Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10337:276Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Bydžovská Hana
Janoušová Petra
 
 
886  3010
2.Klempířová JiřinaJanoušová Pavla763  3020
3.Dvořáková LenkaBydžovská Hana1068  3030
4.Dusilová JanaJanoušová Petra2412  3040
5.Dvořáková LenkaJanoušová Pavla-9-1197103250
6.Klempířová JiřinaJanoušová Petra26-88 3160
7.Dusilová JanaBydžovská Hana-4-6-5  0361
8.Dvořáková LenkaJanoušová Petra587  3071
9.Dusilová JanaJanoušová Pavla-8589 3181
10.Klempířová JiřinaBydžovská Hana-6-5-6  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempířová Jiřina21Janoušová Pavla03
Dvořáková Lenka30Bydžovská Hana21
Dusilová Jana21Janoušová Petra03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně 834/2, Praha 8 BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:14345:290Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Olga
Bartoňová Jitka
 
 
Lněničková Marta
Poláková Pavlína
 
 
9-5-7-9 1301
2.Hlaváčková LenkaRindererová Petra647  3011
3.Bartoňová JitkaPoláková Pavlína-10-8-8  0312
4.Kaucká OlgaLněničková Marta9-768 3122
5.Bartoňová JitkaRindererová Petra-7739 3132
6.Hlaváčková LenkaLněničková Marta-94-108-112333
7.Kaucká OlgaPoláková Pavlína637  3043
8.Bartoňová JitkaLněničková Marta-9-5-9  0344
9.Kaucká OlgaRindererová Petra588  3054
10.Hlaváčková LenkaPoláková Pavlína357  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlaváčková Lenka21Rindererová Petra03
Bartoňová Jitka12Poláková Pavlína12
Kaucká Olga30Lněničková Marta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:16360:305nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
Svobodová Helena
Coubalová Martina
 
 
4-6-6-11 1301
2.Procházková OlgaSvobodová Helena-9425 3111
3.Pokorná TerezaScheubová Jana525  3021
4.Ježková KateřinaCoubalová Martina-3-10-7  0322
5.Pokorná TerezaSvobodová Helena8145  3032
6.Procházková OlgaCoubalová Martina478  3042
7.Ježková KateřinaScheubová Jana2-10-610-82343
8.Pokorná TerezaCoubalová Martina-10-85-10 1344
9.Ježková KateřinaSvobodová Helena-4-21110-102345
10.Procházková OlgaScheubová Jana263  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházková Olga30Svobodová Helena12
Pokorná Tereza21Scheubová Jana12
Ježková Kateřina03Coubalová Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně ABC BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:21404:396nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Lösterová Anna
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
10-10-7983210
2.Chocová AlenaSuchomanová Jana-611-71063220
3.Skříčková IvanaUlihrachová Jitka1388  3030
4.Lösterová AnnaČerná Martina-8-9510-62331
5.Skříčková IvanaSuchomanová Jana-9-7-2  0332
6.Chocová AlenaČerná Martina-97-10-7 1333
7.Lösterová AnnaUlihrachová Jitka22-59 3143
8.Skříčková IvanaČerná Martina76-114 3153
9.Lösterová AnnaSuchomanová Jana-9-88-10 1354
10.Chocová AlenaUlihrachová Jitka88-8-10-62355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chocová Alena12Suchomanová Jana21
Skříčková Ivana21Ulihrachová Jitka12
Lösterová Anna12Černá Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23332:347Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Moravcová Lucie
 
 
Čížková Alena
Schoberová Martina
 
 
-5-75-9 1301
2.Tenglová JaroslavaLorencová Lucie4-9-1-6 1302
3.Moravcová LucieČížková Alena-47-5-1 1303
4.Volavková KateřinaSchoberová Martina7-6-10-7 1304
5.Moravcová LucieLorencová Lucie-11-10-11  0305
6.Tenglová JaroslavaSchoberová Martina-7-47-6 1306
7.Volavková KateřinaČížková Alena-5711-6-42307
8.Moravcová LucieSchoberová Martina-10-106973217
9.Volavková KateřinaLorencová Lucie439  3027
10.Tenglová JaroslavaČížková AlenaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tenglová Jaroslava02Lorencová Lucie21
Moravcová Lucie12Čížková Alena20
Volavková Kateřina12Schoberová Martina21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:817:26383:425Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Černá Lenka
Pintová Radka
 
 
5412  3010
2.Frolíková IvanaSkopová Šárka-878-12-52311
3.Mikolášková MonikaČerná Lenka-8-116-7 1312
4.Mikolášková MartinaPintová Radka-79-56-62313
5.Mikolášková MonikaSkopová Šárka-9-412773223
6.Frolíková IvanaPintová Radka-5-4-6  0324
7.Mikolášková MartinaČerná Lenka510-10-5-82325
8.Mikolášková MonikaPintová Radka-86-7-5 1326
9.Mikolášková MartinaSkopová Šárka-68-7-11 1327
10.Frolíková IvanaČerná Lenka-4-7510-132328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Frolíková Ivana03Skopová Šárka21
Mikolášková Monika12Černá Lenka30
Mikolášková Martina03Pintová Radka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0331:148Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
Melicharová Iveta
Medalová Anna
 
 
6105  3010
2.Procházková OlgaVinklářová Veronika125  3020
3.Malá KateřinaMelicharová Iveta364  3030
4.Ježková KateřinaMedalová Anna357  3040
5.Malá KateřinaVinklářová Veronika664  3050
6.Procházková OlgaMedalová Anna134  3060
7.Ježková KateřinaMelicharová Iveta279  3070
8.Malá KateřinaMedalová Anna896  3080
9.Ježková KateřinaVinklářová Veronika536  3090
10.Procházková OlgaMelicharová Iveta264  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Olga30Vinklářová Veronika03
Malá Kateřina30Melicharová Iveta03
Ježková Kateřina30Medalová Anna03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS