Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Boršická 1313, HlukRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:20188:273MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pyskatá DenisaÉllö Vivien-3-4-6  0301
2.Kučerová AnetaTušlová Veronika28-109 3111
3.Vybíralová MonikaGaponova Ganna-2-8-4  0312
4.Kučerová AnetaÉllö Vivien-89-1-3 1313
5.Pyskatá DenisaGaponova Ganna-3-9-2  0314
6.Vybíralová MonikaTušlová Veronika-5267 3124
7.Kučerová AnetaGaponova Ganna-1-47-3 1325
8.Vybíralová MonikaÉllö Vivien-9-11-4  0326
9.Pyskatá DenisaTušlová Veronika8    10  
10.Vybíralová Monika
Kučerová Aneta
 
 
Gaponova Ganna
Éllö Vivien
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pyskatá Denisa02Éllö Vivien30
Kučerová Aneta12Tušlová Veronika02
Vybíralová Monika12Gaponova Ganna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rakovského 3136, Praha 12 ModřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22366:388SKST Dubňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková KláraPintová Petra-1198-653210
2.Tsekoura Thomais DimitraIvanová Lucia-12-9-3  0311
3.Hošková DenisaPelcmanová Alexandra-5-8913-102312
4.Tsekoura Thomais DimitraPintová Petra8-868 3122
5.Diblíková KláraPelcmanová Alexandra-4-11-6  0323
6.Hošková DenisaIvanová Lucia798  3033
7.Tsekoura Thomais DimitraPelcmanová Alexandra77-79 3143
8.Hošková DenisaPintová Petra-124-6-8 1344
9.Diblíková KláraIvanová Lucia-9-1377-52345
10.Diblíková Klára
Tsekoura Thomais Dimitra
 
 
Pelcmanová Alexandra
Ivanová Lucia
 
 
-8-6-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Diblíková Klára12Pintová Petra12
Tsekoura Thomais Dimitra21Ivanová Lucia21
Hošková Denisa12Pelcmanová Alexandra21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:18203:257SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stará KateřinaHarabaszová Lenka-9-4-6  0301
2.Poláková VeronikaPěnkavová Kateřina-5-4-5  0302
3.Keroušová MichaelaKmeťová Veronika-675-6-62303
4.Poláková VeronikaHarabaszová Lenka-6-37-7 1304
5.Stará KateřinaKmeťová Veronika345  3014
6.Keroušová MichaelaPěnkavová Kateřina-5-6-5  0315
7.Poláková VeronikaKmeťová Veronika1099  3025
8.Keroušová MichaelaHarabaszová Lenka-5-8-7  0326
9.         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Stará Kateřina11Harabaszová Lenka30
Poláková Veronika12Pěnkavová Kateřina20
Keroušová Michaela03Kmeťová Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0201:101SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinKozáková Tereza746  3010
2.Tomanovská KateřinaJakubcová Hana427  3020
3.Kubátová HanaTruksová Lucia328  3030
4.Tomanovská KateřinaKozáková Tereza536  3040
5.Adámková KarinTruksová Lucia9125  3050
6.Kubátová HanaJakubcová Hana855  3060
7.Tomanovská KateřinaTruksová Lucia         
8.Kubátová HanaKozáková Tereza         
9.Adámková KarinJakubcová Hana         
10.Kubátová Hana
Adámková Karin
 
 
Truksová Lucia
Jakubcová Hana
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin20Kozáková Tereza02
Tomanovská Kateřina20Jakubcová Hana02
Kubátová Hana20Truksová Lucia02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NusleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:18208:251SKST Dubňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová KateřinaPintová Petra-7-12-2  0301
2.Radnicová LenkaIvanová Lucia7-7-7-4 1302
3.Vondráková MarkétaPelcmanová Alexandra8-10-47-32303
4.Radnicová LenkaPintová Petra944  3013
5.Vajcová KateřinaPelcmanová Alexandra-8-8-5  0314
6.Vondráková MarkétaIvanová Lucia-4-7-8  0315
7.Radnicová LenkaPelcmanová Alexandra-1027-6-82316
8.Vondráková MarkétaPintová Petra-8-7-5  03  
9.Vajcová KateřinaIvanová Lucia         
10.Radnicová Lenka
Vajcová Kateřina
 
 
Pintová Petra
Ivanová Lucia
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vajcová Kateřina02Pintová Petra11
Radnicová Lenka12Ivanová Lucia20
Vondráková Markéta02Pelcmanová Alexandra30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rakovského 3136, Praha 12 ModřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:63:19133:229SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková KláraHarabaszová Lenka-3-5-4  0301
2.Tsekoura Thomais DimitraMikulcová Kristýna-7-4-7  0302
3.Hošková DenisaKapounová Barbora5-277 3112
4.Tsekoura Thomais DimitraHarabaszová Lenka-3-3-8  0313
5.Diblíková KláraKapounová Barbora-8-8-6  0314
6.Hošková DenisaMikulcová Kristýna-3-10-3  0315
7.Tsekoura Thomais DimitraKapounová Barbora-7-3-6  0316
8.Hošková DenisaHarabaszová Lenka-8-4-3  03  
9.Diblíková KláraMikulcová Kristýna         
10.Hošková Denisa
Diblíková Klára
 
 
Harabaszová Lenka
Mikulcová Kristýna
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Diblíková Klára02Harabaszová Lenka20
Tsekoura Thomais Dimitra03Mikulcová Kristýna20
Hošková Denisa11Kapounová Barbora21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NusleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:61:18135:209SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová KateřinaHarabaszová Lenka-4-3-4  0301
2.Radnicová LenkaMikulcová Kristýna-6-9-10  0302
3.Vondráková MarkétaKapounová Barbora-4-9-10  0303
4.Radnicová LenkaHarabaszová Lenka-5-9-9  0304
5.Vajcová KateřinaKmeťová Veronika-108-8-9 1305
6.Vondráková MarkétaMikulcová Kristýna-4-4-7  0306
7.Radnicová LenkaKmeťová Veronika         
8.Vondráková MarkétaHarabaszová Lenka         
9.Vajcová KateřinaMikulcová Kristýna         
10.Radnicová Lenka
Vajcová Kateřina
 
 
Harabaszová Lenka
Mikulcová Kristýna
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vajcová Kateřina02Harabaszová Lenka20
Radnicová Lenka02Mikulcová Kristýna20
Vondráková Markéta02Kapounová Barbora10
   Kmeťová Veronika10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:15346:314SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stará KateřinaPintová Petra8-83-963210
2.Poláková VeronikaIvanová Lucia8115  3020
3.Keroušová MichaelaPelcmanová Alexandra-7-76-7 1321
4.Poláková VeronikaPintová Petra9-978 3131
5.Stará KateřinaPelcmanová Alexandra10-8-91493241
6.Keroušová MichaelaIvanová Lucia-12-9-9  0342
7.Poláková VeronikaPelcmanová Alexandra-8-109773252
8.Keroušová MichaelaPintová Petra8-9-8373262
9.Stará KateřinaIvanová Lucia-2-6-8  03  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Stará Kateřina20Pintová Petra03
Poláková Veronika30Ivanová Lucia11
Keroušová Michaela12Pelcmanová Alexandra12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:12342:285SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanovská KateřinaPelcmanová Ivana-8-8-2  0301
2.Adámková KarinRozínková Daniela1049  3011
3.Kubátová HanaKonečná Aneta439  3021
4.Adámková KarinPelcmanová Ivana-118-10-3 1322
5.Tomanovská KateřinaKonečná Aneta-4-1010-11 1323
6.Kubátová HanaRozínková Daniela396  3033
7.Adámková KarinKonečná Aneta375  3043
8.Kubátová HanaPelcmanová Ivana-412-136-102344
9.Tomanovská KateřinaRozínková Daniela285  3054
10.Kubátová Hana
Adámková Karin
 
 
Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
1045  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tomanovská Kateřina12Pelcmanová Ivana30
Adámková Karin21Rozínková Daniela03
Kubátová Hana21Konečná Aneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Boršická 1313, HlukRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:22371:369nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaPoláková Veronika-363-1183210
2.Kučerová AnetaKeroušová Michaela-8799 3120
3.Slezáková StanislavaStará Kateřina-69-6-8 1321
4.Kučerová AnetaPoláková Veronika35-12-553231
5.Vybíralová MonikaStará Kateřina63-6-9-92332
6.Slezáková StanislavaKeroušová Michaela-6-9-3  0333
7.Kučerová AnetaStará Kateřina-9-11-11  0334
8.Slezáková StanislavaPoláková Veronika-4-9-7  0335
9.Vybíralová MonikaKeroušová Michaela-1510-5683245
10.Kučerová Aneta
Vybíralová Monika
 
 
Keroušová Michaela
Stará Kateřina
 
 
753  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíralová Monika21Poláková Veronika12
Kučerová Aneta21Keroušová Michaela12
Slezáková Stanislava03Stará Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol, Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:613:19279:307SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková LibušeKonečná Aneta-9-5-9  0301
2.Truksová LuciaPelcmanová Ivana476  3011
3.Jakubcová BlankaRozínková Daniela-10-4-9  0312
4.Truksová LuciaKonečná Aneta8710  3022
5.Horáková LibušeRozínková Daniela-9118-4-92323
6.Jakubcová HanaPelcmanová Ivana-5-74-8 1324
7.Truksová LuciaRozínková Daniela-8859 3134
8.Jakubcová HanaKonečná Aneta-6-610-9 1335
9.Horáková LibušePelcmanová Ivana-6-3-6  0336
10.Truksová Lucia
Horáková Libuše
 
 
Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Horáková Libuše03Konečná Aneta21
Truksová Lucia30Pelcmanová Ivana21
Jakubcová Blanka01Rozínková Daniela21
Jakubcová Hana02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:319:11302:274SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaKubátová Hana-5-56-4 1301
2.Pěnkavová KateřinaTomanovská Kateřina5108  3011
3.Harabaszová LenkaAdámková Karin3107  3021
4.Pěnkavová KateřinaKubátová Hana777  3031
5.Mikulcová KristýnaAdámková Karin-9-13-6  0332
6.Harabaszová LenkaTomanovská Kateřina5-13611 3142
7.Pěnkavová KateřinaAdámková Karin15-689 3152
8.Harabaszová LenkaKubátová Hana-7-7-8  0353
9.Mikulcová KristýnaTomanovská Kateřina759  3063
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna12Kubátová Hana21
Pěnkavová Kateřina30Tomanovská Kateřina03
Harabaszová Lenka21Adámková Karin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, Kpt.Nálepky 7, Charvatská Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:5234:148MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienHošková Denisa567  3010
2.Gaponova GannaDiblíková Klára874  3020
3.Tušlová VeronikaTsekoura Thomais Dimitra-4-8-5  0321
4.Gaponova GannaHošková Denisa565  3031
5.Éllö VivienTsekoura Thomais Dimitra462  3041
6.Tušlová VeronikaDiblíková Klára-133-6833251
7.Gaponova GannaTsekoura Thomais Dimitra514  3061
8.Tušlová VeronikaHošková Denisa         
9.Éllö VivienDiblíková Klára         
10.Gaponova Ganna
Éllö Vivien
 
 
Tsekoura Thomais Dimitra
Hošková Denisa
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien20Hošková Denisa02
Gaponova Ganna30Diblíková Klára02
Tušlová Veronika11Tsekoura Thomais Dimitra12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NusleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Boršická 1313, HlukRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:19350:374Sokol Nusle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková StanislavaVondráková Markéta-8-109-8 1301
2.Kučerová AnetaVajcová Kateřina1084  3011
3.Vybíralová MonikaRadnicová Lenka-5-108-9 1312
4.Kučerová AnetaVondráková Markéta589  3022
5.Slezáková StanislavaRadnicová Lenka-2-34-4 1323
6.Vybíralová MonikaVajcová Kateřina751  3033
7.Kučerová AnetaRadnicová Lenka-3910-2-42334
8.Vybíralová MonikaVondráková Markéta-38-610-42335
9.Slezáková StanislavaVajcová Kateřina1111-58 3145
10.Kučerová Aneta
Vybíralová Monika
 
 
Vondráková Markéta
Radnicová Lenka
 
 
125-10-8-52346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slezáková Stanislava12Vondráková Markéta21
Kučerová Aneta21Vajcová Kateřina03
Vybíralová Monika12Radnicová Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, Kpt.Nálepky 7, Charvatská Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:319:9282:218MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tušlová VeronikaPoláková Veronika-13-4-6  0301
2.Gaponova GannaKeroušová Michaela495  3011
3.Éllö VivienStará Kateřina973  3021
4.Gaponova GannaPoláková Veronika-9-95-9 1322
5.Tušlová VeronikaStará Kateřina-4-7-10  0323
6.Éllö VivienKeroušová Michaela10110  3033
7.Gaponova GannaStará Kateřina492  3043
8.Éllö VivienPoláková Veronika294  3053
9.Tušlová VeronikaKeroušová Michaela678  3063
10.Gaponova Ganna
Éllö Vivien
 
 
Poláková Veronika
Keroušová Michaela
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tušlová Veronika12Poláková Veronika21
Gaponova Ganna21Keroušová Michaela03
Éllö Vivien30Stará Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:61:18105:209SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková KláraAdámková Karin-6-4-7  0301
2.Ivanová LuciaTomanovská Kateřina-3-411-9 1302
3.Ševčíková MarkétaKubátová Hana-4-4-5  0303
4.Ivanová LuciaAdámková Karin-7-9-7  0304
5.Ševčíková KláraKubátová Hana-1-3-6  0305
6.Ševčíková MarkétaTomanovská Kateřina-4-6-3  0306
7.Ivanová LuciaKubátová Hana         
8.Ševčíková MarkétaAdámková Karin         
9.Ševčíková KláraTomanovská Kateřina         
10.Ševčíková Markéta
Ševčíková Klára
 
 
Adámková Karin
Tomanovská Kateřina
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Klára02Adámková Karin20
Ivanová Lucia02Tomanovská Kateřina20
Ševčíková Markéta02Kubátová Hana20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Boršická 1313, HlukRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5233:170Spartak Hluk MP Dream

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíralová MonikaHošková Denisa383  3010
2.Kučerová AnetaDiblíková Klára376  3020
3.Slezáková StanislavaTsekoura Thomais Dimitra8-299 3130
4.Kučerová AnetaHošková Denisa6-755 3140
5.Vybíralová MonikaTsekoura Thomais Dimitra75-9-783250
6.Slezáková StanislavaDiblíková Klára7-8115 3160
7.Kučerová AnetaTsekoura Thomais Dimitra         
8.Slezáková StanislavaHošková Denisa         
9.Vybíralová MonikaDiblíková Klára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vybíralová Monika20Hošková Denisa02
Kučerová Aneta20Diblíková Klára02
Slezáková Stanislava20Tsekoura Thomais Dimitra02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NusleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, Kpt.Nálepky 7, Charvatská Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:6251:174MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienVondráková Markéta333  3010
2.Gaponova GannaVajcová Kateřina76-98 3120
3.Tušlová VeronikaRadnicová Lenka-6688 3130
4.Gaponova GannaVondráková Markéta-9244 3140
5.Éllö VivienRadnicová Lenka3-859 3150
6.Tušlová VeronikaVajcová Kateřina10-1010-983260
7.Gaponova GannaRadnicová Lenka         
8.Tušlová VeronikaVondráková Markéta         
9.Éllö VivienVajcová Kateřina         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien20Vondráková Markéta02
Gaponova Ganna20Vajcová Kateřina02
Tušlová Veronika20Radnicová Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3225:148SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Keroušová MichaelaHošková Denisa434  3010
2.Poláková VeronikaDiblíková Klára45-99 3120
3.Stará KateřinaTsekoura Thomais Dimitra578  3030
4.Poláková VeronikaHošková Denisa6117  3040
5.Keroušová MichaelaTsekoura Thomais Dimitra8-6104 3150
6.Stará KateřinaDiblíková Klára9-956 3160
7.Poláková VeronikaTsekoura Thomais Dimitra         
8.Stará KateřinaHošková Denisa         
9.Keroušová MichaelaDiblíková Klára         
10.Keroušová Michaela
Stará Kateřina
 
 
Hošková Denisa
Diblíková Klára
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Keroušová Michaela20Hošková Denisa02
Poláková Veronika20Diblíková Klára02
Stará Kateřina20Tsekoura Thomais Dimitra02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:65:18192:253SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečná AnetaHarabaszová Lenka-5-5-10  0301
2.Pelcmanová IvanaMikulcová Kristýna15-510-5-82302
3.Rozínková DanielaPěnkavová Kateřina-6-5-6  0303
4.Pelcmanová IvanaHarabaszová Lenka3-7-10-5 1304
5.Konečná AnetaPěnkavová Kateřina-8-11-7  0305
6.Rozínková DanielaMikulcová Kristýna10-812-5-102306
7.Pelcmanová IvanaKmeťová Veronika847  30  
8.Rozínková DanielaHarabaszová Lenka         
9.Konečná AnetaMikulcová Kristýna         
10.Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
Pěnkavová Kateřina
Harabaszová Lenka
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Konečná Aneta02Harabaszová Lenka20
Pelcmanová Ivana02Mikulcová Kristýna20
Rozínková Daniela02Pěnkavová Kateřina20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NusleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16385:332Sokol Nusle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová KateřinaHošková Denisa6-13-6-9 1301
2.Radnicová LenkaDiblíková Klára474  3011
3.Vondráková MarkétaTsekoura Thomais Dimitra5-9-106-62312
4.Radnicová LenkaHošková Denisa764  3022
5.Vajcová KateřinaTsekoura Thomais Dimitra-8-9-7  0323
6.Vondráková MarkétaDiblíková Klára-810-9-11 1324
7.Radnicová LenkaTsekoura Thomais Dimitra-55-11833234
8.Vondráková MarkétaHošková Denisa97-66 3144
9.Vajcová KateřinaDiblíková Klára5118  3054
10.Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
Hošková Denisa
Tsekoura Thomais Dimitra
 
 
104-1110 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vajcová Kateřina12Hošková Denisa12
Radnicová Lenka30Diblíková Klára12
Vondráková Markéta12Tsekoura Thomais Dimitra21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:10297:215SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarVybíralová Monika5-9-9-7 1301
2.Tomanovská KateřinaČechová Kateřina724  3011
3.Kubátová HanaKučerová Aneta-11-64653221
4.Tomanovská KateřinaVybíralová Monika-7697 3131
5.Blašková DagmarKučerová Aneta-61053 3141
6.Kubátová HanaČechová Kateřina452  3051
7.Tomanovská KateřinaKučerová Aneta7-3-11-7 1352
8.Kubátová HanaVybíralová Monika217  3062
9.Blašková DagmarČechová Kateřina         
10.Kubátová Hana
Tomanovská Kateřina
 
 
Vybíralová Monika
Kučerová Aneta
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar11Vybíralová Monika12
Tomanovská Kateřina21Čechová Kateřina02
Kubátová Hana30Kučerová Aneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sp.hala ve VoděradechRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:18183:258SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozáková TerezaHarabaszová Lenka-5-1-5  0301
2.Truksová LuciaKmeťová Veronika-7-10-1  0302
3.Jakubcová HanaMikulcová Kristýna889  3012
4.Truksová LuciaHarabaszová Lenka68-5-5-52313
5.Kozáková TerezaMikulcová Kristýna-6-4-6  0314
6.Jakubcová HanaKmeťová Veronika-9-4-3  0315
7.Truksová LuciaKapounová Barbora567  3025
8.Jakubcová HanaHarabaszová Lenka-11-4-4  0326
9.Kozáková TerezaKmeťová Veronika         
10.Truksová Lucia
Jakubcová Hana
 
 
Harabaszová Lenka
Mikulcová Kristýna
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kozáková Tereza02Harabaszová Lenka30
Truksová Lucia12Kmeťová Veronika20
Jakubcová Hana12Mikulcová Kristýna11
   Kapounová Barbora01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:4231:151SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaIvanová Lucia-99-9733210
2.Pelcmanová IvanaNovotná Jana568  3020
3.Konečná AnetaPintová Petra676  3030
4.Pelcmanová IvanaIvanová Lucia4119  3040
5.Rozínková DanielaPintová Petra21-57 3150
6.Konečná AnetaNovotná Jana45-87 3160
7.Pelcmanová IvanaPintová Petra78   20  
8.Konečná AnetaIvanová Lucia         
9.Rozínková DanielaNovotná Jana         
10.Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
Pintová Petra
Ivanová Lucia
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínková Daniela20Ivanová Lucia02
Pelcmanová Ivana20Novotná Jana02
Konečná Aneta20Pintová Petra02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NusleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:612:21258:309SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová KateřinaPoláková Veronika-4-6-3  0301
2.Radnicová LenkaKeroušová Michaela-8-72-12 1302
3.Vondráková MarkétaStará Kateřina7-3-33-32303
4.Radnicová LenkaPoláková Veronika-65-87-82304
5.Vajcová KateřinaStará Kateřina-610-4883214
6.Vondráková MarkétaKeroušová Michaela6-6-8-9 1315
7.Radnicová LenkaStará Kateřina7-975 3125
8.Vondráková MarkétaPoláková Veronika-3-8-1  0326
9.Vajcová KateřinaKeroušová Michaela         
10.Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
Poláková Veronika
Keroušová Michaela
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vajcová Kateřina11Poláková Veronika30
Radnicová Lenka12Keroušová Michaela20
Vondráková Markéta03Stará Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:18209:253MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinÉllö Vivien8-58-2-62301
2.Blašková DagmarTušlová Veronika467  3011
3.Kubátová HanaGaponova Ganna-12-88-4 1312
4.Blašková DagmarÉllö Vivien-8-1-6  0313
5.Adámková KarinGaponova Ganna-7-8-4  0314
6.Kubátová HanaTušlová Veronika362  3024
7.Blašková DagmarGaponova Ganna-5-7-9  0325
8.Kubátová HanaÉllö Vivien-8-8-2  0326
9.Adámková KarinTušlová Veronika         
10.Kubátová Hana
Blašková Dagmar
 
 
Éllö Vivien
Gaponova Ganna
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin02Éllö Vivien30
Blašková Dagmar12Tušlová Veronika02
Kubátová Hana12Gaponova Ganna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sp.hala ve VoděradechRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2218:161SVS Hr.Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynářová KarolínaIvanová Lucia9106  3010
2.Truksová LuciaNovotná Jana11410  3020
3.Stachová OlesjaPintová Petra-4786 3130
4.Truksová LuciaIvanová Lucia8-959 3140
5.Mynářová KarolínaPintová Petra8117  3050
6.Stachová OlesjaNovotná Jana6104  3060
7.Truksová LuciaPintová Petra         
8.Stachová OlesjaIvanová Lucia         
9.Mynářová KarolínaNovotná Jana         
10.Stachová Olesja
Truksová Lucia
 
 
Pintová Petra
Ivanová Lucia
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mynářová Karolína20Ivanová Lucia02
Truksová Lucia20Novotná Jana02
Stachová Olesja20Pintová Petra02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:6238:178SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraKotásková Petra526  3010
2.Mikulcová KristýnaŠevčíková Markéta664  3020
3.Kmeťová VeronikaIvanová Lucia-4-7-5  0321
4.Mikulcová KristýnaKotásková Petra947  3031
5.Kapounová BarboraIvanová Lucia7-74-1053241
6.Kmeťová VeronikaŠevčíková Markéta-67109 3151
7.Mikulcová KristýnaIvanová Lucia686  3061
8.Kmeťová VeronikaKotásková Petra96   20  
9.Kapounová BarboraŠevčíková Markéta         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora20Kotásková Petra02
Mikulcová Kristýna30Ševčíková Markéta02
Kmeťová Veronika11Ivanová Lucia12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Boršická 1313, HlukRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:612:21275:320SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pyskatá DenisaRozínková Daniela-4-10-1  0301
2.Kučerová AnetaKonečná Aneta-99-4-10 1302
3.Vybíralová MonikaPelcmanová Ivana-9-10-4  0303
4.Kučerová AnetaRozínková Daniela4-1-12973213
5.Pyskatá DenisaPelcmanová Ivana-9-7-6  0314
6.Vybíralová MonikaKonečná Aneta85-69 3124
7.Kučerová AnetaPelcmanová Ivana-8-7-7  0325
8.Vybíralová MonikaRozínková Daniela666  3035
9.Pyskatá DenisaKonečná Aneta-45-99-62336
10.Vybíralová Monika
Kučerová Aneta
 
 
Konečná Aneta
Rozínková Daniela
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pyskatá Denisa03Rozínková Daniela12
Kučerová Aneta12Konečná Aneta21
Vybíralová Monika21Pelcmanová Ivana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:61:18152:213SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová DagmarAdámková Karin-7-5-8  0301
2.Poláková VeronikaKubátová Hana-6-19-5  0302
3.Stará KateřinaBlašková Dagmar-5-4-8  0303
4.Poláková VeronikaAdámková Karin3-11-9-8 1304
5.Pěnkavová DagmarBlašková Dagmar-8-6-8  0305
6.Stará KateřinaKubátová Hana-9-8-7  0306
7.Poláková VeronikaBlašková Dagmar         
8.Stará KateřinaAdámková Karin         
9.Pěnkavová DagmarKubátová Hana         
10.Poláková Veronika
Stará Kateřina
 
 
Adámková Karin
Kubátová Hana
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pěnkavová Dagmar02Adámková Karin20
Poláková Veronika02Kubátová Hana20
Stará Kateřina02Blašková Dagmar20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.hale, Boršická 1313, HlukRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:20327:355nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pyskatá DenisaMynářová Karolína-7-5-5  0301
2.Kučerová AnetaTruksová Lucia799  3011
3.Vybíralová MonikaStachová Olesja5-811-643221
4.Kučerová AnetaMynářová Karolína85-7-963231
5.Pyskatá DenisaStachová Olesja-7-11-7  0332
6.Vybíralová MonikaTruksová Lucia796  3042
7.Kučerová AnetaStachová Olesja13-8-8-7 1343
8.Vybíralová MonikaMynářová Karolína-8-11-4  0344
9.Pyskatá DenisaTruksová Lucia-9-5-5  0345
10.Vybíralová Monika
Kučerová Aneta
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
1013-39 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pyskatá Denisa03Mynářová Karolína21
Kučerová Aneta21Truksová Lucia12
Vybíralová Monika21Stachová Olesja21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, Kpt.Nálepky 7, Charvatská Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:11300:265MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienPelcmanová Ivana684  3010
2.Gaponova GannaKonečná Aneta682  3020
3.Tušlová VeronikaRozínková Daniela912-8-5-62321
4.Gaponova GannaPelcmanová Ivana7-7910 3131
5.Éllö VivienRozínková Daniela881  3041
6.Tušlová VeronikaKonečná Aneta-7-66-4 1342
7.Gaponova GannaRozínková Daniela768  3052
8.Tušlová VeronikaPelcmanová Ivana-3-5-6  0353
9.Éllö VivienKonečná Aneta9-837 3163
10.Éllö Vivien
Gaponova Ganna
 
 
Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien30Pelcmanová Ivana12
Gaponova Ganna30Konečná Aneta12
Tušlová Veronika03Rozínková Daniela12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NusleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:64:18145:226SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová KateřinaAdámková Karin-5-937-52301
2.Radnicová LenkaKubátová Hana-8-79-8 1302
3.Vondráková MarkétaTomanovská Kateřina-7-2-8  0303
4.Radnicová LenkaAdámková Karin-68-1-10 1304
5.Vajcová KateřinaTomanovská Kateřina-1-5-4  0305
6.Vondráková MarkétaKubátová Hana-4-5-6  0306
7.Radnicová LenkaTomanovská Kateřina         
8.Vondráková MarkétaAdámková Karin         
9.Vajcová KateřinaKubátová Hana         
10.Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
Adámková Karin
Kubátová Hana
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vajcová Kateřina02Adámková Karin20
Radnicová Lenka02Kubátová Hana20
Vondráková Markéta02Tomanovská Kateřina20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, Kpt.Nálepky 7, Charvatská Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:12350:286MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tušlová VeronikaStachová Olesja6-7-7-7 1301
2.Gaponova GannaKozáková Tereza686  3011
3.Éllö VivienTruksová Lucia874  3021
4.Gaponova GannaStachová Olesja928  3031
5.Tušlová VeronikaTruksová Lucia8-7-310-42332
6.Éllö VivienKozáková Tereza455  3042
7.Gaponova GannaTruksová Lucia326  3052
8.Éllö VivienStachová Olesja-86-12-6 1353
9.Tušlová VeronikaKozáková Tereza-138-8-9 1354
10.Gaponova Ganna
Éllö Vivien
 
 
Stachová Olesja
Truksová Lucia
 
 
4814  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tušlová Veronika03Stachová Olesja21
Gaponova Ganna30Kozáková Tereza12
Éllö Vivien21Truksová Lucia12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rakovského 3136, Praha 12 ModřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:63:18145:219SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková KláraTomanovská Kateřina-5-5-4  0301
2.Tsekoura Thomais DimitraKubátová Hana-5-4-9  0302
3.Hošková DenisaBlašková Dagmar-4-10-6  0303
4.Tsekoura Thomais DimitraTomanovská Kateřina-710-8-7 1304
5.Diblíková KláraBlašková Dagmar-84-46-62305
6.Hošková DenisaAdámková Karin-3-8-8  0306
7.Tsekoura Thomais DimitraBlašková Dagmar         
8.Hošková DenisaTomanovská Kateřina         
9.Diblíková KláraAdámková Karin         
10.Tsekoura Thomais Dimitra
Hošková Denisa
 
 
Kubátová Hana
Tomanovská Kateřina
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Diblíková Klára02Tomanovská Kateřina20
Tsekoura Thomais Dimitra02Kubátová Hana10
Hošková Denisa02Blašková Dagmar20
   Adámková Karin10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:321:16343:321SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečná AnetaPoláková Veronika-6-68663210
2.Pelcmanová IvanaStará Kateřina1055  3020
3.Rozínková DanielaKeroušová Michaela6-1074 3130
4.Pelcmanová IvanaPoláková Veronika810-8-533240
5.Konečná AnetaKeroušová Michaela-68-3-6 1341
6.Rozínková DanielaStará Kateřina-76-9-6 1342
7.Pelcmanová IvanaKeroušová Michaela7-593 3152
8.Rozínková DanielaPoláková Veronika-910-9-5 1353
9.Konečná AnetaStará Kateřina84-711 3163
10.Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
Poláková Veronika
Keroušová Michaela
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Konečná Aneta21Poláková Veronika12
Pelcmanová Ivana30Stará Kateřina12
Rozínková Daniela12Keroušová Michaela12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:9289:234SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová KateřinaKučerová Aneta87-72 3110
2.Mikulcová KristýnaVybíralová Monika-58-9-9 1311
3.Harabaszová LenkaČechová Kateřina425  3021
4.Mikulcová KristýnaKučerová Aneta-83-4-9 1322
5.Pěnkavová KateřinaČechová Kateřina666  3032
6.Harabaszová LenkaVybíralová Monika1199  3042
7.Mikulcová KristýnaČechová Kateřina667  3052
8.Harabaszová LenkaKučerová Aneta-4-813893262
9.Pěnkavová KateřinaVybíralová Monika48-71 31  
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pěnkavová Kateřina20Kučerová Aneta12
Mikulcová Kristýna12Vybíralová Monika11
Harabaszová Lenka30Čechová Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:18208:250MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaÉllö Vivien-3-9-1  0301
2.Ivanová LuciaTušlová Veronika7-93-6-72302
3.Pintová PetraPetrovová Nikita847  3012
4.Ivanová LuciaÉllö Vivien-8-8-3  0313
5.Ševčíková MarkétaPetrovová Nikita1154  3023
6.Pintová PetraTušlová Veronika-8-8-5  0324
7.Ivanová LuciaPetrovová Nikita-5-9-12  0325
8.Pintová PetraÉllö Vivien-7-5-5  0326
9.Ševčíková MarkétaTušlová Veronika         
10.Ševčíková Markéta
Ivanová Lucia
 
 
Tušlová Veronika
Petrovová Nikita
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta11Éllö Vivien30
Ivanová Lucia03Tušlová Veronika20
Pintová Petra12Petrovová Nikita12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sp.hala ve VoděradechRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:8270:221SVS Hr.Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynářová KarolínaHošková Denisa1064  3010
2.Truksová LuciaDiblíková Klára105-8-673220
3.Stachová OlesjaTsekoura Thomais Dimitra8-967 3130
4.Truksová LuciaHošková Denisa5-5-8-10 1331
5.Mynářová KarolínaTsekoura Thomais Dimitra684  3041
6.Stachová OlesjaDiblíková Klára-51095 3151
7.Truksová LuciaTsekoura Thomais Dimitra-7967 3161
8.Stachová OlesjaHošková Denisa         
9.Mynářová KarolínaDiblíková Klára         
10.Stachová Olesja
Truksová Lucia
 
 
Tsekoura Thomais Dimitra
Hošková Denisa
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mynářová Karolína20Hošková Denisa11
Truksová Lucia21Diblíková Klára02
Stachová Olesja20Tsekoura Thomais Dimitra03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NusleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:19422:395SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaVondráková Markéta9-10-7-3 1301
2.Konečná AnetaVajcová Kateřina948  3011
3.Pelcmanová IvanaRadnicová Lenka-10-761493221
4.Konečná AnetaVondráková Markéta610-8-9103231
5.Rozínková DanielaRadnicová Lenka-6-716-92332
6.Pelcmanová IvanaVajcová Kateřina38-98 3142
7.Konečná AnetaRadnicová Lenka8-3-15-5 1343
8.Pelcmanová IvanaVondráková Markéta-7-1068-82344
9.Rozínková DanielaVajcová Kateřina849  3054
10.Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
-10-611653264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Daniela12Vondráková Markéta21
Konečná Aneta21Vajcová Kateřina03
Pelcmanová Ivana21Radnicová Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně SKST VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:9284:241SVS Hr.Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubcová HanaKeroušová Michaela857  3010
2.Truksová LuciaStará Kateřina11-9-11353220
3.Stachová OlesjaPoláková Veronika-78137 3130
4.Truksová LuciaKeroušová Michaela94-46 3140
5.Jakubcová HanaPoláková Veronika-410-9-6 1341
6.Stachová OlesjaStará Kateřina853  3051
7.Truksová LuciaPoláková Veronika-611-97103261
8.Stachová OlesjaKeroušová Michaela5104  30  
9.Jakubcová HanaStará Kateřina         
10.Stachová Olesja
Truksová Lucia
 
 
Poláková Veronika
Keroušová Michaela
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jakubcová Hana11Keroušová Michaela02
Truksová Lucia30Stará Kateřina02
Stachová Olesja20Poláková Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0198:50SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harabaszová LenkaTušlová Veronika372  3010
2.Mikulcová KristýnaGarčicová Karolína111  3020
3.Pěnkavová KateřinaCerovská Nikol233  3030
4.Mikulcová KristýnaTušlová Veronika256  3040
5.Harabaszová LenkaCerovská Nikol257  3050
6.Kmeťová VeronikaGarčicová KarolínaWO    3060
7.Mikulcová KristýnaCerovská Nikol         
8.Kmeťová VeronikaTušlová Veronika         
9.Harabaszová LenkaGarčicová Karolína         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Harabaszová Lenka20Tušlová Veronika02
Mikulcová Kristýna20Garčicová Karolína01
Pěnkavová Kateřina10Cerovská Nikol02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:25299:372Spartak Hluk MP Dream

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivanová LuciaVybíralová Monika-979-343210
2.Pelcmanová AlexandraPyskatá Denisa9-7-3-3 1311
3.Pintová PetraKučerová Aneta-4-6-7  0312
4.Pelcmanová AlexandraVybíralová Monika75-7-253222
5.Ivanová LuciaKučerová Aneta-1-7-8  0323
6.Pintová PetraPyskatá Denisa68-8-863233
7.Pelcmanová AlexandraKučerová Aneta-4-10-9  0334
8.Pintová PetraVybíralová Monika-6-4-11  0335
9.Ivanová LuciaPyskatá Denisa7-686 3145
10.Ivanová Lucia
Pelcmanová Alexandra
 
 
Vybíralová Monika
Kučerová Aneta
 
 
7-3-7-2 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ivanová Lucia21Vybíralová Monika12
Pelcmanová Alexandra12Pyskatá Denisa12
Pintová Petra12Kučerová Aneta30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5248:182SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelcmanová IvanaTsekoura Thomais Dimitra8105  3010
2.Rozínková DanielaDiblíková Klára968  3020
3.Konečná AnetaHošková Denisa3811  3030
4.Rozínková DanielaTsekoura Thomais Dimitra-109-9563240
5.Pelcmanová IvanaHošková Denisa9-84-933250
6.Konečná AnetaDiblíková Klára-89121 3160
7.Rozínková DanielaHošková Denisa-6    01  
8.Konečná AnetaTsekoura Thomais Dimitra         
9.Pelcmanová IvanaDiblíková Klára         
10.Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
Tsekoura Thomais Dimitra
Hošková Denisa
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pelcmanová Ivana20Tsekoura Thomais Dimitra02
Rozínková Daniela20Diblíková Klára02
Konečná Aneta20Hošková Denisa02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NusleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně Sok.NusleRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:14342:314SVS Hr.Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynářová KarolínaVondráková Markéta7-711-5-72301
2.Truksová LuciaVajcová Kateřina-51178 3111
3.Stachová OlesjaRadnicová Lenka1257  3021
4.Truksová LuciaVondráková Markéta-5-9-9  0322
5.Mynářová KarolínaRadnicová Lenka-7-25-7 1323
6.Stachová OlesjaVajcová Kateřina326  3033
7.Truksová LuciaRadnicová Lenka-128-2-8 1334
8.Stachová OlesjaVondráková Markéta888  3044
9.Mynářová KarolínaVajcová Kateřina988  3054
10.Mynářová Karolína
Stachová Olesja
 
 
Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
4-866 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mynářová Karolína12Vondráková Markéta21
Truksová Lucia12Vajcová Kateřina03
Stachová Olesja30Radnicová Lenka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.hala, Kpt.Nálepky 7, Charvatská Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15310:294MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová NikitaVybíralová Monika-7-86-3 1301
2.Gaponova GannaSlezáková Stanislava367  3011
3.Tušlová VeronikaKučerová Aneta-7-7-8  0312
4.Gaponova GannaVybíralová Monika266  3022
5.Petrovová NikitaKučerová Aneta-6108-783232
6.Tušlová VeronikaSlezáková Stanislava-6-47-8 1333
7.Gaponova GannaKučerová Aneta457  3043
8.Tušlová VeronikaVybíralová Monika-8-4-3  0344
9.Petrovová NikitaSlezáková Stanislava8-357 3154
10.Gaponova Ganna
Petrovová Nikita
 
 
Kučerová Aneta
Vybíralová Monika
 
 
699  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petrovová Nikita21Vybíralová Monika21
Gaponova Ganna30Slezáková Stanislava12
Tušlová Veronika03Kučerová Aneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16389:351SKST Dubňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivanová LuciaDiblíková Klára482  3010
2.Pelcmanová AlexandraHošková Denisa-6-98793220
3.Pintová PetraTsekoura Thomais Dimitra7-7127 3130
4.Pelcmanová AlexandraDiblíková Klára910-56 3140
5.Ivanová LuciaTsekoura Thomais Dimitra-11-92-8 1341
6.Pintová PetraHošková Denisa4911  3051
7.Pelcmanová AlexandraTsekoura Thomais Dimitra9-10-9-9 1352
8.Pintová PetraDiblíková Klára-3-1088-102353
9.Ivanová LuciaHošková Denisa4-10-6-5 1354
10.Pelcmanová Alexandra
Ivanová Lucia
 
 
Hošková Denisa
Tsekoura Thomais Dimitra
 
 
5128  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ivanová Lucia12Diblíková Klára12
Pelcmanová Alexandra21Hošková Denisa12
Pintová Petra21Tsekoura Thomais Dimitra21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3223:121SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmeťová VeronikaStará Kateřina538  3010
2.Mikulcová KristýnaBošinová Veronika700  3020
3.Kapounová BarboraPěnkavová Dagmar854  3030
4.Mikulcová KristýnaStará Kateřina74-96 3140
5.Kmeťová VeronikaPěnkavová Dagmar-61010-6113250
6.Kapounová BarboraBošinová VeronikaWO    3060
7.Mikulcová KristýnaPěnkavová Dagmar         
8.Kapounová BarboraStará Kateřina         
9.Kmeťová VeronikaBošinová Veronika         
10.Kmeťová Veronika
Kapounová Barbora
 
 
Stará Kateřina
Pěnkavová Dagmar
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kmeťová Veronika20Stará Kateřina02
Mikulcová Kristýna20Bošinová Veronika01
Kapounová Barbora10Pěnkavová Dagmar02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol, Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:65:20196:261SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truksová LuciaTomanovská Kateřina-12-147-6 1301
2.Stachová OlesjaAdámková Karin-979-853211
3.Mynářová KarolínaKubátová Hana-7-6-6  0312
4.Stachová OlesjaTomanovská Kateřina-6-95-8 1313
5.Truksová LuciaKubátová Hana-3-5-7  0314
6.Mynářová KarolínaAdámková Karin-8-8-7  0315
7.Stachová OlesjaKubátová Hana-2-8-2  0316
8.Mynářová KarolínaTomanovská Kateřina         
9.Truksová LuciaAdámková Karin         
10.Stachová Olesja
Truksová Lucia
 
 
Kubátová Hana
Adámková Karin
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Truksová Lucia02Tomanovská Kateřina20
Stachová Olesja12Adámková Karin11
Mynářová Karolína02Kubátová Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NusleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:22338:370nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková PetraVondráková Markéta-6-6-6  0301
2.Pelcmanová AlexandraVajcová Kateřina-7-941323211
3.Pintová PetraRadnicová Lenka-7-2-7  0312
4.Pelcmanová AlexandraVondráková Markéta6-8-6-2 1313
5.Kotásková PetraRadnicová Lenka-1-5-8  0314
6.Pintová PetraVajcová Kateřina-7-79283224
7.Pelcmanová AlexandraRadnicová Lenka-116-9-9 1325
8.Pintová PetraVondráková Markéta-66-1010103235
9.Kotásková PetraVajcová Kateřina8910  3045
10.Pelcmanová Alexandra
Pintová Petra
 
 
Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
-5895 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotásková Petra12Vondráková Markéta21
Pelcmanová Alexandra12Vajcová Kateřina03
Pintová Petra21Radnicová Lenka30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 08:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:0199:70SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraTsekoura Thomais Dimitra1084  3010
2.Harabaszová LenkaVlčková Natálie313  3020
3.Mikulcová KristýnaDiblíková Klára183  3030
4.Harabaszová LenkaTsekoura Thomais DimitraWO    3040
5.Kapounová BarboraDiblíková Klára657  3050
6.Mikulcová KristýnaVlčková Natálie425  3060
7.Harabaszová LenkaDiblíková Klára         
8.Mikulcová KristýnaTsekoura Thomais Dimitra         
9.Kapounová BarboraVlčková Natálie         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora20Tsekoura Thomais Dimitra01
Harabaszová Lenka10Vlčková Natálie02
Mikulcová Kristýna20Diblíková Klára02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NusleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2213:127SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaVajcová Kateřina545  3010
2.Kmeťová VeronikaNěmečková Monika746  3020
3.Harabaszová LenkaRadnicová Lenka-7465 3130
4.Kmeťová VeronikaVajcová Kateřina658  3040
5.Mikulcová KristýnaRadnicová Lenka10-789 3150
6.Harabaszová LenkaNěmečková Monika742  3060
7.Kmeťová VeronikaRadnicová Lenka         
8.Harabaszová LenkaVajcová Kateřina         
9.Mikulcová KristýnaNěmečková Monika         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna20Vajcová Kateřina02
Kmeťová Veronika20Němečková Monika02
Harabaszová Lenka20Radnicová Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:10303:245SKST Dubňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaKeroušová Michaela23-6-8-92301
2.Pelcmanová AlexandraStará Kateřina-8788 3111
3.Ivanová LuciaPoláková Veronika-11969 3121
4.Pelcmanová AlexandraKeroušová Michaela9-12711 3131
5.Ševčíková MarkétaPoláková Veronika-5659 3141
6.Ivanová LuciaStará Kateřina-8256 3151
7.Pelcmanová AlexandraPoláková Veronika-10-321053261
8.Ivanová LuciaKeroušová Michaela-5-6-7  03  
9.Ševčíková MarkétaStará Kateřina         
10.Pelcmanová Alexandra
Ivanová Lucia
 
 
Poláková Veronika
Keroušová Michaela
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta11Keroušová Michaela11
Pelcmanová Alexandra30Stará Kateřina02
Ivanová Lucia20Poláková Veronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:25345:405SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečná AnetaTomanovská Kateřina8-8-67113210
2.Rozínková DanielaAdámková Karin-210-7923220
3.Pelcmanová IvanaKubátová Hana11-46-4-72321
4.Rozínková DanielaTomanovská Kateřina-49129 3131
5.Konečná AnetaKubátová Hana6-9-8-8 1332
6.Pelcmanová IvanaAdámková Karin-76-11-10 1333
7.Rozínková DanielaKubátová Hana-5-4-3  0334
8.Pelcmanová IvanaTomanovská Kateřina88-8-433244
9.Konečná AnetaAdámková Karin-4-11-7  0345
10.Konečná Aneta
Rozínková Daniela
 
 
Adámková Karin
Kubátová Hana
 
 
-3-8-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Konečná Aneta12Tomanovská Kateřina03
Rozínková Daniela21Adámková Karin21
Pelcmanová Ivana12Kubátová Hana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23333:388Spartak Hluk MP Dream

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová DagmarVybíralová Monika-11-3-3  0301
2.Poláková VeronikaČechová Kateřina1086  3011
3.Stará KateřinaKučerová Aneta-5-29983221
4.Poláková VeronikaVybíralová Monika44-1010 3131
5.Pěnkavová DagmarKučerová Aneta-4-9-3  0332
6.Stará KateřinaČechová Kateřina711-10-3113242
7.Poláková VeronikaKučerová Aneta-8-79-7 1343
8.Stará KateřinaVybíralová Monika6-8-7-4 1344
9.Pěnkavová DagmarČechová Kateřina-9-5-13  0345
10.Stará Kateřina
Poláková Veronika
 
 
Kučerová Aneta
Vybíralová Monika
 
 
13-9-11-7 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pěnkavová Dagmar03Vybíralová Monika21
Poláková Veronika21Čechová Kateřina12
Stará Kateřina21Kučerová Aneta21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:22369:393nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaMynářová Karolína-8-2-8  0301
2.Pelcmanová IvanaTruksová Lucia6-105-793211
3.Konečná AnetaStachová Olesja-2-139-6 1312
4.Pelcmanová IvanaMynářová Karolína-4876 3122
5.Rozínková DanielaStachová Olesja-8-8-4  0323
6.Konečná AnetaTruksová Lucia57-97 3133
7.Pelcmanová IvanaStachová Olesja6-759 3143
8.Konečná AnetaMynářová Karolína-49-712-52344
9.Rozínková DanielaTruksová Lucia-57-89-82345
10.Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
Stachová Olesja
Mynářová Karolína
 
 
-4-98933255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Daniela03Mynářová Karolína21
Pelcmanová Ivana30Truksová Lucia12
Konečná Aneta12Stachová Olesja21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:69:20223:284SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanovská KateřinaHarabaszová Lenka6-4-4-3 1301
2.Kubátová HanaMikulcová Kristýna669  3011
3.Adámková KarinPěnkavová Kateřina-10-2-8  0312
4.Kubátová HanaHarabaszová Lenka7-5-49-62313
5.Tomanovská KateřinaPěnkavová Kateřina-8-9-6  0314
6.Adámková KarinMikulcová Kristýna4-6-9963224
7.Kubátová HanaPěnkavová Kateřina-8-4-10  0325
8.Adámková KarinHarabaszová Lenka-3-7-8  0326
9.Tomanovská KateřinaMikulcová Kristýna         
10.Kubátová Hana
Tomanovská Kateřina
 
 
Pěnkavová Kateřina
Harabaszová Lenka
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tomanovská Kateřina02Harabaszová Lenka30
Kubátová Hana12Mikulcová Kristýna02
Adámková Karin12Pěnkavová Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rakovského 3136, Praha 12 ModřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:64:18129:219MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková DenisaTušlová Veronika547  3010
2.Tsekoura Thomais DimitraÉllö Vivien-2-5-6  0311
3.Diblíková KláraGaponova Ganna-7-9-3  0312
4.Tsekoura Thomais DimitraTušlová Veronika-45-6-8 1313
5.Hošková DenisaGaponova Ganna-5-2-2  0314
6.Diblíková KláraÉllö Vivien-1-5-1  0315
7.Tsekoura Thomais DimitraGaponova Ganna-8-6-5  0316
8.Diblíková KláraTušlová Veronika         
9.Hošková DenisaÉllö Vivien         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hošková Denisa11Tušlová Veronika11
Tsekoura Thomais Dimitra03Éllö Vivien20
Diblíková Klára02Gaponova Ganna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NusleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:18295:325Spartak Hluk MP Dream

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová KateřinaVybíralová Monika-7-7-1  0301
2.Radnicová LenkaBotková Andrea1191  3011
3.Vondráková MarkétaKučerová Aneta-10-5-4  0312
4.Radnicová LenkaVybíralová Monika-9-74-8 1313
5.Vajcová KateřinaKučerová Aneta-5-10-2  0314
6.Vondráková MarkétaBotková Andrea14116  3024
7.Radnicová LenkaKučerová Aneta9812  3034
8.Vondráková MarkétaVybíralová Monika577  3044
9.Vajcová KateřinaBotková Andrea-6-7-6  0345
10.Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
Kučerová Aneta
Vybíralová Monika
 
 
13-7-98-42346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vajcová Kateřina03Vybíralová Monika21
Radnicová Lenka21Botková Andrea12
Vondráková Markéta21Kučerová Aneta21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:65:18150:233MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová DagmarÉllö Vivien-5-0-3  0301
2.Poláková VeronikaTušlová Veronika679  3011
3.Stará KateřinaGaponova Ganna-7-7-7  0312
4.Poláková VeronikaÉllö Vivien-3-7-8  0313
5.Pěnkavová DagmarGaponova Ganna-2-6-11  0314
6.Stará KateřinaTušlová Veronika-73-38-52315
7.Poláková VeronikaGaponova Ganna-3-6-5  0316
8.Stará KateřinaÉllö Vivien         
9.Pěnkavová DagmarTušlová Veronika         
10.Poláková Veronika
Stará Kateřina
 
 
Gaponova Ganna
Éllö Vivien
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pěnkavová Dagmar02Éllö Vivien20
Poláková Veronika12Tušlová Veronika11
Stará Kateřina02Gaponova Ganna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST DubňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1217:139SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámková KarinIvanová Lucia914-95 3110
2.Tomanovská KateřinaBlechová Barbora543  3020
3.Blašková DagmarPelcmanová Alexandra485  3030
4.Tomanovská KateřinaIvanová Lucia11711  3040
5.Adámková KarinPelcmanová Alexandra9410  3050
6.Blašková DagmarBlechová Barbora946  3060
7.Tomanovská KateřinaPelcmanová Alexandra         
8.Blašková DagmarIvanová Lucia         
9.Adámková KarinBlechová Barbora         
10.Adámková Karin
Tomanovská Kateřina
 
 
Pelcmanová Alexandra
Ivanová Lucia
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Adámková Karin20Ivanová Lucia02
Tomanovská Kateřina20Blechová Barbora02
Blašková Dagmar20Pelcmanová Alexandra02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rakovského 3136, Praha 12 ModřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:66:18182:244Spartak Hluk MP Dream

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková KláraVybíralová Monika-8-6-8  0301
2.Tsekoura Thomais DimitraBotková Andrea4-97-12-82302
3.Hošková DenisaKučerová Aneta-9-7-5  0303
4.Tsekoura Thomais DimitraVybíralová Monika-88-58-82304
5.Diblíková KláraKučerová Aneta97-4-3-42305
6.Hošková DenisaBotková Andrea-3-4-5  0306
7.Tsekoura Thomais DimitraKučerová Aneta         
8.Hošková DenisaVybíralová Monika         
9.Diblíková KláraBotková Andrea         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Diblíková Klára02Vybíralová Monika20
Tsekoura Thomais Dimitra02Botková Andrea20
Hošková Denisa02Kučerová Aneta20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NusleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:67:19220:268MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vajcová KateřinaÉllö Vivien-10-8-6  0301
2.Radnicová LenkaTušlová Veronika688  3011
3.Vondráková MarkétaGaponova Ganna-6-1-10  0312
4.Radnicová LenkaÉllö Vivien-11-6-7  0313
5.Vajcová KateřinaGaponova Ganna7-7-8-4 1314
6.Vondráková MarkétaTušlová Veronika11-1066 3124
7.Radnicová LenkaGaponova Ganna-8-11-9  0325
8.Vondráková MarkétaÉllö Vivien-7-7-5  0326
9.Vajcová KateřinaTušlová Veronika         
10.Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
Gaponova Ganna
Éllö Vivien
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vajcová Kateřina02Éllö Vivien30
Radnicová Lenka12Tušlová Veronika02
Vondráková Markéta12Gaponova Ganna30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rakovského 3136, Praha 12 ModřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:610:19226:297SKST Vlašim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková KláraPoláková Veronika-0-4-7  0301
2.Tsekoura Thomais DimitraBeranová Sára87-97 3111
3.Hošková DenisaPěnkavová Dagmar8-7-6-11 1312
4.Tsekoura Thomais DimitraPoláková Veronika-3-0-0  0313
5.Diblíková KláraPěnkavová Dagmar8129  3023
6.Hošková DenisaBeranová Sára11-88-9-72324
7.Tsekoura Thomais DimitraPěnkavová Dagmar-98-7-9 1325
8.Hošková DenisaPoláková Veronika-6-2-7  0326
9.Diblíková KláraBeranová Sára         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Diblíková Klára11Poláková Veronika30
Tsekoura Thomais Dimitra12Beranová Sára11
Hošková Denisa03Pěnkavová Dagmar21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:7276:213SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulcová KristýnaKonečná Aneta-69-44-82301
2.Pěnkavová KateřinaRozínková Daniela6123  3011
3.Harabaszová LenkaPelcmanová Ivana-84116 3121
4.Pěnkavová KateřinaKonečná Aneta546  3031
5.Mikulcová KristýnaPelcmanová Ivana6-894 3141
6.Harabaszová LenkaRozínková Daniela74-99 3151
7.Pěnkavová KateřinaPelcmanová Ivana-71089 3161
8.Harabaszová LenkaKonečná Aneta4115  30  
9.Mikulcová KristýnaRozínková Daniela         
10.Pěnkavová Kateřina
Harabaszová Lenka
 
 
Konečná Aneta
Rozínková Daniela
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mikulcová Kristýna11Konečná Aneta11
Pěnkavová Kateřina30Rozínková Daniela02
Harabaszová Lenka20Pelcmanová Ivana03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NusleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Rakovského 3136, Praha 12 ModřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:66:20172:274Sokol Nusle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková DenisaVondráková Markéta-8-210-10 1301
2.Tsekoura Thomais DimitraVajcová Kateřina-6-38-5 1302
3.Diblíková KláraRadnicová Lenka-6-2-7  0303
4.Tsekoura Thomais DimitraVondráková Markéta-126-3673213
5.Hošková DenisaRadnicová Lenka-4-413-3 1314
6.Diblíková KláraVajcová Kateřina-4-7-8  0315
7.Vlčková NatálieRadnicová Lenka-1-4-2  0316
8.Diblíková KláraVondráková Markéta         
9.Hošková DenisaVajcová Kateřina         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hošková Denisa02Vondráková Markéta11
Tsekoura Thomais Dimitra11Vajcová Kateřina20
Diblíková Klára02Radnicová Lenka30
Vlčková Natálie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sp.hala Podohradí 888, NivniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:68:18192:251SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slezáková StanislavaTomanovská Kateřina-108-7-6 1301
2.Vybíralová MonikaKubátová Hana-7-9-4  0302
3.Čechová KateřinaAdámková Karin-2-987-52303
4.Vybíralová MonikaTomanovská Kateřina777  3013
5.Slezáková StanislavaAdámková Karin-82-9-7 1314
6.Čechová KateřinaKubátová Hana-8-56-4 1315
7.Vybíralová MonikaAdámková Karin-4-0-0  0316
8.Čechová KateřinaTomanovská Kateřina-8    01  
9.Slezáková StanislavaKubátová Hana         
10.Vybíralová Monika
Čechová Kateřina
 
 
Kubátová Hana
Adámková Karin
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Slezáková Stanislava02Tomanovská Kateřina11
Vybíralová Monika12Kubátová Hana20
Čechová Kateřina02Adámková Karin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart HodonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lipová alej 4110/23B, HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2222:137SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapounová BarboraTruksová Lucia-6810-1263210
2.Harabaszová LenkaBachurová Kateřina153  3020
3.Mikulcová KristýnaStachová Olesja815  3030
4.Harabaszová LenkaTruksová Lucia6814  3040
5.Kapounová BarboraStachová Olesja569  3050
6.Mikulcová KristýnaBachurová Kateřina494  3060
7.Harabaszová LenkaStachová Olesja         
8.Mikulcová KristýnaTruksová Lucia         
9.Kapounová BarboraBachurová Kateřina         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kapounová Barbora20Truksová Lucia02
Harabaszová Lenka20Bachurová Kateřina02
Mikulcová Kristýna20Stachová Olesja02



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 17 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:68:20237:300SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaKonečná Aneta-4-8-9  0301
2.Pelcmanová AlexandraRozínková Daniela-91369 3111
3.Ivanová LuciaPelcmanová Ivana-8-5-4  0312
4.Pelcmanová AlexandraKonečná Aneta-9-9-7  0313
5.Ševčíková MarkétaPelcmanová Ivana8-9912 3123
6.Ivanová LuciaRozínková Daniela-29-8-7 1324
7.Pelcmanová AlexandraPelcmanová Ivana-10-912-4 1325
8.Ivanová LuciaKonečná Aneta-10-5-3  0326
9.Ševčíková MarkétaRozínková Daniela         
10.Ševčíková Markéta
Pelcmanová Alexandra
 
 
Konečná Aneta
Rozínková Kateřina
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Ševčíková Markéta11Konečná Aneta30
Pelcmanová Alexandra12Rozínková Daniela11
Ivanová Lucia03Pelcmanová Ivana21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST VlašimVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NusleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:16320:311nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stará KateřinaVondráková Markéta-7-7-8  0301
2.Poláková VeronikaVajcová Kateřina157  3011
3.Jírová MonikaRadnicová Lenka-7-4-7  0312
4.Poláková VeronikaVondráková Markéta643  3022
5.Stará KateřinaRadnicová Lenka-98109 3132
6.Jírová MonikaVajcová Kateřina-11-97-9 1333
7.Poláková VeronikaRadnicová Lenka8812  3043
8.Jírová MonikaVondráková Markéta-8-10-6  0344
9.Stará KateřinaVajcová Kateřina-69-210-62345
10.Poláková Veronika
Stará Kateřina
 
 
Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
9106  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stará Kateřina12Vondráková Markéta21
Poláková Veronika30Vajcová Kateřina21
Jírová Monika03Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v hale ZŠ, kpt.Nálepky 7, Břeclav-Ch.Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:119:10286:232MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Éllö VivienKubátová Hana3-332 3110
2.Gaponova GannaTomanovská Kateřina794  3020
3.Kučerová AnetaAdámková Karin-10910-6123230
4.Gaponova GannaKubátová Hana-7-96723240
5.Éllö VivienAdámková Karin8-114-953250
6.Kučerová AnetaTomanovská Kateřina-87-5-5 1351
7.Gaponova GannaAdámková Karin885  3061
8.Kučerová AnetaKubátová Hana-6-8   02  
9.Éllö VivienTomanovská Kateřina         
10.Gaponova Ganna
Éllö Vivien
 
 
Kubátová Hana
Adámková Karin
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Éllö Vivien20Kubátová Hana02
Gaponova Ganna30Tomanovská Kateřina11
Kučerová Aneta11Adámková Karin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum Želva, Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:21350:378SVS Hr.Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková MarkétaTruksová Lucia2-5-3-12 1301
2.Pelcmanová AlexandraBachurová Kateřina9-1169 3111
3.Novotná JanaStachová Olesja-19-6-7 1312
4.Pelcmanová AlexandraTruksová Lucia-85107 3122
5.Ševčíková MarkétaStachová Olesja-5-99-3 1323
6.Novotná JanaBachurová Kateřina10910  3033
7.Pelcmanová AlexandraStachová Olesja-14-7-6  0334
8.Novotná JanaTruksová Lucia9-47-9-72335
9.Ševčíková MarkétaBachurová Kateřina49-75 3145
10.Pelcmanová Alexandra
Ševčíková Markéta
 
 
Truksová Lucia
Stachová Olesja
 
 
-97-10-6 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ševčíková Markéta12Truksová Lucia21
Pelcmanová Alexandra21Bachurová Kateřina03
Novotná Jana12Stachová Olesja30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST DubňanyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v HodoníněRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:65:18174:246SKST Mart Hodonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová BarboraKmeťová Veronika-69-4-6 1301
2.Ivanová LuciaVachovcová Alena13-610-7-62302
3.Ševčíková MarkétaMikulcová Kristýna-9-9-7  0303
4.Ivanová LuciaKmeťová Veronika78-7-9-82304
5.Blechová BarboraMikulcová Kristýna-3-2-10  0305
6.Ševčíková MarkétaVachovcová Alena-3-4-8  0306
7.Ivanová LuciaMikulcová Kristýna         
8.Ševčíková MarkétaKmeťová Veronika         
9.Blechová BarboraVachovcová Alena         
10.Blechová Barbora
Ševčíková Markéta
 
 
Kmeťová Veronika
Mikulcová Kristýna
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blechová Barbora02Kmeťová Veronika20
Ivanová Lucia02Vachovcová Alena20
Ševčíková Markéta02Mikulcová Kristýna20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:221:11324:257SK Dobré

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelcmanová IvanaKuchuk Maryia868  3010
2.Rozínková DanielaPyskatá Denisa6-1025 3120
3.Konečná AnetaVybíralová Monika4-9-8623230
4.Rozínková DanielaKuchuk Maryia-96-102-92331
5.Pelcmanová IvanaVybíralová Monika1110-69 3141
6.Konečná AnetaPyskatá Denisa766  3051
7.Rozínková DanielaVybíralová Monika-8-78-5 1352
8.Konečná AnetaKuchuk Maryia49-99 3162
9.Pelcmanová IvanaPyskatá Denisa         
10.Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
Vybíralová Monika
Kuchuk Maryia
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pelcmanová Ivana20Kuchuk Maryia12
Rozínková Daniela12Pyskatá Denisa02
Konečná Aneta30Vybíralová Monika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST VlašimRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:7289:216SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarKeroušová Michaela848  3010
2.Tomanovská KateřinaStará Kateřina584  3020
3.Adámková KarinPoláková Veronika3-5-10553230
4.Tomanovská KateřinaKeroušová Michaela5-857 3140
5.Blašková DagmarPoláková Veronika6-414-11-142341
6.Adámková KarinStará Kateřina667  3051
7.Tomanovská KateřinaPoláková Veronika-1041010 3161
8.Adámková KarinKeroušová Michaela58-127 31  
9.Blašková DagmarStará Kateřina         
10.Adámková Karin
Tomanovská Kateřina
 
 
Poláková Veronika
Stará Kateřina
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar11Keroušová Michaela02
Tomanovská Kateřina30Stará Kateřina02
Adámková Karin20Poláková Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk MP DreamRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol, Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16378:364SVS Hr.Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubcová HanaVybíralová Monika118-9-9-92301
2.Stachová OlesjaPyskatá Denisa96-105 3111
3.Truksová LuciaKuchuk Maryia118-5-6-62312
4.Stachová OlesjaVybíralová Monika81110  3022
5.Jakubcová HanaKuchuk Maryia-7-99-7 1323
6.Truksová LuciaPyskatá Denisa7118  3033
7.Stachová OlesjaKuchuk Maryia5-10811 3143
8.Truksová LuciaVybíralová Monika-3-3-6  0344
9.Jakubcová HanaPyskatá Denisa-5777 3154
10.Stachová Olesja
Truksová Lucia
 
 
Vybíralová Monika
Kuchuk Maryia
 
 
96-103 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jakubcová Hana12Vybíralová Monika21
Stachová Olesja30Pyskatá Denisa03
Truksová Lucia12Kuchuk Maryia21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:24398:418MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková DanielaÉllö Vivien-6-66-8 1301
2.Pelcmanová IvanaPetrovová Nikita7-866 3111
3.Konečná AnetaKučerová Aneta-63-7-5 1312
4.Pelcmanová IvanaÉllö Vivien-8-111110-72313
5.Rozínková DanielaKučerová Aneta6-4-7-8 1314
6.Konečná AnetaPetrovová Nikita6-7-8953224
7.Pelcmanová IvanaKučerová Aneta-5612-853234
8.Konečná AnetaÉllö Vivien117-103 3144
9.Rozínková DanielaPetrovová Nikita12-6-5-4 1345
10.Pelcmanová Ivana
Konečná Aneta
 
 
Éllö Vivien
Kučerová Aneta
 
 
-8-9911-42346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Daniela03Éllö Vivien21
Pelcmanová Ivana21Petrovová Nikita12
Konečná Aneta21Kučerová Aneta21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NusleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:5260:182SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarVajcová Kateřina66-89 3110
2.Tomanovská KateřinaNěmečková Monika486  3020
3.Adámková KarinRadnicová Lenka1074  3030
4.Tomanovská KateřinaVajcová Kateřina554  3040
5.Blašková DagmarRadnicová Lenka5-78-9-32341
6.Adámková KarinNěmečková Monika447  3051
7.Tomanovská KateřinaRadnicová Lenka68-128 3161
8.Adámková KarinVajcová Kateřina9910  30  
9.Blašková DagmarNěmečková Monika         
10.Adámková Karin
Tomanovská Kateřina
 
 
Radnicová Lenka
Vajcová Kateřina
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar11Vajcová Kateřina02
Tomanovská Kateřina30Němečková Monika02
Adámková Karin20Radnicová Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hr.KrálovéVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK ČP Břeclav GumotexRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol, Chelčického 201, Hr.KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:610:20265:304MSK ČP Břeclav Gumotex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubcová HanaÉllö Vivien-5-1-6  0301
2.Stachová OlesjaPetrovová Nikita4-697 3111
3.Truksová LuciaKučerová Aneta-8-9-10  0312
4.Stachová OlesjaÉllö Vivien-78-9-7 1313
5.Jakubcová HanaKučerová Aneta678  3023
6.Truksová LuciaPetrovová Nikita-10-7-9  0324
7.Stachová OlesjaKučerová Aneta-812109 3134
8.Truksová LuciaÉllö Vivien-6-8-7  0335
9.Jakubcová HanaPetrovová Nikita-11-9-8  0336
10.Stachová Olesja
Truksová Lucia
 
 
Éllö Vivien
Kučerová Aneta
 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Jakubcová Hana12Éllö Vivien30
Stachová Olesja21Petrovová Nikita21
Truksová Lucia03Kučerová Aneta12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala \"Sport\", U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:3 SK Frýdlant n.O.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blašková DagmarDiblíková Klára     3010
2.Tomanovská KateřinaHošková Denisa     3020
3.Adámková KarinTsekoura Thomais Dimitra     3030
4.Tomanovská KateřinaDiblíková Klára     3040
5.Blašková DagmarTsekoura Thomais Dimitra     3250
6.Adámková KarinHošková Denisa     3160
7.         
8.         
9.         
10.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blašková Dagmar20Diblíková Klára02
Tomanovská Kateřina20Hošková Denisa02
Adámková Karin20Tsekoura Tho