Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:25261:340Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Monika
Muzikova Alice
 
 
Hagino Petra
Bartoňová Jitka
 
 
-12-9-6  0301
2.Vladyková BarboraHagino Petra-7-3-4  0302
3.Nováková MonikaHlaváčková Lenka357  3012
4.Muzikova AliceBartoňová Jitka-7-7-7  0313
5.Nováková MonikaHagino Petra-1026-6143223
6.Vladyková BarboraBartoňová Jitka-4-8-6  0324
7.Muzikova AliceHlaváčková Lenka-3-4-2  0325
8.Nováková MonikaBartoňová Jitka7-86-9113235
9.Muzikova AliceHagino Petra-5-8-3  0336
10.Vladyková BarboraHlaváčková Lenka-6-6-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vladyková Barbora03Hagino Petra21
Nováková Monika30Hlaváčková Lenka21
Muzikova Alice03Bartoňová Jitka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25324:396Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rindererová Petra
Lněničková Marta
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-7-14-7 1301
2.Poláková PavlínaMerhautová Alena-9-8-7  0302
3.Lněničková MartaKlempířová Jiřina10-810-10103212
4.Rindererová PetraDusilová Jana-8-76-3 1313
5.Lněničková MartaMerhautová Alena10-6812 3123
6.Poláková PavlínaDusilová Jana-9-109-7 1324
7.Rindererová PetraKlempířová Jiřina6-2-5-11 1325
8.Lněničková MartaDusilová Jana-8665 3135
9.Rindererová PetraMerhautová Alena9-8-15-4 1336
10.Poláková PavlínaKlempířová Jiřina-1-1-1  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Poláková Pavlína03Merhautová Alena21
Lněničková Marta30Klempířová Jiřina21
Rindererová Petra03Dusilová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stadion ŽižkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:19361:375nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Coubalová Martina
 
 
Dočkalová Kateřina
Skříčková Ivana
 
 
-64-710-52301
2.Scheubová JanaDočkalová Kateřina-5888 3111
3.Coubalová MartinaLösterová Anna10-575 3121
4.Opravilová Scheubová LucieSkříčková Ivana-5-1-7  0322
5.Coubalová MartinaDočkalová Kateřina-594-8-42323
6.Scheubová JanaSkříčková Ivana-1010612 3133
7.Opravilová Scheubová LucieLösterová Anna1079  3043
8.Coubalová MartinaSkříčková Ivana-8869 3153
9.Opravilová Scheubová LucieDočkalová Kateřina-4-8-8  0354
10.Scheubová JanaLösterová Anna-89-105-92355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Scheubová Jana21Dočkalová Kateřina21
Coubalová Martina21Lösterová Anna12
Opravilová Scheubová Lucie12Skříčková Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nusle BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17365:340nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
Pokorná Tereza
Malá Kateřina
 
 
9311  3010
2.Ulihrachová JitkaJežková Kateřina3135  3020
3.Černá MartinaMalá Kateřina-510-10-10 1321
4.Suchomanová JanaPokorná Tereza-9-68-8 1322
5.Černá MartinaJežková Kateřina1189  3032
6.Ulihrachová JitkaPokorná Tereza10-710-7-122333
7.Suchomanová JanaMalá Kateřina1-4-9-8 1334
8.Černá MartinaPokorná Tereza-6476 3144
9.Suchomanová JanaJežková Kateřina117-72 3154
10.Ulihrachová JitkaMalá Kateřina-9-7-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Ježková Kateřina03
Černá Martina21Malá Kateřina30
Suchomanová Jana12Pokorná Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:8372:273Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukupová Jana
Schoberová Martina
 
 
Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
107-84 3110
2.Čížková AlenaSkaláková Denisa362  3020
3.Soukupová JanaMikolášková Monika-689-4-102321
4.Schoberová MartinaMikolášková Martina984  3031
5.Soukupová JanaSkaláková Denisa73-124 3141
6.Čížková AlenaMikolášková Martina9107  3051
7.Schoberová MartinaMikolášková Monika-9-99-9 1352
8.Soukupová JanaMikolášková Martina773  3062
9.Schoberová MartinaSkaláková Denisa267  3072
10.Čížková AlenaMikolášková Monika13611  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížková Alena30Skaláková Denisa03
Soukupová Jana21Mikolášková Monika21
Schoberová Martina21Mikolášková Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12372:293Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivohlavá Helena
Černá Lenka
 
 
Havlíčková Helena
Volavková Kateřina
 
 
655  3010
2.Skopová ŠárkaBrejchová Kateřina-8-108873220
3.Křivohlavá HelenaHavlíčková Helena55-39 3130
4.Černá LenkaVolavková Kateřina4105  3040
5.Křivohlavá HelenaBrejchová Kateřina6-1015 3150
6.Skopová ŠárkaVolavková Kateřina-979-6-32351
7.Černá LenkaHavlíčková Helena547  3061
8.Křivohlavá HelenaVolavková Kateřina-6-8-8  0362
9.Černá LenkaBrejchová Kateřina3-77-783272
10.Skopová ŠárkaHavlíčková Helena992  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skopová Šárka21Brejchová Kateřina03
Křivohlavá Helena21Havlíčková Helena03
Černá Lenka30Volavková Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stadion ŽižkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17365:320Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Luňová Veronika
 
 
Dočkalová Kateřina
Skříčková Ivana
 
 
767  3010
2.Růžičková LucieDočkalová Kateřina-7-7-10  0311
3.Vítková HanaLösterová Anna587  3021
4.Luňová VeronikaSkříčková Ivana-7-10-8  0322
5.Vítková HanaDočkalová Kateřina10-93-883232
6.Růžičková LucieSkříčková Ivana-9575 3142
7.Luňová VeronikaLösterová Anna-10359 3152
8.Vítková HanaSkříčková Ivana-96104 3162
9.Luňová VeronikaDočkalová Kateřina-7-11-10  0363
10.Růžičková LucieLösterová Anna-11-107-11 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Lucie12Dočkalová Kateřina21
Vítková Hana30Lösterová Anna12
Luňová Veronika12Skříčková Ivana12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS