Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2013 00:01 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:10403:329Sokol Plzeň V A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušová Petra
Muzikova Alice
 
 
Vacíková Renata
Pešíková Tereza
 
 
1499  3010
2.Janoušová PavlaŠpatenková Tereza887  3020
3.Muzikova AliceVacíková Renata79-6-7-72321
4.Janoušová PetraPešíková Tereza2077  3031
5.Muzikova AliceŠpatenková Tereza6-976 3141
6.Janoušová PavlaPešíková Tereza968  3051
7.Janoušová PetraVacíková Renata55-87 3161
8.Muzikova AlicePešíková Tereza6-84-983271
9.Janoušová PetraŠpatenková Tereza497  3081
10.Janoušová PavlaVacíková Renata9-8-88-92382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušová Pavla21Špatenková Tereza03
Muzikova Alice21Vacíková Renata21
Janoušová Petra30Pešíková Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:15332:265nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Coubalová Martina
 
 
Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
10-810-8-112301
2.Scheubová JanaSuchomanová Jana-7-8-3  0302
3.Coubalová MartinaČerná Martina-8-8-8  0303
4.Svobodová HelenaWO    3013
5.Coubalová MartinaSuchomanová Jana786  3023
6.Scheubová JanaWO    3033
7.Svobodová HelenaČerná Martina1098  3043
8.Coubalová MartinaWO    3053
9.Svobodová HelenaSuchomanová Jana-611-3-8 1354
10.Scheubová JanaČerná Martina12-4-106-42355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Scheubová Jana02Suchomanová Jana21
Coubalová Martina11Černá Martina21
Svobodová Helena11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:14395:326Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Alena
Schoberová Martina
 
 
Křivohlavá Helena
Černá Lenka
 
 
799  3010
2.Čížková AlenaSkopová Šárka-10-6-10  0311
3.Soukupová JanaČerná Lenka-1068-973221
4.Schoberová MartinaKřivohlavá Helena-897-8-62322
5.Soukupová JanaSkopová Šárka6-47-633232
6.Čížková AlenaKřivohlavá Helena978  3042
7.Schoberová MartinaČerná Lenka292  3052
8.Soukupová JanaKřivohlavá Helena882  3062
9.Schoberová MartinaSkopová Šárka8-86-623272
10.Čížková AlenaČerná Lenka8-126-633282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížková Alena21Skopová Šárka12
Soukupová Jana30Černá Lenka03
Schoberová Martina21Křivohlavá Helena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:20360:343Jiskra Bechyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Helena
Frolíková Yvona
 
 
Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
-11-9-6  0301
2.Moravcová LucieMikolášková Martina-7773 3111
3.Volavková KateřinaSkaláková Denisa-96-7-6 1312
4.Havlíčková HelenaMikolášková Monika9-11-8-9 1313
5.Volavková KateřinaMikolášková Martina564  3023
6.Moravcová LucieMikolášková Monika10-563 3133
7.Havlíčková HelenaSkaláková Denisa4-9-8-11 1334
8.Volavková KateřinaMikolášková Monika-46-10-4 1335
9.Havlíčková HelenaMikolášková Martina579  3045
10.Frolíková YvonaSkaláková Denisa8-79-11-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Moravcová Lucie20Mikolášková Martina03
Volavková Kateřina12Skaláková Denisa30
Havlíčková Helena12Mikolášková Monika21
Frolíková Yvona01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stadion ŽižkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:326:16422:386Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
Lösterová Anna
Skříčková Ivana
 
 
-6-711-3 1301
2.Ježková KateřinaLösterová Anna99-107 3111
3.Malá KateřinaSkříčková Ivana-88-710-62312
4.Pokorná TerezaChocová Alena484  3022
5.Malá KateřinaLösterová Anna6-510-9143232
6.Ježková KateřinaChocová Alena10-988 3142
7.Pokorná TerezaSkříčková Ivana-8888 3152
8.Malá KateřinaChocová Alena-61110-11-82353
9.Pokorná TerezaLösterová Anna1147  3063
10.Ježková KateřinaSkříčková Ivana4-11-7353273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježková Kateřina30Lösterová Anna03
Malá Kateřina12Skříčková Ivana12
Pokorná Tereza30Chocová Alena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:12348:260Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Hagino Petra
Bartoňová Jitka
 
 
-696-6-82301
2.Klempířová JiřinaHagino Petra796  3011
3.Dvořáková LenkaKadavá Tereza423  3021
4.Dusilová JanaBartoňová Jitka656  3031
5.Dvořáková LenkaHagino Petra-2-5-7  0332
6.Klempířová JiřinaBartoňová Jitka2614  3042
7.Dusilová JanaKadavá Tereza224  3052
8.Dvořáková LenkaBartoňová Jitka-12-810-9 1353
9.Dusilová JanaHagino Petra-898-9-92354
10.Klempířová JiřinaKadavá Tereza032  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klempířová Jiřina30Hagino Petra21
Dvořáková Lenka12Kadavá Tereza03
Dusilová Jana21Bartoňová Jitka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21399:413ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polednová Petra
Luňová Veronika
 
 
Svobodová Helena
Scheubová Jana
 
 
9-7-1-6 1301
2.Polednová PetraSvobodová Helena125-8-8-82302
3.Luňová VeronikaScheubová Jana-9-10-8  0303
4.Vinklářová VeronikaOpravilová Scheubová Lucie676  3013
5.Luňová VeronikaSvobodová Helena-9467 3123
6.Polednová PetraOpravilová Scheubová Lucie6-9-10-6 1324
7.Vinklářová VeronikaScheubová Jana-4-4-7  0325
8.Luňová VeronikaOpravilová Scheubová Lucie6865  3035
9.Vinklářová VeronikaSvobodová Helena-9-89953245
10.Polednová PetraScheubová Jana-5-710-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Polednová Petra03Svobodová Helena12
Luňová Veronika21Scheubová Jana30
Vinklářová Veronika21Opravilová Scheubová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30264:380ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polednová Petra
Luňová Veronika
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
-7812-3-102301
2.Luňová VeronikaSuchomanová Jana9-6-5-6 1302
3.Polednová PetraUlihrachová Jitka-8-10-4  0303
4.Vinklářová VeronikaČerná Martina-8-9-8  0304
5.Medalová AnnaSuchomanová Jana-7-6-3  0305
6.Luňová VeronikaČerná Martina-57-7-9 1306
7.Vinklářová VeronikaUlihrachová Jitka-9-10-3  0307
8.Medalová AnnaČerná Martina-3-4-7  0308
9.Vinklářová VeronikaSuchomanová Jana-8-4-7  0309
10.Luňová VeronikaUlihrachová Jitka65-5-6-823010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Luňová Veronika03Suchomanová Jana30
Polednová Petra01Ulihrachová Jitka30
Vinklářová Veronika03Černá Martina30
Medalová Anna02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:21371:375nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Svobodová Helena
Scheubová Jana
 
 
35-211 3110
2.Klempířová JiřinaSvobodová Helena-8-107473220
3.Dusilová JanaScheubová Jana-76-5-9 1321
4.Merhautová AlenaCoubalová Martina-12-7-4  0322
5.Dusilová JanaSvobodová Helena-2-769-132323
6.Klempířová JiřinaCoubalová Martina-3477 3133
7.Merhautová AlenaScheubová Jana-7-9-9  0334
8.Dusilová JanaCoubalová Martina-78-510-82335
9.Merhautová AlenaSvobodová Helena56-410 3145
10.Klempířová JiřinaScheubová Jana311-77 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempířová Jiřina30Svobodová Helena12
Dusilová Jana03Scheubová Jana21
Merhautová Alena12Coubalová Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně 834/2, Praha 8 BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:13288:269Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Olga
Hagino Petra
 
 
Suchomanová Jana
Ulihrachová Jitka
 
 
668  3010
2.Kaucká OlgaStupková Alena337  3020
3.Bartoňová JitkaUlihrachová Jitka-5-6-4  0321
4.Hagino PetraSuchomanová Jana43-76 3131
5.Bartoňová JitkaStupková Alena245  3041
6.Kaucká OlgaSuchomanová Jana673  3051
7.Hagino PetraUlihrachová Jitka1177  3061
8.Bartoňová JitkaSuchomanová Jana12-48-9-72362
9.Kadavá TerezaStupková Alena-4-48-2 1363
10.Kaucká OlgaUlihrachová JitkaWO    0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaucká Olga20Stupková Alena12
Bartoňová Jitka12Ulihrachová Jitka11
Hagino Petra20Suchomanová Jana12
Kadavá Tereza01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12305:264Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Alena
Schoberová Martina
 
 
Nováková Monika
Janoušová Pavla
 
 
1010-1010 3110
2.Mikesková RomanaJanoušová Pavla6110  3020
3.Soukupová JanaMuzikova Alice67-84 3130
4.Schoberová MartinaNováková Monika-2-5-8  0331
5.Soukupová JanaJanoušová Pavla467  3041
6.Mikesková RomanaNováková Monika-6-3-5  0342
7.Schoberová MartinaMuzikova Alice468  3052
8.Soukupová JanaNováková Monika-4-6-9  0353
9.Schoberová MartinaJanoušová Pavla464  3063
10.Mikesková RomanaMuzikova Alice92-47 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikesková Romana21Janoušová Pavla03
Soukupová Jana21Muzikova Alice03
Schoberová Martina21Nováková Monika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:15376:345Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivohlavá Helena
Černá Lenka
 
 
Lněničková Marta
Rindererová Petra
 
 
-9-86-7 1301
2.Skopová ŠárkaRindererová Petra98-78 3111
3.Křivohlavá HelenaPoláková Pavlína71011  3021
4.Černá LenkaLněničková Marta-6-1612-7 1322
5.Křivohlavá HelenaRindererová Petra856  3032
6.Skopová ŠárkaLněničková Marta7-7-4-9 1333
7.Černá LenkaPoláková Pavlína6610  3043
8.Křivohlavá HelenaLněničková Marta-88-7383253
9.Černá LenkaRindererová Petra597  3063
10.Skopová ŠárkaPoláková Pavlína-8-4122-62364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skopová Šárka12Rindererová Petra03
Křivohlavá Helena30Poláková Pavlína12
Černá Lenka21Lněničková Marta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nusle BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30299:398Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Moravcová Lucie
 
 
Pokorná Tereza
Malá Kateřina
 
 
7-3-4-2 1301
2.Havlíčková HelenaPokorná Tereza-8-5-7  0302
3.Volavková KateřinaMalá Kateřina-4-7-10  0303
4.Moravcová LucieJežková Kateřina-48-98-82304
5.Volavková KateřinaPokorná Tereza-8-9-9  0305
6.Havlíčková HelenaJežková Kateřina4-10-68-52306
7.Moravcová LucieMalá Kateřina-6-48-10 1307
8.Volavková KateřinaJežková Kateřina-8-3-8  0308
9.Moravcová LuciePokorná Tereza-6-14-8  0309
10.Havlíčková HelenaMalá Kateřina-98-89-923010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíčková Helena03Pokorná Tereza30
Volavková Kateřina03Malá Kateřina30
Moravcová Lucie03Ježková Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stadion ŽižkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:28257:352Stadion Žižkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Dočkalová Kateřina
Skříčková Ivana
 
 
-8-856-82301
2.Mikolášková MonikaLösterová Anna8-667 3111
3.Frolíková IvanaDočkalová Kateřina-8-8-3  0312
4.Mikolášková MartinaSkříčková Ivana-2-4-4  0313
5.Frolíková IvanaLösterová Anna-8-4-9  0314
6.Mikolášková MonikaSkříčková Ivana-7-5-8  0315
7.Mikolášková MartinaDočkalová Kateřina-4-8-5  0316
8.Frolíková IvanaSkříčková Ivana-10-13-6  0317
9.Mikolášková MartinaLösterová Anna-62-25-42318
10.Mikolášková MonikaDočkalová Kateřina-7-7-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikolášková Monika12Lösterová Anna21
Frolíková Ivana03Dočkalová Kateřina30
Mikolášková Martina03Skříčková Ivana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:13396:302Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Polednová Petra
Luňová Veronika
 
 
266  3010
2.Klempířová JiřinaPolednová Petra46-10-963220
3.Merhautová AlenaLuňová Veronika611-8-1073230
4.Dusilová JanaVinklářová Veronika1103  3040
5.Merhautová AlenaPolednová Petra9-779 3150
6.Klempířová JiřinaVinklářová Veronika463  3060
7.Dusilová JanaLuňová Veronika-8-89783270
8.Nováková IvanaVinklářová Veronika-9-10-12  0371
9.Dusilová JanaPolednová Petra945  3081
10.Klempířová JiřinaLuňová Veronika-6-332-72382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempířová Jiřina21Polednová Petra03
Merhautová Alena20Luňová Veronika12
Dusilová Jana30Vinklářová Veronika12
Nováková Ivana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:17375:321nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
Suchomanová Jana
Ulihrachová Jitka
 
 
-511-96-112301
2.Klempířová JiřinaStupková Alena533  3011
3.Merhautová AlenaUlihrachová Jitka-8-7-7  0312
4.Dusilová JanaSuchomanová Jana-6-1097-32313
5.Merhautová AlenaStupková Alena431  3023
6.Klempířová JiřinaSuchomanová Jana-648-9-92324
7.Dusilová JanaUlihrachová Jitka-7687 3134
8.Merhautová AlenaSuchomanová Jana-104-6-5 1335
9.Dusilová JanaStupková Alena-93613 3145
10.Klempířová JiřinaUlihrachová Jitka676  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klempířová Jiřina21Stupková Alena03
Merhautová Alena12Ulihrachová Jitka12
Dusilová Jana21Suchomanová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně 834/2, Praha 8 BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:17345:337Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Hagino Petra
 
 
Svobodová Helena
Scheubová Jana
 
 
127-98 3110
2.Kaucká OlgaSvobodová Helena119-46 3120
3.Bartoňová JitkaScheubová Jana-8-9-9  0321
4.Hagino PetraCoubalová Martina5-685 3131
5.Bartoňová JitkaSvobodová Helena-9-78-6 1332
6.Kaucká OlgaCoubalová Martina854  3042
7.Hagino PetraScheubová Jana56-113 3152
8.Novotná MarkétaCoubalová Martina-9599 3162
9.Hagino PetraSvobodová Helena8-8-87-62363
10.Kaucká OlgaScheubová JanaWO    0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaucká Olga20Svobodová Helena21
Bartoňová Jitka02Scheubová Jana11
Hagino Petra21Coubalová Martina03
Novotná Markéta10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:18353:346nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Alena
Schoberová Martina
 
 
Lněničková Marta
Rindererová Petra
 
 
7-4-11-6 1301
2.Čížková AlenaPoláková Pavlína-9824 3111
3.Soukupová JanaRindererová Petra-13948 3121
4.Schoberová MartinaLněničková Marta-7-98-8 1322
5.Soukupová JanaPoláková Pavlína556  3032
6.Čížková AlenaLněničková Marta-5-6-8  0333
7.Schoberová MartinaRindererová Petra7-298 3143
8.Soukupová JanaLněničková Marta13-7-8-5 1344
9.Schoberová MartinaPoláková Pavlína-128-8-8 1345
10.Čížková AlenaRindererová Petra61012  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čížková Alena21Poláková Pavlína12
Soukupová Jana21Rindererová Petra03
Schoberová Martina12Lněničková Marta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13364:295Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivohlavá Helena
Černá Lenka
 
 
Nováková Monika
Muzikova Alice
 
 
631  3010
2.Pintová RadkaJanoušová Petra744  3020
3.Křivohlavá HelenaMuzikova Alice648  3030
4.Skopová ŠárkaNováková Monika-6-711-7 1331
5.Křivohlavá HelenaJanoušová Petra4-516 3141
6.Pintová RadkaNováková Monika-10-7-8  0342
7.Skopová ŠárkaMuzikova Alice477  3052
8.Křivohlavá HelenaNováková Monika-58-1010-62353
9.Černá LenkaJanoušová Petra-995-8113263
10.Pintová RadkaMuzikova Alice-7798 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pintová Radka21Janoušová Petra03
Křivohlavá Helena21Muzikova Alice03
Skopová Šárka11Nováková Monika30
Černá Lenka10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stadion ŽižkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26275:363Stadion Žižkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Helena
Frolíková Yvona
 
 
Skříčková Ivana
Dočkalová Kateřina
 
 
-8-15-3  0301
2.Frolíková YvonaLösterová Anna-7-6-9  0302
3.Volavková KateřinaDočkalová Kateřina-1-6-2  0303
4.Havlíčková HelenaSkříčková Ivana81110  3013
5.Volavková KateřinaLösterová Anna-7-939-72314
6.Frolíková YvonaSkříčková Ivana-5-7-7  0315
7.Havlíčková HelenaDočkalová Kateřina8-4-5-4 1316
8.Volavková KateřinaSkříčková Ivana-6-5-7  0317
9.Havlíčková HelenaLösterová Anna86-9-963227
10.Frolíková YvonaDočkalová Kateřina2-4-2-8 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Frolíková Yvona03Lösterová Anna21
Volavková Kateřina03Dočkalová Kateřina30
Havlíčková Helena21Skříčková Ivana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nusle BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:27284:366Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
-8-856-82301
2.Mikolášková MonikaJežková Kateřina678  3011
3.Frolíková IvanaPokorná Tereza-6-11-3  0312
4.Mikolášková MartinaMalá Kateřina-4-6-5  0313
5.Frolíková IvanaJežková Kateřina-6-9-7  0314
6.Mikolášková MonikaMalá Kateřina69-6-8-62315
7.Mikolášková MartinaPokorná Tereza-4-1-9  0316
8.Frolíková IvanaMalá Kateřina-1017-4-8 1317
9.Mikolášková MartinaJežková Kateřina-8-72-6 1318
10.Mikolášková MonikaPokorná Tereza-6-9-4  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikolášková Monika12Ježková Kateřina21
Frolíková Ivana03Pokorná Tereza30
Mikolášková Martina03Malá Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně 834/2, Praha 8 BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:11297:251Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Jitka
Kaucká Olga
 
 
Luňová Veronika
Polednová Petra
 
 
6-948 3110
2.Hagino PetraPolednová Petra-9594 3120
3.Bartoňová TerezaLuňová Veronika-3-5-1  0321
4.Kaucká OlgaVinklářová Veronika457  3031
5.Bartoňová TerezaPolednová Petra-7-4-6  0332
6.Hagino PetraVinklářová Veronika629  3042
7.Kaucká OlgaLuňová Veronika773  3052
8.Bartoňová TerezaVinklářová Veronika-7-3-6  0353
9.Kaucká OlgaPolednová Petra436  3063
10.Hagino PetraLuňová Veronika13117  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hagino Petra30Polednová Petra12
Bartoňová Tereza03Luňová Veronika12
Kaucká Olga30Vinklářová Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:23301:336Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Ježková Kateřina
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-9-3-12  0301
2.Ježková KateřinaDvořáková Lenka8-10-7-7 1302
3.Hájková AnnaKlempířová Jiřina-7-4-8  0303
4.Malá KateřinaDusilová Jana78-109 3113
5.Hájková AnnaDvořáková Lenka-5-4-7  0314
6.Ježková KateřinaDusilová Jana-6-7-10  0315
7.Malá KateřinaKlempířová Jiřina1047  3025
8.Hájková AnnaDusilová Jana-10-7-6  0326
9.Malá KateřinaDvořáková Lenka35-124 3136
10.Ježková KateřinaKlempířová Jiřina4-7-8-13 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježková Kateřina03Dvořáková Lenka21
Hájková Anna03Klempířová Jiřina21
Malá Kateřina30Dusilová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4 (sokolovna Michle)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:10365:274Stadion Žižkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Dočkalová Kateřina
 
 
Bartoňová Jitka
Kášová Adéla
 
 
-9584 3110
2.Skříčková IvanaKášová Adéla-895-773220
3.Dočkalová KateřinaBartoňová Tereza622  3030
4.Lösterová AnnaBartoňová Jitka-2-6-3  0331
5.Dočkalová KateřinaKášová Adéla1076  3041
6.Skříčková IvanaBartoňová Jitka810-106 3151
7.Lösterová AnnaBartoňová Tereza653  3061
8.Dočkalová KateřinaBartoňová Jitka-7686 3171
9.Lösterová AnnaKášová Adéla7-5-9793281
10.Skříčková IvanaBartoňová Tereza713  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skříčková Ivana30Kášová Adéla03
Dočkalová Kateřina30Bartoňová Tereza03
Lösterová Anna21Bartoňová Jitka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:13345:299Sokol Plzeň V A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Monika
Bydžovská Hana
 
 
Volavková Kateřina
Moravcová Lucie
 
 
11-10-74113210
2.Janoušová PetraMoravcová Lucie-5-4-2  0311
3.Nováková MonikaHavlíčková Helena963  3021
4.Bydžovská HanaVolavková Kateřina725  3031
5.Nováková MonikaMoravcová Lucie644  3041
6.Janoušová PetraVolavková Kateřina-5116-3-92342
7.Bydžovská HanaHavlíčková Helena887  3052
8.Nováková MonikaVolavková Kateřina63-68 3162
9.Bydžovská HanaMoravcová Lucie7-9104 3172
10.Janoušová PetraHavlíčková Helena5-4-5-5 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušová Petra03Moravcová Lucie12
Nováková Monika30Havlíčková Helena12
Bydžovská Hana30Volavková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:16375:368Sokol Plzeň V B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lněničková Marta
Rindererová Petra
 
 
Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
-767-5103210
2.Lněničková MartaSkaláková Denisa776  3020
3.Rindererová PetraMikolášková Monika-4-4-6  0321
4.Poláková PavlínaMikolášková Martina58-2-6-92322
5.Vyletová HelenaSkaláková Denisa-8-999-92323
6.Lněničková MartaMikolášková Martina6138  3033
7.Poláková PavlínaMikolášková Monika7-988 3143
8.Vyletová HelenaMikolášková Martina-31284 3153
9.Poláková PavlínaSkaláková Denisa7-48-4-122354
10.Lněničková MartaMikolášková Monika8117  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lněničková Marta30Skaláková Denisa21
Rindererová Petra01Mikolášková Monika12
Poláková Pavlína12Mikolášková Martina12
Vyletová Helena11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:20345:366Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Scheubová Jana
 
 
Čížková Alena
Schoberová Martina
 
 
-75-1114-92301
2.Svobodová HelenaSoukupová Jana7-899 3111
3.Scheubová JanaČížková Alena-6899 3121
4.Drgoňová Scheubová LenkaSchoberová Martina-5-6-4  0322
5.Scheubová JanaSoukupová Jana-8-9114-62323
6.Svobodová HelenaSchoberová Martina-887-7-92324
7.Drgoňová Scheubová LenkaMikesková Romana-5-7-8  0325
8.Scheubová JanaSchoberová Martina699  3035
9.Drgoňová Scheubová LenkaSoukupová Jana-6-4-7  0336
10.Svobodová HelenaMikesková Romana767  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Svobodová Helena21Soukupová Jana21
Scheubová Jana21Čížková Alena01
Drgoňová Scheubová Lenka03Schoberová Martina21
   Mikesková Romana11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:11357:302ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
Černá Lenka
Skopová Šárka
 
 
657  3010
2.Adamčíková DanaKratochvílová Alena8-896 3120
3.Černá MartinaKřivohlavá Helena9109  3030
4.Suchomanová JanaSkopová Šárka13714  3040
5.Černá MartinaČerná Lenka78-710 3150
6.Adamčíková DanaSkopová Šárka-6-5-5  0351
7.Suchomanová JanaKřivohlavá Helena65-94 3161
8.Černá MartinaSkopová Šárka11-129-953271
9.Suchomanová JanaČerná Lenka343  3081
10.Adamčíková DanaKřivohlavá Helena-5-6-8  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana12Kratochvílová Alena01
Černá Martina30Křivohlavá Helena12
Suchomanová Jana30Skopová Šárka12
   Černá Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:27309:395Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Veronika
Vítková Hana
 
 
Schoberová Martina
Soukupová Jana
 
 
68-6-8-82301
2.Luňová VeronikaSoukupová Jana9-3-210-102302
3.Polednová PetraČížková Alena-5-49883212
4.Medalová AnnaSchoberová Martina-9-2-8  0313
5.Polednová PetraSoukupová Jana6-12-8583223
6.Luňová VeronikaSchoberová Martina-7-7-10  0324
7.Medalová AnnaČížková Alena-3-2-5  0325
8.Polednová PetraSchoberová Martina-8-34573235
9.Medalová AnnaSoukupová Jana-7-4-6  0336
10.Luňová VeronikaČížková Alena-7-4-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Luňová Veronika03Soukupová Jana21
Polednová Petra30Čížková Alena21
Medalová Anna03Schoberová Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21323:360Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Ježková Kateřina
 
 
Hagino Petra
Bartoňová Jitka
 
 
8-6-9-9 1301
2.Ježková KateřinaKášová Adéla-8-7-9  0302
3.Malá KateřinaHagino Petra111-52 3112
4.Hájková AnnaBartoňová Jitka11-3-3-8 1313
5.Malá KateřinaKášová Adéla9910  3023
6.Ježková KateřinaBartoňová Jitka9123  3033
7.Hájková AnnaHagino Petra-2-7-6  0334
8.Malá KateřinaBartoňová Jitka-12-667103244
9.Hájková AnnaKášová Adéla-9-8-8  0345
10.Ježková KateřinaHagino Petra-310-68-32346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježková Kateřina12Kášová Adéla21
Malá Kateřina30Hagino Petra21
Hájková Anna03Bartoňová Jitka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4 (sokolovna Michle)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20372:375nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Dočkalová Kateřina
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
9-88-8-102301
2.Skříčková IvanaDvořáková Lenka815-7-763211
3.Dočkalová KateřinaKlempířová Jiřina-7831 3121
4.Lösterová AnnaDusilová Jana9-9-3-9 1322
5.Dočkalová KateřinaDvořáková Lenka3119  3032
6.Skříčková IvanaDusilová Jana9-1388 3142
7.Lösterová AnnaKlempířová Jiřina-8-7-8  0343
8.Dočkalová KateřinaDusilová Jana7-757 3153
9.Lösterová AnnaDvořáková Lenka-6-5-6  0354
10.Skříčková IvanaKlempířová Jiřina7-49-6-62355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skříčková Ivana21Dvořáková Lenka12
Dočkalová Kateřina30Klempířová Jiřina21
Lösterová Anna03Dusilová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11377:303Sokol Plzeň V A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Monika
Bydžovská Hana
 
 
Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
10-6-13-9 1301
2.Bydžovská HanaMikolášková Monika-9910-493211
3.Janoušová PavlaSkaláková Denisa74-9-683221
4.Nováková MonikaMikolášková Martina325  3031
5.Janoušová PavlaMikolášková Monika-8-58-12 1332
6.Bydžovská HanaMikolášková Martina855  3042
7.Nováková MonikaSkaláková Denisa486  3052
8.Janoušová PavlaMikolášková Martina-6769 3162
9.Nováková MonikaMikolášková Monika6811  3072
10.Bydžovská HanaSkaláková Denisa575  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bydžovská Hana30Mikolášková Monika12
Janoušová Pavla21Skaláková Denisa03
Nováková Monika30Mikolášková Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:19354:364nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lněničková Marta
Rindererová Petra
 
 
Volavková Kateřina
Moravcová Lucie
 
 
78-55 3110
2.Lněničková MartaMoravcová Lucie105-104 3120
3.Poláková PavlínaHavlíčková Helena96-6-4-62321
4.Rindererová PetraVolavková Kateřina-9119-4-72322
5.Poláková PavlínaMoravcová Lucie2-7-6-4 1323
6.Lněničková MartaVolavková Kateřina996  3033
7.Rindererová PetraHavlíčková Helena-44-6-7 1334
8.Poláková PavlínaVolavková Kateřina-3-8-3  0335
9.Rindererová PetraMoravcová Lucie-13-791083245
10.Lněničková MartaHavlíčková Helena667  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lněničková Marta30Moravcová Lucie12
Poláková Pavlína03Havlíčková Helena21
Rindererová Petra12Volavková Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:717:23372:395Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Helena
Scheubová Jana
 
 
Křivohlavá Helena
Černá Lenka
 
 
7-7910 3110
2.Opravilová Scheubová LucieSkopová Šárka6-8-9-7 1311
3.Scheubová JanaČerná Lenka867  3021
4.Svobodová HelenaKřivohlavá Helena-712-146-72322
5.Scheubová JanaSkopová Šárka5-138-7-122323
6.Opravilová Scheubová LucieKřivohlavá Helena-6-6-8  0324
7.Svobodová HelenaČerná Lenka-9789 3134
8.Scheubová JanaKřivohlavá Helena-5-3-3  0335
9.Svobodová HelenaSkopová Šárka135-5-8-92336
10.Opravilová Scheubová LucieČerná Lenka-74-9-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Opravilová Scheubová Lucie03Skopová Šárka30
Scheubová Jana12Černá Lenka12
Svobodová Helena12Křivohlavá Helena30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:22315:346Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
Čížková Alena
Schoberová Martina
 
 
3716  3010
2.Adamčíková DanaSoukupová Jana-13-6-6  0311
3.Černá MartinaČížková Alena77-3-7-52312
4.Suchomanová JanaSchoberová Martina6-5-5-8 1313
5.Černá MartinaSoukupová Jana-7-8-8  0314
6.Adamčíková DanaSchoberová Martina-6-8-6  0315
7.Suchomanová JanaMikesková Romana1049  3025
8.Černá MartinaSchoberová Martina-95-95-72326
9.Suchomanová JanaSoukupová Jana113-87 3136
10.Adamčíková DanaMikesková Romana-5-7-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adamčíková Dana03Soukupová Jana21
Černá Martina03Čížková Alena10
Suchomanová Jana21Schoberová Martina30
   Mikesková Romana11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:23377:391Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Luňová Veronika
 
 
Křivohlavá Helena
Černá Lenka
 
 
-8-979-92301
2.Luňová VeronikaSkopová Šárka-79-6-8 1302
3.Vinklářová VeronikaČerná Lenka-1089-6-72303
4.Polednová PetraKřivohlavá Helena-8-4-8  0304
5.Vinklářová VeronikaSkopová Šárka-13-6-10  0305
6.Luňová VeronikaKřivohlavá Helena-11-1087103215
7.Polednová PetraČerná Lenka-64102 3125
8.Vinklářová VeronikaKřivohlavá Helena-410-5-6 1326
9.Polednová PetraSkopová Šárka8-778 3136
10.Luňová VeronikaKratochvílová Alena2-874 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Luňová Veronika21Skopová Šárka21
Vinklářová Veronika03Černá Lenka11
Polednová Petra21Křivohlavá Helena21
   Kratochvílová Alena01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:10375:296Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Soukupová Jana
Schoberová Martina
 
 
-87-41293210
2.Klempířová JiřinaSoukupová Jana899  3020
3.Merhautová AlenaČížková Alena-6974 3130
4.Dusilová JanaSchoberová Martina84-77 3140
5.Merhautová AlenaSoukupová Jana-33-6-6 1341
6.Klempířová JiřinaSchoberová Martina657  3051
7.Dusilová JanaLorencová Lucie682  3061
8.Merhautová AlenaSchoberová Martina695  3071
9.Dusilová JanaSoukupová Jana96-98 3181
10.Klempířová JiřinaLorencová Lucie64-10-523291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempířová Jiřina30Soukupová Jana12
Merhautová Alena21Čížková Alena01
Dusilová Jana30Schoberová Martina03
   Lorencová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně 834/2, Praha 8 BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16314:298Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváčková Lenka
Kaucká Olga
 
 
Černá Lenka
Skopová Šárka
 
 
-4-99963210
2.Hlaváčková LenkaČerná Lenka10-765 3120
3.Kaucká OlgaKratochvílová Alena279  3030
4.Maršíková JanaSkopová Šárka-8-6-1  0331
5.Kaucká OlgaČerná Lenka9-4-99-92332
6.Hlaváčková LenkaSkopová Šárka567  3042
7.Maršíková JanaKratochvílová Alena-4-5-8  0343
8.Kaucká OlgaSkopová Šárka1-967 3153
9.Maršíková JanaČerná Lenka-2-4-4  0354
10.Hlaváčková LenkaKratochvílová Alena333  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlaváčková Lenka30Černá Lenka21
Kaucká Olga21Kratochvílová Alena12
Maršíková Jana03Skopová Šárka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:25292:370ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Frolíková Yvona
 
 
Scheubová Jana
Svobodová Helena
 
 
1086  3010
2.Havlíčková HelenaSvobodová Helena-4-9-9  0311
3.Volavková KateřinaScheubová Jana5-9-4-9 1312
4.Frolíková YvonaCoubalová Martina-8-4-5  0313
5.Volavková KateřinaSvobodová Helena-398-5-52314
6.Havlíčková HelenaCoubalová Martina8-81010 3124
7.Frolíková YvonaScheubová Jana9-12-10-6 1325
8.Volavková KateřinaCoubalová Martina-7-3-7  0326
9.Frolíková YvonaSvobodová Helena-8-88-4 1327
10.Havlíčková HelenaScheubová Jana-8-7-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlíčková Helena12Svobodová Helena30
Volavková Kateřina03Scheubová Jana30
Frolíková Yvona03Coubalová Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:19318:329ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
-7985 3110
2.Frolíková IvanaSuchomanová Jana7-6-8-13 1311
3.Mikolášková MonikaStupková Alena657  3021
4.Mikolášková MartinaČerná Martina-5-5-8  0322
5.Mikolášková MonikaSuchomanová Jana-99-98-62323
6.Frolíková IvanaČerná Martina-8-7-5  0324
7.Mikolášková MartinaStupková Alena8112  3034
8.Mikolášková MonikaČerná Martina-8-5-10  0335
9.Mikolášková MartinaSuchomanová Jana-9-89-4 1336
10.Frolíková IvanaStupková Alena687  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Frolíková Ivana12Suchomanová Jana30
Mikolášková Monika12Stupková Alena03
Mikolášková Martina12Černá Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:19319:327Sokol Plzeň V A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
Muzikova Alice
Nováková Monika
 
 
4410  3010
2.Pokorná TerezaBydžovská Hana710-8-6-52311
3.Ježková KateřinaNováková Monika-4-3-8  0312
4.Malá KateřinaMuzikova Alice457  3022
5.Ježková KateřinaBydžovská Hana-58-3-7 1323
6.Pokorná TerezaMuzikova Alice665  3033
7.Malá KateřinaNováková Monika7-10-7-6 1334
8.Ježková KateřinaMuzikova Alice3-11513 3144
9.Malá KateřinaBydžovská Hana-119-3-5 1345
10.Pokorná TerezaNováková Monika-9-8-7  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorná Tereza12Bydžovská Hana30
Ježková Kateřina12Nováková Monika30
Malá Kateřina12Muzikova Alice03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4 (sokolovna Michle)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:20363:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Lösterová Anna
 
 
Rindererová Petra
Poláková Pavlína
 
 
12-128-593210
2.Najbertová LucieRindererová Petra-5-7-10  0311
3.Skříčková IvanaVyletová Helena764  3021
4.Lösterová AnnaPoláková Pavlína756  3031
5.Skříčková IvanaRindererová Petra6-7-4653241
6.Najbertová LuciePoláková Pavlína-6-4-6  0342
7.Lösterová AnnaVyletová Helena5-11108 3152
8.Skříčková IvanaPoláková Pavlína-67-9-8 1353
9.Lösterová AnnaRindererová Petra-1075-6-82354
10.Najbertová LucieVyletová Helena-8-86-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Najbertová Lucie03Rindererová Petra21
Skříčková Ivana21Vyletová Helena12
Lösterová Anna21Poláková Pavlína21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19339:340nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Frolíková Yvona
 
 
Vítková Hana
Luňová Veronika
 
 
-7-99-8 1301
2.Havlíčková HelenaVinklářová Veronika933  3011
3.Moravcová LucieLuňová Veronika9-7-9-8 1312
4.Volavková KateřinaRůžičková Lucie515-57 3122
5.Moravcová LucieVinklářová Veronika379  3032
6.Havlíčková HelenaRůžičková Lucie10-910-583242
7.Volavková KateřinaLuňová Veronika5-477 3152
8.Moravcová LucieRůžičková Lucie-6-8-6  0353
9.Volavková KateřinaVítková Hana-85-6-5 1354
10.Havlíčková HelenaLuňová Veronika-8-9-6  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíčková Helena21Vinklářová Veronika02
Moravcová Lucie12Luňová Veronika21
Volavková Kateřina21Růžičková Lucie12
   Vítková Hana10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol StodůlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, Praha 5Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:10378:269Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
Černá Lenka
Skopová Šárka
 
 
106-86 3110
2.Klempířová JiřinaČerná Lenka10-612-9-122311
3.Merhautová AlenaKratochvílová Alena364  3021
4.Dusilová JanaSkopová Šárka765  3031
5.Merhautová AlenaČerná Lenka-397-9-92332
6.Klempířová JiřinaSkopová Šárka635  3042
7.Dusilová JanaKratochvílová Alena326  3052
8.Merhautová AlenaSkopová Šárka3-45-7-62353
9.Dusilová JanaČerná Lenka2712  3063
10.Klempířová JiřinaKratochvílová Alena326  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempířová Jiřina21Černá Lenka21
Merhautová Alena12Kratochvílová Alena03
Dusilová Jana30Skopová Šárka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně 834/2, Praha 8 BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:18287:306Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Olga
Chýleová Eva
 
 
Schoberová Martina
Soukupová Jana
 
 
-3-610-11 1301
2.Kaucká OlgaSoukupová Jana596  3011
3.Hlaváčková LenkaČížková Alena-7-7-9  0312
4.Chýleová EvaSchoberová Martina-3-8-5  0313
5.Hlaváčková LenkaSoukupová Jana7105  3023
6.Kaucká OlgaSchoberová Martina455  3033
7.Chýleová EvaČížková Alena-4-6-7  0334
8.Maršíková JanaSchoberová Martina-68-4-4 1335
9.Chýleová EvaSoukupová Jana-6-986-42336
10.Kaucká OlgaČížková Alena558  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaucká Olga30Soukupová Jana12
Hlaváčková Lenka11Čížková Alena21
Chýleová Eva03Schoberová Martina21
Maršíková Jana01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23344:363ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Moravcová Lucie
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
-10-9310133210
2.Havlíčková HelenaSuchomanová Jana-4-9-7  0311
3.Moravcová LucieUlihrachová Jitka36-7-7-42312
4.Volavková KateřinaČerná Martina-88-6-9 1313
5.Moravcová LucieSuchomanová Jana-9-9-8  0314
6.Havlíčková HelenaČerná Martina979  3024
7.Volavková KateřinaUlihrachová Jitka28-107 3134
8.Moravcová LucieČerná Martina-7-9-5  0335
9.Volavková KateřinaSuchomanová Jana-4-10-9  0336
10.Havlíčková HelenaUlihrachová Jitka-89-6763246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlíčková Helena21Suchomanová Jana30
Moravcová Lucie03Ulihrachová Jitka12
Volavková Kateřina12Černá Martina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:25279:338ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Scheubová Jana
Svobodová Helena
 
 
6-13105 3110
2.Frolíková IvanaSvobodová Helena-9-6-4  0311
3.Mikolášková MonikaScheubová Jana810-8-5-72312
4.Skaláková DenisaCoubalová Martina-7-5-5  0313
5.Mikolášková MonikaSvobodová Helena-10-11-7  0314
6.Frolíková IvanaCoubalová Martina-5-10-6  0315
7.Skaláková DenisaScheubová Jana-6-6-9  0316
8.Mikolášková MonikaCoubalová Martina9-77-2-72317
9.Skaláková DenisaSvobodová HelenaWO    3027
10.Mikolášková MartinaScheubová Jana-3-4-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Frolíková Ivana02Svobodová Helena20
Mikolášková Monika03Scheubová Jana30
Skaláková Denisa02Coubalová Martina30
Mikolášková Martina01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:7369:266Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
Rindererová Petra
Poláková Pavlína
 
 
6710  3010
2.Pokorná TerezaRindererová Petra383  3020
3.Ježková KateřinaVyletová Helena8-826 3130
4.Malá KateřinaPoláková Pavlína-9-99-9 1331
5.Ježková KateřinaRindererová Petra10812  3041
6.Pokorná TerezaPoláková Pavlína7-886 3151
7.Malá KateřinaVyletová Helena984  3061
8.Ježková KateřinaPoláková Pavlína-38610 3171
9.Malá KateřinaRindererová Petra7-937 3181
10.Pokorná TerezaVyletová Helena563  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pokorná Tereza30Rindererová Petra03
Ježková Kateřina30Vyletová Helena03
Malá Kateřina21Poláková Pavlína12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4 (sokolovna Michle)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:24240:335Sokol Plzeň V A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Lösterová Anna
 
 
Bydžovská Hana
Muzikova Alice
 
 
-9612-8-82301
2.Skříčková IvanaBydžovská Hana-6-2-5  0302
3.Najbertová LucieMuzikova Alice-5-3-4  0303
4.Lösterová AnnaNováková Monika-7-12-4  0304
5.Najbertová LucieBydžovská Hana-6-3-2  0305
6.Skříčková IvanaNováková Monika-67-8-7 1306
7.Lösterová AnnaMuzikova Alice5510  3016
8.Najbertová LucieNováková Monika-2-4-5  0317
9.Lösterová AnnaBydžovská Hana-5-4-12  0318
10.Skříčková IvanaMuzikova Alice695  3028

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skříčková Ivana12Bydžovská Hana30
Najbertová Lucie03Muzikova Alice12
Lösterová Anna12Nováková Monika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:25348:397Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Vítková Hana
Luňová Veronika
 
 
7-99-473210
2.Skaláková DenisaRůžičková Lucie-9-7-6  0311
3.Mikolášková MonikaLuňová Veronika-98-58-82312
4.Mikolášková MartinaVítková Hana-6-68-8 1313
5.Mikolášková MonikaRůžičková Lucie-69-912-92314
6.Skaláková DenisaVítková Hana-5-8-5  0315
7.Mikolášková MartinaLuňová Veronika8-10-10-4 1316
8.Mikolášková MonikaVítková Hana-6-9-4  0317
9.Mikolášková MartinaVinklářová Veronika6109  3027
10.Skaláková DenisaLuňová Veronika-8-93973237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skaláková Denisa12Růžičková Lucie20
Mikolášková Monika03Luňová Veronika21
Mikolášková Martina12Vítková Hana30
   Vinklářová Veronika01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:21243:307Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muzikova Alice
Janoušová Petra
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-0-7-4  0301
2.Janoušová PetraMerhautová Alena-898-7-32302
3.Nováková MonikaKlempířová Jiřina649  3012
4.Muzikova AliceDusilová Jana-6-5-5  0313
5.Nováková MonikaMerhautová Alena7512  3023
6.Janoušová PetraDusilová Jana-2-10-4  0324
7.Muzikova AliceKlempířová Jiřina-4-5-6  0325
8.Nováková MonikaDusilová Jana645  3035
9.Muzikova AliceMerhautová Alena-8-9-8  0336
10.Janoušová PetraKlempířová Jiřina-6-5-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušová Petra03Merhautová Alena21
Nováková Monika30Klempířová Jiřina21
Muzikova Alice03Dusilová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:24332:383Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lněničková Marta
Rindererová Petra
 
 
Hagino Petra
Bartoňová Jitka
 
 
-6-5-7  0301
2.Lněničková MartaHagino Petra-56-13-9 1302
3.Poláková PavlínaHlaváčková Lenka-6-4-7  0303
4.Rindererová PetraBartoňová Jitka65-7-4-72304
5.Poláková PavlínaHagino Petra-9106-9-82305
6.Lněničková MartaBartoňová Jitka996  3015
7.Špatenková TerezaHlaváčková Lenka-311-5-6 1316
8.Poláková PavlínaBartoňová Jitka8-99-663226
9.Špatenková TerezaHagino Petra-5-5-6  0327
10.Lněničková MartaHlaváčková Lenka5-7154 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lněničková Marta21Hagino Petra30
Poláková Pavlína12Hlaváčková Lenka21
Rindererová Petra01Bartoňová Jitka12
Špatenková Tereza02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nusle BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20316:323Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Coubalová Martina
 
 
Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
106-125 3110
2.Scheubová JanaMalá Kateřina-77-8-7 1311
3.Coubalová MartinaJežková Kateřina347  3021
4.Opravilová Scheubová LuciePokorná Tereza5-8-7-6 1322
5.Coubalová MartinaMalá Kateřina76-109 3132
6.Scheubová JanaPokorná Tereza-10-7-8  0333
7.Opravilová Scheubová LucieJežková Kateřina-3-8-9  0334
8.Coubalová MartinaPokorná Tereza-79-5-8 1335
9.Opravilová Scheubová LucieMalá Kateřina-5-7-8  0336
10.Scheubová JanaJežková Kateřina767  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana12Malá Kateřina21
Coubalová Martina21Ježková Kateřina12
Opravilová Scheubová Lucie03Pokorná Tereza30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stadion ŽižkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:13410:357ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
Skříčková Ivana
Dočkalová Kateřina
 
 
7-98-11123210
2.Ulihrachová JitkaDočkalová Kateřina-5-9-13  0311
3.Černá MartinaLösterová Anna889  3021
4.Suchomanová JanaSkříčková Ivana12-58-893231
5.Černá MartinaChocová Alena-97116 3141
6.Ulihrachová JitkaSkříčková Ivana94-10-4-62342
7.Suchomanová JanaLösterová Anna1282  3052
8.Černá MartinaSkříčková Ivana-81695 3162
9.Suchomanová JanaChocová Alena5115  3072
10.Ulihrachová JitkaLösterová Anna5-738 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Dočkalová Kateřina10
Černá Martina30Lösterová Anna03
Suchomanová Jana30Skříčková Ivana12
   Chocová Alena02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11383:315Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schoberová Martina
Soukupová Jana
 
 
Havlíčková Helena
Volavková Kateřina
 
 
866  3010
2.Čížková AlenaBrejchová Kateřina81411  3020
3.Soukupová JanaHavlíčková Helena-5-9-9  0321
4.Schoberová MartinaVolavková Kateřina4-119-873231
5.Soukupová JanaBrejchová Kateřina366  3041
6.Čížková AlenaVolavková Kateřina5119  3051
7.Schoberová MartinaHavlíčková Helena-6-599-92352
8.Soukupová JanaVolavková Kateřina-1266-593262
9.Schoberová MartinaBrejchová Kateřina583  3072
10.Čížková AlenaHavlíčková Helena10-892 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížková Alena30Brejchová Kateřina03
Soukupová Jana21Havlíčková Helena21
Schoberová Martina21Volavková Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:8365:273Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Lenka
Křivohlavá Helena
 
 
Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
1082  3010
2.Skopová ŠárkaSkaláková Denisa1176  3020
3.Křivohlavá HelenaMikolášková Monika568  3030
4.Černá LenkaMikolášková Martina473  3040
5.Křivohlavá HelenaSkaláková Denisa9-7103 3150
6.Skopová ŠárkaMikolášková Martina10-4-6633260
7.Černá LenkaMikolášková Monika-6-46-10 1361
8.Křivohlavá HelenaMikolášková Martina-5375 3171
9.Černá LenkaSkaláková Denisa-99810 3181
10.Skopová ŠárkaMikolášková Monika657  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skopová Šárka30Skaláková Denisa03
Křivohlavá Helena30Mikolášková Monika12
Černá Lenka21Mikolášková Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nusle BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:26257:344Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Veronika
Vítková Hana
 
 
Pokorná Tereza
Malá Kateřina
 
 
-10-9-10  0301
2.Vítková HanaPokorná Tereza8-8-5-8 1302
3.Polednová PetraMalá Kateřina-11-6-5  0303
4.Luňová VeronikaJežková Kateřina-68-5763213
5.Polednová PetraPokorná Tereza-2-12-8  0314
6.Vítková HanaJežková Kateřina736  3024
7.Luňová VeronikaMalá Kateřina-7-6-6  0325
8.Polednová PetraJežková Kateřina-10-6-10  0326
9.Luňová VeronikaPokorná Tereza-9-54-5 1327
10.Vítková HanaMalá KateřinaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vítková Hana11Pokorná Tereza30
Polednová Petra03Malá Kateřina20
Luňová Veronika12Ježková Kateřina12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:25261:340Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Monika
Muzikova Alice
 
 
Hagino Petra
Bartoňová Jitka
 
 
-12-9-6  0301
2.Vladyková BarboraHagino Petra-7-3-4  0302
3.Nováková MonikaHlaváčková Lenka357  3012
4.Muzikova AliceBartoňová Jitka-7-7-7  0313
5.Nováková MonikaHagino Petra-1026-6143223
6.Vladyková BarboraBartoňová Jitka-4-8-6  0324
7.Muzikova AliceHlaváčková Lenka-3-4-2  0325
8.Nováková MonikaBartoňová Jitka7-86-9113235
9.Muzikova AliceHagino Petra-5-8-3  0336
10.Vladyková BarboraHlaváčková Lenka-6-6-5  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vladyková Barbora03Hagino Petra21
Nováková Monika30Hlaváčková Lenka21
Muzikova Alice03Bartoňová Jitka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:25324:396Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rindererová Petra
Lněničková Marta
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-7-14-7 1301
2.Poláková PavlínaMerhautová Alena-9-8-7  0302
3.Lněničková MartaKlempířová Jiřina10-810-10103212
4.Rindererová PetraDusilová Jana-8-76-3 1313
5.Lněničková MartaMerhautová Alena10-6812 3123
6.Poláková PavlínaDusilová Jana-9-109-7 1324
7.Rindererová PetraKlempířová Jiřina6-2-5-11 1325
8.Lněničková MartaDusilová Jana-8665 3135
9.Rindererová PetraMerhautová Alena9-8-15-4 1336
10.Poláková PavlínaKlempířová Jiřina-1-1-1  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Poláková Pavlína03Merhautová Alena21
Lněničková Marta30Klempířová Jiřina21
Rindererová Petra03Dusilová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stadion ŽižkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:19361:375nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Scheubová Jana
Coubalová Martina
 
 
Dočkalová Kateřina
Skříčková Ivana
 
 
-64-710-52301
2.Scheubová JanaDočkalová Kateřina-5888 3111
3.Coubalová MartinaLösterová Anna10-575 3121
4.Opravilová Scheubová LucieSkříčková Ivana-5-1-7  0322
5.Coubalová MartinaDočkalová Kateřina-594-8-42323
6.Scheubová JanaSkříčková Ivana-1010612 3133
7.Opravilová Scheubová LucieLösterová Anna1079  3043
8.Coubalová MartinaSkříčková Ivana-8869 3153
9.Opravilová Scheubová LucieDočkalová Kateřina-4-8-8  0354
10.Scheubová JanaLösterová Anna-89-105-92355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Scheubová Jana21Dočkalová Kateřina21
Coubalová Martina21Lösterová Anna12
Opravilová Scheubová Lucie12Skříčková Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Nusle BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17365:340nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
Pokorná Tereza
Malá Kateřina
 
 
9311  3010
2.Ulihrachová JitkaJežková Kateřina3135  3020
3.Černá MartinaMalá Kateřina-510-10-10 1321
4.Suchomanová JanaPokorná Tereza-9-68-8 1322
5.Černá MartinaJežková Kateřina1189  3032
6.Ulihrachová JitkaPokorná Tereza10-710-7-122333
7.Suchomanová JanaMalá Kateřina1-4-9-8 1334
8.Černá MartinaPokorná Tereza-6476 3144
9.Suchomanová JanaJežková Kateřina117-72 3154
10.Ulihrachová JitkaMalá Kateřina-9-7-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka12Ježková Kateřina03
Černá Martina21Malá Kateřina30
Suchomanová Jana12Pokorná Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:8372:273Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukupová Jana
Schoberová Martina
 
 
Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
107-84 3110
2.Čížková AlenaSkaláková Denisa362  3020
3.Soukupová JanaMikolášková Monika-689-4-102321
4.Schoberová MartinaMikolášková Martina984  3031
5.Soukupová JanaSkaláková Denisa73-124 3141
6.Čížková AlenaMikolášková Martina9107  3051
7.Schoberová MartinaMikolášková Monika-9-99-9 1352
8.Soukupová JanaMikolášková Martina773  3062
9.Schoberová MartinaSkaláková Denisa267  3072
10.Čížková AlenaMikolášková Monika13611  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čížková Alena30Skaláková Denisa03
Soukupová Jana21Mikolášková Monika21
Schoberová Martina21Mikolášková Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12372:293Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivohlavá Helena
Černá Lenka
 
 
Havlíčková Helena
Volavková Kateřina
 
 
655  3010
2.Skopová ŠárkaBrejchová Kateřina-8-108873220
3.Křivohlavá HelenaHavlíčková Helena55-39 3130
4.Černá LenkaVolavková Kateřina4105  3040
5.Křivohlavá HelenaBrejchová Kateřina6-1015 3150
6.Skopová ŠárkaVolavková Kateřina-979-6-32351
7.Černá LenkaHavlíčková Helena547  3061
8.Křivohlavá HelenaVolavková Kateřina-6-8-8  0362
9.Černá LenkaBrejchová Kateřina3-77-783272
10.Skopová ŠárkaHavlíčková Helena992  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skopová Šárka21Brejchová Kateřina03
Křivohlavá Helena21Havlíčková Helena03
Černá Lenka30Volavková Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stadion ŽižkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulova 1583, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:17365:320Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítková Hana
Luňová Veronika
 
 
Dočkalová Kateřina
Skříčková Ivana
 
 
767  3010
2.Růžičková LucieDočkalová Kateřina-7-7-10  0311
3.Vítková HanaLösterová Anna587  3021
4.Luňová VeronikaSkříčková Ivana-7-10-8  0322
5.Vítková HanaDočkalová Kateřina10-93-883232
6.Růžičková LucieSkříčková Ivana-9575 3142
7.Luňová VeronikaLösterová Anna-10359 3152
8.Vítková HanaSkříčková Ivana-96104 3162
9.Luňová VeronikaDočkalová Kateřina-7-11-10  0363
10.Růžičková LucieLösterová Anna-11-107-11 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Lucie12Dočkalová Kateřina21
Vítková Hana30Lösterová Anna12
Luňová Veronika12Skříčková Ivana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:88:27289:369Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Helena
Frolíková Yvona
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-5-13-3  0301
2.Havlíčková HelenaDvořáková Lenka-88-6583211
3.Volavková KateřinaKlempířová Jiřina-5-9-9  0312
4.Frolíková YvonaDusilová Jana-8-7-9  0313
5.Volavková KateřinaDvořáková Lenka9-6-5-7 1314
6.Havlíčková HelenaDusilová Jana-12-7-7  0315
7.Frolíková YvonaKlempířová Jiřina-7-10-9  0316
8.Volavková KateřinaDusilová Jana-9959 3126
9.Frolíková YvonaDvořáková Lenka-610-5-5 1327
10.Havlíčková HelenaKlempířová Jiřina-9-4-10  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlíčková Helena12Dvořáková Lenka21
Volavková Kateřina12Klempířová Jiřina30
Frolíková Yvona03Dusilová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:18297:308Slovan Bohnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Bartoňová Jitka
Hlaváčková Lenka
 
 
7129  3010
2.Mikolášková MonikaBartoňová Jitka-79-49-72311
3.Mikolášková MartinaHlaváčková Lenka-9-55-5 1312
4.Frolíková IvanaBartoňová Tereza646  3022
5.Mikolášková MartinaBartoňová Jitka-510-5-7 1323
6.Mikolášková MonikaBartoňová Tereza861  3033
7.Frolíková IvanaHlaváčková Lenka-10-6-2  0334
8.Mikolášková MartinaBartoňová Tereza744  3044
9.Frolíková IvanaBartoňová Jitka-5-11-9  0345
10.Mikolášková MonikaHlaváčková Lenka-8-4-8  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikolášková Monika12Bartoňová Jitka30
Mikolášková Martina12Hlaváčková Lenka30
Frolíková Ivana12Bartoňová Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:16369:353Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
Soukupová Jana
Schoberová Martina
 
 
54-12-993210
2.Malá KateřinaSoukupová Jana67-98 3120
3.Pokorná TerezaČížková Alena579  3030
4.Ježková KateřinaSchoberová Martina-811-81063240
5.Pokorná TerezaSoukupová Jana96-910 3150
6.Malá KateřinaSchoberová Martina-4-4810-62351
7.Ježková KateřinaČížková Alena8-739 3161
8.Pokorná TerezaSchoberová Martina398  3071
9.Ježková KateřinaSoukupová Jana-8-63-10 1372
10.Malá KateřinaČížková AlenaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malá Kateřina11Soukupová Jana12
Pokorná Tereza30Čížková Alena02
Ježková Kateřina21Schoberová Martina12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4 (sokolovna Michle)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:24356:389Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Lösterová Anna
 
 
Křivohlavá Helena
Skopová Šárka
 
 
-1074-9-72301
2.Chocová AlenaSkopová Šárka138-97 3111
3.Skříčková IvanaPintová Radka9108  3021
4.Lösterová AnnaKřivohlavá Helena-10-8-10  0322
5.Skříčková IvanaSkopová Šárka-10810-973232
6.Chocová AlenaKřivohlavá Helena-9-9-7  0333
7.Lösterová AnnaPintová Radka-13-9-4  0334
8.Skříčková IvanaKřivohlavá Helena-1-117-4 1335
9.Lösterová AnnaSkopová Šárka6-128-6-62336
10.Chocová AlenaPintová Radka-9-5-9  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chocová Alena12Skopová Šárka12
Skříčková Ivana21Pintová Radka21
Lösterová Anna03Křivohlavá Helena30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:17364:287nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Monika
Janoušová Pavla
 
 
Svobodová Helena
Coubalová Martina
 
 
-7-9-4  0301
2.Nováková MonikaSvobodová Helena-9106-13-112302
3.Bydžovská HanaWO    3012
4.Janoušová PavlaCoubalová Martina-4-6-1  0313
5.Bydžovská HanaSvobodová Helena5-10-1410-82314
6.Nováková MonikaCoubalová Martina-6793 3124
7.Janoušová PavlaWO    3034
8.Bydžovská HanaCoubalová Martina-7675 3144
9.Janoušová PavlaSvobodová Helena-4812-9-62345
10.Nováková MonikaWO    3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Monika11Svobodová Helena30
Bydžovská Hana11Coubalová Martina12
Janoušová Pavla02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:27315:375ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rindererová Petra
Vyletová Helena
 
 
Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
83-16-5-102301
2.Vyletová HelenaSuchomanová Jana-78-2-9 1302
3.Rindererová PetraUlihrachová Jitka8-43-9-62303
4.Špatenková TerezaČerná Martina-8-5-6  0304
5.Rindererová PetraSuchomanová Jana525  3014
6.Vyletová HelenaČerná Martina-810-89-92315
7.Špatenková TerezaUlihrachová Jitka-6-3-6  0316
8.Rindererová PetraČerná Martina8-7-7-9 1317
9.Špatenková TerezaSuchomanová Jana-7-4-10  0318
10.Vyletová HelenaUlihrachová Jitka-8-6-8  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vyletová Helena03Suchomanová Jana21
Rindererová Petra12Ulihrachová Jitka30
Špatenková Tereza03Černá Martina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:12281:242Sokol Plzeň V A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušová Pavla
Janoušová Petra
 
 
Vítková Hana
Luňová Veronika
 
 
-6-4-8  0301
2.Nováková MonikaMedalová Anna364  3011
3.Bydžovská HanaVítková Hana10-9-9-11 1312
4.Janoušová PetraLuňová Veronika-5-5-3  0313
5.Bydžovská HanaMedalová Anna716  3023
6.Nováková MonikaLuňová Veronika654  3033
7.Janoušová PetraVítková Hana-6-4-1  0334
8.Bydžovská HanaLuňová Veronika789  3044
9.Janoušová PetraMedalová Anna644  3054
10.Nováková MonikaVítková Hana657  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováková Monika30Medalová Anna03
Bydžovská Hana21Vítková Hana21
Janoušová Petra12Luňová Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Dobrovodská 69, Č.Budějovice Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:13314:290Sokol České Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volavková Kateřina
Frolíková Yvona
 
 
Hlaváčková Lenka
Bartoňová Jitka
 
 
10910  3010
2.Havlíčková HelenaHlaváčková Lenka-8-49-6 1311
3.Volavková KateřinaBartoňová Jitka-4989 3121
4.Frolíková YvonaBartoňová Tereza464  3031
5.Volavková KateřinaHlaváčková Lenka3-6-3-6 1332
6.Havlíčková HelenaBartoňová Tereza573  3042
7.Frolíková YvonaBartoňová Jitka-7-6-8  0343
8.Volavková KateřinaBartoňová Tereza654  3053
9.Frolíková YvonaHlaváčková Lenka11114  3063
10.Havlíčková HelenaBartoňová Jitka-4-810-6 1364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlíčková Helena12Hlaváčková Lenka21
Volavková Kateřina21Bartoňová Jitka21
Frolíková Yvona21Bartoňová Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra BechyněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol StodůlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Školní 293, BechyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:26311:386Sokol Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolášková Monika
Mikolášková Martina
 
 
Dusilová Jana
Klempířová Jiřina
 
 
65-46 3110
2.Frolíková IvanaDvořáková Lenka-10-76-5 1311
3.Mikolášková MartinaKlempířová Jiřina810-8-3-52312
4.Mikolášková MonikaDusilová Jana-8-9-9  0313
5.Mikolášková MartinaDvořáková Lenka-8-4-8  0314
6.Frolíková IvanaDusilová Jana-7-10-5  0315
7.Mikolášková MonikaKlempířová Jiřina10-10-310-72316
8.Mikolášková MartinaDusilová Jana12-697 3126
9.Mikolášková MonikaDvořáková Lenka8-7-4-7 1327
10.Frolíková IvanaKlempířová Jiřina-6-7-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Frolíková Ivana03Dvořáková Lenka30
Mikolášková Martina12Klempířová Jiřina30
Mikolášková Monika03Dusilová Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Nusle BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:15425:366Sokol Nusle B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Kateřina
Pokorná Tereza
 
 
Křivohlavá Helena
Skopová Šárka
 
 
6-12-10683210
2.Malá KateřinaSkopová Šárka-9367 3120
3.Pokorná TerezaPintová Radka-10-112-8 1321
4.Ježková KateřinaKřivohlavá Helena117-810 3131
5.Pokorná TerezaSkopová Šárka452  3041
6.Malá KateřinaKřivohlavá Helena-4-1281073251
7.Ježková KateřinaPintová Radka-69-8-8 1352
8.Pokorná TerezaKřivohlavá Helena64-105 3162
9.Ježková KateřinaSkopová Šárka10109  3072
10.Malá KateřinaPintová Radka8-1013-1043282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malá Kateřina30Skopová Šárka03
Pokorná Tereza21Pintová Radka21
Ježková Kateřina21Křivohlavá Helena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Stadion ŽižkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Starkou 4, Praha 4 (sokolovna Michle)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:19415:405Stadion Žižkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lösterová Anna
Skříčková Ivana
 
 
Soukupová Jana
Schoberová Martina
 
 
6-4-10393210
2.Chocová AlenaSoukupová Jana-7-37823220
3.Skříčková IvanaČížková Alena-5-1051083230
4.Lösterová AnnaSchoberová Martina6-59-383240
5.Skříčková IvanaSoukupová Jana97-49 3150
6.Chocová AlenaSchoberová Martina5-9-69103260
7.Lösterová AnnaČížková Alena-7-79-3 1361
8.Skříčková IvanaSchoberová Martina499  3071
9.Lösterová AnnaSoukupová Jana-76-10-7 1372
10.Chocová AlenaČížková Alena-109-85113282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chocová Alena30Soukupová Jana12
Skříčková Ivana30Čížková Alena12
Lösterová Anna12Schoberová Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:24330:357ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bydžovská Hana
Muzikova Alice
 
 
Černá Martina
Ulihrachová Jitka
 
 
7-88-753210
2.Janoušová PetraSuchomanová Jana-9-8-7  0311
3.Muzikova AliceUlihrachová Jitka-4-10-6  0312
4.Bydžovská HanaČerná Martina-73-8953222
5.Muzikova AliceSuchomanová Jana5-7-5-10 1323
6.Janoušová PavlaČerná Martina-6-3-10  0324
7.Bydžovská HanaUlihrachová Jitka289  3034
8.Muzikova AliceČerná Martina-11-8-3  0335
9.Bydžovská HanaSuchomanová Jana-116-10853245
10.Janoušová PavlaUlihrachová Jitka-6-35-9 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušová Petra01Suchomanová Jana21
Muzikova Alice03Ulihrachová Jitka21
Bydžovská Hana30Černá Martina21
Janoušová Pavla02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:21245:247ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rindererová Petra
Vyletová Helena
 
 
Svobodová Helena
Coubalová Martina
 
 
8-9-6-8 1301
2.Špatenková TerezaSvobodová Helena-2-5-7  0302
3.Vyletová HelenaWO    3012
4.Rindererová PetraCoubalová Martina-10-6-8  0313
5.Pešíková TerezaSvobodová Helena-2-3-6  0314
6.Špatenková TerezaCoubalová Martina-7-4-9  0315
7.Rindererová PetraWO    3025
8.Pešíková TerezaCoubalová Martina-2-4-4  0326
9.Rindererová PetraSvobodová Helena-6-77-9 1327
10.Špatenková TerezaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špatenková Tereza02Svobodová Helena30
Rindererová Petra02Coubalová Martina30
Pešíková Tereza02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Elizza PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 08:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20275:343Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rindererová Petra
Vyletová Helena
 
 
Vítková Hana
Luňová Veronika
 
 
912-79 3110
2.Vyletová HelenaMedalová Anna679  3020
3.Rindererová PetraVítková Hana8-5-6-8 1321
4.Pešíková TerezaLuňová Veronika-2-3-6  0322
5.Rindererová PetraMedalová Anna568  3032
6.Vyletová HelenaLuňová Veronika9-6-7-6 1333
7.Pešíková TerezaVítková Hana-1-4-4  0334
8.Rindererová PetraLuňová Veronika8-2-6-4 1335
9.Pešíková TerezaMedalová Anna-10899 3145
10.Vyletová HelenaVítková Hana-5-9-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vyletová Helena12Medalová Anna03
Rindererová Petra12Vítková Hana30
Pešíková Tereza12Luňová Veronika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Plzeň V BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Plzeň V ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klášterní 2, Plzeň SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:13376:343Sokol Plzeň V B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacíková Renata
Vyletová Helena
 
 
Janoušová Pavla
Janoušová Petra
 
 
-21697 3110
2.Vyletová HelenaKrylová Eliška4104  3020
3.Vacíková RenataJanoušová Pavla-98-9993230
4.Pešíková TerezaJanoušová Petra-6-8-10  0331
5.Vacíková RenataKrylová Eliška874  3041
6.Vyletová HelenaJanoušová Petra9-99-8103251
7.Pešíková TerezaJanoušová Pavla-7-10-10  0352
8.Vacíková RenataJanoušová Petra8-798 3162
9.Pešíková TerezaKrylová Eliška776  3072
10.Vyletová HelenaJanoušová Pavla109-610 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vyletová Helena30Krylová Eliška03
Vacíková Renata30Janoušová Pavla12
Pešíková Tereza12Janoušová Petra12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina A Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sp.areál, ul. Za Mlýnem, Praha 4 BraníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:21268:341nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomanová Jana
Černá Martina
 
 
Svobodová Helena
Coubalová Martina
 
 
-79-67103210
2.Suchomanová JanaCoubalová Martina8-864 3120
3.Černá MartinaSvobodová Helena-9-97-7 1321
4.Scheubová JanaWO    0322
5.Černá MartinaCoubalová Martina-11-5-7  0323
6.Suchomanová JanaScheubová Jana-8