Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27289:369Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Helena
Frolíková Yvona
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-5-13-3  0301
2.Havlíčková HelenaDvořáková Lenka-88-6583211
3.Volavková KateřinaKlempířová Jiřina-5-9-9  0312
4.Frolíková YvonaDusilová Jana-8-7-9  0313
5.Volavková KateřinaDvořáková Lenka9-6-5-7 1314
6.Havlíčková HelenaDusilová Jana-12-7-7  0315
7.Frolíková YvonaKlempířová Jiřina-7-10-9  0316
8.Volavková KateřinaDusilová Jana-9959 3126
9.Frolíková YvonaDvořáková Lenka-610-5-5 1327
10.Havlíčková HelenaKlempířová Jiřina-9-4-10  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíčková Helena12Dvořáková Lenka21
Volavková Kateřina12Klempířová Jiřina30
Frolíková Yvona03Dusilová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:18297:308Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Bartoňová Jitka
Hlaváčková Lenka
 
 
7129  3010
2.Mikolášková MonikaBartoňová Jitka-79-49-72311
3.Mikolášková MartinaHlaváčková Lenka-9-55-5 1312
4.Frolíková IvanaBartoňová Tereza646  3022
5.Mikolášková MartinaBartoňová Jitka-510-5-7 1323
6.Mikolášková MonikaBartoňová Tereza861  3033
7.Frolíková IvanaHlaváčková Lenka-10-6-2  0334
8.Mikolášková MartinaBartoňová Tereza744  3044
9.Frolíková IvanaBartoňová Jitka-5-11-9  0345
10.Mikolášková MonikaHlaváčková Lenka-8-4-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikolášková Monika12Bartoňová Jitka30
Mikolášková Martina12Hlaváčková Lenka30
Frolíková Ivana12Bartoňová Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:16369:353Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
Soukupová Jana
Schoberová Martina
 
 
54-12-993210
2.Malá KateřinaSoukupová Jana67-98 3120
3.Pokorná TerezaČížková Alena579  3030
4.Ježková KateřinaSchoberová Martina-811-81063240
5.Pokorná TerezaSoukupová Jana96-910 3150
6.Malá KateřinaSchoberová Martina-4-4810-62351
7.Ježková KateřinaČížková Alena8-739 3161
8.Pokorná TerezaSchoberová Martina398  3071
9.Ježková KateřinaSoukupová Jana-8-63-10 1372
10.Malá KateřinaČížková AlenaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malá Kateřina11Soukupová Jana12
Pokorná Tereza30Čížková Alena02
Ježková Kateřina21Schoberová Martina12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4 (sokolovna Michle)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24356:389Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Lösterová Anna
 
 
Křivohlavá Helena
Skopová Šárka
 
 
-1074-9-72301
2.Chocová AlenaSkopová Šárka138-97 3111
3.Skříčková IvanaPintová Radka9108  3021
4.Lösterová AnnaKřivohlavá Helena-10-8-10  0322
5.Skříčková IvanaSkopová Šárka-10810-973232
6.Chocová AlenaKřivohlavá Helena-9-9-7  0333
7.Lösterová AnnaPintová Radka-13-9-4  0334
8.Skříčková IvanaKřivohlavá Helena-1-117-4 1335
9.Lösterová AnnaSkopová Šárka6-128-6-62336
10.Chocová AlenaPintová Radka-9-5-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chocová Alena12Skopová Šárka12
Skříčková Ivana21Pintová Radka21
Lösterová Anna03Křivohlavá Helena30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:17364:287nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Monika
Janoušová Pavla
 
 
Svobodová Helena
Coubalová Martina
 
 
-7-9-4  0301
2.Nováková MonikaSvobodová Helena-9106-13-112302
3.Bydžovská HanaWO    3012
4.Janoušová PavlaCoubalová Martina-4-6-1  0313
5.Bydžovská HanaSvobodová Helena5-10-1410-82314
6.Nováková MonikaCoubalová Martina-6793 3124
7.Janoušová PavlaWO    3034
8.Bydžovská HanaCoubalová Martina-7675 3144
9.Janoušová PavlaSvobodová Helena-4812-9-62345
10.Nováková MonikaWO    3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Monika11Svobodová Helena30
Bydžovská Hana11Coubalová Martina12
Janoušová Pavla02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:27315:375ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rindererová Petra
Vyletová Helena
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
83-16-5-102301
2.Vyletová HelenaSuchomanová Jana-78-2-9 1302
3.Rindererová PetraUlihrachová Jitka8-43-9-62303
4.Špatenková TerezaČerná Martina-8-5-6  0304
5.Rindererová PetraSuchomanová Jana525  3014
6.Vyletová HelenaČerná Martina-810-89-92315
7.Špatenková TerezaUlihrachová Jitka-6-3-6  0316
8.Rindererová PetraČerná Martina8-7-7-9 1317
9.Špatenková TerezaSuchomanová Jana-7-4-10  0318
10.Vyletová HelenaUlihrachová Jitka-8-6-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyletová Helena03Suchomanová Jana21
Rindererová Petra12Ulihrachová Jitka30
Špatenková Tereza03Černá Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:12281:242Sokol Plzeň V A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušová Pavla
Janoušová Petra
 
 
Vítková Hana
Luňová Veronika
 
 
-6-4-8  0301
2.Nováková MonikaMedalová Anna364  3011
3.Bydžovská HanaVítková Hana10-9-9-11 1312
4.Janoušová PetraLuňová Veronika-5-5-3  0313
5.Bydžovská HanaMedalová Anna716  3023
6.Nováková MonikaLuňová Veronika654  3033
7.Janoušová PetraVítková Hana-6-4-1  0334
8.Bydžovská HanaLuňová Veronika789  3044
9.Janoušová PetraMedalová Anna644  3054
10.Nováková MonikaVítková Hana657  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Monika30Medalová Anna03
Bydžovská Hana21Vítková Hana21
Janoušová Petra12Luňová Veronika12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS