Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně 834/2, Praha 8 BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:8387:262Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Olga
Hagino Petra
 
 
Bydžovská Hana
Janoušová Pavla
 
 
948  3010
2.Hagino PetraJanoušová Petra144  3020
3.Bartoňová JitkaBydžovská Hana11-1199 3130
4.Kaucká OlgaJanoušová Pavla422  3040
5.Bartoňová JitkaJanoušová Petra37-9-1023250
6.Hagino PetraJanoušová Pavla9117  3060
7.Kaucká OlgaBydžovská Hana879  3070
8.Bartoňová JitkaJanoušová Pavla-64-6753280
9.Kaucká OlgaJanoušová Petra534  3090
10.Hagino PetraBydžovská Hana-6-976-72391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hagino Petra21Janoušová Petra03
Bartoňová Jitka30Bydžovská Hana12
Kaucká Olga30Janoušová Pavla03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10378:302Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Lněničková Marta
Poláková Pavlína
 
 
88-8-10123210
2.Klempířová JiřinaPoláková Pavlína678  3020
3.Dusilová JanaRindererová Petra759  3030
4.Dvořáková LenkaLněničková Marta97-49 3140
5.Dusilová JanaPoláková Pavlína684  3050
6.Klempířová JiřinaLněničková Marta510-6-5-72351
7.Dvořáková LenkaRindererová Petra518  3061
8.Dusilová JanaLněničková Marta-108-9-9 1362
9.Dvořáková LenkaPoláková Pavlína288  3072
10.Klempířová JiřinaRindererová Petra84-810 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempířová Jiřina21Poláková Pavlína03
Dusilová Jana21Rindererová Petra03
Dvořáková Lenka30Lněničková Marta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4 (sokolovna Michle)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23350:351ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Lösterová Anna
 
 
Coubalová Martina
Svobodová Helena
 
 
-7-9-7  0301
2.Skříčková IvanaSvobodová Helena7-5-13-10 1302
3.Chocová AlenaScheubová Jana4104  3012
4.Lösterová AnnaCoubalová Martina-9-67-11 1313
5.Chocová AlenaSvobodová Helena-9-7-8  0314
6.Skříčková IvanaCoubalová Martina-6-5-6  0315
7.Lösterová AnnaScheubová Jana8-3-108-82316
8.Chocová AlenaCoubalová Martina7-9-94143226
9.Lösterová AnnaSvobodová Helena-496-11-72327
10.Skříčková IvanaScheubová JanaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skříčková Ivana02Svobodová Helena30
Chocová Alena21Scheubová Jana11
Lösterová Anna03Coubalová Martina21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:16409:344Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorná Tereza
Malá Kateřina
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
512-6-1193210
2.Procházková OlgaSuchomanová Jana1115  3020
3.Pokorná TerezaUlihrachová Jitka-8818 3130
4.Malá KateřinaČerná Martina-94-6-6 1331
5.Pokorná TerezaSuchomanová Jana-13936 3141
6.Procházková OlgaČerná Martina6-9-10873251
7.Malá KateřinaUlihrachová Jitka184  3061
8.Pokorná TerezaČerná Martina-6-739-72362
9.Malá KateřinaSuchomanová Jana7-5-8-9 1363
10.Procházková OlgaUlihrachová Jitka7-8910 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházková Olga30Suchomanová Jana12
Pokorná Tereza21Ulihrachová Jitka03
Malá Kateřina12Černá Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15331:322Jiskra Bechyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Lorencová Lucie
Schoberová Martina
 
 
878  3010
2.Mikolášková MonikaSchoberová Martina-8-678-92311
3.Mikolášková MartinaČížková Alena-8-10-9  0312
4.Skaláková DenisaLorencová Lucie879  3022
5.Mikolášková MartinaSchoberová Martina91011  3032
6.Mikolášková MonikaLorencová Lucie656  3042
7.Skaláková DenisaČížková Alena-9-8-2  0343
8.Mikolášková MartinaLorencová Lucie79-98 3153
9.Skaláková DenisaSchoberová Martina-3-5-6  0354
10.Mikolášková MonikaČížková Alena10-9-6853264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikolášková Monika21Schoberová Martina21
Mikolášková Martina21Čížková Alena21
Skaláková Denisa12Lorencová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18321:340nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Moravcová Lucie
 
 
Černá Lenka
Skopová Šárka
 
 
778  3010
2.Tenglová JaroslavaPintová Radka9-11-81043220
3.Moravcová LucieČerná Lenka-8-6-7  0321
4.Volavková KateřinaSkopová Šárka-10-3-9  0322
5.Moravcová LuciePintová Radka12109  3032
6.Tenglová JaroslavaSkopová Šárka-2-2-4  0333
7.Volavková KateřinaČerná Lenka6413  3043
8.Moravcová LucieSkopová Šárka12-108-11-32344
9.Volavková KateřinaPintová Radka6-956 3154
10.Tenglová JaroslavaČerná Lenka-9-7-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tenglová Jaroslava12Pintová Radka03
Moravcová Lucie12Černá Lenka21
Volavková Kateřina21Skopová Šárka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 20 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4 (sokolovna Michle)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18320:336nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Lösterová Anna
 
 
Polednová Petra
Luňová Veronika
 
 
10-3-9-11 1301
2.Skříčková IvanaLuňová Veronika879  3011
3.Chocová AlenaVítková Hana-6-89-9 1312
4.Lösterová AnnaPolednová Petra8-1056 3122
5.Chocová AlenaLuňová Veronika857  3032
6.Skříčková IvanaPolednová Petra-3-891173242
7.Lösterová AnnaVítková Hana-5-5-4  0343
8.Chocová AlenaPolednová Petra1078  3053
9.Lösterová AnnaLuňová Veronika-8-9-10  0354
10.Skříčková IvanaVítková Hana-6-8-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skříčková Ivana21Luňová Veronika12
Chocová Alena21Vítková Hana30
Lösterová Anna12Polednová Petra03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS