Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nusle BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně 834/2, Praha 8 BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:22338:366Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Hlaváčková Lenka
 
 
Pokorná Tereza
Ježková Kateřina
 
 
12-9715 3110
2.Hlaváčková LenkaPokorná Tereza-3-11-1  0311
3.Bartoňová JitkaProcházková Olga-6-4-5  0312
4.Hagino PetraJežková Kateřina8-675 3122
5.Bartoňová JitkaPokorná Tereza95-8-9-102323
6.Hlaváčková LenkaJežková Kateřina446  3033
7.Hagino PetraProcházková Olga-3-10-3  0334
8.Bartoňová JitkaJežková Kateřina-4-74413244
9.Hagino PetraPokorná Tereza-68-97-42345
10.Hlaváčková LenkaProcházková Olga-1112-8-2 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlaváčková Lenka12Pokorná Tereza30
Bartoňová Jitka12Procházková Olga30
Hagino Petra12Ježková Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stadion ŽižkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20393:365nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Skříčková Ivana
Dočkalová Kateřina
 
 
-5-89-11 1301
2.Klempířová JiřinaDočkalová Kateřina-91377 3111
3.Dvořáková LenkaLösterová Anna6-104-5-112312
4.Dusilová JanaSkříčková Ivana-6-9-9  0313
5.Dvořáková LenkaDočkalová Kateřina-9-77-9 1314
6.Klempířová JiřinaSkříčková Ivana4-8-8833224
7.Dusilová JanaLösterová Anna975  3034
8.Dvořáková LenkaSkříčková Ivana92-9-883244
9.Dusilová JanaDočkalová Kateřina7-5-15-8 1345
10.Klempířová JiřinaLösterová Anna757  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klempířová Jiřina30Dočkalová Kateřina21
Dvořáková Lenka12Lösterová Anna12
Dusilová Jana12Skříčková Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30305:395Sokol Plzeň V A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Janoušová Petra
Bydžovská Hana
 
 
9-78-8-62301
2.Mikolášková MartinaNováková Monika-8-6-6  0302
3.Skaláková DenisaBydžovská Hana-4-7-10  0303
4.Mikolášková MonikaJanoušová Petra2-7-78-82304
5.Skaláková DenisaNováková Monika-11-6-5  0305
6.Mikolášková MartinaJanoušová Petra-69-8-9 1306
7.Mikolášková MonikaBydžovská Hana-6-879-102307
8.Skaláková DenisaJanoušová Petra-7-6-9  0308
9.Mikolášková MonikaNováková Monika-6-7-8  0309
10.Mikolášková MartinaBydžovská Hana9-8-7-6 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikolášková Martina03Nováková Monika30
Skaláková Denisa03Bydžovská Hana30
Mikolášková Monika03Janoušová Petra30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:24308:372Sokol Plzeň V B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Moravcová Lucie
 
 
Lněničková Marta
Rindererová Petra
 
 
-93-3-8 1301
2.Havlíčková HelenaLněničková Marta-6-3-9  0302
3.Moravcová LucieRindererová Petra67-2-993212
4.Volavková KateřinaPoláková Pavlína-4-76-8 1313
5.Moravcová LucieLněničková Marta-1-4-5  0314
6.Havlíčková HelenaPoláková Pavlína-3887 3124
7.Volavková KateřinaRindererová Petra79-9-9-02325
8.Moravcová LuciePoláková Pavlína-75-410-52326
9.Volavková KateřinaLněničková Marta-4-56-7 1327
10.Havlíčková HelenaVyletová Helena557  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíčková Helena21Lněničková Marta30
Moravcová Lucie12Rindererová Petra11
Volavková Kateřina03Poláková Pavlína21
   Vyletová Helena01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:23333:352ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Lenka
Křivohlavá Helena
 
 
Svobodová Helena
Coubalová Martina
 
 
-6-8-10  0301
2.Černá LenkaSvobodová Helena-107-2783211
3.Křivohlavá HelenaScheubová Jana7-11-4593221
4.Skopová ŠárkaCoubalová Martina-2-9911-92322
5.Křivohlavá HelenaSvobodová Helena7-9103 3132
6.Černá LenkaCoubalová Martina-43-4-7 1333
7.Skopová ŠárkaScheubová Jana-68-10-8 1334
8.Křivohlavá HelenaCoubalová Martina-5-6-6  0335
9.Skopová ŠárkaSvobodová Helena-8-6-4  0336
10.Černá LenkaScheubová JanaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černá Lenka11Svobodová Helena12
Křivohlavá Helena21Scheubová Jana11
Skopová Šárka03Coubalová Martina30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:15348:337Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schoberová Martina
Soukupová Jana
 
 
Černá Martina
Ulihrachová Jitka
 
 
938  3010
2.Čížková AlenaAdamčíková Dana65-87 3120
3.Soukupová JanaUlihrachová Jitka-4-8-2  0321
4.Schoberová MartinaČerná Martina-78-2-3 1322
5.Soukupová JanaAdamčíková Dana1586  3032
6.Čížková AlenaČerná Martina88-7-7-92333
7.Schoberová MartinaUlihrachová Jitka-5789 3143
8.Soukupová JanaČerná Martina-985-3-102344
9.Schoberová MartinaAdamčíková Dana497  3054
10.Čížková AlenaUlihrachová Jitka88-57 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížková Alena21Adamčíková Dana03
Soukupová Jana12Ulihrachová Jitka12
Schoberová Martina21Černá Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20363:347nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivohlavá Helena
Černá Lenka
 
 
Polednová Petra
Růžičková Lucie
 
 
67-34 3110
2.Pintová RadkaLuňová Veronika2-9-8-10 1311
3.Křivohlavá HelenaVítková Hana-48-8-6 1312
4.Černá LenkaPolednová Petra8-95-6-42313
5.Křivohlavá HelenaLuňová Veronika15-25 3123
6.Pintová RadkaPolednová Petra10-9-8-7 1324
7.Černá LenkaVítková Hana84-10-963234
8.Křivohlavá HelenaPolednová Petra11610  3044
9.Černá LenkaLuňová Veronika8-565 3154
10.Skopová ŠárkaVítková Hana-7-7-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pintová Radka02Luňová Veronika12
Křivohlavá Helena21Vítková Hana21
Černá Lenka21Polednová Petra21
Skopová Šárka01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS