Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16335:305SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
-8-94-11 1301
2.Rozínková KateřinaHlávková Hana6-9-7-9 1302
3.Sedloňová AnetaDoucková Aneta1037  3012
4.Hejzlarová LuciePleskotová Kateřina-88512 3122
5.Sedloňová AnetaHlávková Hana77-5-983232
6.Rozínková KateřinaPleskotová Kateřina235  3042
7.Hejzlarová LucieDoucková Aneta-5-10-2  0343
8.Sedloňová AnetaPleskotová Kateřina7611  3053
9.Hejzlarová LucieHlávková Hana-3-3-4  0354
10.Rozínková KateřinaDoucková Aneta85-72 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Kateřina21Hlávková Hana21
Sedloňová Aneta30Doucková Aneta12
Hejzlarová Lucie12Pleskotová Kateřina03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19354:361nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
Zemanová Michaela
Macurová Andrea
 
 
88-66 3110
2.Hlávková HanaZemanová Michaela5109  3020
3.Doucková AnetaMacurová Andrea9-4-8-13 1321
4.Pleskotová KateřinaSazimová Terezie-3-810-5 1322
5.Doucková AnetaZemanová Michaela9-6-75-92323
6.Hlávková HanaSazimová Terezie419  3033
7.Pleskotová KateřinaMacurová Andrea-6-2-3  0334
8.Doucková AnetaSazimová Terezie105-910 3144
9.Pleskotová KateřinaZemanová Michaela8-4-9-6 1345
10.Hlávková HanaMacurová Andrea47-8-1463255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlávková Hana30Zemanová Michaela21
Doucková Aneta12Macurová Andrea21
Pleskotová Kateřina03Sazimová Terezie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:19345:354SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Zemanová Michaela
Macurová Andrea
 
 
125-54 3110
2.Rozínková KateřinaZemanová Michaela115-99 3120
3.Sedloňová AnetaMacurová Andrea6-6-10-9 1321
4.Hejzlarová LucieSazimová Terezie7-7-4-10 1322
5.Sedloňová AnetaZemanová Michaela8-688 3132
6.Rozínková KateřinaSazimová Terezie387  3042
7.Hejzlarová LucieMacurová Andrea-1-4-3  0343
8.Sedloňová AnetaSazimová Terezie-8-910553253
9.Hejzlarová LucieZemanová Michaela-6-2-5  0354
10.Rozínková KateřinaMacurová Andrea8-8-7593264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Kateřina30Zemanová Michaela12
Sedloňová Aneta21Macurová Andrea21
Hejzlarová Lucie03Sazimová Terezie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19332:343nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Beranová Sára
 
 
Matějovská Anna
Polívková Barbora
 
 
8-9-7-6 1301
2.Pytlíková TerezaPolívková Barbora-5-7-8  0302
3.Míková KarolínaMatějovská Anna6-495 3112
4.Beranová SáraZelingrová Kamila554  3022
5.Míková KarolínaPolívková Barbora8-65-493232
6.Pytlíková TerezaZelingrová Kamila-10-11-4  0333
7.Beranová SáraMatějovská Anna8-9-910-62334
8.Míková KarolínaZelingrová Kamila87-26 3144
9.Beranová SáraPolívková Barbora5810  3054
10.Pytlíková TerezaMatějovská Anna-7-65-1 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pytlíková Tereza03Polívková Barbora12
Míková Karolína30Matějovská Anna21
Beranová Sára21Zelingrová Kamila12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia, Smetanovo nábřeží 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:16390:343STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elicerová Pavlína
Ovčaříková Eva
 
 
Vokounová Adéla
Čubová Jana
 
 
089  3010
2.Elicerová PavlínaRůžičková Klára592  3020
3.Nová VěraČubová Jana6-8-48-22321
4.Štricová NiamhVokounová Adéla7-10-4683231
5.Nová VěraRůžičková Klára-9724 3141
6.Elicerová PavlínaVokounová Adéla7-669 3151
7.Štricová NiamhČubová Jana-5-6-12  0352
8.Nová VěraVokounová Adéla-67910 3162
9.Štricová NiamhRůžičková Klára-9-118683272
10.Ovčaříková EvaČubová Jana-737-6-92373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Elicerová Pavlína20Růžičková Klára03
Nová Věra21Čubová Jana30
Štricová Niamh21Vokounová Adéla03
Ovčaříková Eva01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústínad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:18337:325TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Zemanová Michaela
Cacková Tereza
 
 
929  3010
2.Bezdíčková LenkaZemanová Michaela-6-8-4  0311
3.Cyranyová LucieSazimová Terezie88-66 3121
4.Částková EliškaCacková Tereza-9-10-7  0322
5.Cyranyová LucieZemanová Michaela-9-3-5  0323
6.Bezdíčková LenkaCacková Tereza-8764 3133
7.Částková EliškaSazimová Terezie-11766 3143
8.Cyranyová LucieCacková Tereza63-8-563253
9.Částková EliškaZemanová Michaela-911-3-6 1354
10.Bezdíčková LenkaSazimová Terezie9-965 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezdíčková Lenka21Zemanová Michaela30
Cyranyová Lucie21Sazimová Terezie03
Částková Eliška12Cacková Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Technoline KST JirkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4.ZŠ, Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:13356:302Technoline KST Jirkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Demjanová Eliška
 
 
Polanská Jana
Schneiderová Jana
 
 
-10-7-8  0301
2.Koutská MarieSchneiderová Jana488  3011
3.Leitnerová Eva st.Polanská Jana-512-7-8 1312
4.Demjanová EliškaSvatoňová Tereza97-99 3122
5.Leitnerová Eva st.Schneiderová Jana964  3032
6.Koutská MarieSvatoňová Tereza642  3042
7.Demjanová EliškaPolanská Jana66-45 3152
8.Leitnerová Eva st.Svatoňová Tereza634  3062
9.Demjanová EliškaSchneiderová Jana-7-11411113272
10.Koutská MariePolanská Jana11-10-1-7 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie21Schneiderová Jana03
Leitnerová Eva st.21Polanská Jana21
Demjanová Eliška30Svatoňová Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lužická ul., Jaroměř (u zim.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:718:24386:409Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhanová Martina
Kučerová Veronika
 
 
Pušová Ivana
Protivová Jana
 
 
-1077-9-82301
2.Špreňarová MiroslavaPušová Ivana7-7-8-9 1302
3.Kučerová VeronikaProtivová Jana10911  3012
4.Šilhanová MartinaMatoušková Stanislava9-7-5-9 1313
5.Kučerová VeronikaPušová Ivana-108117 3123
6.Špreňarová MiroslavaMatoušková Stanislava9-11-9-8 1324
7.Šilhanová MartinaProtivová Jana-876-533234
8.Kučerová VeronikaMatoušková Stanislava-868-2-92335
9.Šilhanová MartinaPušová Ivana-7-9-7  0336
10.Špreňarová MiroslavaProtivová Jana9-27-7-92337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Špreňarová Miroslava03Pušová Ivana21
Kučerová Veronika21Protivová Jana12
Šilhanová Martina12Matoušková Stanislava30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lužická ul., Jaroměř (u zim.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:25375:412TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
Částková Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
-8-88693210
2.Ptačovská EvaCyranyová Lucie-8-3-9  0311
3.Šilhanová MartinaBezdíčková Lenka10-12-8-8 1312
4.Kučerová VeronikaČástková Eliška986  3022
5.Šilhanová MartinaCyranyová Lucie-10-57-3 1323
6.Ptačovská EvaČástková Eliška-9-116-8 1324
7.Kučerová VeronikaBezdíčková Lenka98-11-8-82325
8.Šilhanová MartinaČástková Eliška-76-811113235
9.Kučerová VeronikaCyranyová Lucie-7-10-6  0336
10.Ptačovská EvaBezdíčková Lenka-811-8-12 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ptačovská Eva03Cyranyová Lucie30
Šilhanová Martina12Bezdíčková Lenka30
Kučerová Veronika12Částková Eliška12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:9370:266Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pušová Ivana
Protivová Jana
 
 
Zemanová Michaela
Sazimová Terezie
 
 
962  3010
2.Pušová IvanaZemanová Michaela78-78 3120
3.Protivová JanaSazimová Terezie485  3030
4.Longinová IlonaCacková Tereza445  3040
5.Protivová JanaZemanová Michaela-3-81013-42341
6.Pušová IvanaCacková Tereza7710  3051
7.Longinová IlonaSazimová Terezie354  3061
8.Protivová JanaCacková Tereza94-9-983271
9.Longinová IlonaZemanová Michaela5-62-4-62372
10.Pušová IvanaSazimová Terezie352  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pušová Ivana30Zemanová Michaela21
Protivová Jana21Sazimová Terezie03
Longinová Ilona21Cacková Tereza03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Technoline KST JirkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4.ZŠ, Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:915:28350:407SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demjanová Eliška
Koutská Marie
 
 
Míková Karolína
Beranová Sára
 
 
-46-5-5 1301
2.Koutská MarieBeranová Sára-4-856-22302
3.Leitnerová Eva st.Bošinová Veronika23-2-6-62303
4.Demjanová EliškaMíková Karolína-69-88-12304
5.Leitnerová Eva st.Beranová Sára-9265 3114
6.Koutská MarieMíková Karolína-10-10119-72315
7.Demjanová EliškaBošinová Veronika-4-8-4  0316
8.Leitnerová Eva st.Míková Karolína7-6-1010-92317
9.Demjanová EliškaBeranová Sára7-8-9-8 1318
10.Koutská MarieBošinová Veronika-8-9-6  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie03Beranová Sára21
Leitnerová Eva st.12Bošinová Veronika30
Demjanová Eliška03Míková Karolína30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul. Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15368:323SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojková Eva
Schneiderová Jana
 
 
Polívková Barbora
Matějovská Anna
 
 
-53910 3110
2.Schneiderová JanaMatějovská Anna58-1113 3120
3.Polanská JanaZelingrová Kamila109-83 3130
4.Hojková EvaPolívková Barbora58-5-963240
5.Polanská JanaMatějovská Anna-7-9-5  0341
6.Schneiderová JanaPolívková Barbora-108-9-5 1342
7.Hojková EvaZelingrová Kamila1069  3052
8.Polanská JanaPolívková Barbora-9-9-7  0353
9.Hojková EvaMatějovská Anna358  3063
10.Schneiderová JanaZelingrová Kamila38-114 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schneiderová Jana21Matějovská Anna12
Polanská Jana12Zelingrová Kamila03
Hojková Eva30Polívková Barbora21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12366:305SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Ovčaříková Eva
Kulichová Jana
 
 
61010  3010
2.Rozínková MonikaOvčaříková Eva9-7-8-9 1311
3.Rozínková KateřinaNová Věra437  3021
4.Sedloňová AnetaKulichová Jana616  3031
5.Rozínková KateřinaOvčaříková Eva5-936 3141
6.Rozínková MonikaKulichová Jana69-97 3151
7.Sedloňová AnetaNová Věra-10589 3161
8.Hejzlarová LucieKulichová Jana-615-5-4 1362
9.Sedloňová AnetaOvčaříková Eva5813  3072
10.Rozínková MonikaNová Věra-128-3-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Monika12Ovčaříková Eva12
Rozínková Kateřina20Nová Věra12
Sedloňová Aneta30Kulichová Jana12
Hejzlarová Lucie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20365:360nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrychová Hana
Doucková Aneta
 
 
Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
-7-119-6 1301
2.Pleskotová KateřinaVokounová Adéla93-13-5-72302
3.Ulrychová HanaBečvářová Michaela76-77 3112
4.Doucková AnetaRůžičková Klára-7639 3122
5.Ulrychová HanaVokounová Adéla-8667 3132
6.Pleskotová KateřinaRůžičková Klára-8-6-4  0333
7.Doucková AnetaBečvářová Michaela8-9-9-2 1334
8.Ulrychová HanaRůžičková Klára97-119 3144
9.Doucková AnetaVokounová Adéla-5664 3154
10.Pleskotová KateřinaBečvářová Michaela-75-8-5 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pleskotová Kateřina03Vokounová Adéla12
Ulrychová Hana30Bečvářová Michaela21
Doucková Aneta21Růžičková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lužická ul., Jaroměř (u zim.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19330:328nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
Macurová Andrea
Zemanová Michaela
 
 
97-9-993210
2.Špreňarová MiroslavaMacurová Andrea-4-8-9  0311
3.Šilhanová MartinaCacková Tereza765  3021
4.Kučerová VeronikaZemanová Michaela67-95 3131
5.Šilhanová MartinaMacurová Andrea4-8-9-5 1332
6.Špreňarová MiroslavaZemanová Michaela-6-6-5  0333
7.Kučerová VeronikaCacková Tereza377  3043
8.Šilhanová MartinaZemanová Michaela-10-5-1  0344
9.Kučerová VeronikaMacurová Andrea-7986 3154
10.Špreňarová MiroslavaCacková Tereza-175-9-7 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špreňarová Miroslava03Macurová Andrea21
Šilhanová Martina12Cacková Tereza12
Kučerová Veronika30Zemanová Michaela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:424:13391:338Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protivová Jana
Pušová Ivana
 
 
Částková Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
1097  3010
2.Pušová IvanaCyranyová Lucie1074  3020
3.Matoušková StanislavaBezdíčková Lenka-95-810-102321
4.Longinová IlonaČástková Eliška72-910 3131
5.Matoušková StanislavaCyranyová Lucie-15-6-7  0332
6.Pušová IvanaČástková Eliška7-106-9-82333
7.Longinová IlonaBezdíčková Lenka578  3043
8.Matoušková StanislavaČástková Eliška1111-13-9-52344
9.Longinová IlonaCyranyová Lucie689  3054
10.Pušová IvanaBezdíčková Lenka1095  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pušová Ivana21Cyranyová Lucie12
Matoušková Stanislava03Bezdíčková Lenka12
Longinová Ilona30Částková Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Technoline KST JirkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4.ZŠ, Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12309:277Technoline KST Jirkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leitnerová Eva st.
Demjanová Eliška
 
 
Polívková Barbora
Matějovská Anna
 
 
493  3010
2.Koutská MariePolívková Barbora-15-7-9  0311
3.Leitnerová Eva st.Matějovská Anna773  3021
4.Demjanová EliškaZelingrová Kamila8118  3031
5.Leitnerová Eva st.Polívková Barbora-9528 3141
6.Koutská MarieZelingrová Kamila-6-6-7  0342
7.Demjanová EliškaMatějovská Anna-67-3833252
8.Leitnerová Eva st.Zelingrová Kamila4610  3062
9.Demjanová EliškaPolívková Barbora3716  3072
10.Koutská MarieMatějovská AnnaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutská Marie02Polívková Barbora12
Leitnerová Eva st.30Matějovská Anna02
Demjanová Eliška30Zelingrová Kamila12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul. Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:13370:315SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schneiderová Jana
Polanská Jana
 
 
Míková Karolína
Beranová Sára
 
 
8116  3010
2.Schneiderová JanaBošinová Veronika868  3020
3.Schneiderová PavlaBeranová Sára-7-79-6 1321
4.Polanská JanaMíková Karolína7-1073 3131
5.Schneiderová PavlaBošinová Veronika87-56 3141
6.Schneiderová JanaMíková Karolína-84710 3151
7.Polanská JanaBeranová Sára-12-9-6  0352
8.Schneiderová PavlaMíková Karolína6-14-873262
9.Polanská JanaBošinová Veronika776  3072
10.Schneiderová JanaBeranová Sára-935-483282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Schneiderová Jana30Bošinová Veronika03
Schneiderová Pavla21Beranová Sára21
Polanská Jana21Míková Karolína03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:13363:285SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedloňová Aneta
Rozínková Kateřina
 
 
Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
56-3-723210
2.Rozínková MonikaVokounová Adéla-6-7-4  0311
3.Rozínková KateřinaBečvářová Michaela563  3021
4.Sedloňová AnetaRůžičková Klára8125  3031
5.Rozínková KateřinaVokounová Adéla356  3041
6.Rozínková MonikaRůžičková Klára8-798 3151
7.Sedloňová AnetaBečvářová Michaela-1047-923261
8.Rozínková KateřinaRůžičková Klára374  3071
9.Hejzlarová LucieVokounová Adéla-8-8-9  0372
10.Rozínková MonikaBečvářová Michaela-71-710123282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Monika21Vokounová Adéla21
Rozínková Kateřina30Bečvářová Michaela03
Sedloňová Aneta20Růžičková Klára03
Hejzlarová Lucie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:17362:331SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulrychová Hana
Doucková Aneta
 
 
Ovčaříková Eva
Nová Věra
 
 
-71069 3110
2.Pleskotová KateřinaNová Věra6-1-6-4 1311
3.Ulrychová HanaOvčaříková Eva684  3021
4.Doucková AnetaKulichová Jana-5597 3131
5.Ulrychová HanaNová Věra83-134 3141
6.Pleskotová KateřinaKulichová Jana5-10-95-82342
7.Doucková AnetaOvčaříková Eva-107-7763252
8.Ulrychová HanaKulichová Jana616  3062
9.Doucková AnetaNová Věra-610-8-3 1363
10.Pleskotová KateřinaOvčaříková Eva-7-7-7  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pleskotová Kateřina03Nová Věra21
Ulrychová Hana30Ovčaříková Eva12
Doucková Aneta21Kulichová Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia, Smetanovo nábřeží 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:425:17417:393STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
Šilhanová Martina
Kučerová Veronika
 
 
5-76-8-122301
2.Zýmová PavlaŠilhanová Martina-88-101093211
3.Štricová NiamhTláskalová Klára874  3021
4.Elicerová PavlínaKučerová Veronika-104-99-22322
5.Štricová NiamhŠilhanová Martina-124168 3132
6.Zýmová PavlaKučerová Veronika-10164-9-72333
7.Elicerová PavlínaTláskalová Klára6-68-153243
8.Štricová NiamhKučerová Veronika-712-1-4 1344
9.Elicerová PavlínaŠilhanová Martina787  3054
10.Zýmová PavlaTláskalová Klára7109  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýmová Pavla21Šilhanová Martina03
Štricová Niamh21Tláskalová Klára03
Elicerová Pavlína21Kučerová Veronika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:24365:389Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
Protivová Jana
Pušová Ivana
 
 
86-7-793210
2.Čubová JanaPušová Ivana-2-10-7  0311
3.Vokounová AdélaProtivová Jana-5688 3121
4.Bečvářová MichaelaMatoušková Stanislava-5467 3131
5.Vokounová AdélaPušová Ivana-5-3-8  0332
6.Čubová JanaMatoušková Stanislava10-8-11-9 1333
7.Bečvářová MichaelaProtivová Jana-9810-6-82334
8.Vokounová AdélaMatoušková Stanislava6-1013-953244
9.Bečvářová MichaelaPušová Ivana-9-9-10  0345
10.Čubová JanaProtivová Jana-8-105-8 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čubová Jana03Pušová Ivana30
Vokounová Adéla21Protivová Jana21
Bečvářová Michaela12Matoušková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:15365:303SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Beranová Sára
 
 
Rozínková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
-65-8273210
2.Beranová SáraRozínková Monika67-7-9-92311
3.Bošinová VeronikaHejzlarová Lucie565  3021
4.Míková KarolínaRozínková Kateřina-10-9-9  0322
5.Bošinová VeronikaRozínková Monika85-411 3132
6.Beranová SáraRozínková Kateřina-5-43-6 1333
7.Míková KarolínaHejzlarová Lucie456  3043
8.Bošinová VeronikaRozínková Kateřina-810-79-72344
9.Míková KarolínaRozínková Monika4610  3054
10.Beranová SáraHejzlarová Lucie445  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beranová Sára12Rozínková Monika12
Bošinová Veronika21Hejzlarová Lucie03
Míková Karolína21Rozínková Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 967, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:20367:362nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lajdová Anežka
Matějovská Anna
 
 
Hlávková Hana
Ulrychová Hana
 
 
8-8-5-8 1301
2.Lajdová AnežkaHlávková Hana-4-8-7  0302
3.Polívková BarboraDoucková Aneta-9-681133212
4.Matějovská AnnaUlrychová Hana78-1011 3122
5.Polívková BarboraHlávková Hana88-6-8-22323
6.Lajdová AnežkaUlrychová Hana8-574 3133
7.Matějovská AnnaDoucková Aneta-84-97-72334
8.Zelingrová KamilaPleskotová Kateřina756  3044
9.Matějovská AnnaHlávková Hana-7-12-8  0345
10.Lajdová AnežkaDoucková Aneta-6864 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lajdová Anežka21Hlávková Hana30
Polívková Barbora11Doucková Aneta12
Matějovská Anna12Ulrychová Hana02
Zelingrová Kamila10Pleskotová Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústínad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22318:363Technoline KST Jirkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Částková Eliška
 
 
Demjanová Eliška
Koutská Marie
 
 
11-747 3110
2.Motlová MonikaLeitnerová Eva st.-11-4-1  0311
3.Částková EliškaDemjanová Eliška781  3021
4.Bezdíčková LenkaKoutská Marie-8-1012-7 1322
5.Částková EliškaLeitnerová Eva st.-62-6-6 1323
6.Motlová MonikaKoutská Marie-7-7-5  0324
7.Bezdíčková LenkaDemjanová Eliška-8-511-4 1325
8.Částková EliškaKoutská Marie78-79 3135
9.Bezdíčková LenkaLeitnerová Eva st.-3-99763245
10.Motlová MonikaDemjanová Eliška-5-49-5 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motlová Monika03Leitnerová Eva st.21
Částková Eliška21Demjanová Eliška21
Bezdíčková Lenka12Koutská Marie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:16331:309SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Macurová Andrea
 
 
Polanská Jana
Schneiderová Jana
 
 
57-49 3110
2.Zemanová MichaelaSchneiderová Jana9-10106 3120
3.Macurová AndreaSchneiderová Pavla45-53 3130
4.Sazimová TereziePolanská Jana-5-7-11  0331
5.Macurová AndreaSchneiderová Jana453  3041
6.Zemanová MichaelaPolanská Jana9-3-74-72342
7.Sazimová TerezieSchneiderová Pavla-5-3-4  0343
8.Macurová AndreaPolanská Jana7-6104 3153
9.Sazimová TerezieSchneiderová Jana-4-86-7 1354
10.Zemanová MichaelaSchneiderová Pavla6311  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Schneiderová Jana12
Macurová Andrea30Schneiderová Pavla12
Sazimová Terezie03Polanská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia, Smetanovo nábřeží 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16330:329STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčaříková Eva
Elicerová Pavlína
 
 
Protivová Jana
Pušová Ivana
 
 
889  3010
2.Zýmová PavlaProtivová Jana-10-54643220
3.Štricová NiamhPušová Ivana-3-5-7  0321
4.Elicerová PavlínaMatoušková Stanislava-9899 3131
5.Štricová NiamhProtivová Jana9-6-10-5 1332
6.Zýmová PavlaMatoušková Stanislava883  3042
7.Elicerová PavlínaPušová Ivana9-7-10-7 1343
8.Štricová NiamhMatoušková Stanislava-8-5-7  0344
9.Elicerová PavlínaProtivová Jana8810  3054
10.Zýmová PavlaPušová Ivana77-58 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zýmová Pavla30Protivová Jana12
Štricová Niamh03Pušová Ivana21
Elicerová Pavlína21Matoušková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:20326:350nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
-5-5-8  0301
2.Bečvářová MichaelaŠilhanová Martina-117-9-7 1302
3.Vokounová AdélaTláskalová Klára9128  3012
4.Růžičková KláraKučerová Veronika-5-5-3  0313
5.Vokounová AdélaŠilhanová Martina-11-38-9 1314
6.Bečvářová MichaelaKučerová Veronika-3-4-9  0315
7.Růžičková KláraTláskalová Klára446  3025
8.Vokounová AdélaKučerová Veronika-6-751083235
9.Růžičková KláraŠilhanová Martina-1110510 3145
10.Bečvářová MichaelaTláskalová Klára5-56-773255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bečvářová Michaela12Šilhanová Martina21
Vokounová Adéla21Tláskalová Klára03
Růžičková Klára21Kučerová Veronika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:18340:349SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beranová Sára
Míková Karolína
 
 
Hlávková Hana
Ulrychová Hana
 
 
10810  3010
2.Míková KarolínaUlrychová Hana83-10-9103220
3.Bošinová VeronikaHlávková Hana-10-4-5  0321
4.Beranová SáraDoucková Aneta-9976 3131
5.Bošinová VeronikaUlrychová Hana9-169 3141
6.Míková KarolínaDoucková Aneta-94-66-72342
7.Beranová SáraHlávková Hana710-8-583252
8.Bošinová VeronikaDoucková Aneta-6-5-3  0353
9.Beranová SáraPleskotová Kateřina964  3063
10.Míková KarolínaHlávková Hana-6-9-4  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Míková Karolína12Ulrychová Hana02
Bošinová Veronika12Hlávková Hana21
Beranová Sára30Doucková Aneta21
   Pleskotová Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 967, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:19304:299nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějovská Anna
Lajdová Anežka
 
 
Rozínková Kateřina
Rozínková Monika
 
 
-6-5-11  0301
2.Lajdová AnežkaRozínková Monika-72-7583211
3.Zelingrová KamilaHejzlarová Lucie734  3021
4.Polívková BarboraRozínková Kateřina-4-75-8 1322
5.Zelingrová KamilaRozínková Monika-7-710463232
6.Lajdová AnežkaRozínková Kateřina-10-7-8  0333
7.Polívková BarboraHejzlarová Lucie853  3043
8.Zelingrová KamilaRozínková Kateřina-4-6-10  0344
9.Matějovská AnnaRozínková Monika-2-9-2  0345
10.Lajdová AnežkaHejzlarová Lucie547  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lajdová Anežka21Rozínková Monika12
Zelingrová Kamila21Hejzlarová Lucie03
Polívková Barbora11Rozínková Kateřina30
Matějovská Anna01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústínad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:23371:396nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Částková Eliška
 
 
Polanská Jana
Schneiderová Jana
 
 
-58-7-8 1301
2.Šedová EliškaSchneiderová Jana-12-3-8  0302
3.Částková EliškaSchneiderová Pavla410-77 3112
4.Bezdíčková LenkaPolanská Jana-9-85763222
5.Částková EliškaSchneiderová Jana48-7-7-112323
6.Šedová EliškaPolanská Jana-2-3-4  0324
7.Bezdíčková LenkaSchneiderová Pavla7-998 3134
8.Částková EliškaPolanská Jana-6-118563244
9.Bezdíčková LenkaSchneiderová Jana-116-4983254
10.Motlová MonikaSchneiderová Pavla-59-8-6 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šedová Eliška02Schneiderová Jana21
Částková Eliška21Schneiderová Pavla12
Bezdíčková Lenka30Polanská Jana12
Motlová Monika01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18322:331nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Macurová Andrea
 
 
Leitnerová Eva st.
Koutská Marie
 
 
378  3010
2.Zemanová MichaelaKoutská Marie-798-563220
3.Macurová AndreaDemjanová Eliška6106  3030
4.Sazimová TerezieLeitnerová Eva st.-5-1-13  0331
5.Macurová AndreaKoutská Marie936  3041
6.Zemanová MichaelaLeitnerová Eva st.-7-15-9  0342
7.Sazimová TerezieDemjanová Eliška-79-6-6 1343
8.Macurová AndreaLeitnerová Eva st.8-886 3153
9.Sazimová TerezieKoutská Marie-10-6-4  0354
10.Zemanová MichaelaDemjanová Eliška9-9-10-6 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela12Koutská Marie12
Macurová Andrea30Demjanová Eliška21
Sazimová Terezie03Leitnerová Eva st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lužická ul., Jaroměř (u zim.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:19362:351nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhanová Martina
Kučerová Veronika
 
 
Faiglová Kamila
Leitnerová Eva st.
 
 
588  3010
2.Tláskalová KláraKoutská Marie-5-9-4  0311
3.Šilhanová MartinaLeitnerová Eva st.-8689 3121
4.Kučerová VeronikaDemjanová Eliška4-1010-7-92322
5.Šilhanová MartinaKoutská Marie2-98-7-52323
6.Tláskalová KláraDemjanová Eliška-2-6-3  0324
7.Kučerová VeronikaLeitnerová Eva st.775  3034
8.Šilhanová MartinaDemjanová Eliška86-78 3144
9.Kučerová VeronikaKoutská Marie35-10-983254
10.Tláskalová KláraLeitnerová Eva st.10-13-7-10 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tláskalová Klára03Koutská Marie21
Šilhanová Martina21Leitnerová Eva st.12
Kučerová Veronika21Demjanová Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:12383:278Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pušová Ivana
Protivová Jana
 
 
Polanská Jana
Schneiderová Jana
 
 
-8585 3110
2.Pušová IvanaSchneiderová Jana-8839 3120
3.Matoušková StanislavaSvatoňová Tereza736  3030
4.Longinová IlonaPolanská Jana1-103-683240
5.Matoušková StanislavaSchneiderová Jana-7-7-9  0341
6.Pušová IvanaPolanská Jana878  3051
7.Longinová IlonaSvatoňová Tereza600  3061
8.Matoušková StanislavaPolanská Jana8-78-10-62362
9.Longinová IlonaSchneiderová Jana-123511 3172
10.Pušová IvanaSchneiderová Pavla3-553 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pušová Ivana30Schneiderová Jana12
Matoušková Stanislava12Svatoňová Tereza02
Longinová Ilona30Polanská Jana12
   Schneiderová Pavla01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:17347:321nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Bezdíčková Lenka
Částková Eliška
 
 
8108  3010
2.Rozínková KateřinaCyranyová Lucie774  3020
3.Sedloňová AnetaBezdíčková Lenka-7-49-8 1321
4.Rozínková MonikaČástková Eliška11-6-4-9 1322
5.Sedloňová AnetaCyranyová Lucie61-65 3132
6.Rozínková KateřinaČástková Eliška881  3042
7.Rozínková MonikaBezdíčková Lenka11-1010-9-82343
8.Sedloňová AnetaČástková Eliška-9-10-7  0344
9.Rozínková MonikaCyranyová Lucie-13-8-5  0345
10.Rozínková KateřinaBezdíčková Lenka-9734 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Kateřina30Cyranyová Lucie12
Sedloňová Aneta12Bezdíčková Lenka21
Rozínková Monika03Částková Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia, Smetanovo nábřeží 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26299:381SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulichová Lenka
Zýmová Pavla
 
 
Míková Karolína
Bošinová Veronika
 
 
-10-4-6  0301
2.Zýmová PavlaMíková Karolína-4-2-12  0302
3.Ovčaříková EvaBošinová Veronika-5-613-6 1303
4.Nová VěraPytlíková Tereza-9-11-11  0304
5.Ovčaříková EvaMíková Karolína-4-1-7  0305
6.Kulichová LenkaPytlíková Tereza-811126 3115
7.Nová VěraBošinová Veronika6-1097 3125
8.Ovčaříková EvaPytlíková Tereza-1094-9-102326
9.Nová VěraMíková Karolína-9-2-9  0327
10.Kulichová LenkaBošinová Veronika7-7-1-7 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýmová Pavla01Míková Karolína30
Ovčaříková Eva03Bošinová Veronika21
Nová Věra12Pytlíková Tereza21
Kulichová Lenka11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20342:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
Lajdová Anežka
Matějovská Anna
 
 
5-9-4933210
2.Bečvářová MichaelaMatějovská Anna-4-127-11 1311
3.Vokounová AdélaLajdová Anežka-7-10-4  0312
4.Růžičková KláraZelingrová Kamila8711  3022
5.Vokounová AdélaMatějovská Anna-9-8-10  0323
6.Bečvářová MichaelaZelingrová Kamila788  3033
7.Růžičková KláraLajdová Anežka-6-239-42334
8.Vokounová AdélaPolívková Barbora-9-109693244
9.Růžičková KláraMatějovská Anna-9776 3154
10.Bečvářová MichaelaLajdová Anežka-2-6-6  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bečvářová Michaela12Matějovská Anna21
Vokounová Adéla12Lajdová Anežka30
Růžičková Klára21Zelingrová Kamila02
   Polívková Barbora01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra JaroměřVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna st.tenisu, Lužická ul., Jaroměř (u zim.stadionu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:21334:349SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
Polanská Jana
Schneiderová Jana
 
 
-9-35-10 1301
2.Tláskalová KláraSchneiderová Jana-49-6-2 1302
3.Šilhanová MartinaSchneiderová Pavla946  3012
4.Kučerová VeronikaPolanská Jana739  3022
5.Šilhanová MartinaSchneiderová Jana-976-5-82323
6.Špreňarová MiroslavaPolanská Jana-10-88-10 1324
7.Kučerová VeronikaSchneiderová Pavla698  3034
8.Šilhanová MartinaPolanská Jana-8-66-6 1335
9.Kučerová VeronikaSchneiderová Jana6-15-9-10 1336
10.Špreňarová MiroslavaSchneiderová Pavla-9-5-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tláskalová Klára01Schneiderová Jana30
Šilhanová Martina12Schneiderová Pavla12
Kučerová Veronika21Polanská Jana21
Špreňarová Miroslava02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:622:21505:508Technoline KST Jirkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pušová Ivana
Protivová Jana
 
 
Demjanová Eliška
Faiglová Kamila
 
 
-89-91243210
2.Pušová IvanaKoutská Marie7-9-109-62311
3.Protivová JanaLeitnerová Eva st.12-510-5-122312
4.Longinová IlonaDemjanová Eliška-8-98-6 1313
5.Protivová JanaKoutská Marie-39-98-32314
6.Pušová IvanaDemjanová Eliška577  3024
7.Matoušková StanislavaLeitnerová Eva st.-18-11-99 1325
8.Protivová JanaDemjanová Eliška-11-479-172326
9.Matoušková StanislavaKoutská Marie84-118 3136
10.Pušová IvanaFaiglová Kamila585  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pušová Ivana21Koutská Marie21
Protivová Jana03Leitnerová Eva st.20
Longinová Ilona01Demjanová Eliška21
Matoušková Stanislava11Faiglová Kamila01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:22327:373TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
Částková Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
7-39-6-62301
2.Doucková AnetaCyranyová Lucie-4-4-8  0302
3.Hlávková HanaBezdíčková Lenka1496  3012
4.Pleskotová KateřinaČástková Eliška-6-5-7  0313
5.Hlávková HanaCyranyová Lucie-10849 3123
6.Doucková AnetaČástková Eliška-5-11-7  0324
7.Pleskotová KateřinaBezdíčková Lenka-4610-1393234
8.Hlávková HanaČástková Eliška-9-611-8 1335
9.Pleskotová KateřinaCyranyová Lucie-7-44-6 1336
10.Doucková AnetaBezdíčková Lenka-4990 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doucková Aneta12Cyranyová Lucie21
Hlávková Hana21Bezdíčková Lenka03
Pleskotová Kateřina12Částková Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia, Smetanovo nábřeží 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:16357:339nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zýmová Pavla
Ovčaříková Eva
 
 
Lajdová Anežka
Matějovská Anna
 
 
8811  3010
2.Zýmová PavlaMatějovská Anna867  3020
3.Kulichová LenkaPolívková Barbora-81310-5-102321
4.Nová VěraLajdová Anežka-8-9-5  0322
5.Kulichová LenkaMatějovská Anna-7-8-8  0323
6.Zýmová PavlaLajdová Anežka1057  3033
7.Nová VěraPolívková Barbora9-77-9-72334
8.Kulichová LenkaLajdová Anežka98-89 3144
9.Nová VěraMatějovská Anna-756-5-72345
10.Zýmová PavlaZelingrová Kamila754  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zýmová Pavla30Matějovská Anna21
Kulichová Lenka12Polívková Barbora20
Nová Věra03Lajdová Anežka12
   Zelingrová Kamila01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:22342:369SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
Míková Karolína
Bošinová Veronika
 
 
9-689 3110
2.Bečvářová MichaelaMíková Karolína-6-6-8  0311
3.Vokounová AdélaPěnkavová Kristýna-10-87-7 1312
4.Růžičková KláraBošinová Veronika12-9-12-4 1313
5.Vokounová AdélaMíková Karolína-7-76-8 1314
6.Bečvářová MichaelaBošinová Veronika-9-69-9 1315
7.Růžičková KláraPěnkavová Kristýna648  3025
8.Vokounová AdélaBošinová Veronika1058  3035
9.Růžičková KláraMíková Karolína-78-7-11 1336
10.Bečvářová MichaelaPěnkavová Kristýna66-6-5-42337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bečvářová Michaela03Míková Karolína30
Vokounová Adéla12Pěnkavová Kristýna21
Růžičková Klára12Bošinová Veronika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:14381:347SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Bošinová Veronika
 
 
Šilhanová Martina
Kučerová Veronika
 
 
7109  3010
2.Bošinová VeronikaŠilhanová Martina117-54 3120
3.Míková KarolínaProcházková Jana749  3030
4.Pytlíková TerezaKučerová Veronika-1054-8123240
5.Míková KarolínaŠilhanová Martina5-656 3150
6.Bošinová VeronikaKučerová Veronika-71479 3160
7.Pytlíková TerezaProcházková Jana-10-3-5  0361
8.Míková KarolínaKučerová Veronika-88-77-92362
9.Pytlíková TerezaŠilhanová Martina9-310-5-82363
10.Bošinová VeronikaProcházková Jana598  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika30Šilhanová Martina12
Míková Karolína21Procházková Jana12
Pytlíková Tereza12Kučerová Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 967, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:911:29356:418Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívková Barbora
Matějovská Anna
 
 
Pušová Ivana
Matoušková Stanislava
 
 
10-9-81163210
2.Lajdová AnežkaLonginová Ilona-76-8-12 1311
3.Polívková BarboraPušová Ivana-86-7-9 1312
4.Matějovská AnnaMatoušková Stanislava-7-69-8 1313
5.Polívková BarboraLonginová Ilona-66-5-9 1314
6.Zelingrová KamilaMatoušková Stanislava-6-5-7  0315
7.Matějovská AnnaPušová Ivana-88-1010-92316
8.Polívková BarboraMatoušková Stanislava-8-810-10 1317
9.Matějovská AnnaLonginová Ilona-8-6-12  0318
10.Zelingrová KamilaPušová Ivana-8-99-7 1319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lajdová Anežka01Longinová Ilona30
Polívková Barbora03Pušová Ivana30
Matějovská Anna03Matoušková Stanislava30
Zelingrová Kamila02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústínad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:14333:304TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Elicerová Pavlína
Ovčaříková Eva
 
 
-82-6443210
2.Cyranyová LucieZýmová Pavla-6-8-2  0311
3.Částková EliškaElicerová Pavlína5-848 3121
4.Bezdíčková LenkaKulichová Lenka978  3031
5.Částková EliškaZýmová Pavla105-24 3141
6.Cyranyová LucieKulichová Lenka96-38 3151
7.Bezdíčková LenkaOvčaříková Eva1087  3061
8.Částková EliškaKulichová Lenka775  3071
9.Bezdíčková LenkaZýmová Pavla-7-9-5  0372
10.Motlová MonikaOvčaříková Eva13-4-9-8 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cyranyová Lucie11Zýmová Pavla21
Částková Eliška30Elicerová Pavlína01
Bezdíčková Lenka21Kulichová Lenka03
Motlová Monika01Ovčaříková Eva11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12355:297SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurová Andrea
Zemanová Michaela
 
 
Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
1710-126 3110
2.Zemanová MichaelaBečvářová Michaela-8-845-42311
3.Macurová AndreaVokounová Adéla957  3021
4.Cacková TerezaRůžičková Klára1097  3031
5.Macurová AndreaBečvářová Michaela454  3041
6.Zemanová MichaelaRůžičková Klára-9737 3151
7.Cacková TerezaVokounová Adéla6-10-5-7 1352
8.Macurová AndreaRůžičková Klára538  3062
9.Cacková TerezaBečvářová Michaela-2-6-5  0363
10.Zemanová MichaelaVokounová Adéla8-575 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Bečvářová Michaela21
Macurová Andrea30Vokounová Adéla12
Cacková Tereza12Růžičková Klára03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Technoline KST JirkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4.ZŠ, Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:814:26348:385SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutská Marie
Demjanová Eliška
 
 
Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
93-7-8-102301
2.Koutská MarieSedloňová Aneta-5-10-9  0302
3.Leitnerová Eva st.Rozínková Monika834  3012
4.Demjanová EliškaRozínková Kateřina-6-66-7 1313
5.Leitnerová Eva st.Sedloňová Aneta85-8-10-62314
6.Koutská MarieRozínková Kateřina-7-8-7  0315
7.Demjanová EliškaRozínková Monika9-85-7-92316
8.Leitnerová Eva st.Rozínková Kateřina-8-8-3  0317
9.Demjanová EliškaSedloňová Aneta11-7-7893227
10.Koutská MarieRozínková Monika8-7-9-5 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie03Sedloňová Aneta21
Leitnerová Eva st.12Rozínková Monika21
Demjanová Eliška12Rozínková Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul. Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:16325:339nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špačková Klára
Schneiderová Jana
 
 
Hlávková Hana
Ulrychová Hana
 
 
9-3-9-5 1301
2.Schneiderová JanaDoucková Aneta10410  3011
3.Špačková KláraUlrychová Hana969  3021
4.Polanská JanaHlávková Hana10-4-5-5 1322
5.Špačková KláraDoucková Aneta38-65 3132
6.Schneiderová JanaHlávková Hana-3-7118-42333
7.Polanská JanaUlrychová Hana7-11-6-6 1334
8.Špačková KláraHlávková Hana898  3044
9.Polanská JanaDoucková Aneta8811  3054
10.Schneiderová JanaUlrychová Hana-6-9-9  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schneiderová Jana12Doucková Aneta03
Špačková Klára30Ulrychová Hana21
Polanská Jana12Hlávková Hana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 968, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:19333:368nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Bošinová Veronika
 
 
Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
 
 
997  3010
2.Bošinová VeronikaLonginová Ilona-1-118873220
3.Míková KarolínaPušová Ivana-23-78-6 1321
4.Pěnkavová KristýnaMatoušková Stanislava-3-7-8  0322
5.Míková KarolínaLonginová Ilona766  3032
6.Bošinová VeronikaMatoušková Stanislava-98-6-10 1333
7.Pěnkavová KristýnaPušová Ivana-4-7-5  0334
8.Míková KarolínaMatoušková Stanislava710-59 3144
9.Pěnkavová KristýnaLonginová Ilona-5-7-7  0345
10.Bošinová VeronikaPušová Ivana1311-89 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika21Longinová Ilona12
Míková Karolína21Pušová Ivana21
Pěnkavová Kristýna03Matoušková Stanislava21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 967, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:815:28370:416Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívková Barbora
Matějovská Anna
 
 
Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
-10-4-9  0301
2.Lajdová AnežkaŠilhanová Martina3-9-7-7 1302
3.Polívková BarboraProcházková Jana-974-8-92303
4.Matějovská AnnaKučerová Veronika-8-96673213
5.Polívková BarboraŠilhanová Martina-3-57-6 1314
6.Zelingrová KamilaKučerová Veronika-5-61010-82315
7.Matějovská AnnaProcházková Jana-9-6-6  0316
8.Polívková BarboraKučerová Veronika-596-863226
9.Matějovská AnnaŠilhanová Martina1-310-9-102327
10.Zelingrová KamilaProcházková Jana11-12-2-8 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lajdová Anežka01Šilhanová Martina30
Polívková Barbora12Procházková Jana30
Matějovská Anna12Kučerová Veronika12
Zelingrová Kamila02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FK KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústínad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:18371:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Částková Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
-99-7-10 1301
2.Cyranyová LucieVokounová Adéla6-894 3111
3.Bezdíčková LenkaBečvářová Michaela-86-8-15 1312
4.Částková EliškaRůžičková Klára-55-4-5 1313
5.Bezdíčková LenkaVokounová Adéla-7-108-3 1314
6.Cyranyová LucieRůžičková Klára868  3024
7.Částková EliškaBečvářová Michaela56-54 3134
8.Bezdíčková LenkaRůžičková Klára-7684 3144
9.Částková EliškaVokounová Adéla1-105-8-102345
10.Cyranyová LucieBečvářová Michaela1034  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Cyranyová Lucie30Vokounová Adéla21
Bezdíčková Lenka12Bečvářová Michaela12
Částková Eliška12Růžičková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8337:236SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Macurová Andrea
 
 
Zýmová Pavla
Ovčaříková Eva
 
 
1076  3010
2.Zemanová MichaelaZýmová Pavla9-9-75133220
3.Macurová AndreaElicerová Pavlína387  3030
4.Cacková TerezaKulichová Lenka558  3040
5.Macurová AndreaZýmová Pavla775  3050
6.Zemanová MichaelaKulichová Lenka564  3060
7.Cacková TerezaOvčaříková Eva6-7-8-10 1361
8.Macurová AndreaKulichová Lenka1038  3071
9.Cacková TerezaZýmová Pavla-7-3-5  0372
10.Zemanová MichaelaOvčaříková EvaWO    3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela20Zýmová Pavla12
Macurová Andrea30Elicerová Pavlína01
Cacková Tereza12Kulichová Lenka03
   Ovčaříková Eva10
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Technoline KST JirkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4.ZŠ, Krušnohorská 1675, JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:23309:332SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demjanová Eliška
Faiglová Kamila
 
 
Ulrychová Hana
Hlávková Hana
 
 
-9-9-7  0301
2.Koutská MarieDoucková Aneta-1089-6-32302
3.Leitnerová Eva st.Ulrychová Hana-44-9-7 1303
4.Demjanová EliškaHlávková Hana10-6-7-4 1304
5.Leitnerová Eva st.Doucková Aneta762  3014
6.Koutská MarieHlávková Hana76-6-673224
7.Demjanová EliškaUlrychová Hana-4-4-5  0325
8.Leitnerová Eva st.Hlávková Hana-7-6-5  0326
9.Demjanová EliškaDoucková Aneta-109-10-10 1327
10.Faiglová KamilaUlrychová HanaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koutská Marie11Doucková Aneta21
Leitnerová Eva st.12Ulrychová Hana20
Demjanová Eliška03Hlávková Hana21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul. Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:20311:325SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojková Eva
Polanská Jana
 
 
Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
5-9-6-6 1301
2.Hojková EvaSedloňová Aneta-12-9-6  0302
3.Schneiderová PavlaRozínková Monika377  3012
4.Polanská JanaRozínková Kateřina-6-6-3  0313
5.Schneiderová PavlaSedloňová Aneta11-7-10-3 1314
6.Hojková EvaRozínková Kateřina9-4-8-4 1315
7.Polanská JanaRozínková Monika52-96 3125
8.Schneiderová PavlaRozínková Kateřina9-8-5-3 1326
9.Polanská JanaSedloňová Aneta96-98 3136
10.Hojková EvaRozínková Monika167  3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hojková Eva12Sedloňová Aneta21
Schneiderová Pavla12Rozínková Monika03
Polanská Jana21Rozínková Kateřina30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:12357:315SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Šilhanová Martina
Kučerová Veronika
 
 
3-7-6-7 1301
2.Rozínková MonikaŠilhanová Martina79-910 3111
3.Sedloňová AnetaProcházková Jana-5-77593221
4.Rozínková KateřinaKučerová Veronika63-8-8113231
5.Sedloňová AnetaŠilhanová Martina699  3041
6.Rozínková MonikaKučerová Veronika-4-6-7  0342
7.Rozínková KateřinaProcházková Jana9711  3052
8.Sedloňová AnetaKučerová Veronika887  3062
9.Rozínková KateřinaŠilhanová Martina-3587 3172
10.Rozínková MonikaProcházková Jana685  3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rozínková Monika21Šilhanová Martina03
Sedloňová Aneta30Procházková Jana03
Rozínková Kateřina30Kučerová Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:9360:275SK Dobré C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Ulrychová Hana
 
 
Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
 
 
5113  3010
2.Doucková AnetaLonginová Ilona8311  3020
3.Hlávková HanaPušová Ivana-5138-7113230
4.Ulrychová HanaMatoušková Stanislava10-768 3140
5.Hlávková HanaLonginová Ilona624  3050
6.Doucková AnetaMatoušková Stanislava439  3060
7.Ulrychová HanaPušová Ivana6-10-9-7 1361
8.Hlávková HanaMatoušková Stanislava561  3071
9.Ulrychová HanaLonginová Ilona7810  3081
10.Doucková AnetaPušová Ivana-8-67-3 1382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doucková Aneta21Longinová Ilona03
Hlávková Hana30Pušová Ivana21
Ulrychová Hana21Matoušková Stanislava03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia, Smetanovo nábřeží 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:20372:378nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elicerová Pavlína
Zýmová Pavla
 
 
Faiglová Kamila
Demjanová Eliška
 
 
78-105 3110
2.Zýmová PavlaLeitnerová Eva st.-5546 3120
3.Nová VěraKoutská Marie-8-8131083230
4.Elicerová PavlínaDemjanová Eliška-5-7-8  0331
5.Nová VěraLeitnerová Eva st.8-5-4-8 1332
6.Zýmová PavlaDemjanová Eliška10-47-10-82333
7.Elicerová PavlínaKoutská Marie-610-59-82334
8.Nová VěraDemjanová Eliška956  3044
9.Kulichová LenkaLeitnerová Eva st.10-6-4-4 1345
10.Zýmová PavlaKoutská Marie5-1055 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zýmová Pavla21Leitnerová Eva st.21
Nová Věra21Koutská Marie12
Elicerová Pavlína02Demjanová Eliška21
Kulichová Lenka01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:22290:335SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Růžičková Klára
 
 
Polanská Jana
Schneiderová Jana
 
 
48-88 3110
2.Růžičková KláraSchneiderová Jana-882-973220
3.Stránská AnnaSchneiderová Pavla-3-6-4  0321
4.Vokounová AdélaPolanská Jana5148  3031
5.Stránská AnnaSchneiderová Jana-4-6-10  0332
6.Růžičková KláraPolanská Jana-4-5-8  0333
7.Vokounová AdélaSchneiderová Pavla-8637 3143
8.Stránská AnnaPolanská Jana-4-4-10  0344
9.Vokounová AdélaSchneiderová Jana-511-8-7 1345
10.Růžičková KláraSchneiderová Pavla-5-9-5  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Klára12Schneiderová Jana21
Stránská Anna03Schneiderová Pavla21
Vokounová Adéla21Polanská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v hale Sportovní 1570, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:13373:314SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Beranová Sára
 
 
Bezdíčková Lenka
Částková Eliška
 
 
798  3010
2.Bošinová VeronikaMotlová Monika10-475 3120
3.Míková KarolínaČástková Eliška4-8-9-5 1321
4.Beranová SáraBezdíčková Lenka11-967 3131
5.Míková KarolínaMotlová Monika773  3041
6.Bošinová VeronikaBezdíčková Lenka796  3051
7.Beranová SáraČástková Eliška78-8-733261
8.Míková KarolínaBezdíčková Lenka6-8-88-62362
9.Beranová SáraMotlová Monika1080  3072
10.Bošinová VeronikaČástková Eliška-9-98-4 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bošinová Veronika21Motlová Monika03
Míková Karolína12Částková Eliška21
Beranová Sára30Bezdíčková Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 967, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:21317:352SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelingrová Kamila
Polívková Barbora
 
 
Macurová Andrea
Zemanová Michaela
 
 
-11-88-9 1301
2.Zelingrová KamilaMacurová Andrea-2-610-7 1302
3.Bošinová AnetaSazimová Terezie1049  3012
4.Polívková BarboraZemanová Michaela-66-9-4 1313
5.Bošinová AnetaMacurová Andrea-2-5-6  0314
6.Zelingrová KamilaZemanová Michaela9-10-4-7 1315
7.Polívková BarboraSazimová Terezie1066  3025
8.Bošinová AnetaZemanová Michaela-11-10-7  0326
9.Polívková BarboraMacurová Andrea-8410-9-62327
10.Zelingrová KamilaSazimová Terezie1076  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zelingrová Kamila12Macurová Andrea30
Bošinová Aneta12Sazimová Terezie03
Polívková Barbora12Zemanová Michaela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15331:299SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
Pušová Ivana
Matoušková Stanislava
 
 
829  3010
2.Rozínková MonikaLonginová Ilona-7-10-5  0311
3.Sedloňová AnetaPušová Ivana-8989 3121
4.Rozínková KateřinaMatoušková Stanislava-7449 3131
5.Sedloňová AnetaLonginová Ilona-9247 3141
6.Rozínková MonikaMatoušková Stanislava-911-8-5 1342
7.Rozínková KateřinaPušová Ivana6145  3052
8.Hejzlarová LucieMatoušková Stanislava6-7-3-4 1353
9.Rozínková KateřinaLonginová Ilona493  3063
10.Rozínková MonikaPušová Ivana-8-7-7  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozínková Monika03Longinová Ilona12
Sedloňová Aneta20Pušová Ivana12
Rozínková Kateřina30Matoušková Stanislava21
Hejzlarová Lucie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:19324:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Ulrychová Hana
 
 
Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
-8-3-3  0301
2.Doucková AnetaŠilhanová Martina7711  3011
3.Hlávková HanaProcházková Jana827  3021
4.Ulrychová HanaKučerová Veronika-74-9933231
5.Hlávková HanaŠilhanová Martina5-58-9-32332
6.Doucková AnetaKučerová Veronika9-3-5983242
7.Ulrychová HanaProcházková Jana-5-10-7  0343
8.Hlávková HanaKučerová Veronika597  3053
9.Ulrychová HanaŠilhanová Martina2-11-7-8 1354
10.Doucková AnetaProcházková Jana-5-10-6  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Doucková Aneta21Šilhanová Martina21
Hlávková Hana21Procházková Jana21
Ulrychová Hana12Kučerová Veronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia, Smetanovo nábřeží 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:20394:394nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zýmová Pavla
Ovčaříková Eva
 
 
Schneiderová Jana
Polanská Jana
 
 
-7-8106-102301
2.Zýmová PavlaSchneiderová Jana9-9-9-8 1302
3.Nová VěraAllertová Sára ml.889  3012
4.Kulichová LenkaPolanská Jana-5-810-4 1313
5.Nová VěraSchneiderová Jana124-57 3123
6.Zýmová PavlaPolanská Jana9-138-753233
7.Kulichová LenkaAllertová Sára ml.-11-108-8 1334
8.Nová VěraPolanská Jana89-88 3144
9.Kulichová LenkaSchneiderová Jana9-7-9-8 1345
10.Zýmová PavlaAllertová Sára ml.-4478 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zýmová Pavla21Schneiderová Jana21
Nová Věra30Allertová Sára ml.12
Kulichová Lenka03Polanská Jana12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25295:378Technoline KST Jirkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokounová Adéla
Růžičková Klára
 
 
Demjanová Eliška
Faiglová Kamila
 
 
9106  3010
2.Růžičková KláraFaiglová Kamila-3-10-7  0311
3.Stránská AnnaLeitnerová Eva st.-6-610-8 1312
4.Vokounová AdélaDemjanová Eliška-983-9103222
5.Stránská AnnaFaiglová Kamila-8-5-9  0323
6.Růžičková KláraDemjanová Eliška-810-4-5 1324
7.Vokounová AdélaLeitnerová Eva st.-97-4-7 1325
8.Stránská AnnaDemjanová Eliška-4-57-2 1326
9.Vokounová AdélaKoutská Marie-1047-1093236
10.Růžičková KláraLeitnerová Eva st.WO    0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžičková Klára02Faiglová Kamila20
Stránská Anna03Leitnerová Eva st.20
Vokounová Adéla21Demjanová Eliška21
   Koutská Marie01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v hale Sportovní 1570, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:15331:318SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Beranová Sára
 
 
Macurová Andrea
Zemanová Michaela
 
 
-9-7-8  0301
2.Bošinová VeronikaMacurová Andrea-7-1-8  0302
3.Míková KarolínaSazimová Terezie665  3012
4.Beranová SáraZemanová Michaela7-884 3122
5.Míková KarolínaMacurová Andrea-8-8-4  0323
6.Bošinová VeronikaZemanová Michaela-3-381083233
7.Beranová SáraSazimová Terezie848  3043
8.Míková KarolínaZemanová Michaela-811810 3153
9.Beranová SáraMacurová Andrea-88-33113263
10.Bošinová VeronikaSazimová Terezie6410  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bošinová Veronika21Macurová Andrea21
Míková Karolína21Sazimová Terezie03
Beranová Sára30Zemanová Michaela03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 967, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20329:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelingrová Kamila
Polívková Barbora
 
 
Částková Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
11-599 3110
2.Zelingrová KamilaMotlová Monika88-9-9-82311
3.Bošinová AnetaBezdíčková Lenka-8-4-6  0312
4.Polívková BarboraČástková Eliška-510-10-5 1313
5.Bošinová AnetaMotlová Monika8-3-8943223
6.Zelingrová KamilaČástková Eliška-2-3-1  0324
7.Polívková BarboraBezdíčková Lenka8-977 3134
8.Bošinová AnetaČástková Eliška-4-6-11  0335
9.Polívková BarboraMotlová Monika815  3045
10.Zelingrová KamilaBezdíčková Lenka-106114 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zelingrová Kamila12Motlová Monika12
Bošinová Aneta12Bezdíčková Lenka12
Polívková Barbora21Částková Eliška30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp.143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 15:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:24319:397SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
710-512 3110
2.Hlávková HanaRozínková Kateřina8-81010 3120
3.Doucková AnetaSedloňová Aneta-512-4-9 1321
4.Pleskotová KateřinaRozínková Monika-9-5-2  0322
5.Doucková AnetaRozínková Kateřina-8-7-3  0323
6.Hlávková HanaRozínková Monika96-106 3133
7.Pleskotová KateřinaSedloňová Aneta-5-511-2 1334
8.Doucková AnetaRozínková Monika64-9-8-42335
9.Pleskotová KateřinaRozínková Kateřina-1-4-5  0336
10.Hlávková HanaSedloňová Aneta-8-71110-72337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlávková Hana21Rozínková Kateřina21
Doucková Aneta03Sedloňová Aneta30
Pleskotová Kateřina03Rozínková Monika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19341:347nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Sazimová Terezie
 
 
Hlávková Hana
Doucková Aneta
 
 
6-52-483210
2.Zemanová MichaelaHlávková Hana-6-99-8 1311
3.Sazimová TerezieDoucková Aneta-5-1067-92312
4.Cacková TerezaPleskotová Kateřina12-5-8-3 1313
5.Sazimová TerezieHlávková Hana-8-8-9  0314
6.Zemanová MichaelaPleskotová Kateřina394  3024
7.Cacková TerezaDoucková Aneta8-9105 3134
8.Sazimová TereziePleskotová Kateřina646  3044
9.Cacková TerezaHlávková Hana-4-5-5  0345
10.Zemanová MichaelaDoucková Aneta-391211 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Hlávková Hana30
Sazimová Terezie12Doucková Aneta12
Cacková Tereza12Pleskotová Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:28290:391SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Sazimová Terezie
 
 
Rozínková Kateřina
Sedloňová Aneta
 
 
-6-6-2  0301
2.Zemanová MichaelaRozínková Kateřina-5-4-9  0302
3.Sazimová TerezieSedloňová Aneta-89-6-10 1303
4.Cacková TerezaRozínková Monika-5-9-9  0304
5.Sazimová TerezieRozínková Kateřina11-5-9-9 1305
6.Zemanová MichaelaRozínková Monika812-5-9103215
7.Cacková TerezaSedloňová Aneta-5-2-6  0316
8.Sazimová TerezieRozínková Monika8-9-12-6 1317
9.Cacková TerezaRozínková Kateřina-6-3-5  0318
10.Zemanová MichaelaSedloňová Aneta7-9-51043228

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zemanová Michaela21Rozínková Kateřina30
Sazimová Terezie03Sedloňová Aneta21
Cacková Tereza03Rozínková Monika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ, Severní 967, VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:23289:353SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějovská Anna
Polívková Barbora
 
 
Bošinová Veronika
Pěnkavová Kristýna
 
 
88-4-763210
2.Polívková BarboraMíková Karolína-9-7-9  0311
3.Zelingrová KamilaPěnkavová Kristýna8-4-37103221
4.Matějovská AnnaBošinová Veronika-6-3-4  0322
5.Zelingrová KamilaMíková Karolína-7-9-9  0323
6.Polívková BarboraBošinová Veronika67-78 3133
7.Matějovská AnnaPěnkavová Kristýna797  3043
8.Zelingrová KamilaBošinová Veronika-7-2-4  0344
9.Matějovská AnnaMíková Karolína-7-7-4  0345
10.Polívková BarboraPěnkavová Kristýna8-7-9-10 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polívková Barbora12Míková Karolína30
Zelingrová Kamila12Pěnkavová Kristýna12
Matějovská Anna12Bošinová Veronika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:21361:390nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžičková Klára
Bečvářová Michaela
 
 
Štricová Niamh
Zýmová Pavla
 
 
-71019 3110
2.Bečvářová MichaelaNová Věra-6929 3120
3.Čubová JanaZýmová Pavla-5-11-9  0321
4.Vokounová AdélaŠtricová Niamh-8-786113231
5.Čubová JanaNová Věra-711-4-5 1332
6.Bečvářová MichaelaŠtricová Niamh611-2-7-82333
7.Vokounová AdélaZýmová Pavla-79-15-8 1334
8.Růžičková KláraŠtricová Niamh-6688 3144
9.Vokounová AdélaNová Věra811-28 3154
10.Bečvářová MichaelaZýmová Pavla-8-3-8  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bečvářová Michaela12Nová Věra12
Čubová Jana02Zýmová Pavla30
Vokounová Adéla21Štricová Niamh12
Růžičková Klára10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:11380:290SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Macurová Andrea
 
 
Cyranyová Lucie
Bezdíčková Lenka
 
 
954  3010
2.Zemanová MichaelaČástková Eliška767  3020
3.Macurová AndreaCyranyová Lucie465  3030
4.Sazimová TerezieBezdíčková Lenka-710-7-5 1331
5.Macurová AndreaČástková Eliška1185  3041
6.Zemanová MichaelaBezdíčková Lenka-614-963251
7.Sazimová TerezieCyranyová Lucie-9719 3161
8.Macurová AndreaBezdíčková Lenka7112  3071
9.Sazimová TerezieČástková Eliška87-4-8-62372
10.Zemanová MichaelaCyranyová Lucie-9-88653282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela30Částková Eliška12
Macurová Andrea30Cyranyová Lucie03
Sazimová Terezie12Bezdíčková Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ul. Práce 1824/19, Děčín 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:9361:281SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojková Eva
Polanská Jana
 
 
Faiglová Kamila
Leitnerová Eva st.
 
 
-9-97543210
2.Hojková EvaLeitnerová Eva st.69-710 3120
3.Špačková KláraFaiglová Kamila1034  3030
4.Polanská JanaDemjanová Eliška-9-277113240
5.Špačková KláraLeitnerová Eva st.-4-4-0  0341
6.Hojková EvaDemjanová Eliška-914115 3151
7.Polanská JanaFaiglová Kamila985  3061
8.Špačková KláraDemjanová Eliška897  3071
9.Polanská JanaLeitnerová Eva st.323  3081
10.Hojková EvaFaiglová Kamila744  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hojková Eva30Leitnerová Eva st.12
Špačková Klára21Faiglová Kamila03
Polanská Jana30Demjanová Eliška03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Skálova 540, TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21341:363Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pušová Ivana
Matoušková Stanislava
 
 
Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
-9-6-5  0301
2.Pušová IvanaŠilhanová Martina597  3011
3.Matoušková StanislavaProcházková Jana75-10-6-62312
4.Longinová IlonaKučerová Veronika796  3022
5.Matoušková StanislavaŠilhanová Martina-5-13-9  0323
6.Pušová IvanaKučerová Veronika-6995 3133
7.Longinová IlonaProcházková Jana59-7-7123243
8.Matoušková StanislavaKučerová Veronika-10-3-3  0344
9.Longinová IlonaŠilhanová Martina8-12-11-8 1345
10.Pušová IvanaProcházková Jana-86-6-12 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pušová Ivana21Šilhanová Martina21
Matoušková Stanislava03Procházková Jana21
Longinová Ilona21Kučerová Veronika12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jiskra JaroměřRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502, Ústínad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:20357:352Jiskra Jaroměř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíčková Lenka
Částková Eliška
 
 
Kučerová Veronika
Šilhanová Martina
 
 
-78-107-42301
2.Bezdíčková LenkaŠilhanová Martina7-105-863211
3.Cyranyová LucieProcházková Jana-614-8-3 1312
4.Částková EliškaKučerová Veronika795  3022
5.Cyranyová LucieŠilhanová Martina-11-43-7 1323
6.Bezdíčková LenkaKučerová Veronika-5-108-8 1324
7.Částková EliškaProcházková Jana664  3034
8.Cyranyová LucieKučerová Veronika-5-7-8  0335
9.Částková EliškaŠilhanová Martina654  3045
10.Bezdíčková LenkaProcházková Jana-9413-2-72346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka12Šilhanová Martina12
Cyranyová Lucie03Procházková Jana21
Částková Eliška30Kučerová Veronika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol TurnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům, čp. 143, DobréRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14306:285SK Dobré D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemanová Michaela
Macurová Andrea
 
 
Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
 
 
729  3010
2.Zemanová MichaelaLonginová Ilona435  3020
3.Macurová AndreaPušová Ivana577  3030
4.Sazimová TerezieMatoušková Stanislava3-4-810-92331
5.Macurová AndreaLonginová Ilona778  3041
6.Zemanová MichaelaMatoušková Stanislava-4-119593251
7.Sazimová TereziePušová Ivana-7-6-10  0352
8.Macurová AndreaMatoušková Stanislava478  3062
9.Sazimová TerezieLonginová Ilona-2-2-5  0363
10.Zemanová MichaelaPušová Ivana-3-11-3  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zemanová Michaela21Longinová Ilona12
Macurová Andrea30Pušová Ivana21
Sazimová Terezie03Matoušková Stanislava12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Technoline KST JirkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v hale Sportovní 1570,VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:19400:388SKST Vlašim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Míková Karolína
Beranová Sára
 
 
Faiglová Kamila
Leitnerová Eva st.
 
 
-6-10-9  0301
2.Bošinová VeronikaKoutská Marie658  3011
3.Míková KarolínaLeitnerová Eva st.688  3021
4.Beranová SáraFaiglová Kamila68-6-623231
5.Míková KarolínaKoutská Marie-91187 3141
6.Bošinová VeronikaFaiglová Kamila-79-711-92342
7.Beranová SáraLeitnerová Eva st.-109-7-10 1343
8.Míková KarolínaFaiglová Kamila-8-146-4 1344
9.Beranová SáraKoutská Marie7-168-493254
10.Bošinová VeronikaLeitnerová Eva st.-6-68593264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bošinová Veronika21Koutská Marie03
Míková Karolína21Leitnerová Eva st.12
Beranová Sára21Faiglová Kamila21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Vlašim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v hale Sportovní 1570,VlašimRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:20372:375SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívková Barbora
Zelingrová Kamila
 
 
Schneiderová Jana
Polanská Jana
 
 
965  3010
2.Zelingrová KamilaSchneiderová Jana79-9-7-42311
3.Polívková BarboraSchneiderová Pavla-969-9-92312
4.Matějovská AnnaPolanská Jana9-849 3122
5.Polívková BarboraSchneiderová Jana9-569 3132
6.Zelingrová KamilaPolanská Jana8-9-8-8 1333
7.Matějovská AnnaSchneiderová Pavla-687-4-122334
8.Polívková BarboraPolanská Jana-7-9-8  0335
9.Matějovská AnnaSchneiderová Jana559  3045
10.Zelingrová KamilaSchneiderová Pavla-139-5-3 1346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zelingrová Kamila03Schneiderová Jana12
Polívková Barbora12Schneiderová Pavla30
Matějovská Anna21Polanská Jana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia, Smetanovo nábřeží 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:13325:278STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová Niamh
Ovčaříková Eva
 
 
Rozínková Kateřina
Rozínková Monika
 
 
876  3010
2.Nová VěraRozínková Monika8-956 3120
3.Štricová NiamhHejzlarová Lucie-5254 3130
4.Kulichová LenkaRozínková Kateřina-7-1-8  0331
5.Štricová NiamhRozínková Monika6-127-1063241
6.Nová VěraRozínková Kateřina-3-6-4  0342
7.Zýmová PavlaHejzlarová Lucie275  3052
8.Štricová NiamhRozínková Kateřina-7-89-3 1353
9.Zýmová PavlaRozínková Monika877  3063
10.Nová VěraHejzlarová Lucie736  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nová Věra21Rozínková Monika03
Štricová Niamh21Hejzlarová Lucie03
Kulichová Lenka01Rozínková Kateřina30
Zýmová Pavla20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina B Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:FK KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:13342:246FK Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Růžičková Klára
 
 
Ulrychová Hana
Pleskotová Kateřina
 
 
587  3010
2.Čubová JanaUlrychová Hana-10-8-6  0311
3.Vokounová AdélaGrimmerová Lída733  3021
4.Bečvářová MichaelaPleskotová Kateřina-8-9-8  0322
5.Vokounová AdélaUlrychová Hana-10-65-8 132