Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:10376:312SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
Mergenthalová Petra
Pospíšilová Carmen
 
 
-7-9131093210
2.Novotná LucieMrázková Jindřiška535  3020
3.Kůřilová JanaMergenthalová Petra85-1-8-42321
4.Blechová BarboraPospíšilová Carmen947  3031
5.Kůřilová JanaMrázková Jindřiška559  3041
6.Novotná LuciePospíšilová Carmen1073  3051
7.Blechová BarboraMergenthalová Petra7-47-9-52352
8.Kůřilová JanaPospíšilová Carmen2118  3062
9.Blechová BarboraMrázková Jindřiška759  3072
10.Novotná LucieMergenthalová Petra-6-5101093282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Mrázková Jindřiška03
Kůřilová Jana21Mergenthalová Petra21
Blechová Barbora21Pospíšilová Carmen03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:182SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Ilčíková Anežka
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
577  3010
2.Ševčíková KláraKrálová Lucie577  3020
3.Kotásková PetraKomárková Kateřina992  3030
4.Ilčíková AnežkaVéghová Viola587  3040
5.Kotásková PetraKrálová Lucie396  3050
6.Ševčíková KláraVéghová Viola6114  3060
7.Ilčíková AnežkaGerhátová Eliška452  3070
8.Kotásková PetraVéghová Viola727  3080
9.Ilčíková AnežkaKrálová Lucie779  3090
10.Ševčíková KláraGerhátová Eliška375  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Klára30Králová Lucie03
Kotásková Petra30Komárková Kateřina01
Ilčíková Anežka30Véghová Viola03
   Gerhátová Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČejčRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:27320:400Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Andrea
Rusnáková Markéta
 
 
Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
7-7-09-102301
2.Daňová BarboraJakubíčková Marie-10-5-7  0302
3.Rusnáková MarkétaHavlová Zuzana-7-6-10  0303
4.Daňová AndreaŠafaříková Sandra-8939 3113
5.Rusnáková MarkétaJakubíčková Marie-9-848113223
6.Daňová BarboraŠafaříková Sandra-1-7-8  0324
7.Daňová AndreaHavlová Zuzana12-7-3-6 1325
8.Rusnáková MarkétaŠafaříková Sandra-4106-9-52326
9.Daňová AndreaJakubíčková Marie-8-119-10 1327
10.Daňová BarboraHavlová Zuzana-2-9-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora03Jakubíčková Marie21
Rusnáková Markéta12Havlová Zuzana30
Daňová Andrea12Šafaříková Sandra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:11328:220TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurdzinová Petra
Koblovská Dominika
 
 
Tušlová Veronika
Cerovská Nikol
 
 
10-8116 3110
2.Jurdzinová PetraCerovská Nikol447  3020
3.Koblovská DominikaWO    3030
4.Harvánková DanaTušlová Veronika-6-6-7  0331
5.Koblovská DominikaCerovská Nikol1574  3041
6.Jurdzinová PetraTušlová Veronika-710-8-7 1342
7.Harvánková DanaWO    3052
8.Koblovská DominikaTušlová Veronika-8-4-7  0353
9.Harvánková DanaCerovská Nikol6-7105 3163
10.Jurdzinová PetraWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jurdzinová Petra11Cerovská Nikol03
Koblovská Dominika11Tušlová Veronika30
Harvánková Dana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:9314:260Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
678  3010
2.Barešová SimonaPalbuchtová Lucie104-86 3120
3.Babáková RadkaHolčapková Alena595  3030
4.Hájková NelaHrdličková Tereza771  3040
5.Babáková RadkaPalbuchtová Lucie587  3050
6.Barešová SimonaHrdličková Tereza7-4-5-10 1351
7.Hájková NelaHolčapková Alena773  3061
8.Babáková RadkaHrdličková TerezaWO    0362
9.Hájková NelaPalbuchtová Lucie8106  3072
10.Babáková KláraHolčapková Alena65-4-663282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Barešová Simona11Palbuchtová Lucie03
Babáková Radka20Holčapková Alena03
Hájková Nela30Hrdličková Tereza11
Babáková Klára10   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS