Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2356:217SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
Daňová Andrea
Daňová Barbora
 
 
11011  3010
2.Novotná LucieJemelíková Alice494  3020
3.Ševčíková MarkétaDaňová Barbora442  3030
4.Blechová BarboraDaňová Andrea967  3040
5.Ševčíková MarkétaJemelíková Alice584  3050
6.Novotná LucieDaňová Andrea1259  3060
7.Blechová BarboraDaňová Barbora61012  3070
8.Ševčíková MarkétaDaňová Andrea756  3080
9.Blechová BarboraJemelíková Alice7410  3090
10.Novotná LucieDaňová Barbora4-86-7432100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Jemelíková Alice03
Ševčíková Markéta30Daňová Barbora03
Blechová Barbora30Daňová Andrea03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:22341:385TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Ševčíková Klára
 
 
Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
1099  3010
2.Kotásková PetraKoblovská Dominika11-6-9-5 1311
3.Příkaská LenkaBezděčíková Lenka-12-9-5  0312
4.Ševčíková KláraJurdzinová Petra10-8-11-9 1313
5.Příkaská LenkaKoblovská Dominika-4-14109-62314
6.Kotásková PetraJurdzinová Petra-13-7-6  0315
7.Ševčíková KláraBezděčíková Lenka125-712 3125
8.Příkaská LenkaJurdzinová Petra-8-7-10  0326
9.Ševčíková KláraKoblovská Dominika-79-6-6 1327
10.Kotásková PetraŠtěpánová Gabriela7510  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotásková Petra12Koblovská Dominika30
Příkaská Lenka03Bezděčíková Lenka11
Ševčíková Klára12Jurdzinová Petra30
   Štěpánová Gabriela01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:15339:292Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Mergenthalová Petra
Mrázková Jindřiška
 
 
586  3010
2.Babáková KláraMergenthalová Petra-11-4-9  0311
3.Babáková RadkaPospíšilová Carmen4-924 3121
4.Hájková NelaMrázková Jindřiška563  3031
5.Babáková RadkaMergenthalová Petra7-97-853241
6.Babáková KláraMrázková Jindřiška-855-973251
7.Hájková NelaPospíšilová Carmen34-116 3161
8.Babáková RadkaMrázková Jindřiška71010  3071
9.Hájková NelaMergenthalová PetraWO    0372
10.Babáková KláraPospíšilová Carmen-13-7-8  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Klára12Mergenthalová Petra11
Babáková Radka30Pospíšilová Carmen12
Hájková Nela20Mrázková Jindřiška03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4366:239Sokol Neředín GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlčáková Alena
Veiglová Jarmila
 
 
Komárková Kateřina
Králová Lucie
 
 
8111  3010
2.Velechová AdélaKrálová Lucie-88-41083220
3.Kadlčáková AlenaGerhátová Eliška358  3030
4.Veiglová JarmilaVéghová Viola9104  3040
5.Kadlčáková AlenaKrálová Lucie-9499 3150
6.Velechová AdélaVéghová Viola-9569 3160
7.Veiglová JarmilaGerhátová Eliška931  3070
8.Kadlčáková AlenaVéghová Viola535  3080
9.Veiglová JarmilaKrálová Lucie1169  3090
10.Velechová AdélaKomárková Kateřina187  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Velechová Adéla30Králová Lucie03
Kadlčáková Alena30Gerhátová Eliška02
Veiglová Jarmila30Véghová Viola03
   Komárková Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČejčRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicovas 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19357:352nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
Šafaříková Sandra
Havlová Zuzana
 
 
-11-77743210
2.Blatná AlenaJakubíčková Marie-9109-4-92311
3.Hrdličková TerezaHavlová Zuzana3710  3021
4.Palbuchtová LucieŠafaříková Sandra-7-12-7  0322
5.Hrdličková TerezaJakubíčková Marie9-1198 3132
6.Blatná AlenaŠafaříková Sandra848  3042
7.Palbuchtová LucieHavlová Zuzana-4-10-6  0343
8.Hrdličková TerezaŠafaříková Sandra-4-4-7  0344
9.Palbuchtová LucieJakubíčková Marie103-43 3154
10.Blatná AlenaHavlová Zuzana-1293-7-102355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blatná Alena12Jakubíčková Marie12
Hrdličková Tereza21Havlová Zuzana21
Palbuchtová Lucie12Šafaříková Sandra21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS