Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, Jablonec n.N. Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34667:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
Roček Milan ml.
Tisoňů Nikola
 
 
-474-443210
2.Švácha Ondřej
Minář Jiří
 
 
Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
-4689 3120
3.Bradáč PetrTisoňů Nikola86-82 3130
4.Rose RadekRoček Milan ml.7-759 3140
5.Minář JiříKohout Pavel10-6-9-6 1341
6.Švácha OndřejRejha Jan10-7-10-9 1342
7.Rose RadekTisoňů Nikola455  3052
8.Minář JiříRoček Milan ml.8-10-12-7 1353
9.Švácha OndřejKohout Pavel-65-9-6 1354
10.Bradáč PetrRejha Jan119-137 3164
11.Minář JiříTisoňů Nikola5710  3074
12.Švácha OndřejRoček Milan ml.-7-12-9  0375
13.Bradáč PetrKohout Pavel-95-7-9 1376
14.Rose RadekRejha Jan4-5-86-82377
15.Švácha OndřejTisoňů Nikola749  3087
16.Bradáč PetrRoček Milan ml.-9-259-92388
17.Rose RadekKohout Pavel-37-8-4 1389
18.Minář JiříRejha Jan67-99 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bradáč Petr22Tisoňů Nikola04
Rose Radek22Roček Milan ml.31
Minář Jiří22Kohout Pavel40
Švácha Ondřej13Rejha Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec 13 Nové PavloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:40631:641TJ D.Králové n.L./J.Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perný Michal
Smejkal Tomáš
 
 
Rýgl Vojtěch
Hrycík Radim
 
 
-8310-993210
2.Regner Michal
Pokorný Marcel
 
 
Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
-9-10-9  0311
3.Perný MichalRýgl Vojtěch-6-5-10  0312
4.Smejkal TomášFoff Miroslav st.8-8-9563222
5.Regner MichalHrycík Radim-117-610-92323
6.Pokorný MarcelSlavík Libor-10104-1083233
7.Smejkal TomášRýgl Vojtěch677  3043
8.Regner MichalFoff Miroslav st.-4-9-10  0344
9.Pokorný MarcelHrycík Radim1-122-9-92345
10.Perný MichalSlavík Libor36-7-10-82346
11.Regner MichalRýgl Vojtěch-5-10-9  0347
12.Pokorný MarcelFoff Miroslav st.-61455 3157
13.Perný MichalHrycík Radim-9-5-12  0358
14.Smejkal TomášSlavík Libor-8-4-4  0359
15.Pokorný MarcelRýgl Vojtěch-47-3373269
16.Perný MichalFoff Miroslav st.6-489 3179
17.Smejkal TomášHrycík Radim-7-109-8 13710
18.Regner MichalSlavík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Perný Michal13Rýgl Vojtěch22
Smejkal Tomáš22Foff Miroslav st.13
Regner Michal03Hrycík Radim40
Pokorný Marcel31Slavík Libor21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec n.O. (areál fotb.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35700:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
3-1069 3110
2.Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-72108 3120
3.Brůna PetrBukovský Radek913-9-7-132321
4.Ježek RobertKošák Vojtěch6-439 3131
5.Malík KarelBlažek Jan9-12-61153241
6.Malík LukášStránský Michal775  3051
7.Ježek RobertBukovský Radek-10-5-10  0352
8.Malík KarelKošák Vojtěch4-9711 3162
9.Malík LukášBlažek Jan-8-576-72363
10.Brůna PetrStránský Michal6-9-9-10 1364
11.Malík KarelBukovský Radek-9-27-6 1365
12.Malík LukášKošák Vojtěch7-11105 3175
13.Brůna PetrBlažek Jan948  3085
14.Ježek RobertStránský Michal-7694 3195
15.Malík LukášBukovský Radek-815-97-72396
16.Brůna PetrKošák Vojtěch-8-10-8  0397
17.Ježek RobertBlažek Jan-8-96-9 1398
18.Malík KarelStránský Michal-5-66-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůna Petr13Bukovský Radek40
Ježek Robert22Košák Vojtěch13
Malík Karel22Blažek Jan22
Malík Lukáš22Stránský Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Holubova ul., Holice (proti Kulturnímu domu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31707:667Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek René
Jelínek Michal
 
 
Nešněra Jiří
Serbus Tomáš
 
 
-11686 3110
2.Táborský Jiří
Mádlo Martin
 
 
Šťastný Vladislav
Trajhan Miroslav
 
 
862  3020
3.Koubek VojtěchNešněra Jiří-8-6-8  0321
4.Táborský JiříTrajhan Miroslav-99104 3131
5.Mádlo MartinSerbus Tomáš-8-1341193241
6.Jelínek MichalŠťastný Vladislav889  3051
7.Táborský JiříNešněra Jiří-10-108-15 1352
8.Mádlo MartinTrajhan Miroslav-699-8-72353
9.Jelínek MichalSerbus Tomáš898  3063
10.Koubek VojtěchŠťastný Vladislav9-7-1010-102364
11.Mádlo MartinNešněra Jiří6-10-7673274
12.Jelínek MichalTrajhan Miroslav14-108-12103284
13.Koubek VojtěchSerbus Tomáš-10-5-7  0385
14.Táborský Jiř튝astný Vladislav8-137-12-102386
15.Jelínek MichalNešněra Jiří-6-119-9 1387
16.Koubek RenéTrajhan Miroslav-54-41163297
17.Táborský JiříSerbus Tomáš965  30107
18.Mádlo MartinŠťastný Vladislav-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek Vojtěch03Nešněra Jiří31
Táborský Jiří22Trajhan Miroslav13
Mádlo Martin21Serbus Tomáš13
Jelínek Michal31Šťastný Vladislav21
Koubek René10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7394:272Sokol Hr.Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Michalec Roman
Stehlík Milan
 
 
838  3010
2.Pozník David
Brát Karel ml.
 
 
Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
96-9-993220
3.Brát Karel ml.Rohlík Jan ml.6-1056 3130
4.Buben VlastimilDalecký Petr644  3040
5.Pozník DavidŠindelář Pavel593  3050
6.Hort TomášStehlík Milan57-5-923260
7.Buben VlastimilRohlík Jan ml.4410  3070
8.Pozník DavidDalecký Petr7911  3080
9.Hort Tomᚊindelář Pavel94-66 3190
10.Brát Karel ml.Stehlík Milan67-138 31100
11.Pozník DavidRohlík Jan ml.-97   11  
12.Hort TomášDalecký Petr         
13.Brát Karel ml.Šindelář Pavel         
14.Buben VlastimilStehlík Milan         
15.Hort TomášRohlík Jan ml.         
16.Brát Karel ml.Dalecký Petr         
17.Buben VlastimilŠindelář Pavel         
18.Pozník DavidStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brát Karel ml.20Rohlík Jan ml.02
Buben Vlastimil20Dalecký Petr02
Pozník David20Šindelář Pavel02
Hort Tomáš20Stehlík Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37689:697FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Zajíček Miroslav
 
 
Pilner Jaroslav
Hořejší Radim
 
 
-7-710-8 1301
2.Bezdíček Martin
Bělohlávek Dominik
 
 
Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
4611  3011
3.Zajíček MiroslavPilner Jaroslav75-811 3121
4.Bezdíček MartinJindra Josef1247  3031
5.Šimonek PetrDolejší Stanislav8112  3041
6.Bělohlávek DominikHořejší Radim-10-9-5  0342
7.Bezdíček MartinPilner Jaroslav109-68 3152
8.Šimonek PetrJindra Josef14-76-983262
9.Bělohlávek DominikDolejší Stanislav-77-10-7 1363
10.Zajíček MiroslavHořejší Radim-874-8-102364
11.Šimonek PetrPilner Jaroslav-784-8-82365
12.Bělohlávek DominikJindra Josef-59-94113275
13.Zajíček MiroslavDolejší Stanislav89-4-9-92376
14.Bezdíček MartinHořejší Radim-127-76-42377
15.Bělohlávek DominikPilner Jaroslav-1010-13-12 1378
16.Merta JakubJindra JosefWO    0379
17.Bezdíček MartinDolejší Stanislav9-728 3189
18.Šimonek PetrHořejší Radim-7-810-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Miroslav12Pilner Jaroslav22
Bezdíček Martin31Jindra Josef03
Šimonek Petr22Dolejší Stanislav22
Bělohlávek Dominik13Hořejší Radim40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, Jablonec n.N. Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36683:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
Rýgl Vojtěch
Hrycík Radim
 
 
-977-693210
2.Švácha Ondřej
Minář Jiří
 
 
Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
-6-9-9  0311
3.Rose RadekRýgl Vojtěch1045  3021
4.Minář JiříHrycík Radim9-10-13253231
5.Švácha OndřejSlavík Libor-663-10-62332
6.Bradáč PetrFoff Miroslav st.1169  3042
7.Minář JiříRýgl Vojtěch-9-8-9  0343
8.Švácha OndřejHrycík Radim10108  3053
9.Bradáč PetrSlavík Libor-78-66-32354
10.Rose RadekFoff Miroslav st.7-6-7-7 1355
11.Švácha OndřejRýgl Vojtěch5-714-3-82356
12.Bradáč PetrHrycík Radim89-8-15-32357
13.Rose RadekSlavík Libor4-46-8103267
14.Minář JiříFoff Miroslav st.-8-5-7  0368
15.Bradáč PetrRýgl Vojtěch-8968 3178
16.Rose RadekHrycík Radim-8-7-8  0379
17.Minář JiříSlavík Libor84-9-10103289
18.Švácha OndřejFoff Miroslav st.8128  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek22Rýgl Vojtěch22
Minář Jiří22Hrycík Radim22
Švácha Ondřej22Slavík Libor22
Bradáč Petr22Foff Miroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec 13 Nové PavloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28636:578SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
Tisoňů Nikola
Roček Milan ml.
 
 
788  3010
2.Regner Michal
Obešlo Josef st.
 
 
Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
-311-10-2 1311
3.Regner MichalKohout Pavel-6-5-11  0312
4.Smejkal TomášRoček Milan ml.172  3022
5.Obešlo Josef st.Rejha Jan12-9-11073232
6.Pokorný MarcelTisoňů Nikola114-4-7-102333
7.Smejkal TomášKohout Pavel75-11-833243
8.Obešlo Josef st.Roček Milan ml.787  3053
9.Pokorný MarcelRejha Jan-6-425113263
10.Regner MichalTisoňů Nikola9-10-10-10 1364
11.Obešlo Josef st.Kohout Pavel4-710-673274
12.Pokorný MarcelRoček Milan ml.-12141 3184
13.Regner MichalRejha Jan109-7-5-52385
14.Smejkal TomášTisoňů Nikola-7966 3195
15.Pokorný MarcelKohout Pavel7-82-8-82396
16.Regner MichalRoček Milan ml.1596  30106
17.Smejkal TomášRejha Jan         
18.Obešlo Josef st.Tisoňů Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Regner Michal13Kohout Pavel22
Smejkal Tomáš30Roček Milan ml.04
Obešlo Josef st.30Rejha Jan12
Pokorný Marcel22Tisoňů Nikola21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec n.O. (areál fotb.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31618:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůna Petr
Malík Karel
 
 
Nešněra Jiří
Serbus Tomáš
 
 
-54116 3110
2.Ježek Robert
Malík Lukáš
 
 
Šťastný Vladislav
Trajhan Miroslav
 
 
797  3020
3.Brůna PetrNešněra Jiří59-7-11-92321
4.Malík LukášTrajhan Miroslav-1-68-6 1322
5.Ježek RobertSerbus Tomáš-9-6-3  0323
6.Malík KarelŠťastný Vladislav1056  3033
7.Malík LukášNešněra Jiří3-5-4873243
8.Ježek RobertTrajhan Miroslav8-95-7-152344
9.Malík KarelSerbus Tomáš589  3054
10.Brůna PetrŠťastný Vladislav6-11810 3164
11.Ježek RobertNešněra Jiří-8-6-7  0365
12.Malík KarelTrajhan Miroslav-4-7109-32366
13.Brůna PetrSerbus Tomáš917  3076
14.Malík Lukᚊťastný Vladislav11-3-7-6 1377
15.Malík KarelNešněra Jiří-46-9-9 1378
16.Brůna PetrTrajhan Miroslav10710  3088
17.Malík LukášSerbus Tomáš8510  3098
18.Ježek RobertŠťastný Vladislav-11-4-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brůna Petr31Nešněra Jiří31
Malík Lukáš22Trajhan Miroslav31
Ježek Robert04Serbus Tomáš13
Malík Karel22Šťastný Vladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Holubova ul., Holice (proti Kulturnímu domu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38642:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek René
Jelínek Michal
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
97-67 3110
2.Táborský Jiří
Pečinka Lukáš
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
119-9-1133220
3.Koubek RenéBukovský Radek-10-749-72321
4.Táborský JiříKošák Vojtěch877  3031
5.Pečinka LukášBlažek Jan-5-9-5  0332
6.Jelínek MichalStránský Michal-8-811443242
7.Táborský JiříBukovský Radek-8-47-5 1343
8.Pečinka LukášKošák Vojtěch10-8-7-7 1344
9.Jelínek MichalBlažek Jan-57-72123254
10.Koubek RenéStránský Michal-108-6-8 1355
11.Pečinka LukášBukovský Radek-4-1-9  0356
12.Jelínek MichalKošák Vojtěch773  3066
13.Koubek RenéBlažek Jan-10-7-5  0367
14.Táborský JiříStránský Michal-12-9-8  0368
15.Jelínek MichalBukovský Radek99-410 3178
16.Koubek RenéKošák Vojtěch-311-6-9 1379
17.Táborský JiříBlažek Jan59-88 3189
18.Pečinka LukášStránský Michal-56-8593299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek René04Bukovský Radek31
Táborský Jiří22Košák Vojtěch22
Pečinka Lukáš13Blažek Jan22
Jelínek Michal40Stránský Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:36642:667FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben Vlastimil
Hort Tomáš
 
 
Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
107-47 3110
2.Pozník David
Brát Karel ml.
 
 
Hořejší Radim
Pilner Jaroslav
 
 
-4-129-4 1311
3.Pozník DavidHořejší Radim-779-8-112312
4.Brát Karel ml.Pilner Jaroslav675  3022
5.Buben VlastimilDolejší Stanislav77-113 3132
6.Hort TomášJindra Josef-977-793242
7.Brát Karel ml.Hořejší Radim11-9-89-72343
8.Buben VlastimilPilner Jaroslav-1110-96-42344
9.Hort TomášDolejší Stanislav-10-3-3  0345
10.Pozník DavidJindra Josef117-87 3155
11.Buben VlastimilHořejší Radim7-378 3165
12.Hort TomášPilner Jaroslav2-85-9-102366
13.Pozník DavidDolejší Stanislav-9-7910-52367
14.Brát Karel ml.Jindra Josef8810  3077
15.Hort TomášHořejší Radim-4-9-6  0378
16.Pozník DavidPilner Jaroslav-4-9-6  0379
17.Brát Karel ml.Dolejší Stanislav12-105-3-623710
18.Buben VlastimilJindra Josef613   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pozník David13Hořejší Radim31
Brát Karel ml.22Pilner Jaroslav31
Buben Vlastimil21Dolejší Stanislav31
Hort Tomáš13Jindra Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:734:31608:615US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Zajíček Miroslav
 
 
Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
-77-7583210
2.Bezdíček Martin
Bělohlávek Dominik
 
 
Dalecký Petr
Michalec Roman
 
 
-6769 3120
3.Zajíček MiroslavŠindelář Pavel8-9-13883230
4.Bezdíček MartinRohlík Jan ml.118-86 3140
5.Šimonek PetrDalecký Petr7-9-13883250
6.Bělohlávek DominikMichalec Roman-2-59-9 1351
7.Bezdíček MartinŠindelář Pavel684  3061
8.Šimonek PetrRohlík Jan ml.68-913 3171
9.Bělohlávek DominikDalecký Petr-13-9-6  0372
10.Zajíček MiroslavMichalec Roman-10-1097-42373
11.Šimonek PetrŠindelář Pavel79-94 3183
12.Bělohlávek DominikRohlík Jan ml.10-2-11-8 1384
13.Zajíček MiroslavDalecký Petr-7-975-82385
14.Bezdíček MartinMichalec Roman6-9-7-7 1386
15.Bělohlávek DominikŠindelář Pavel1088  3096
16.Merta JakubRohlík Jan ml.WO    0397
17.Bezdíček MartinDalecký Petr         
18.Šimonek PetrMichalec Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Miroslav12Šindelář Pavel04
Bezdíček Martin21Rohlík Jan ml.12
Šimonek Petr30Dalecký Petr21
Bělohlávek Dominik13Michalec Roman30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, Chrudim I (zelenobílá hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:40607:653Bižuterie Jablonec n.N.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalec Roman
Stehlík Milan
 
 
Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
-68-8693210
2.Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
Švácha Ondřej
Minář Jiří
 
 
-7713-7-62311
3.Michalec RomanRose Radek107-6-1133221
4.Dalecký PetrŠvácha Ondřej-4-69-8 1322
5.Stehlík MilanBradáč Petr-2-9-10  0323
6.Šindelář PavelMinář Jiří-9-8-7  0324
7.Dalecký PetrRose Radek3-11-6863234
8.Stehlík MilanŠvácha Ondřej-3-8-11  0335
9.Šindelář PavelBradáč Petr-868-993245
10.Michalec RomanMinář Jiří4107  3055
11.Rohlík Jan ml.Rose Radek11-7-79-82356
12.Šindelář PavelŠvácha Ondřej-8-74963266
13.Michalec RomanBradáč Petr-10-9-5  0367
14.Dalecký PetrMinář Jiří1085  3077
15.Šindelář PavelRose Radek-9-9-10  0378
16.Michalec RomanŠvácha Ondřej-6-9-7  0379
17.Dalecký PetrBradáč Petr9-6-6-8 13710
18.Rohlík Jan ml.Minář Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Roman22Rose Radek22
Dalecký Petr22Švácha Ondřej31
Stehlík Milan02Bradáč Petr31
Šindelář Pavel22Minář Jiří12
Rohlík Jan ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hererova 191, Kolín (u kina)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25560:504FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Radim
Pilner Jaroslav
 
 
Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
3-784 3110
2.Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
Obešlo Josef st.
Regner Michal
 
 
-4-83473220
3.Pilner JaroslavSmejkal Tomáš-12-637-92321
4.Dolejší StanislavPokorný Marcel7-9-7873231
5.Jindra JosefObešlo Josef st.-7829 3141
6.Hořejší RadimRegner Michal459  3051
7.Dolejší StanislavSmejkal Tomáš5-88-9-52352
8.Jindra JosefPokorný MarcelWO    0353
9.Hořejší RadimObešlo Josef st.468  3063
10.Pilner JaroslavRegner Michal6-9-9-7 1364
11.Jindra JosefSmejkal Tomáš-13-7-8  0365
12.Hořejší RadimPokorný Marcel-78-9763275
13.Pilner JaroslavObešlo Josef st.699  3085
14.Dolejší StanislavRegner Michal898  3095
15.Hořejší RadimSmejkal Tomáš-1183-4432105
16.Pilner JaroslavPokorný Marcel         
17.Dolejší StanislavObešlo Josef st.         
18.Jindra JosefRegner Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilner Jaroslav12Smejkal Tomáš31
Dolejší Stanislav21Pokorný Marcel02
Jindra Josef11Obešlo Josef st.03
Hořejší Radim40Regner Michal12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, V.Nejedlého 596, Mn.Hradiště (boční vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24563:535Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Radek
Stránský Michal
 
 
Buben Vlastimil
Pozník David
 
 
98-68 3110
2.Košák Vojtěch
Blažek Jan
 
 
Zeman Daniel
Hort Tomáš
 
 
9-6-6753220
3.Stránský MichalBuben Vlastimil7-10-7-6 1321
4.Blažek JanHort Tomáš109-714 3131
5.Košák VojtěchPozník David-9610-8-92332
6.Bukovský RadekZeman Daniel11107  3042
7.Blažek JanBuben Vlastimil-3-4-8  0343
8.Košák VojtěchHort Tomáš108-8-693253
9.Bukovský RadekPozník David5410  3063
10.Stránský MichalZeman Daniel-1164-493273
11.Košák VojtěchBuben Vlastimil8-86-4-62374
12.Bukovský RadekHort Tomáš665  3084
13.Stránský MichalPozník David-10-6-7  0385
14.Blažek JanZeman Daniel975  3095
15.Bukovský RadekBuben Vlastimil84-78 31105
16.Stránský MichalHort Tomáš9-2-5  12  
17.Blažek JanPozník David         
18.Košák VojtěchZeman Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal12Buben Vlastimil31
Blažek Jan21Hort Tomáš03
Košák Vojtěch12Pozník David21
Bukovský Radek40Zeman Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na Městském stadionu Ml.Boleslav (plechová hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:41583:658US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešněra Jiří
Antoš Petr
 
 
Šimonek Petr
Zajíček Miroslav
 
 
-9-9-6  0301
2.Čeřovský Petr st.
Trajhan Miroslav
 
 
Mikulecký Jan
Bělohlávek Dominik
 
 
710-10-10-102302
3.Trajhan MiroslavŠimonek Petr-5-97-6 1303
4.Šťastný VladislavZajíček Miroslav-16-7-7  0304
5.Antoš PetrBělohlávek Dominik-6-9-4  0305
6.Nešněra JiříMikulecký Jan-9-89863215
7.Šťastný VladislavŠimonek Petr4-3-1-3 1316
8.Antoš PetrZajíček Miroslav8-8-10-4 1317
9.Nešněra JiříBělohlávek Dominik56-37 3127
10.Trajhan MiroslavMikulecký Jan-89-7673237
11.Antoš PetrŠimonek Petr-6-6101093247
12.Nešněra JiříZajíček Miroslav36-9-883257
13.Trajhan MiroslavBělohlávek Dominik-4-7-8  0358
14.Šťastný VladislavMikulecký Jan6-10-8-7 1359
15.Nešněra JiříŠimonek Petr11-6-3963269
16.Trajhan MiroslavZajíček Miroslav-899-8-723610
17.Šťastný VladislavBělohlávek Dominik         
18.Antoš PetrMikulecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trajhan Miroslav13Šimonek Petr22
Šťastný Vladislav03Zajíček Miroslav31
Antoš Petr12Bělohlávek Dominik21
Nešněra Jiří40Mikulecký Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu Jičín (1.poschodí, vchod od stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18546:447TJ Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roček Milan ml.
Tisoňů Nikola
 
 
Ježek Robert
Balous Milan
 
 
-8-871093210
2.Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
Malík Karel
Malík Lukáš
 
 
368  3020
3.Roček Milan ml.Malík Lukáš8-10109 3130
4.Tisoňů NikolaMalík Karel66-12-773240
5.Rejha JanBalous Milan-5-71010-112341
6.Kohout PavelJežek Robert4211  3051
7.Tisoňů NikolaMalík Lukáš-88-612-82352
8.Rejha JanMalík Karel-105-11-8 1353
9.Kohout PavelBalous Milan4-936 3163
10.Roček Milan ml.Ježek Robert9-888 3173
11.Rejha JanMalík Lukáš-10-67593283
12.Kohout PavelMalík Karel652  3093
13.Roček Milan ml.Balous Milan844  30103
14.Tisoňů NikolaJežek Robert9-12   11  
15.Kohout PavelMalík Lukáš         
16.Roček Milan ml.Malík Karel         
17.Tisoňů NikolaBalous Milan         
18.Rejha JanJežek Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roček Milan ml.30Malík Lukáš12
Tisoňů Nikola11Malík Karel12
Rejha Jan12Balous Milan12
Kohout Pavel30Ježek Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu,Wolkerovo nábř.,Dv.Králové n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:33536:565Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
788  3010
2.Rýgl Vojtěch
Hrycík Radim
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
5-7-7-4 1311
3.Foff Miroslav st.Mádlo Martin-107-66-42312
4.Slavík LiborJelínek Michal-6-12-12  0313
5.Hrycík RadimTáborský Jiří-47-4-8 1314
6.Rýgl VojtěchKoubek René4-888 3124
7.Slavík LiborMádlo Martin987  3034
8.Hrycík RadimJelínek Michal-9554 3144
9.Rýgl VojtěchTáborský Jiří-7-1-7  0345
10.Foff Miroslav st.Koubek René6-655 3155
11.Hrycík RadimMádlo Martin-10-8-8  0356
12.Rýgl VojtěchJelínek Michal-4-10-5  0357
13.Foff Miroslav st.Táborský Jiří-96-4-6 1358
14.Slavík LiborKoubek René9126  3068
15.Rýgl VojtěchMádlo Martin7105  3078
16.Foff Miroslav st.Jelínek Michal-6-3-9  0379
17.Slavík LiborTáborský Jiří-979-5-623710
18.Hrycík RadimKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Miroslav st.13Mádlo Martin22
Slavík Libor22Jelínek Michal31
Hrycík Radim12Táborský Jiří40
Rýgl Vojtěch22Koubek René03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, Chrudim I (zelenobílá hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:29659:605Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
Perný Michal
Smejkal Tomáš
 
 
125-67 3110
2.Michalec Roman
Stehlík Milan
 
 
Obešlo Josef st.
Pokorný Marcel
 
 
74-8-13-92311
3.Dalecký PetrSmejkal Tomáš-9-8-9  0312
4.Šindelář PavelObešlo Josef st.-85-59-82313
5.Rohlík Jan ml.Pokorný Marcel-9-9-9  0314
6.Michalec RomanPerný Michal781  3024
7.Šindelář PavelSmejkal Tomáš-6-87-8 1325
8.Rohlík Jan ml.Obešlo Josef st.7-647 3135
9.Michalec RomanPokorný Marcel810-10-4-62336
10.Dalecký PetrPerný Michal589  3046
11.Rohlík Jan ml.Smejkal Tomáš-710-5-11 1347
12.Michalec RomanObešlo Josef st.11-116-873257
13.Dalecký PetrPokorný Marcel97-45 3167
14.Šindelář PavelPerný Michal196  3077
15.Michalec RomanSmejkal Tomáš-910-78123287
16.Dalecký PetrObešlo Josef st.-91084 3197
17.Šindelář PavelPokorný Marcel987  30107
18.Rohlík Jan ml.Perný Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dalecký Petr31Smejkal Tomáš31
Šindelář Pavel22Obešlo Josef st.13
Rohlík Jan ml.12Pokorný Marcel22
Michalec Roman31Perný Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hererova 191, Kolín (u kina)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14410:382FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
4513  3010
2.Hořejší Radim
Pilner Jaroslav
 
 
Švácha Ondřej
Minář Jiří
 
 
101010  3020
3.Pilner JaroslavRose Radek-2758 3130
4.Dolejší StanislavŠvácha Ondřej1058  3040
5.Jindra JosefMinář Jiří-4779 3150
6.Hořejší RadimBradáč Petr7-2911 3160
7.Dolejší StanislavRose Radek-9-3-8  0361
8.Jindra JosefŠvácha Ondřej-6876 3171
9.Hořejší RadimMinář Jiří89-7-1073281
10.Pilner JaroslavBradáč Petr-6-1012383291
11.Jindra JosefRose RadekWO    0392
12.Hořejší RadimŠvácha Ondřej661  30102
13.Pilner JaroslavMinář Jiří         
14.Dolejší StanislavBradáč Petr         
15.Hořejší RadimRose Radek         
16.Pilner JaroslavŠvácha Ondřej         
17.Dolejší StanislavMinář Jiří         
18.Jindra JosefBradáč Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilner Jaroslav20Rose Radek11
Dolejší Stanislav11Švácha Ondřej03
Jindra Josef20Minář Jiří02
Hořejší Radim30Bradáč Petr02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, V.Nejedlého 596, Mn.Hradiště (boční vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28583:558Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Radek
Stránský Michal
 
 
Šimonek Petr
Zajíček Miroslav
 
 
-10-6-5  0301
2.Košák Vojtěch
Blažek Jan
 
 
Bělohlávek Dominik
Mikulecký Jan
 
 
8107  3011
3.Stránský MichalŠimonek Petr-6-10-8  0312
4.Blažek JanZajíček Miroslav5-115-6113222
5.Košák VojtěchBělohlávek Dominik69-9-863232
6.Bukovský RadekMikulecký Jan965  3042
7.Blažek JanŠimonek Petr3-79-8-62343
8.Košák VojtěchZajíček Miroslav-148-8-7 1344
9.Bukovský RadekBělohlávek Dominik46-3-483254
10.Stránský MichalMikulecký Jan-68-3-2 1355
11.Košák VojtěchŠimonek Petr-4-6-9  0356
12.Bukovský RadekZajíček Miroslav887  3066
13.Stránský MichalBělohlávek Dominik68-47 3176
14.Blažek JanMikulecký Jan10-10-9-4 1377
15.Bukovský RadekŠimonek Petr674  3087
16.Stránský MichalZajíček Miroslav9103  3097
17.Blažek JanBělohlávek Dominik365  30107
18.Košák VojtěchMikulecký Jan-11    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Michal22Šimonek Petr31
Blažek Jan22Zajíček Miroslav13
Košák Vojtěch12Bělohlávek Dominik04
Bukovský Radek40Mikulecký Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na Městském stadionu Ml.Boleslav (plechová hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:38549:623Sokol Hr.Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešněra Jiří
Antoš Petr
 
 
Pozník David
Brát Karel ml.
 
 
886  3010
2.Trajhan Miroslav
Šťastný Vladislav
 
 
Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
-4-127-6 1311
3.Trajhan MiroslavBuben Vlastimil14-115-583221
4.Šťastný VladislavPozník David-7-6-10  0322
5.Antoš PetrBrát Karel ml.119-9-383232
6.Nešněra JiříHort Tomáš-996-7-62333
7.Šťastný VladislavBuben Vlastimil-12-9-6  0334
8.Antoš PetrPozník David8-4-7-8 1335
9.Nešněra JiříBrát Karel ml.-5-6-8  0336
10.Trajhan MiroslavHort Tomáš-5-57773246
11.Antoš PetrBuben Vlastimil-3-712-8 1347
12.Nešněra JiříPozník David-7-10-9  0348
13.Trajhan MiroslavBrát Karel ml.118-3-863258
14.Šťastný VladislavHort Tomáš-1010-11-8 1359
15.Nešněra JiříBuben Vlastimil-1096-10-923510
16.Trajhan MiroslavPozník David         
17.Šťastný VladislavBrát Karel ml.         
18.Antoš PetrHort Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trajhan Miroslav30Buben Vlastimil31
Šťastný Vladislav03Pozník David30
Antoš Petr12Brát Karel ml.12
Nešněra Jiří04Hort Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu Jičín (1.poschodí, vchod od stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39584:600Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roček Milan ml.
Tisoňů Nikola
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-8-3-5  0301
2.Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
Táborský Jiří
Mádlo Martin
 
 
-47-9563211
3.Tisoňů NikolaJelínek Michal-10-88-8 1312
4.Roček Milan ml.Koubek Vojtěch144  3022
5.Rejha JanTáborský Jiří-68-8273232
6.Kohout PavelMádlo Martin-6-79-9 1333
7.Roček Milan ml.Jelínek Michal-5-725103243
8.Rejha JanKoubek Vojtěch-63-92123253
9.Kohout PavelTáborský Jiří-9-3-7  0354
10.Tisoňů NikolaMádlo Martin-8514-4-82355
11.Rejha JanJelínek Michal-10-73-4 1356
12.Kohout PavelKoubek Vojtěch-6656 3166
13.Tisoňů NikolaTáborský Jiří-8-6-6  0367
14.Roček Milan ml.Mádlo Martin7105  3077
15.Kohout PavelJelínek Michal-4-8-7  0378
16.Tisoňů NikolaKoubek René-118-6-9 1379
17.Roček Milan ml.Táborský Jiří-12-7-9  03710
18.Rejha JanMádlo Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tisoňů Nikola04Jelínek Michal31
Roček Milan ml.31Koubek Vojtěch03
Rejha Jan21Táborský Jiří31
Kohout Pavel13Mádlo Martin21
   Koubek René10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu,Wolkerovo nábř.,Dv.Králové n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:35650:628TTC Kostelec nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
8-7-114-82301
2.Rýgl Vojtěch
Hrycík Radim
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
76-78 3111
3.Rýgl VojtěchBrůna Petr1-106-4-62312
4.Hrycík RadimMalík Lukáš6-6-2-9 1313
5.Slavík LiborMalík Karel9-1010-10-52314
6.Foff Miroslav st.Ježek Robert977  3024
7.Hrycík RadimBrůna Petr67-911 3134
8.Slavík LiborMalík Lukáš-78-12-10 1335
9.Foff Miroslav st.Malík Karel-6-72573245
10.Rýgl VojtěchJežek Robert-8-9-9  0346
11.Slavík LiborBrůna Petr-8-7-10  0347
12.Foff Miroslav st.Malík Lukáš8-16-6-5 1348
13.Rýgl VojtěchMalík Karel274  3058
14.Hrycík RadimJežek Robert88-105 3168
15.Foff Miroslav st.Brůna Petr698  3078
16.Rýgl VojtěchMalík Lukáš-88-7-7 1379
17.Hrycík RadimMalík Karel6-1011-8-823710
18.Slavík LiborJežek Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rýgl Vojtěch13Brůna Petr22
Hrycík Radim22Malík Lukáš40
Slavík Libor03Malík Karel22
Foff Miroslav st.31Ježek Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, Jablonec n.N. Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31694:664Bižuterie Jablonec n.N.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
65-1211 3110
2.Minář Jiří
Louda Jiří
 
 
Malík Lukáš
Balous Milan
 
 
9-18-38-92311
3.Bradáč PetrBrůna Petr1557  3021
4.Louda JiříMalík Lukáš-8-9-9  0322
5.Minář JiříMalík Karel875  3032
6.Rose RadekBalous Milan6-811-9103242
7.Louda JiříBrůna Petr-10-558-82343
8.Minář JiříMalík Lukáš9-7-11-10 1344
9.Rose RadekMalík Karel9-9-5-9 1345
10.Bradáč PetrBalous Milan10-8118 3155
11.Minář JiříBrůna Petr1034  3065
12.Rose RadekMalík Lukáš10-2269 3175
13.Bradáč PetrMalík Karel9-768 3185
14.Louda JiříBalous Milan-6-9-8  0386
15.Rose RadekBrůna Petr4-98-7-32387
16.Bradáč PetrMalík Lukáš4810  3097
17.Louda JiříMalík Karel-5-4-4  0398
18.Minář JiříBalous Milan-8967 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bradáč Petr40Brůna Petr22
Louda Jiří04Malík Lukáš22
Minář Jiří31Malík Karel22
Rose Radek22Balous Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec 13 Nové PavloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38670:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perný Michal
Smejkal Tomáš
 
 
Táborský Jiří
Koubek Vojtěch
 
 
-758-683210
2.Regner Michal
Obešlo Josef st.
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-4-11-4  0311
3.Perný MichalJelínek Michal-7888 3121
4.Regner MichalKoubek René10-6-81193231
5.Obešlo Josef st.Táborský Jiří-93-9-2 1332
6.Smejkal TomášKoubek Vojtěch7-8-13783242
7.Regner MichalJelínek Michal-7-6-9  0343
8.Obešlo Josef st.Koubek René785  3053
9.Smejkal TomášTáborský Jiří79-9-1073263
10.Perný MichalKoubek Vojtěch-71275 3173
11.Obešlo Josef st.Jelínek Michal-6-789-82374
12.Smejkal TomášKoubek René-106-9-6 1375
13.Perný MichalTáborský Jiří-3-6-9  0376
14.Regner MichalKoubek Vojtěch8106  3086
15.Smejkal TomášJelínek Michal68-9-9-32387
16.Perný MichalKoubek René-8-109-9 1388
17.Regner MichalTáborský Jiří-1-911-2 1389
18.Obešlo Josef st.Koubek Vojtěch6-1083 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Perný Michal22Jelínek Michal31
Regner Michal22Koubek René22
Obešlo Josef st.22Táborský Jiří31
Smejkal Tomáš22Koubek Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12452:348Sokol Hr.Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Brát Karel ml.
 
 
Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
1010-7-1193210
2.Zeman Daniel
Buben Vlastimil
 
 
Roček Milan ml.
Tisoňů Nikola
 
 
779  3020
3.Pozník DavidKohout Pavel573  3030
4.Brát Karel ml.Roček Milan ml.66-56 3140
5.Zeman DanielRejha Jan1077  3050
6.Buben VlastimilTisoňů Nikola589  3060
7.Brát Karel ml.Kohout Pavel5-8-6933270
8.Zeman DanielRoček Milan ml.4-73-8-92371
9.Buben VlastimilRejha Jan8711  3081
10.Pozník DavidTisoňů Nikola345  3091
11.Zeman DanielKohout Pavel-8-7-9  0392
12.Buben VlastimilRoček Milan ml.97-104 31102
13.Pozník DavidRejha Jan         
14.Brát Karel ml.Tisoňů Nikola         
15.Buben VlastimilKohout Pavel         
16.Pozník DavidRoček Milan ml.         
17.Brát Karel ml.Rejha Jan         
18.Zeman DanielTisoňů Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pozník David20Kohout Pavel12
Brát Karel ml.20Roček Milan ml.12
Zeman Daniel12Rejha Jan02
Buben Vlastimil30Tisoňů Nikola02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:24562:517US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Zajíček Miroslav
 
 
Rýgl Vojtěch
Hrycík Radim
 
 
566  3010
2.Bezdíček Martin
Bělohlávek Dominik
 
 
Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
-78-4-7 1311
3.Šimonek PetrRýgl Vojtěch-58713 3121
4.Merta JakubFoff Miroslav st.68-74 3131
5.Bezdíček MartinHrycík Radim7-3113 3141
6.Bělohlávek DominikSlavík Libor968  3051
7.Merta JakubRýgl Vojtěch97-67 3161
8.Bezdíček MartinFoff Miroslav st.-97-44-122362
9.Bělohlávek DominikHrycík Radim1238  3072
10.Šimonek PetrSlavík Libor-9-87-7 1373
11.Bezdíček MartinRýgl Vojtěch-9-5-7  0374
12.Bělohlávek DominikFoff Miroslav st.1078  3084
13.Šimonek PetrHrycík Radim-875-1073294
14.Zajíček MiroslavSlavík Libor-9-78-9 1395
15.Bělohlávek DominikRýgl Vojtěch-9-3-3  0396
16.Šimonek PetrFoff Miroslav st.468  30106
17.Zajíček MiroslavHrycík Radim         
18.Bezdíček MartinSlavík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimonek Petr31Rýgl Vojtěch22
Merta Jakub20Foff Miroslav st.13
Bezdíček Martin12Hrycík Radim03
Bělohlávek Dominik31Slavík Libor21
Zajíček Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, Chrudim I (zelenobílá hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:33353:448Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalec Roman
Stehlík Milan
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-8-7-9  0301
2.Šindelář Pavel
Rohlík Jan ml.
 
 
Bukovský Radek
Stránský Michal
 
 
-79-8-2 1302
3.Rohlík Jan ml.Bukovský Radek-8-8-11  0303
4.Šindelář PavelBlažek Jan8-1189 3113
5.Stehlík MilanKošák Vojtěch-3-10-8  0314
6.Michalec RomanStránský Michal-72-7843224
7.Šindelář PavelBukovský Radek-5-99-4 1325
8.Stehlík MilanBlažek Jan-59-6-5 1326
9.Michalec RomanKošák Vojtěch-8-6-6  0327
10.Rohlík Jan ml.Stránský Michal85-8-8-92328
11.Stehlík MilanBukovský Radek-7-4-7  0329
12.Michalec RomanBlažek Jan-3-8-10  03210
13.Rohlík Jan ml.Košák Vojtěch         
14.Šindelář PavelStránský Michal         
15.Michalec RomanBukovský Radek         
16.Rohlík Jan ml.Blažek Jan         
17.Šindelář PavelKošák Vojtěch         
18.Stehlík MilanStránský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rohlík Jan ml.02Bukovský Radek30
Šindelář Pavel11Blažek Jan21
Stehlík Milan03Košák Vojtěch20
Michalec Roman12Stránský Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hererova 191, Kolín (u kina)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38696:705AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilner Jaroslav
Hořejší Radim
 
 
Postelt Tomáš
Nešněra Jiří
 
 
106-67 3110
2.Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
Trajhan Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
10-79-4-122311
3.Pilner JaroslavPostelt Tomáš-107-6-13 1312
4.Dolejší StanislavNešněra Jiří-8-186-9 1313
5.Jindra JosefTrajhan Miroslav-9-1097103223
6.Hořejší RadimŠťastný Vladislav797  3033
7.Dolejší StanislavPostelt Tomáš-59-9-7 1334
8.Jindra JosefNešněra Jiří3-10-9-1 1335
9.Hořejší RadimTrajhan Miroslav-7586 3145
10.Pilner JaroslavŠťastný Vladislav-101067 3155
11.Jindra JosefPostelt TomášWO    0356
12.Hořejší RadimNešněra Jiří11-1252 3166
13.Pilner JaroslavTrajhan Miroslav66-75 3176
14.Dolejší StanislavŠťastný Vladislav-4-596-62377
15.Hořejší RadimPostelt Tomáš67-104 3187
16.Pilner JaroslavNešněra Jiří-6-327-82388
17.Dolejší StanislavTrajhan Miroslav10-6-9-9 1389
18.Jindra JosefŠťastný Vladislav9-9-109-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilner Jaroslav22Postelt Tomáš21
Dolejší Stanislav04Nešněra Jiří31
Jindra Josef12Trajhan Miroslav13
Hořejší Radim40Šťastný Vladislav22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, Jablonec n.N. Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18520:476Bižuterie Jablonec n.N.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Louda Jiří
Minář Jiří
 
 
Táborský Jiří
Koubek Vojtěch
 
 
-8-89-6 1301
2.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
996  3011
3.Rose RadekJelínek Michal-94-7673221
4.Louda JiříTáborský Jiří109-5-5-52322
5.Minář JiříKoubek Vojtěch-5996 3132
6.Bradáč PetrKoubek René-758-9-82333
7.Louda JiříJelínek Michal69-7-473243
8.Minář JiříTáborský Jiří8109  3053
9.Bradáč PetrKoubek Vojtěch75-68 3163
10.Rose RadekKoubek René7-8-121093273
11.Minář JiříJelínek Michal-10787 3183
12.Bradáč PetrTáborský Jiří8712  3093
13.Rose RadekKoubek Vojtěch879  30103
14.Louda JiříKoubek René         
15.Bradáč PetrJelínek Michal         
16.Rose RadekTáborský Jiří         
17.Louda JiříKoubek Vojtěch         
18.Minář JiříKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek30Jelínek Michal03
Louda Jiří11Táborský Jiří12
Minář Jiří30Koubek Vojtěch03
Bradáč Petr21Koubek René11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bezová 359/8, Liberec 13 Nové PavloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16463:422SKST Liberec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
Malík Lukáš
Balous Milan
 
 
-9689 3110
2.Obešlo Josef st.
Regner Michal
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
457  3020
3.Regner MichalMalík Lukáš-6-9-8  0321
4.Smejkal TomášBrůna Petr88-915 3131
5.Obešlo Josef st.Malík Karel10108  3041
6.Pokorný MarcelBalous Milan86-813 3151
7.Smejkal TomášMalík Lukáš-5748 3161
8.Obešlo Josef st.Brůna Petr-8-471093271
9.Pokorný MarcelMalík Karel996  3081
10.Regner MichalBalous Milan5109  3091
11.Obešlo Josef st.Malík Lukáš-8-23-7 1392
12.Pokorný MarcelBrůna Petr-4-4-7  0393
13.Regner MichalMalík Karel513-67 31103
14.Smejkal TomášBalous Milan105   20  
15.Pokorný MarcelMalík Lukáš         
16.Regner MichalBrůna Petr         
17.Smejkal TomášMalík Karel         
18.Obešlo Josef st.Balous Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Regner Michal21Malík Lukáš21
Smejkal Tomáš20Brůna Petr12
Obešlo Josef st.21Malík Karel03
Pokorný Marcel21Balous Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21534:492Sokol Hr.Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Brát Karel ml.
 
 
Hrycík Radim
Rýgl Vojtěch
 
 
786  3010
2.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Slavík Libor
Foff Miroslav st.
 
 
499  3020
3.Pozník DavidRýgl Vojtěch973  3030
4.Hort TomášSlavík Libor-5106-10103240
5.Zeman DanielFoff Miroslav st.10-9-4-10 1341
6.Buben VlastimilHrycík Radim712-65 3151
7.Hort TomášRýgl Vojtěch-6-999-52352
8.Zeman DanielSlavík Libor-9-68-8 1353
9.Buben VlastimilFoff Miroslav st.-9-910273263
10.Pozník DavidHrycík Radim1088  3073
11.Brát Karel ml.Rýgl Vojtěch-7-9-5  0374
12.Buben VlastimilSlavík Libor3-7-7883284
13.Pozník DavidFoff Miroslav st.-16109 3194
14.Hort TomášHrycík Radim67-108 31104
15.Buben VlastimilRýgl Vojtěch94   20  
16.Pozník DavidSlavík Libor         
17.Hort TomášFoff Miroslav st.         
18.Brát Karel ml.Hrycík Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pozník David30Rýgl Vojtěch21
Hort Tomáš21Slavík Libor12
Zeman Daniel02Foff Miroslav st.12
Buben Vlastimil30Hrycík Radim03
Brát Karel ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3361:231US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Zajíček Miroslav
 
 
Tisoňů Nikola
Roček Milan ml.
 
 
538  3010
2.Bezdíček Martin
Bělohlávek Dominik
 
 
Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
5610  3020
3.Zajíček MiroslavRoček Milan ml.789  3030
4.Merta JakubRejha Jan103-76 3140
5.Bezdíček MartinKohout Pavel234  3050
6.Bělohlávek DominikTisoňů Nikola885  3060
7.Merta JakubRoček Milan ml.864  3070
8.Bezdíček MartinRejha Jan9-8102 3180
9.Bělohlávek DominikKohout Pavel263  3090
10.Zajíček MiroslavTisoňů Nikola13-21213 31100
11.Bezdíček MartinRoček Milan ml.         
12.Bělohlávek DominikRejha Jan         
13.Zajíček MiroslavKohout Pavel         
14.Merta JakubTisoňů Nikola         
15.Bělohlávek DominikRoček Milan ml.         
16.Zajíček MiroslavRejha Jan         
17.Merta JakubKohout Pavel         
18.Bezdíček MartinTisoňů Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Miroslav20Roček Milan ml.02
Merta Jakub20Rejha Jan02
Bezdíček Martin20Kohout Pavel02
Bělohlávek Dominik20Tisoňů Nikola02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, Chrudim I (zelenobílá hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38666:668AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Šťastný Vladislav
Nešněra Jiří
 
 
-9-64963210
2.Dalecký Petr
Michalec Roman
 
 
Trajhan Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
8-10-94-122311
3.Rohlík Jan ml.Nešněra Jiří2153  3021
4.Dalecký PetrTrajhan Miroslav-74-4-12 1322
5.Stehlík MilanSerbus Tomáš310-67 3132
6.Michalec RomanŠťastný Vladislav-5-910-7 1333
7.Dalecký PetrNešněra Jiří7-848 3143
8.Stehlík MilanTrajhan Miroslav-6776 3153
9.Michalec RomanSerbus Tomáš10-6-811-62354
10.Rohlík Jan ml.Šťastný Vladislav-107-4-8 1355
11.Stehlík MilanNešněra Jiří-8-10-12  0356
12.Michalec RomanTrajhan Miroslav-9-8-5  0357
13.Rohlík Jan ml.Serbus Tomáš-9108-4-82358
14.Dalecký PetrŠťastný Vladislav-667-673268
15.Michalec RomanNešněra Jiří-8-77-11 1369
16.Rohlík Jan ml.Trajhan Miroslav1011-107 3179
17.Dalecký PetrSerbus Tomáš-79-9-10 13710
18.Stehlík MilanŠťastný Vladislav7-5-11-6 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.22Nešněra Jiří22
Dalecký Petr22Trajhan Miroslav22
Stehlík Milan21Serbus Tomáš31
Michalec Roman04Šťastný Vladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hererova 191, Kolín (u kina)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33670:645FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
6-5-64-92301
2.Pilner Jaroslav
Hořejší Radim
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
9-9-7-8 1302
3.Pilner JaroslavBukovský Radek-8-96773212
4.Dolejší StanislavBlažek Jan787  3022
5.Jindra JosefKošák Vojtěch96-4-893232
6.Hořejší RadimStránský Michal-49-7-8 1333
7.Dolejší StanislavBukovský Radek9-7-4-8 1334
8.Jindra JosefBlažek Jan39-8-11-102335
9.Hořejší RadimKošák Vojtěch84-11-4-62336
10.Pilner JaroslavStránský Michal-7746 3146
11.Jindra JosefBukovský Radek-6-1-0  0347
12.Hořejší RadimBlažek Jan652  3057
13.Pilner JaroslavKošák Vojtěch8-765 3167
14.Dolejší StanislavStránský Michal-6-87983277
15.Hořejší RadimBukovský Radek-696-5-52378
16.Pilner JaroslavBlažek Jan975  3088
17.Dolejší StanislavKošák Vojtěch665  3098
18.Jindra JosefStránský Michal412-48 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilner Jaroslav40Bukovský Radek31
Dolejší Stanislav31Blažek Jan13
Jindra Josef22Košák Vojtěch13
Hořejší Radim13Stránský Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, V.Nejedlého 596, Mn.Hradiště (boční vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:31622:610Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Švácha Ondřej
Minář Jiří
 
 
310-125 3110
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
896  3020
3.Stránský MichalŠvácha Ondřej11-9-8-6 1321
4.Košák VojtěchMinář Jiří9-2-87-52322
5.Blažek JanBradáč Petr-8-4-10  0323
6.Bukovský RadekRose Radek49-10-1033233
7.Košák VojtěchŠvácha Ondřej-2-3-5  0334
8.Blažek JanMinář Jiří11-912-953244
9.Bukovský RadekBradáč Petr-9857 3154
10.Stránský MichalRose Radek-394-783264
11.Blažek JanŠvácha Ondřej91410  3074
12.Bukovský RadekMinář Jiří-9-74483284
13.Stránský MichalBradáč Petr-1010-44-82385
14.Košák VojtěchRose Radek-9-5-6  0386
15.Bukovský RadekŠvácha Ondřej14-987 3196
16.Stránský MichalMinář Jiří-5-683632106
17.Košák VojtěchBradáč Petr-10    01  
18.Blažek JanRose Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Michal22Švácha Ondřej22
Košák Vojtěch03Minář Jiří13
Blažek Jan21Bradáč Petr21
Bukovský Radek40Rose Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na Městském stadionu Ml.Boleslav (plechová hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33626:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Serbus Tomáš
 
 
Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
-84-3-6 1301
2.Nešněra Jiří
Šťastný Vladislav
 
 
Obešlo Josef st.
Regner Michal
 
 
-52-10-8 1302
3.Trajhan MiroslavSmejkal Tomáš-7-118-8 1303
4.Serbus TomášPokorný Marcel-6810-6-62304
5.Šťastný VladislavObešlo Josef st.-10-9-10  0305
6.Nešněra JiříRegner Michal1155  3015
7.Serbus TomášSmejkal Tomáš-81199 3125
8.Šťastný VladislavPokorný Marcel355  3035
9.Nešněra JiříObešlo Josef st.4-1255 3145
10.Trajhan MiroslavRegner Michal-4-69-5 1346
11.Šťastný VladislavSmejkal Tomáš-8-9-7  0347
12.Nešněra JiříPokorný Marcel9-988 3157
13.Trajhan MiroslavObešlo Josef st.7-5810 3167
14.Serbus TomášRegner Michal-1259-873277
15.Nešněra JiříSmejkal Tomáš684  3087
16.Trajhan MiroslavPokorný Marcel-2-10-9  0388
17.Serbus TomášObešlo Josef st.669  3098
18.Šťastný VladislavRegner Michal-4-75-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trajhan Miroslav13Smejkal Tomáš22
Serbus Tomáš31Pokorný Marcel22
Šťastný Vladislav13Obešlo Josef st.13
Nešněra Jiří40Regner Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu Jičín (1.poschodí, vchod od stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33660:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
Michalec Roman
Dalecký Petr
 
 
-9979 3110
2.Roček Milan ml.
Tisoňů Nikola
 
 
Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
-7-8-3  0311
3.Tisoňů NikolaDalecký Petr68-810 3121
4.Rejha JanRohlík Jan ml.-88-7-4 1322
5.Roček Milan ml.Šindelář Pavel98-6-6-92323
6.Kohout PavelStehlík Milan747  3033
7.Rejha JanDalecký Petr7-810-8-112334
8.Roček Milan ml.Rohlík Jan ml.-5-53-5 1335
9.Kohout PavelŠindelář Pavel9-94-9-92336
10.Tisoňů NikolaStehlík Milan955  3046
11.Roček Milan ml.Dalecký Petr-29139 3156
12.Kohout PavelRohlík Jan ml.-103-6-6 1357
13.Tisoňů NikolaŠindelář Pavel65-66 3167
14.Rejha JanStehlík Milan278  3077
15.Kohout PavelMichalec Roman9-826 3187
16.Tisoňů NikolaRohlík Jan ml.-9-8-9  0388
17.Rejha JanŠindelář Pavel8-99-9-42389
18.Roček Milan ml.Stehlík Milan1-669 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tisoňů Nikola31Dalecký Petr12
Rejha Jan13Rohlík Jan ml.40
Roček Milan ml.22Šindelář Pavel31
Kohout Pavel22Stehlík Milan04
   Michalec Roman01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu,Wolkerovo nábř.,Dv.Králové n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37743:731TJ D.Králové n.L./J.Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Hrycík Radim
 
 
Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
137-410 3110
2.Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
Pilner Jaroslav
Hořejší Radim
 
 
-789-8-42311
3.Foff Miroslav st.Hořejší Radim-96-9-3 1312
4.Slavík LiborPilner Jaroslav3-8-6-8 1313
5.Hrycík RadimDolejší Stanislav16-8118 3123
6.Rýgl VojtěchJindra Josef79-83 3133
7.Slavík LiborHořejší Radim-710-9853243
8.Hrycík RadimPilner Jaroslav-1088-4133253
9.Rýgl VojtěchDolejší Stanislav-7-6-3  0354
10.Foff Miroslav st.Jindra Josef9-1013-19-82355
11.Hrycík RadimHořejší Radim4-6148 3165
12.Rýgl VojtěchPilner Jaroslav-6-6-9  0366
13.Foff Miroslav st.Dolejší Stanislav-697-11-42367
14.Slavík LiborJindra Josef-9628 3177
15.Rýgl VojtěchHořejší Radim-71397 3187
16.Foff Miroslav st.Pilner Jaroslav0-8-93-22388
17.Slavík LiborDolejší Stanislav44-99 3198
18.Hrycík RadimJindra Josef-7-779332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Miroslav st.04Hořejší Radim13
Slavík Libor31Pilner Jaroslav31
Hrycík Radim40Dolejší Stanislav22
Rýgl Vojtěch22Jindra Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec n.O. (areál fotb.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36693:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Lukáš
Balous Milan
 
 
Zeman Daniel
Hort Tomáš
 
 
-58-9-4 1301
2.Brůna Petr
Ježek Robert
 
 
Pozník David
Brát Karel ml.
 
 
259  3011
3.Brůna PetrPozník David6-8-189-132312
4.Ježek RobertBrát Karel ml.6-5-8423222
5.Balous MilanHort Tomáš-5-83-6 1323
6.Malík LukášZeman Daniel-2-86263233
7.Ježek RobertPozník David10-8-10-4 1334
8.Balous MilanBrát Karel ml.-9-116-11 1335
9.Malík LukášHort Tomáš7-2-4-6 1336
10.Brůna PetrZeman Daniel144-94 3146
11.Balous MilanPozník David9-6-103-72347
12.Malík LukášBrát Karel ml.985  3057
13.Brůna PetrHort Tomáš6711  3067
14.Ježek RobertZeman Daniel11-95-10-52368
15.Malík LukášPozník David-9-5-7  0369
16.Brůna PetrBrát Karel ml.1073  3079
17.Ježek RobertHort Tomáš-5-3101063289
18.Balous MilanZeman Daniel8-710-563299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr31Pozník David40
Ježek Robert22Brát Karel ml.13
Balous Milan13Hort Tomáš22
Malík Lukáš22Zeman Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Holubova ul., Holice (proti Kulturnímu domu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38598:652US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek René
Jelínek Michal
 
 
Šimonek Petr
Zajíček Miroslav
 
 
375  3010
2.Táborský Jiří
Pečinka Lukáš
 
 
Bezdíček Martin
Bělohlávek Dominik
 
 
-56-4-2 1311
3.Mádlo MartinŠimonek Petr66-99 3121
4.Koubek RenéMerta Jakub-7-8-6  0322
5.Táborský JiříBělohlávek Dominik697  3032
6.Jelínek MichalBezdíček Martin-1079-11-72333
7.Koubek RenéŠimonek Petr-9-4-8  0334
8.Táborský JiříMerta Jakub-44-4-5 1335
9.Jelínek MichalBělohlávek Dominik46-810 3145
10.Mádlo MartinBezdíček Martin6-7-8-7 1346
11.Táborský JiříŠimonek Petr5811  3056
12.Jelínek MichalMerta Jakub-15-51153266
13.Mádlo MartinBělohlávek Dominik9-129-693276
14.Koubek RenéBezdíček Martin-5-2-5  0377
15.Jelínek MichalŠimonek Petr8-5-76-112378
16.Mádlo MartinMerta Jakub-957-593288
17.Koubek RenéBělohlávek Dominik9-5-2-7 1389
18.Táborský JiříBezdíček Martin-5-7-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádlo Martin31Šimonek Petr22
Koubek René04Merta Jakub22
Táborský Jiří22Bělohlávek Dominik13
Jelínek Michal22Bezdíček Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, V.Nejedlého 596, Mn.Hradiště (boční vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32688:658Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
5-11-412-62301
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Obešlo Josef st.
Regner Michal
 
 
9613  3011
3.Trávníček LubošSmejkal Tomáš-11-58-4 1312
4.Blažek JanPokorný Marcel-813811 3122
5.Stránský MichalObešlo Josef st.8-89-7-82323
6.Bukovský RadekRegner Michal723  3033
7.Blažek JanSmejkal Tomáš-1-1-7  0334
8.Stránský MichalPokorný Marcel-109-7-5 1335
9.Bukovský RadekObešlo Josef st.69-98 3145
10.Trávníček LubošRegner Michal4-353 3155
11.Stránský MichalSmejkal Tomáš-7-711-8 1356
12.Bukovský RadekPokorný Marcel39-137 3166
13.Trávníček LubošObešlo Josef st.-0-975-72367
14.Blažek JanRegner Michal5109  3077
15.Bukovský RadekSmejkal Tomáš-102108 3187
16.Košák VojtěchPokorný Marcel8-8-87-92388
17.Blažek JanObešlo Josef st.-54510 3198
18.Stránský MichalRegner Michal94-4-9532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Luboš12Smejkal Tomáš31
Blažek Jan31Pokorný Marcel22
Stránský Michal13Obešlo Josef st.22
Bukovský Radek40Regner Michal04
Košák Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna na Městském stadionu Ml.Boleslav (plechová hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35634:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešněra Jiří
Antoš Petr
 
 
Švácha Ondřej
Rose Radek
 
 
669  3010
2.Serbus Tomáš
Trajhan Miroslav
 
 
Bradáč Petr
Minář Jiří
 
 
-9-8-7  0311
3.Trajhan MiroslavŠvácha Ondřej736  3021
4.Šťastný VladislavRose Radek29-9-3-102322
5.Antoš PetrMinář Jiří-9-9-7  0323
6.Nešněra JiříBradáč Petr-7-42-9 1324
7.Šťastný VladislavŠvácha Ondřej-89-79-32325
8.Antoš PetrRose Radek6125  3035
9.Nešněra JiříMinář Jiří-962-663245
10.Trajhan MiroslavBradáč Petr-3-63-3 1346
11.Antoš PetrŠvácha Ondřej-10-6-7  0347
12.Nešněra JiříRose Radek65-3-563257
13.Trajhan MiroslavMinář Jiří438  3067
14.Šťastný VladislavBradáč Petr-2-771183277
15.Nešněra JiříŠvácha Ondřej5-846 3187
16.Trajhan MiroslavRose Radek-9668 3197
17.Šťastný VladislavMinář Jiří3-8-7-7 1398
18.Antoš PetrBradáč Petr-99-46-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trajhan Miroslav31Švácha Ondřej22
Šťastný Vladislav13Rose Radek13
Antoš Petr13Minář Jiří22
Nešněra Jiří31Bradáč Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ JičínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu Jičín (1.poschodí, vchod od stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:37479:570FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
Pilner Jaroslav
Hořejší Radim
 
 
-8-128-6 1301
2.Roček Milan ml.
Tisoňů Nikola
 
 
Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
7-55-3-92302
3.Rejha JanPilner Jaroslav-9-812-9 1303
4.Roček Milan ml.Hořejší Radim-4-5-6  0304
5.Tisoňů NikolaDolejší Stanislav-7-6-10  0305
6.Kohout PavelJindra Josef59-5-473215
7.Roček Milan ml.Pilner Jaroslav5-6-79-62316
8.Tisoňů NikolaHořejší Radim-11-7-5  0317
9.Kohout PavelDolejší Stanislav-107-21193227
10.Rejha JanJindra Josef57-410 3137
11.Tisoňů NikolaPilner Jaroslav-6-89-7 1338
12.Kohout PavelHořejší Radim-4-9-8  0339
13.Rejha JanDolejší Stanislav-965-4113249
14.Roček Milan ml.Jindra Josef-8-79-7 13410
15.Kohout PavelPilner Jaroslav         
16.Rejha JanHořejší Radim         
17.Roček Milan ml.Dolejší Stanislav         
18.Tisoňů NikolaJindra Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rejha Jan21Pilner Jaroslav30
Roček Milan ml.03Hořejší Radim30
Tisoňů Nikola03Dolejší Stanislav12
Kohout Pavel21Jindra Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ D.Králové n.L./J.JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ChrudimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu,Wolkerovo nábř.,Dv.Králové n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:36669:704TJ D.Králové n.L./J.Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Hrycík Radim
 
 
Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
-10-5-10  0301
2.Foff Miroslav st.
Slavík Libor
 
 
Michalec Roman
Stehlík Milan
 
 
-827-5-52302
3.Foff Miroslav st.Rohlík Jan ml.910-57 3112
4.Slavík LiborŠindelář Pavel-49-9-3 1313
5.Hrycík RadimMichalec Roman-8797 3123
6.Rýgl VojtěchDalecký Petr798  3033
7.Slavík LiborRohlík Jan ml.-6-799-82334
8.Hrycík RadimŠindelář Pavel7-10-38103244
9.Rýgl VojtěchMichalec Roman946  3054
10.Foff Miroslav st.Dalecký Petr6-6-4-5 1355
11.Hrycík RadimRohlík Jan ml.-5-2-9  0356
12.Rýgl VojtěchŠindelář Pavel-7-661193266
13.Foff Miroslav st.Michalec Roman-6669 3176
14.Slavík LiborDalecký Petr-7988 3186
15.Rýgl VojtěchRohlík Jan ml.6-5-5-4 1387
16.Foff Miroslav st.Šindelář Pavel96-7-773297
17.Slavík LiborMichalec Roman176-7-10-42398
18.Hrycík RadimDalecký Petr-8-896732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Foff Miroslav st.31Rohlík Jan ml.31
Slavík Libor13Šindelář Pavel13
Hrycík Radim31Michalec Roman13
Rýgl Vojtěch31Dalecký Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec n.O. (areál fotb.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:35451:516US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
Šimonek Petr
Zajíček Miroslav
 
 
9-109-10-62301
2.Malík Karel
Brůna Petr
 
 
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
 
 
-9-9-7  0302
3.Brůna PetrŠimonek Petr-8-93-12 1303
4.Malík KarelZajíček Miroslav-7-8-17  0304
5.Ježek RobertBělohlávek Dominik-7-8-17  0305
6.Malík LukášMerta Jakub-45-4-4 1306
7.Malík KarelŠimonek Petr-9-89-3 1307
8.Ježek RobertZajíček Miroslav7-586 3117
9.Malík LukášBělohlávek Dominik-8-97-8 1318
10.Brůna PetrMerta Jakub-1055-993228
11.Ježek RobertŠimonek Petr-9-12-3  0329
12.Malík LukášZajíček Miroslav413-5-573239
13.Brůna PetrBělohlávek Dominik-6-9-8  03310
14.Malík KarelMerta Jakub         
15.Malík Lukᚊimonek Petr         
16.Brůna PetrZajíček Miroslav         
17.Malík KarelBělohlávek Dominik         
18.Ježek RobertMerta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brůna Petr12Šimonek Petr30
Malík Karel02Zajíček Miroslav12
Ježek Robert12Bělohlávek Dominik30
Malík Lukáš12Merta Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Holubova ul., Holice (proti Kulturnímu domu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15469:408Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádlo Martin
Táborský Jiří
 
 
Pozník David
Brát Karel ml.
 
 
-8-787103210
2.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Zeman Daniel
Hort Tomáš
 
 
-88-5283220
3.Táborský JiříPozník David11-8-3-8 1321
4.Koubek RenéHort Tomáš9-759 3131
5.Mádlo MartinBrát Karel ml.6-91110 3141
6.Jelínek MichalZeman Daniel674  3051
7.Koubek RenéPozník David8-10-3-7 1352
8.Mádlo MartinHort Tomáš58-62 3162
9.Jelínek MichalBrát Karel ml.-71277 3172
10.Táborský JiříZeman Daniel1167  3082
11.Mádlo MartinPozník David105-513 3192
12.Jelínek MichalHort Tomáš956  30102
13.Táborský JiříBrát Karel ml.-8    01  
14.Koubek RenéZeman Daniel         
15.Jelínek MichalPozník David         
16.Táborský JiříHort Tomáš         
17.Koubek RenéBrát Karel ml.         
18.Mádlo MartinZeman Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Jiří11Pozník David21
Koubek René11Hort Tomáš03
Mádlo Martin30Brát Karel ml.02
Jelínek Michal30Zeman Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hr.Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bižuterie Jablonec n.N.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39657:682Bižuterie Jablonec n.N.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Švácha Ondřej
Minář Jiří
 
 
-584-9103210
2.Zeman Daniel
Pozník David
 
 
Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
-6-81010-102311
3.Pozník DavidŠvácha Ondřej-6-987143221
4.Brát Karel ml.Rose Radek-44-8-5 1322
5.Hort TomášBradáč Petr-9-8-8  0323
6.Buben VlastimilMinář Jiří210-5-6103233
7.Brát Karel ml.Švácha Ondřej85-96 3143
8.Hort TomášRose Radek-12-5-6  0344
9.Buben VlastimilBradáč Petr7713  3054
10.Pozník DavidMinář Jiří845  3064
11.Hort Tomᚊvácha Ondřej-89-8-9 1365
12.Buben VlastimilRose Radek1197  3075
13.Pozník DavidBradáč Petr-97-8-9 1376
14.Zeman DanielMinář Jiří-6-9-6  0377
15.Buben VlastimilŠvácha Ondřej-58-8-7 1378
16.Pozník DavidRose Radek-8-710843288
17.Zeman DanielBradáč Petr-5-7-7  0389
18.Hort TomášMinář Jiří-564-4-1523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pozník David31Švácha Ondřej22
Brát Karel ml.11Rose Radek22
Hort Tomáš04Bradáč Petr31
Buben Vlastimil31Minář Jiří22
Zeman Daniel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala při ZŠ, ul.Sv.Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8399:305US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Bezdíček Martin
 
 
Pokorný Marcel
Perný Michal
 
 
858  3010
2.Bělohlávek Dominik
Zajíček Miroslav
 
 
Obešlo Josef st.
Regner Michal
 
 
-8665 3120
3.Zajíček MiroslavPokorný Marcel893  3030
4.Merta JakubObešlo Josef st.1467  3040
5.Bezdíček MartinRegner Michal116-910 3150
6.Bělohlávek DominikPerný Michal8-10-9463260
7.Merta JakubPokorný Marcel-4-48363270
8.Bezdíček MartinObešlo Josef st.13103  3080
9.Bělohlávek DominikRegner Michal67-55 3190
10.Zajíček MiroslavPerný Michal98-78 31100
11.Bezdíček MartinPokorný Marcel         
12.Bělohlávek DominikObešlo Josef st.         
13.Zajíček MiroslavRegner Michal         
14.Merta JakubPerný Michal         
15.Bělohlávek DominikPokorný Marcel         
16.Zajíček MiroslavObešlo Josef st.         
17.Merta JakubRegner Michal         
18.Bezdíček MartinPerný Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Miroslav20Pokorný Marcel02
Merta Jakub20Obešlo Josef st.02
Bezdíček Martin20Regner Michal02
Bělohlávek Dominik20Perný Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 503, Chrudim I (zelenobílá hala)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1037:32670:633TTC Kostelec nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rohlík Jan ml.
Šindelář Pavel
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
682  3010
2.Dalecký Petr
Michalec Roman
 
 
Malík Lukáš
Ježek Robert
 
 
6-7-98-92311
3.Rohlík Jan ml.Brůna Petr3-79-11-62312
4.Šindelář PavelMalík Lukáš7129  3022
5.Michalec RomanMalík Karel989  3032
6.Dalecký PetrJežek Robert9-8-77-102333
7.Šindelář PavelBrůna Petr-910-99-82334
8.Michalec RomanMalík Lukáš-8-11114-72335
9.Dalecký PetrMalík Karel6-9-2-10 1336
10.Rohlík Jan ml.Ježek Robert-11639 3146
11.Michalec RomanBrůna Petr-5-10-6  0347
12.Dalecký PetrMalík Lukáš-6810-7-122348
13.Rohlík Jan ml.Malík Karel6103  3058
14.Šindelář PavelJežek Robert-46116 3168
15.Dalecký PetrBrůna Petr955  3078
16.Rohlík Jan ml.Malík Lukáš-997-9-62379
17.Šindelář PavelMalík Karel-7-74-7 13710
18.Michalec RomanJežek Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.22Brůna Petr31
Šindelář Pavel22Malík Lukáš31
Michalec Roman12Malík Karel22
Dalecký Petr13Ježek Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra HoliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hererova 191, Kolín (u kina)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30685:666FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Radim
Pilner Jaroslav
 
 
Táborský Jiří
Mádlo Martin
 
 
4816  3010
2.Dolejší Stanislav
Jindra Josef
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
7-2-86-32311
3.Pilner JaroslavMádlo Martin6-9-910-72312
4.Dolejší StanislavJelínek Michal-7-4-9  0313
5.Jindra JosefTáborský Jiří-10-7-7  0314
6.Hořejší RadimKoubek René96-14-7103224
7.Dolejší StanislavMádlo Martin6-13810 3134
8.Jindra JosefJelínek Michal9-698 3144
9.Hořejší RadimTáborský Jiří-9107-7-42345
10.Pilner JaroslavKoubek René-99105 3155
11.Jindra JosefMádlo Martin-8-15-6  0356
12.Hořejší RadimJelínek Michal557  3066
13.Pilner JaroslavTáborský Jiří-1013-69-62367
14.Dolejší StanislavKoubek René968  3077
15.Hořejší RadimMádlo Martin6-96-10113287
16.Pilner JaroslavJelínek Michal-9108-11103297
17.Dolejší StanislavTáborský Jiří7158  30107
18.Jindra JosefKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilner Jaroslav22Mádlo Martin22
Dolejší Stanislav31Jelínek Michal13
Jindra Josef12Táborský Jiří31
Hořejší Radim31Koubek René03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ JičínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, V.Nejedlého 596, Mn.Hradiště (boční vchod)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11417:340Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Trávníček Luboš
 
 
Roček Milan ml.
Tisoňů Nikola
 
 
5-9110 3110
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Kohout Pavel
Rejha Jan
 
 
-69-4893220
3.Trávníček LubošRoček Milan ml.7124  3030
4.Stránský MichalKohout Pavel7-67-9