiborHorčička Rudolf     3154
10.Drahoš RadekZáloha Jan     0355
11.Jiříček JaroslavMatoušek Jiří     0356
12.Šimek LiborJanďourek Pavel     0357
13.Drahoš RadekHorčička Rudolf     3267
14.Stejskal JanZáloha Jan     3177
15.Šimek LiborMatoušek Jiří     0378
16.Drahoš RomanJanďourek Pavel     0379
17.Stejskal JanHorčička Rudolf     3089
18.Jiříček JaroslavZáloha Jan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drahoš Radek12Matoušek Jiří40
Stejskal Jan31Janďourek Pavel31
Jiříček Jaroslav22Horčička Rudolf04
Šimek Libor22Záloha Jan13
Drahoš Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:49 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábek Jiří
Buben Petr
 
 
Pich Karel
Dian Marian
 
 
     2301
2.Drábková Tereza
Drábková Veronika
 
 
Vojnar Jiří
Sodomka Vladislav
 
 
     0302
3.Drábková TerezaVojnar Jiří     0303
4.Buben PetrPich Karel     0304
5.Drábková VeronikaDian Marian     0305
6.Drábek JiříSodomka Vladislav     2306
7.Buben PetrVojnar Jiří     0307
8.Drábková VeronikaPich Karel     0308
9.Drábek JiříDian Marian     0309
10.Drábková TerezaSodomka Vladislav     3219
11.Drábková VeronikaVojnar Jiří     03110
12.Drábek JiříPich Karel     31210
13.Drábková TerezaDian Marian     31310
14.Buben PetrSodomka Vladislav     03311
15.Drábek JiříVojnar Jiří     13312
16.Drábková TerezaPich Karel     03313
17.Buben PetrDian Marian     03314
18.Drábková VeronikaSodomka Vladislav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drábková Tereza22Vojnar Jiří40
Buben Petr04Pich Karel31
Drábková Veronika04Dian Marian31
Drábek Jiří13Sodomka Vladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 12. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24 Sokol Mostek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodinář Alfred
Hrdlička Miloš
 
 
Bubnová Kateřína
Syrový Tomáš
 
 
     3110
2.Doubrava Zdeněk
Král Zdeněk
 
 
Marek Jakub
Gajdošík Petr
 
 
     1311
3.Král ZdeněkBubnová Kateřína     3221
4.Hodinář AlfredSyrový Tomáš     3031
5.Hrdlička MilošGajdošík Petr     3041
6.Doubrava ZdeněkMarek Jakub     3151
7.Hodinář AlfredBubnová Kateřína     1352
8.Hrdlička MilošSyrový Tomáš     3062
9.Doubrava ZdeněkGajdošík Petr     3272
10.Král ZdeněkMarek Jakub     0373
11.Hrdlička MilošBubnová Kateřína     3083
12.Doubrava ZdeněkSyrový Tomáš     3093
13.Král ZdeněkGajdošík Petr     2394
14.Hodinář AlfredMarek Jakub     31104
15.Doubrava ZdeněkBubnová Kateřína     30114
16.Král ZdeněkSyrový Tomáš     13115
17.Hodinář AlfredGajdošík Petr     30125
18.Hrdlička MilošMarek Jakub     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Zdeněk13Bubnová Kateřína13
Hodinář Alfred31Syrový Tomáš13
Hrdlička Miloš40Gajdošík Petr13
Doubrava Zdeněk40Marek Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Tomáš ml.
Vaňous Jan
 
 
Kučera Martin
Krejsa Miroslav
 
 
     3210
2.Gregor Miroslav
Horský Josef
 
 
Herel Miroslav
Dvořák Martin
 
 
     3020
3.Gregor MiroslavKučera Martin     3030
4.Vaňous JanDvořák Martin     0331
5.Horský JosefKrejsa Miroslav     2332
6.Rybka Tomáš ml.Herel Miroslav     3042
7.Vaňous JanKučera Martin     1343
8.Horský JosefDvořák Martin     2344
9.Rybka Tomáš ml.Krejsa Miroslav     0345
10.Gregor MiroslavHerel Miroslav     3055
11.Horský JosefKučera Martin     3165
12.Rybka Tomáš ml.Dvořák Martin     2366
13.Gregor MiroslavKrejsa Miroslav     3176
14.Vaňous JanHerel Miroslav     3286
15.Rybka Tomáš ml.Kučera Martin     0387
16.Gregor MiroslavDvořák Martin     3297
17.Vaňous JanKrejsa Miroslav     31107
18.Horský JosefHerel Miroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gregor Miroslav40Kučera Martin22
Vaňous Jan22Dvořák Martin31
Horský Josef22Krejsa Miroslav22
Rybka Tomáš ml.13Herel Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zálší CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54 Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lásko Martin
Brustamn Stanislav ml.
 
 
Dvořák Martin
Herel Miroslav
 
 
     1301
2.Stříteský Martin
Břeň Martin
 
 
Mrkos Roman
Kučera Martin
 
 
     1302
3.Břeň MartinHerel Miroslav     0303
4.Stříteský MartinMrkos Roman     0304
5.Lásko MartinKučera Martin     0305
6.Brustamn Stanislav ml.Dvořák Martin     1306
7.Stříteský MartinHerel Miroslav     0307
8.Lásko MartinMrkos Roman     0308
9.Brustamn Stanislav ml.Kučera Martin     0309
10.Břeň MartinDvořák Martin     03010
11.Polák PetrHerel Miroslav     03011
12.Brustamn Stanislav ml.Mrkos Roman     03012
13.Břeň MartinKučera Martin     03013
14.Stříteský MartinDvořák Martin     03014
15.Brustamn Stanislav ml.Herel Miroslav     13015
16.Břeň MartinMrkos Roman     03016
17.Stříteský MartinKučera Martin     03017
18.Polák PetrDvořák Martin     23018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břeň Martin04Herel Miroslav40
Stříteský Martin04Mrkos Roman40
Lásko Martin02Kučera Martin40
Brustamn Stanislav ml.04Dvořák Martin40
Polák Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17 TJ Sokol Česká Třebová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšálek Tomáš
Gregor Miroslav
 
 
Syrový Tomáš
Pavelka Dominik
 
 
     3110
2.Rybka Tomáš ml.
Valenta Aleš
 
 
Počtýnská Adéla
Malá Karolína
 
 
     3020
3.Gregor MiroslavSyrový Tomáš     3030
4.Valenta AlešPavelka Dominik     2331
5.Rybka Tomáš ml.Počtýnská Adéla     3041
6.Ryšálek TomášMalá Karolína     1342
7.Valenta AlešSyrový Tomáš     3252
8.Rybka Tomáš ml.Pavelka Dominik     3162
9.Ryšálek TomášPočtýnská Adéla     3172
10.Gregor MiroslavMalá Karolína     3082
11.Rybka Tomáš ml.Syrový Tomáš     3192
12.Ryšálek TomášPavelka Dominik     1393
13.Gregor MiroslavPočtýnská Adéla     30103
14.Valenta AlešMalá Karolína     30113
15.Ryšálek TomášSyrový Tomáš     31123
16.Gregor MiroslavPavelka Dominik     31133
17.Valenta AlešPočtýnská Adéla     30143
18.Rybka Tomáš ml.Malá Karolína     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gregor Miroslav40Syrový Tomáš04
Valenta Aleš31Pavelka Dominik22
Rybka Tomáš ml.40Počtýnská Adéla04
Ryšálek Tomáš22Malá Karolína13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mostek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vysoké Mýto BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2014 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:47 KST Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodinář Alfred
Hrdlička Miloš
 
 
Vojnar Jiří
Slavík Tomáš
 
 
     0301
2.Doubrava Zdeněk
Balcar Jiří
 
 
Dian Marian
Sodomka Vladislav
 
 
     0302
3.Balcar JiříVojnar Jiří     0303
4.Hodinář AlfredDian Marian     0304
5.Hrdlička MilošSlavík Tomáš     3214
6.Doubrava ZdeněkSodomka Vladislav     0315
7.Hodinář AlfredVojnar Jiří     0316
8.Hrdlička MilošDian Marian     3026
9.Doubrava ZdeněkSlavík Tomáš     0327
10.Balcar JiříSodomka Vladislav     0328
11.Hrdlička MilošVojnar Jiří     0329
12.Doubrava ZdeněkDian Marian     3039
13.Balcar JiříSlavík Tomáš     03310
14.Hodinář AlfredSodomka Vladislav     03311
15.Doubrava ZdeněkVojnar Jiří     03312
16.Balcar JiříDian Marian     03313
17.Hodinář AlfredSlavík Tomáš     03314
18.Hrdlička MilošSodomka Vladislav     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Balcar Jiří04Vojnar Jiří40
Hodinář Alfred04Dian Marian22
Hrdlička Miloš22Slavík Tomáš31
Doubrava Zdeněk13Sodomka Vladislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
Janďourek Pavel
Matoušek Jiří
 
 
     0301
2.Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
Horčička Rudolf
Záloha Jan
 
 
     3211
3.Drábková VeronikaHorčička Rudolf     0312
4.Drábková VendulaHorčička Rudolf     0313
5.Drábek VladimírJanďourek Pavel     3123
6.Drábek JiříMatoušek Jiří     3233
7.Drábková VendulaHorčička Rudolf     0334
8.Drábek VladimírHorčička Rudolf     3044
9.Drábek JiříJanďourek Pavel     3254
10.Drábková VeronikaMatoušek Jiří     0355
11.Drábek VladimírHorčička Rudolf     3065
12.Drábek JiříHorčička Rudolf     3075
13.Drábková VeronikaJanďourek Pavel     0376
14.Drábková VendulaMatoušek Jiří     0377
15.Drábek JiříHorčička Rudolf     3087
16.Drábková VeronikaHorčička Rudolf     0388
17.Drábková VendulaJanďourek Pavel     0389
18.Drábek VladimírMatoušek Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábková Veronika04Horčička Rudolf44
Drábková Vendula04Janďourek Pavel22
Drábek Vladimír40Matoušek Jiří22
Drábek Jiří40   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:25 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahoš Radek
Stejskal Jan
 
 
Duchoslav Pavel
Novák Ondřej
 
 
     3110
2.Jiříček Jaroslav
Šimek Libor
 
 
Říha Josef
Shejbal Martin
 
 
     3020
3.Drahoš RadekNovák Ondřej     2321
4.Stejskal JanDuchoslav Pavel     3131
5.Jiříček JaroslavŘíha Josef     3041
6.Šimek LiborShejbal Martin     1342
7.Stejskal JanNovák Ondřej     3152
8.Jiříček JaroslavDuchoslav Pavel     3062
9.Šimek LiborŘíha Josef     3072
10.Drahoš RadekShejbal Martin     2373
11.Jiříček JaroslavNovák Ondřej     3183
12.Šimek LiborDuchoslav Pavel     2384
13.Lipenský VladimírŘíha Josef     3194
14.Stejskal JanShejbal Martin     30104
15.Šimek LiborNovák Ondřej     23105
16.Lipenský VladimírDuchoslav Pavel     03106
17.Stejskal JanŘíha Josef     31116
18.Jiříček JaroslavShejbal Martin     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahoš Radek02Novák Ondřej22
Stejskal Jan40Duchoslav Pavel22
Jiříček Jaroslav40Říha Josef04
Šimek Libor13Shejbal Martin22
Lipenský Vladimír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zálší CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1 Orel Vysoké Mýto B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Libor
Jiříček Jaroslav
 
 
Stříteský Martin
Brustamn Stanislav ml.
 
 
     3010
2.Drahoš Radek
Stejskal Jan
 
 
Lásko Martin
Polák Petr
 
 
     3020
3.Šimek LiborStříteský Martin     3130
4.Jiříček JaroslavBrustamn Stanislav ml.     3040
5.Drahoš RadekLásko Martin     3050
6.Stejskal JanPolák Petr     3060
7.Jiříček JaroslavStříteský Martin     3070
8.Drahoš RadekBrustamn Stanislav ml.     3080
9.Stejskal JanLásko Martin     3090
10.Šimek LiborPolák Petr     30100
11.Drahoš RadekStříteský Martin     30110
12.Stejskal JanBrustamn Stanislav ml.     30120
13.Šimek LiborLásko Martin     30130
14.Jiříček JaroslavPolák Petr     30140
15.Stejskal JanStříteský Martin     30150
16.Šimek LiborBrustamn Stanislav ml.     30160
17.Jiříček JaroslavLásko Martin     30170
18.Drahoš RadekPolák Petr     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Libor40Stříteský Martin04
Jiříček Jaroslav40Brustamn Stanislav ml.04
Drahoš Radek40Lásko Martin04
Stejskal Jan40Polák Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 4 B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní Klub DžbánovAVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:15 Sportovní Klub DžbánovA

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shejbal Martin
Říha Josef
 
 
Drábková Veronika
Drábková Vendula
 
 
     3010
2.Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
Drábková Tereza
Drábek Jiří
 
 
     3120
3.Shejbal MartinDrábková Veronika     3030
4.Říha JosefDrábková Vendula     3040
5.Novák OndřejDrábková Tereza     3050
6.Duchoslav PavelDrábek Jiří     0351
7.Říha JosefDrábková Veronika     3161
8.Novák OndřejDrábková Vendula     3071
9.Duchoslav PavelDrábková Tereza     3081
10.Shejbal MartinDrábek Jiří     0382
11.Novák OndřejDrábková Veronika     3092
12.Duchoslav PavelDrábková Vendula     30102
13.Stříteský VítDrábková Tereza     31112
14.Říha JosefDrábek Jiří     03113
15.Duchoslav PavelDrá