Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2013 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:11277:244SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšilová Carmen
Mrázková Jindřiška
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
10-9-7683210
2.Mrázková JindřiškaKrálová Lucie11128  3020
3.Fábryová MarkétaKomárková Kateřina985  3030
4.Pospíšilová CarmenVéghová Viola272  3040
5.Fábryová MarkétaKrálová Lucie-3-58-5 1341
6.Mrázková JindřiškaVéghová Viola354  3051
7.Pospíšilová CarmenGerhátová Eliška133  3061
8.Fábryová MarkétaVéghová ViolaWO    0362
9.Pospíšilová CarmenKrálová LucieWO    0363
10.Mrázková JindřiškaGerhátová Eliška323  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mrázková Jindřiška30Králová Lucie11
Fábryová Markéta11Komárková Kateřina01
Pospíšilová Carmen20Véghová Viola02
   Gerhátová Eliška02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně SKST HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:6371:258SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Ševčíková Klára
Ilčíková Anežka
 
 
867  3010
2.Blechová BarboraŠevčíková Klára-57-9583220
3.Ševčíková MarkétaIlčíková Anežka-10-989-102321
4.Novotná LucieKotásková Petra969  3031
5.Ševčíková MarkétaŠevčíková Klára644  3041
6.Blechová BarboraKotásková Petra8810  3051
7.Novotná LucieIlčíková Anežka595  3061
8.Ševčíková MarkétaKotásková Petra432  3071
9.Novotná LucieŠevčíková Klára-8674 3181
10.Blechová BarboraIlčíková Anežka788  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blechová Barbora30Ševčíková Klára03
Ševčíková Markéta21Ilčíková Anežka12
Novotná Lucie30Kotásková Petra03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14353:317Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Kadlčáková Alena
Veiglová Jarmila
 
 
577  3010
2.Babáková KláraKadlčáková Alena-59-8-7 1311
3.Babáková RadkaKřížová Irena676  3021
4.Hájková NelaVeiglová Jarmila858  3031
5.Babáková RadkaKadlčáková Alena55-710 3141
6.Babáková KláraVeiglová Jarmila-5-6-2  0342
7.Hájková NelaKřížová Irena359  3052
8.Babáková RadkaVeiglová Jarmila7-8-10-10 1353
9.Hájková NelaKadlčáková Alena-71112-733263
10.Barešová SimonaKřížová Irena1010-3-733273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Klára02Kadlčáková Alena12
Babáková Radka21Křížová Irena03
Hájková Nela30Veiglová Jarmila21
Barešová Simona10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč (v parku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:5337:217Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
Šubíková Magdalena
Růžičková Natálie
 
 
49-93 3110
2.Havlová ZuzanaRůžičková Natálie587  3020
3.Jakubíčková MarieVašíčková Martina10107  3030
4.Šafaříková SandraŠubíková Magdalena47-65 3140
5.Jakubíčková MarieRůžičková Natálie837  3050
6.Havlová ZuzanaŠubíková Magdalena895  3060
7.Šafaříková SandraVašíčková Martina664  3070
8.Jakubíčková MarieŠubíková Magdalena-4-10-9  0371
9.Šafaříková SandraRůžičková Natálie562  3081
10.Havlová ZuzanaVašíčková Martina355  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlová Zuzana30Růžičková Natálie03
Jakubíčková Marie21Vašíčková Martina03
Šafaříková Sandra30Šubíková Magdalena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 1 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:9370:266SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
558  3010
2.Rusnáková MarkétaJanásková Iva45-93 3120
3.Somrová GabrielaJurdzinová Petra948  3030
4.Daňová AndreaKoblovská Dominika-9-897103240
5.Somrová GabrielaJanásková Iva2-858 3150
6.Rusnáková MarkétaKoblovská Dominika865  3060
7.Daňová AndreaJurdzinová Petra-7-8-5  0361
8.Somrová GabrielaKoblovská Dominika3-7-8473271
9.Daňová AndreaJanásková Iva10411  3081
10.Rusnáková MarkétaJurdzinová Petra836  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rusnáková Markéta30Janásková Iva03
Somrová Gabriela30Jurdzinová Petra12
Daňová Andrea21Koblovská Dominika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:10376:312SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
Mergenthalová Petra
Pospíšilová Carmen
 
 
-7-9131093210
2.Novotná LucieMrázková Jindřiška535  3020
3.Kůřilová JanaMergenthalová Petra85-1-8-42321
4.Blechová BarboraPospíšilová Carmen947  3031
5.Kůřilová JanaMrázková Jindřiška559  3041
6.Novotná LuciePospíšilová Carmen1073  3051
7.Blechová BarboraMergenthalová Petra7-47-9-52352
8.Kůřilová JanaPospíšilová Carmen2118  3062
9.Blechová BarboraMrázková Jindřiška759  3072
10.Novotná LucieMergenthalová Petra-6-5101093282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Mrázková Jindřiška03
Kůřilová Jana21Mergenthalová Petra21
Blechová Barbora21Pospíšilová Carmen03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:182SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Ilčíková Anežka
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
577  3010
2.Ševčíková KláraKrálová Lucie577  3020
3.Kotásková PetraKomárková Kateřina992  3030
4.Ilčíková AnežkaVéghová Viola587  3040
5.Kotásková PetraKrálová Lucie396  3050
6.Ševčíková KláraVéghová Viola6114  3060
7.Ilčíková AnežkaGerhátová Eliška452  3070
8.Kotásková PetraVéghová Viola727  3080
9.Ilčíková AnežkaKrálová Lucie779  3090
10.Ševčíková KláraGerhátová Eliška375  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Klára30Králová Lucie03
Kotásková Petra30Komárková Kateřina01
Ilčíková Anežka30Véghová Viola03
   Gerhátová Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČejčRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:27320:400Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Andrea
Rusnáková Markéta
 
 
Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
7-7-09-102301
2.Daňová BarboraJakubíčková Marie-10-5-7  0302
3.Rusnáková MarkétaHavlová Zuzana-7-6-10  0303
4.Daňová AndreaŠafaříková Sandra-8939 3113
5.Rusnáková MarkétaJakubíčková Marie-9-848113223
6.Daňová BarboraŠafaříková Sandra-1-7-8  0324
7.Daňová AndreaHavlová Zuzana12-7-3-6 1325
8.Rusnáková MarkétaŠafaříková Sandra-4106-9-52326
9.Daňová AndreaJakubíčková Marie-8-119-10 1327
10.Daňová BarboraHavlová Zuzana-2-9-5  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora03Jakubíčková Marie21
Rusnáková Markéta12Havlová Zuzana30
Daňová Andrea12Šafaříková Sandra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:11328:220TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurdzinová Petra
Koblovská Dominika
 
 
Tušlová Veronika
Cerovská Nikol
 
 
10-8116 3110
2.Jurdzinová PetraCerovská Nikol447  3020
3.Koblovská DominikaWO    3030
4.Harvánková DanaTušlová Veronika-6-6-7  0331
5.Koblovská DominikaCerovská Nikol1574  3041
6.Jurdzinová PetraTušlová Veronika-710-8-7 1342
7.Harvánková DanaWO    3052
8.Koblovská DominikaTušlová Veronika-8-4-7  0353
9.Harvánková DanaCerovská Nikol6-7105 3163
10.Jurdzinová PetraWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jurdzinová Petra11Cerovská Nikol03
Koblovská Dominika11Tušlová Veronika30
Harvánková Dana11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:9314:260Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
678  3010
2.Barešová SimonaPalbuchtová Lucie104-86 3120
3.Babáková RadkaHolčapková Alena595  3030
4.Hájková NelaHrdličková Tereza771  3040
5.Babáková RadkaPalbuchtová Lucie587  3050
6.Barešová SimonaHrdličková Tereza7-4-5-10 1351
7.Hájková NelaHolčapková Alena773  3061
8.Babáková RadkaHrdličková TerezaWO    0362
9.Hájková NelaPalbuchtová Lucie8106  3072
10.Babáková KláraHolčapková Alena65-4-663282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Barešová Simona11Palbuchtová Lucie03
Babáková Radka20Holčapková Alena03
Hájková Nela30Hrdličková Tereza11
Babáková Klára10   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2348:152SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
Gerhátová Eliška
Véghová Viola
 
 
754  3010
2.Novotná LucieKomárková Kateřina468  3020
3.Kůřilová JanaKrálová Lucie4-845 3130
4.Blechová BarboraVéghová Viola311  3040
5.Kůřilová JanaKomárková Kateřina15-93 3150
6.Novotná LucieGerhátová Eliška348  3060
7.Blechová BarboraKrálová Lucie1025  3070
8.Kůřilová JanaGerhátová Eliška545  3080
9.Blechová BarboraKomárková Kateřina719  3090
10.Novotná LucieKrálová Lucie132  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Komárková Kateřina03
Kůřilová Jana30Králová Lucie03
Blechová Barbora30Véghová Viola01
   Gerhátová Eliška02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15346:301SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Kotásková Petra
 
 
Mergenthalová Petra
Pospíšilová Carmen
 
 
-7-711-10 1301
2.Ševčíková KláraMrázková Jindřiška-8359 3111
3.Kotásková PetraPospíšilová Carmen867  3021
4.Ilčíková AnežkaMergenthalová Petra12-3-9-9 1322
5.Kotásková PetraMrázková Jindřiška524  3032
6.Ševčíková KláraMergenthalová Petra-8-5-11  0333
7.Ilčíková AnežkaFábryová Markéta10-98-1353243
8.Kotásková PetraMergenthalová Petra-9-4-8  0344
9.Ilčíková AnežkaMrázková Jindřiška559  3054
10.Ševčíková KláraFábryová Markéta546  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ševčíková Klára21Mrázková Jindřiška03
Kotásková Petra21Pospíšilová Carmen01
Ilčíková Anežka21Mergenthalová Petra30
   Fábryová Markéta02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:14321:218SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrachová Marie
Daňová Andrea
 
 
Cerovská Nikol
Tušlová Veronika
 
 
-5382 3110
2.Jemelíková AliceCerovská Nikol6-9-10-8 1311
3.Daňová AndreaWO    3021
4.Daňová BarboraTušlová Veronika13-3-7-3 1322
5.Daňová AndreaCerovská Nikol-11568 3132
6.Jemelíková AliceTušlová Veronika-10-4-10  0333
7.Daňová BarboraWO    3043
8.Daňová AndreaTušlová Veronika-5-4-8  0344
9.Hrachová MarieCerovská Nikol332  3054
10.Jemelíková AliceWO    3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jemelíková Alice02Cerovská Nikol12
Daňová Andrea11Tušlová Veronika30
Daňová Barbora01   
Hrachová Marie10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČejčRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:26364:412Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
-9-9-9  0301
2.Jurdzinová PetraJakubíčková Marie-5-78-13 1302
3.Koblovská DominikaHavlová Zuzana-64117 3112
4.Harvánková DanaŠafaříková Sandra912-5-10-62313
5.Koblovská DominikaJakubíčková Marie-8-8-4  0314
6.Jurdzinová PetraŠafaříková Sandra-12-5-8  0315
7.Harvánková DanaHavlová Zuzana-4-1247103225
8.Koblovská DominikaŠafaříková Sandra-996-6103235
9.Harvánková DanaJakubíčková Marie7-65-8-102336
10.Jurdzinová PetraHavlová Zuzana-7-3-14  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jurdzinová Petra03Jakubíčková Marie30
Koblovská Dominika21Havlová Zuzana12
Harvánková Dana12Šafaříková Sandra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 3 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14330:299Sokol Neředín GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veiglová Jarmila
Kadlčáková Alena
 
 
Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
-93187 3110
2.Kadlčáková AlenaPalbuchtová Lucie5910  3020
3.Veiglová JarmilaBlatná Alena8210  3030
4.Křížová IrenaHrdličková Tereza-3-8-4  0331
5.Veiglová JarmilaPalbuchtová Lucie36-57 3141
6.Kadlčáková AlenaHrdličková Tereza-52-7233251
7.Křížová IrenaBlatná Alena-6-4-4  0352
8.Veiglová JarmilaHrdličková Tereza-11-4-10  0353
9.Křížová IrenaPalbuchtová Lucie9-7106 3163
10.Kadlčáková AlenaBlatná Alena778  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kadlčáková Alena30Palbuchtová Lucie03
Veiglová Jarmila21Blatná Alena12
Křížová Irena12Hrdličková Tereza21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicovas 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30262:378SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
-3-9-8  0301
2.Holčapková AlenaŠevčíková Markéta-9-27-6 1302
3.Hrdličková TerezaNovotná Lucie9-3-74-62303
4.Palbuchtová LucieBlechová Barbora-9-7-2  0304
5.Hrdličková TerezaŠevčíková Markéta-5-1188-82305
6.Holčapková AlenaBlechová Barbora-9-3-8  0306
7.Palbuchtová LucieNovotná Lucie-6-45-10 1307
8.Hrdličková TerezaBlechová Barbora-5-7-10  0308
9.Palbuchtová LucieŠevčíková Markéta-6-6-6  0309
10.Holčapková AlenaNovotná Lucie-12-3-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holčapková Alena03Ševčíková Markéta30
Hrdličková Tereza03Novotná Lucie30
Palbuchtová Lucie03Blechová Barbora30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíšeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč (v parku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23318:380Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
8-13-9-3 1301
2.Havlová ZuzanaHájková Nela-6-6-3  0302
3.Jakubíčková MarieBarešová Simona-510-68103212
4.Šafaříková SandraBabáková Radka-29-5-3 1313
5.Jakubíčková MarieHájková Nela-93-7-13 1314
6.Havlová ZuzanaBabáková Radka-6-9-5  0315
7.Šafaříková SandraBarešová Simona-9-107893225
8.Jakubíčková MarieBabáková Radka-3-6-5  0326
9.Šafaříková SandraBabáková Klára645  3036
10.Havlová ZuzanaBarešová Simona-210714 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlová Zuzana12Hájková Nela20
Jakubíčková Marie12Barešová Simona03
Šafaříková Sandra21Babáková Radka30
   Babáková Klára01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu, Břeclav PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:94:29195:356Sokol Neředín GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cerovská Nikol
Růžičková Natálie
 
 
Veiglová Jarmila
Křížová Irena
 
 
-6-6-1  0301
2.Vašíčková MartinaHolíková Vendula-6-5-9  0302
3.Cerovská NikolVeiglová Jarmila-2-2-3  0303
4.Růžičková NatálieKřížová Irena-5-9-1  0304
5.Cerovská NikolHolíková Vendula-876-9113214
6.Vašíčková MartinaKřížová Irena-2-9-6  0315
7.Růžičková NatálieVeiglová Jarmila-7-3-1  0316
8.Cerovská NikolKřížová Irena-4-8-7  0317
9.Růžičková NatálieHolíková Vendula10-4-12-6 1318
10.Vašíčková MartinaVeiglová Jarmila-1-2-4  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašíčková Martina03Holíková Vendula21
Cerovská Nikol12Veiglová Jarmila30
Růžičková Natálie03Křížová Irena30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:16292:284nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthalová Petra
Pospíšilová Carmen
 
 
Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
-5-9-5  0301
2.Pospíšilová CarmenRusnáková Markéta-6-1110-9 1302
3.Mergenthalová PetraDaňová Andrea194  3012
4.Fábryová MarkétaSomrová Gabriela-7-5-8  0313
5.Mergenthalová PetraRusnáková Markéta459  3023
6.Pospíšilová CarmenSomrová Gabriela-3-8-6  0324
7.Fábryová MarkétaDaňová Andrea978  3034
8.Mergenthalová PetraSomrová Gabriela6-10126 3144
9.Mrázková JindřiškaRusnáková Markéta-9-8-3  0345
10.Pospíšilová CarmenDaňová Andrea663  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pospíšilová Carmen12Rusnáková Markéta21
Mergenthalová Petra30Daňová Andrea03
Fábryová Markéta11Somrová Gabriela21
Mrázková Jindřiška01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 4 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2013 16:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30206:340TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárková Kateřina
Králová Lucie
 
 
Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
-10-5-8  0301
2.Véghová ViolaBezděčíková Lenka-5-3-8  0302
3.Králová LucieJurdzinová Petra-4-6-8  0303
4.Komárková KateřinaKoblovská Dominika-5-8-10  0304
5.Králová LucieBezděčíková Lenka5-6-8-9 1305
6.Véghová ViolaKoblovská Dominika-7-4-5  0306
7.Komárková KateřinaJanásková Iva-4-9-7  0307
8.Králová LucieKoblovská Dominika-8-7-5  0308
9.Komárková KateřinaBezděčíková Lenka-4-3-4  0309
10.Véghová ViolaJanásková Iva-8-12-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Véghová Viola03Bezděčíková Lenka30
Králová Lucie03Jurdzinová Petra10
Komárková Kateřina03Koblovská Dominika30
   Janásková Iva20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicovas 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:716:23348:389SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
Ševčíková Klára
Ilčíková Anežka
 
 
6116  3010
2.Blatná AlenaKotásková Petra512-6-9-62311
3.Hrdličková TerezaŠevčíková Klára-5-89733221
4.Palbuchtová LucieIlčíková Anežka-8-37-11 1322
5.Hrdličková TerezaKotásková Petra9-46-5-122323
6.Blatná AlenaIlčíková Anežka1168  3033
7.Palbuchtová LucieŠevčíková Klára-7-9-5  0334
8.Hrdličková TerezaIlčíková Anežka-10-510-8 1335
9.Palbuchtová LucieKotásková Petra-5-5-5  0336
10.Blatná AlenaŠevčíková Klára-58-15-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blatná Alena12Kotásková Petra30
Hrdličková Tereza12Ševčíková Klára21
Palbuchtová Lucie03Ilčíková Anežka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč (v parku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:9373:314Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
Veiglová Jarmila
Křížová Irena
 
 
7-589 3110
2.Havlová ZuzanaKřížová Irena-577-843220
3.Jakubíčková MarieVeiglová Jarmila10911  3030
4.Šafaříková SandraHolíková Vendula987  3040
5.Jakubíčková MarieKřížová Irena-7996 3150
6.Havlová ZuzanaHolíková Vendula97-37 3160
7.Šafaříková SandraVeiglová Jarmila787  3070
8.Jakubíčková MarieHolíková Vendula8-5-9-11 1371
9.Šafaříková SandraKřížová Irena39-99 3181
10.Havlová ZuzanaVeiglová Jarmila694  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlová Zuzana30Křížová Irena03
Jakubíčková Marie21Veiglová Jarmila03
Šafaříková Sandra30Holíková Vendula12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíšeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu, Břeclav PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:93:28132:333Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cerovská Nikol
Růžičková Natálie
 
 
Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
-3-5-10  0301
2.Růžičková NatálieBabáková Klára-9-1-9  0302
3.Barešová SimonaWO    0303
4.Cerovská NikolHájková Nela-6-3-6  0304
5.Babáková KláraWO    0305
6.Růžičková NatálieHájková Nela-6-4-2  0306
7.Cerovská NikolBarešová Simona10-986 3116
8.Hájková NelaWO    0317
9.Cerovská NikolBabáková Klára-6-6-7  0318
10.Růžičková NatálieBarešová Simona-1-1-4  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Růžičková Natálie03Babáková Klára20
Cerovská Nikol12Barešová Simona11
   Hájková Nela20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:23349:371TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázková Jindřiška
Mergenthalová Petra
 
 
Jurdzinová Petra
Koblovská Dominika
 
 
95-10-893210
2.Pospíšilová CarmenBezděčíková Lenka9-11-7-6 1311
3.Mergenthalová PetraJurdzinová Petra59-93 3121
4.Fábryová MarkétaKoblovská Dominika-1-8-6  0322
5.Mergenthalová PetraBezděčíková Lenka883  3032
6.Pospíšilová CarmenKoblovská Dominika-7-8-6  0333
7.Fábryová MarkétaJurdzinová Petra10-9-78-52334
8.Mergenthalová PetraKoblovská Dominika-11-87-7 1335
9.Fábryová MarkétaBezděčíková Lenka-5-9-7  0336
10.Pospíšilová CarmenJurdzinová Petra56-9-893246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pospíšilová Carmen12Bezděčíková Lenka21
Mergenthalová Petra21Jurdzinová Petra12
Fábryová Markéta03Koblovská Dominika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30210:361SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerhátová Eliška
Véghová Viola
 
 
Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
-4-5-7  0301
2.Králová LucieDaňová Andrea-7-6-8  0302
3.Komárková KateřinaRusnáková Markéta-5-5-5  0303
4.Véghová ViolaSomrová Gabriela-7-2-7  0304
5.Komárková KateřinaDaňová Andrea-9-7-5  0305
6.Králová LucieSomrová Gabriela-3-2-8  0306
7.Gerhátová EliškaRusnáková Markéta89-3-4-32307
8.Komárková KateřinaSomrová Gabriela-10-6-3  0308
9.Gerhátová EliškaDaňová Andrea7-9-8-3 1309
10.Králová LucieRusnáková Markéta-46-4-7 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie03Daňová Andrea30
Komárková Kateřina03Rusnáková Markéta30
Véghová Viola01Somrová Gabriela30
Gerhátová Eliška02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2356:217SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
Daňová Andrea
Daňová Barbora
 
 
11011  3010
2.Novotná LucieJemelíková Alice494  3020
3.Ševčíková MarkétaDaňová Barbora442  3030
4.Blechová BarboraDaňová Andrea967  3040
5.Ševčíková MarkétaJemelíková Alice584  3050
6.Novotná LucieDaňová Andrea1259  3060
7.Blechová BarboraDaňová Barbora61012  3070
8.Ševčíková MarkétaDaňová Andrea756  3080
9.Blechová BarboraJemelíková Alice7410  3090
10.Novotná LucieDaňová Barbora4-86-7432100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Jemelíková Alice03
Ševčíková Markéta30Daňová Barbora03
Blechová Barbora30Daňová Andrea03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:22341:385TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Ševčíková Klára
 
 
Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
1099  3010
2.Kotásková PetraKoblovská Dominika11-6-9-5 1311
3.Příkaská LenkaBezděčíková Lenka-12-9-5  0312
4.Ševčíková KláraJurdzinová Petra10-8-11-9 1313
5.Příkaská LenkaKoblovská Dominika-4-14109-62314
6.Kotásková PetraJurdzinová Petra-13-7-6  0315
7.Ševčíková KláraBezděčíková Lenka125-712 3125
8.Příkaská LenkaJurdzinová Petra-8-7-10  0326
9.Ševčíková KláraKoblovská Dominika-79-6-6 1327
10.Kotásková PetraŠtěpánová Gabriela7510  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotásková Petra12Koblovská Dominika30
Příkaská Lenka03Bezděčíková Lenka11
Ševčíková Klára12Jurdzinová Petra30
   Štěpánová Gabriela01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:15339:292Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Mergenthalová Petra
Mrázková Jindřiška
 
 
586  3010
2.Babáková KláraMergenthalová Petra-11-4-9  0311
3.Babáková RadkaPospíšilová Carmen4-924 3121
4.Hájková NelaMrázková Jindřiška563  3031
5.Babáková RadkaMergenthalová Petra7-97-853241
6.Babáková KláraMrázková Jindřiška-855-973251
7.Hájková NelaPospíšilová Carmen34-116 3161
8.Babáková RadkaMrázková Jindřiška71010  3071
9.Hájková NelaMergenthalová PetraWO    0372
10.Babáková KláraPospíšilová Carmen-13-7-8  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Klára12Mergenthalová Petra11
Babáková Radka30Pospíšilová Carmen12
Hájková Nela20Mrázková Jindřiška03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4366:239Sokol Neředín GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlčáková Alena
Veiglová Jarmila
 
 
Komárková Kateřina
Králová Lucie
 
 
8111  3010
2.Velechová AdélaKrálová Lucie-88-41083220
3.Kadlčáková AlenaGerhátová Eliška358  3030
4.Veiglová JarmilaVéghová Viola9104  3040
5.Kadlčáková AlenaKrálová Lucie-9499 3150
6.Velechová AdélaVéghová Viola-9569 3160
7.Veiglová JarmilaGerhátová Eliška931  3070
8.Kadlčáková AlenaVéghová Viola535  3080
9.Veiglová JarmilaKrálová Lucie1169  3090
10.Velechová AdélaKomárková Kateřina187  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Velechová Adéla30Králová Lucie03
Kadlčáková Alena30Gerhátová Eliška02
Veiglová Jarmila30Véghová Viola03
   Komárková Kateřina01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČejčRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicovas 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19357:352nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
Šafaříková Sandra
Havlová Zuzana
 
 
-11-77743210
2.Blatná AlenaJakubíčková Marie-9109-4-92311
3.Hrdličková TerezaHavlová Zuzana3710  3021
4.Palbuchtová LucieŠafaříková Sandra-7-12-7  0322
5.Hrdličková TerezaJakubíčková Marie9-1198 3132
6.Blatná AlenaŠafaříková Sandra848  3042
7.Palbuchtová LucieHavlová Zuzana-4-10-6  0343
8.Hrdličková TerezaŠafaříková Sandra-4-4-7  0344
9.Palbuchtová LucieJakubíčková Marie103-43 3154
10.Blatná AlenaHavlová Zuzana-1293-7-102355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Blatná Alena12Jakubíčková Marie12
Hrdličková Tereza21Havlová Zuzana21
Palbuchtová Lucie12Šafaříková Sandra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:17407:361SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
-8836 3110
2.Ševčíková MarkétaBezděčíková Lenka7-12-9-8 1311
3.Novotná LucieKoblovská Dominika-11186-7-62312
4.Blechová BarboraJurdzinová Petra777  3022
5.Novotná LucieBezděčíková Lenka-6-2-6  0323
6.Ševčíková MarkétaJurdzinová Petra-88-1411-132324
7.Blechová BarboraKoblovská Dominika-979-953234
8.Novotná LucieJurdzinová Petra-33106 3144
9.Blechová BarboraBezděčíková Lenka56-117 3154
10.Ševčíková MarkétaKoblovská Dominika534  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Markéta12Bezděčíková Lenka21
Novotná Lucie12Koblovská Dominika12
Blechová Barbora30Jurdzinová Petra12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:9372:286SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Kotásková Petra
 
 
Daňová Andrea
Jemelíková Alice
 
 
6107  3010
2.Kotásková PetraDaňová Barbora521  3020
3.Příkaská LenkaDaňová Andrea-896-1083230
4.Ševčíková KláraJemelíková Alice-88-9643240
5.Příkaská LenkaDaňová Barbora576  3050
6.Kotásková PetraJemelíková Alice1276  3060
7.Ševčíková KláraDaňová Andrea10-498 3170
8.Příkaská LenkaJemelíková Alice-7979 3180
9.Ševčíková KláraDaňová Barbora739  3090
10.Kotásková PetraDaňová Andrea-7-8-9  0391

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotásková Petra21Daňová Barbora03
Příkaská Lenka30Daňová Andrea12
Ševčíková Klára30Jemelíková Alice03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:224:10295:242Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
777  3010
2.Babáková RadkaKrálová Lucie-31095 3120
3.Hájková NelaVéghová Viola534  3030
4.Babáková KláraGerhátová Eliška-9463 3140
5.Hájková NelaKomárková Kateřina-9664 3150
6.Babáková RadkaGerhátová Eliška964  3060
7.Babáková KláraVéghová Viola-9776 3170
8.Hájková NelaGerhátová Eliška502  3080
9.Babáková KláraKomárková KateřinaWO    0381
10.Babáková RadkaVéghová ViolaWO    0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka20Králová Lucie01
Hájková Nela30Véghová Viola02
Babáková Klára20Gerhátová Eliška03
   Komárková Kateřina01
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:15406:348Sokol Neředín GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlčáková Alena
Veiglová Jarmila
 
 
Mergenthalová Petra
Mrázková Jindřiška
 
 
-3-69533210
2.Holíková VendulaMergenthalová Petra6-12-810-92311
3.Kadlčáková AlenaPospíšilová Carmen4-839 3121
4.Veiglová JarmilaMrázková Jindřiška4113  3031
5.Kadlčáková AlenaMergenthalová Petra-971312 3141
6.Holíková VendulaMrázková Jindřiška-936-8-42342
7.Veiglová JarmilaPospíšilová Carmen-11835 3152
8.Kadlčáková AlenaMrázková Jindřiška888  3062
9.Velechová AdélaMergenthalová Petra-9-9-1  0363
10.Holíková VendulaPospíšilová Carmen710-148 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holíková Vendula12Mergenthalová Petra21
Kadlčáková Alena30Pospíšilová Carmen03
Veiglová Jarmila20Mrázková Jindřiška12
Velechová Adéla01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 7 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicovas 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:4348:162Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Hrdličková Tereza
 
 
Cerovská Nikol
Růžičková Natálie
 
 
7105  3010
2.Holčapková AlenaCerovská Nikol76-7-7-62311
3.Hrdličková TerezaWO    3021
4.Palbuchtová LucieRůžičková Natálie933  3031
5.Hrdličková TerezaCerovská Nikol795  3041
6.Holčapková AlenaRůžičková Natálie831  3051
7.Palbuchtová LucieWO    3061
8.Hrdličková TerezaRůžičková Natálie565  3071
9.Palbuchtová LucieCerovská Nikol8-883 3181
10.Holčapková AlenaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holčapková Alena11Cerovská Nikol12
Hrdličková Tereza20Růžičková Natálie03
Palbuchtová Lucie20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč (v parku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:816:28389:435SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
8-9-46-52301
2.Havlová ZuzanaŠevčíková Markéta-7147-483211
3.Jakubíčková MarieBlechová Barbora-136-27-82312
4.Šafaříková SandraNovotná Lucie-9-52-7 1313
5.Jakubíčková MarieŠevčíková Markéta-8-8-8  0314
6.Havlová ZuzanaNovotná Lucie-88-7-6 1315
7.Šafaříková SandraBlechová Barbora-87-11-5 1316
8.Jakubíčková MarieNovotná Lucie-10-1011913226
9.Šafaříková SandraŠevčíková Markéta6-8-3-6 1327
10.Havlová ZuzanaBlechová Barbora-9-789-112328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlová Zuzana12Ševčíková Markéta21
Jakubíčková Marie12Blechová Barbora30
Šafaříková Sandra03Novotná Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu, Břeclav PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30220:371SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cerovská Nikol
Růžičková Natálie
 
 
Ševčíková Klára
Kotásková Petra
 
 
-8-39-4 1301
2.Malíková KláraŠevčíková Klára-6-7-8  0302
3.Cerovská NikolKotásková Petra-5-79-5 1303
4.Růžičková NatálieIlčíková Anežka-8-2-5  0304
5.Cerovská NikolŠevčíková Klára-11-7-8  0305
6.Malíková KláraIlčíková Anežka-3-6-4  0306
7.Růžičková NatálieKotásková Petra-5-6-3  0307
8.Cerovská NikolIlčíková Anežka7-1-97-92308
9.Vašíčková MartinaŠevčíková Klára-7-4-5  0309
10.Malíková KláraKotásková Petra7-2-5-2 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára03Ševčíková Klára30
Cerovská Nikol03Kotásková Petra30
Růžičková Natálie02Ilčíková Anežka30
Vašíčková Martina01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:18402:388SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthalová Petra
Mrázková Jindřiška
 
 
Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
-128-10753210
2.Klišová AlenaBlatná Alena-7-88-7 1311
3.Pospíšilová CarmenPalbuchtová Lucie-77-8383221
4.Mergenthalová PetraHrdličková Tereza7-10310 3131
5.Pospíšilová CarmenBlatná Alena77-410 3141
6.Klišová AlenaHrdličková Tereza-3-8-9  0342
7.Mergenthalová PetraPalbuchtová Lucie911-49 3152
8.Pospíšilová CarmenHrdličková Tereza8108  3062
9.Mergenthalová PetraBlatná Alena3-8-77-52363
10.Mrázková JindřiškaPalbuchtová Lucie10-5-89113273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klišová Alena02Blatná Alena21
Pospíšilová Carmen30Palbuchtová Lucie03
Mergenthalová Petra21Hrdličková Tereza12
Mrázková Jindřiška10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíšeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:25272:334Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Andrea
Jemelíková Alice
 
 
Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
-4-2-8  0301
2.Daňová BarboraBarešová Simona-1098-1153211
3.Daňová AndreaBabáková Radka-8-7-5  0312
4.Jemelíková AliceHájková Nela-7-7-8  0313
5.Daňová AndreaBarešová Simona-9-5-1  0314
6.Daňová BarboraHájková Nela-11-13-3  0315
7.Jemelíková AliceBabáková Radka-9-9-7  0316
8.Daňová AndreaHájková Nela-2-1-4  0317
9.Jemelíková AliceBarešová Simona10-10-96113227
10.Daňová BarboraBabáková RadkaWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora11Barešová Simona12
Daňová Andrea03Babáková Radka20
Jemelíková Alice12Hájková Nela30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:17380:354TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurdzinová Petra
Koblovská Dominika
 
 
Kadlčáková Alena
Veiglová Jarmila
 
 
-7-6-7  0301
2.Koblovská DominikaKadlčáková Alena878  3011
3.Bezděčíková LenkaVelechová Adéla5312  3021
4.Jurdzinová PetraVeiglová Jarmila102-7-7-82322
5.Bezděčíková LenkaKadlčáková Alena-12-1299-42323
6.Koblovská DominikaVeiglová Jarmila-75-7473233
7.Jurdzinová PetraVelechová Adéla9-78-853243
8.Bezděčíková LenkaVeiglová Jarmila-11-10-9  0344
9.Jurdzinová PetraKadlčáková Alena9-459 3154
10.Koblovská DominikaVelechová Adéla1095  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koblovská Dominika30Kadlčáková Alena12
Bezděčíková Lenka12Velechová Adéla03
Jurdzinová Petra21Veiglová Jarmila21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč (v parku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14363:325Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
Ilčíková Anežka
Ševčíková Klára
 
 
786  3010
2.Havlová ZuzanaKotásková Petra563  3020
3.Jakubíčková MarieŠevčíková Klára-456-433230
4.Šafaříková SandraIlčíková Anežka-10-11-8  0331
5.Jakubíčková MarieKotásková Petra5159  3041
6.Havlová ZuzanaIlčíková Anežka13-11-9-1 1342
7.Šafaříková SandraŠevčíková Klára-5799 3152
8.Jakubíčková MarieIlčíková Anežka-41027 3162
9.Šafaříková SandraKotásková Petra6-9-7-7 1363
10.Havlová ZuzanaŠevčíková Klára7-999 3173

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlová Zuzana21Kotásková Petra12
Jakubíčková Marie30Ševčíková Klára03
Šafaříková Sandra12Ilčíková Anežka21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu, Břeclav PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30159:339SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cerovská Nikol
Růžičková Natálie
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
-3-2-9  0301
2.Vašíčková MartinaBlechová Barbora-3-4-3  0302
3.Cerovská NikolŠevčíková Markéta-9-4-6  0303
4.Malíková KláraNovotná Lucie-8-4-1  0304
5.Cerovská NikolBlechová Barbora-8-79-6 1305
6.Vašíčková MartinaNovotná Lucie-3-2-1  0306
7.Malíková KláraŠevčíková Markéta-7-6-4  0307
8.Cerovská NikolNovotná Lucie-5-1-7  0308
9.Malíková KláraBlechová Barbora-7-6-8  0309
10.Růžičková NatálieŠevčíková Markéta-5-4-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašíčková Martina02Blechová Barbora30
Cerovská Nikol03Ševčíková Markéta30
Malíková Klára03Novotná Lucie30
Růžičková Natálie01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30222:380Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárková Kateřina
Králová Lucie
 
 
Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
-49-6-6 1301
2.Králová LucieBlatná Alena-4-27-5 1302
3.Gerhátová EliškaPalbuchtová Lucie-3-1-9  0303
4.Komárková KateřinaHrdličková Tereza-7-414-5 1304
5.Gerhátová EliškaBlatná Alena-1-9-2  0305
6.Králová LucieHrdličková Tereza-1065-9-72306
7.Véghová ViolaPalbuchtová Lucie-5-2-9  0307
8.Gerhátová EliškaHrdličková Tereza-6-3-5  0308
9.Véghová ViolaBlatná Alena-3-3-2  0309
10.Králová LuciePalbuchtová Lucie8-7-9-3 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie03Blatná Alena30
Gerhátová Eliška03Palbuchtová Lucie30
Komárková Kateřina01Hrdličková Tereza30
Véghová Viola02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:23299:336Sokol Neředín GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňová Andrea
Jemelíková Alice
 
 
Veiglová Jarmila
Kadlčáková Alena
 
 
6-6-67-62301
2.Daňová BarboraVeiglová Jarmila-7-6-5  0302
3.Daňová AndreaKadlčáková Alena-6-89-7 1303
4.Jemelíková AliceVelechová Adéla9-738 3113
5.Daňová AndreaVeiglová Jarmila-2-8-7  0314
6.Daňová BarboraVelechová Adéla8-976 3124
7.Jemelíková AliceKadlčáková Alena7-3-9-8 1325
8.Daňová AndreaVelechová Adéla355  3035
9.Jemelíková AliceVeiglová Jarmila-4-9-9  0336
10.Daňová BarboraKadlčáková Alena-9-7-8  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Daňová Barbora12Veiglová Jarmila30
Daňová Andrea12Kadlčáková Alena30
Jemelíková Alice12Velechová Adéla03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíšeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:26308:375Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurdzinová Petra
Koblovská Dominika
 
 
Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
5-3-5-5 1301
2.Janásková IvaBabáková Radka-5-8-7  0302
3.Štěpánová GabrielaBabáková Klára12-988 3112
4.Jurdzinová PetraHájková Nela2-88-9-62313
5.Štěpánová GabrielaBabáková Radka-8-6-1  0314
6.Janásková IvaHájková Nela-5-7-11  0315
7.Jurdzinová PetraBabáková Klára-452-363225
8.Štěpánová GabrielaHájková Nela-2-8-5  0326
9.Jurdzinová PetraBabáková Radka-6-88-6 1327
10.Janásková IvaBabáková Klára-9-87973237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janásková Iva12Babáková Radka30
Štěpánová Gabriela12Babáková Klára03
Jurdzinová Petra12Hájková Nela30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:621:20378:390SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
72-10-8113210
2.Babáková RadkaBlechová Barbora135-7-5-92311
3.Hájková NelaŠevčíková Markéta-68-5-6 1312
4.Babáková KláraNovotná Lucie-2-5711-92313
5.Hájková NelaBlechová Barbora2910  3023
6.Babáková RadkaNovotná Lucie979  3033
7.Babáková KláraŠevčíková Markéta-7-2-7  0334
8.Hájková NelaNovotná Lucie778  3044
9.Babáková KláraBlechová Barbora-810-67-112345
10.Babáková RadkaŠevčíková Markéta9-79-8-92346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka12Blechová Barbora21
Hájková Nela21Ševčíková Markéta30
Babáková Klára03Novotná Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:13414:357Sokol Neředín GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veiglová Jarmila
Kadlčáková Alena
 
 
Ilčíková Anežka
Hlobilová Viktorie
 
 
5-1154 3110
2.Holíková VendulaKotásková Petra9-1257 3120
3.Kadlčáková AlenaIlčíková Anežka7710  3030
4.Veiglová JarmilaŠevčíková Klára8-67-5133240
5.Kadlčáková AlenaKotásková Petra785  3050
6.Holíková VendulaŠevčíková Klára-29-617-102351
7.Veiglová JarmilaIlčíková Anežka-1110-79-102352
8.Kadlčáková AlenaŠevčíková Klára984  3062
9.Veiglová JarmilaHlobilová Viktorie472  3072
10.Holíková VendulaIlčíková Anežka-512-77-82373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holíková Vendula12Kotásková Petra02
Kadlčáková Alena30Ilčíková Anežka21
Veiglová Jarmila21Ševčíková Klára12
   Hlobilová Viktorie01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicovas 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:27273:369SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palbuchtová Lucie
Blatná Alena
 
 
Hrachová Marie
Rusnáková Markéta
 
 
-10-9-5  0301
2.Holčapková AlenaRusnáková Markéta-2-4-5  0302
3.Palbuchtová LucieDaňová Andrea-8-8-14  0303
4.Blatná AlenaHrachová Marie-3-10-3  0304
5.Palbuchtová LucieRusnáková Markéta6-7-5-9 1305
6.Holčapková AlenaHrachová Marie-4-6-3  0306
7.Blatná AlenaDaňová Andrea-119811 3116
8.Palbuchtová LucieHrachová Marie-5-5-7  0317
9.Blatná AlenaRusnáková Markéta8-710-1143227
10.Holčapková AlenaDaňová Andrea-10-13-9  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holčapková Alena03Rusnáková Markéta21
Palbuchtová Lucie03Daňová Andrea21
Blatná Alena21Hrachová Marie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč (v parku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16367:323Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
Mergenthalová Petra
Mrázková Jindřiška
 
 
-9777 3110
2.Havlová ZuzanaKlišová Alena566  3020
3.Jakubíčková MarieMergenthalová Petra-7-6-3  0321
4.Šafaříková SandraPospíšilová Carmen11-10-94-92322
5.Jakubíčková MarieKlišová Alena758  3032
6.Havlová ZuzanaPospíšilová Carmen-6556 3142
7.Šafaříková SandraMergenthalová Petra-107-10-3 1343
8.Jakubíčková MariePospíšilová Carmen-957-863253
9.Šafaříková SandraKlišová Alena654  3063
10.Havlová ZuzanaMergenthalová Petra8-57-3-52364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlová Zuzana21Klišová Alena03
Jakubíčková Marie21Mergenthalová Petra30
Šafaříková Sandra12Pospíšilová Carmen12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu, Břeclav PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:23342:387nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Alžběta
Malíková Klára
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
-75-8793210
2.Malíková AlžbětaKrálová Lucie-6-6-10  0311
3.Malíková KláraVéghová Viola-8-10-8  0312
4.Vašíčková MartinaKomárková Kateřina9-6-59163222
5.Malíková KláraKrálová Lucie-5-8-10  0323
6.Malíková AlžbětaKomárková Kateřina-11-47663233
7.Růžičková NatálieVéghová Viola86-610 3143
8.Malíková KláraKomárková Kateřina-9874 3153
9.Růžičková NatálieKrálová Lucie-6-3-4  0354
10.Malíková AlžbětaVéghová Viola-3-912-3 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malíková Alžběta12Králová Lucie30
Malíková Klára12Véghová Viola21
Vašíčková Martina10Komárková Kateřina03
Růžičková Natálie11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:14297:305Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Ševčíková Klára
Kotásková Petra
 
 
979  3010
2.Babáková RadkaHlobilová Viktorie234  3020
3.Hájková NelaKotásková Petra1069  3030
4.Babáková KláraIlčíková Anežka6-12-9953240
5.Hájková NelaHlobilová Viktorie83-8-963250
6.Babáková RadkaIlčíková Anežka13108  3060
7.Babáková KláraKotásková Petra-6-4-4  0361
8.Hájková NelaIlčíková AnežkaWO    0362
9.Babáková KláraHlobilová Viktorie5-888 3172
10.Babáková RadkaŠevčíková KláraWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka20Hlobilová Viktorie03
Hájková Nela20Kotásková Petra11
Babáková Klára21Ilčíková Anežka02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:23328:363SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veiglová Jarmila
Kadlčáková Alena
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
-10-8-9  0301
2.Holíková VendulaBlechová Barbora10-9-7-7 1302
3.Kadlčáková AlenaŠevčíková Markéta7-875 3112
4.Veiglová JarmilaNovotná Lucie-4-6-7  0313
5.Kadlčáková AlenaBlechová Barbora511-5-6-82314
6.Holíková VendulaNovotná Lucie9-5-4-11 1315
7.Veiglová JarmilaŠevčíková Markéta11-8-7-6 1316
8.Kadlčáková AlenaNovotná Lucie286  3026
9.Veiglová JarmilaBlechová Barbora-7-10-9  0327
10.Holíková VendulaŠevčíková Markéta79-89 3137

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holíková Vendula12Blechová Barbora30
Kadlčáková Alena21Ševčíková Markéta12
Veiglová Jarmila03Novotná Lucie21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicovas 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:25328:370TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palbuchtová Lucie
Blatná Alena
 
 
Jurdzinová Petra
Koblovská Dominika
 
 
412-68 3110
2.Holčapková AlenaBezděčíková Lenka-6-4-6  0311
3.Palbuchtová LucieJurdzinová Petra-4-8-7  0312
4.Blatná AlenaKoblovská Dominika-6-63693222
5.Palbuchtová LucieBezděčíková Lenka-8-9-5  0323
6.Holčapková AlenaKoblovská Dominika7-9-89-102324
7.Blatná AlenaJurdzinová Petra7-974 3134
8.Palbuchtová LucieKoblovská Dominika-8-84-10 1335
9.Blatná AlenaBezděčíková Lenka-2-6-10  0336
10.Holčapková AlenaJurdzinová Petra7-14-5-8 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holčapková Alena03Bezděčíková Lenka30
Palbuchtová Lucie03Jurdzinová Petra21
Blatná Alena21Koblovská Dominika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč (v parku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3356:212Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
8-738 3110
2.Havlová ZuzanaGerhátová Eliška7104  3020
3.Jakubíčková MarieKomárková Kateřina766  3030
4.Šafaříková SandraKrálová Lucie3813  3040
5.Jakubíčková MarieGerhátová Eliška494  3050
6.Havlová ZuzanaKrálová Lucie672  3060
7.Šafaříková SandraKomárková Kateřina545  3070
8.Jakubíčková MarieKrálová Lucie-7-79953280
9.Šafaříková SandraGerhátová Eliška526  3090
10.Havlová ZuzanaKomárková Kateřina716  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlová Zuzana30Gerhátová Eliška03
Jakubíčková Marie30Komárková Kateřina03
Šafaříková Sandra30Králová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 11 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu, Břeclav PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:95:29254:368SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cerovská Nikol
Malíková Alžběta
 
 
Mergenthalová Petra
Mrázková Jindřiška
 
 
-4-2-10  0301
2.Malíková KláraPospíšilová Carmen-2-9-6  0302
3.Cerovská NikolKlišová Alena-6-7-11  0303
4.Malíková AlžbětaMergenthalová Petra-10-9-7  0304
5.Cerovská NikolMrázková Jindřiška-13-5-6  0305
6.Malíková KláraMergenthalová Petra-7-8-7  0306
7.Malíková AlžbětaKlišová Alena-7-5-4  0307
8.Cerovská NikolMergenthalová Petra-27-4-6 1308
9.Malíková AlžbětaMrázková Jindřiška-98-7-10 1309
10.Malíková KláraKlišová Alena-857-4133219

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára12Pospíšilová Carmen10
Cerovská Nikol03Klišová Alena21
Malíková Alžběta03Mergenthalová Petra30
   Mrázková Jindřiška20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:94:27180:308SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Fábryová Markéta
Pospíšilová Carmen
 
 
-4-7-12  0301
2.Gerhátová EliškaPospíšilová Carmen-2-1-5  0302
3.Véghová ViolaFábryová Markéta-58-8-4 1303
4.Komárková KateřinaMrázková Jindřiška-7-4-3  0304
5.Véghová ViolaPospíšilová Carmen-8-8-1  0305
6.Gerhátová EliškaMrázková Jindřiška-2-2-3  0306
7.Komárková KateřinaFábryová Markéta-4-6-5  0307
8.Véghová ViolaMrázková Jindřiška-9-2-6  0308
9.Králová LuciePospíšilová Carmen-5-8-5  0309
10.Gerhátová EliškaFábryová MarkétaWO    3019

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gerhátová Eliška02Pospíšilová Carmen30
Véghová Viola03Fábryová Markéta20
Komárková Kateřina02Mrázková Jindřiška30
Králová Lucie01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
v herně SKST HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:26326:387SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotásková Petra
Ševčíková Klára
 
 
Ševčíková Markéta
Novotná Lucie
 
 
-7-97-5 1301
2.Kotásková PetraBlechová Barbora-6-7-10  0302
3.Ševčíková KláraŠevčíková Markéta7-786 3112
4.Ilčíková AnežkaNovotná Lucie7-6-7-4 1313
5.Ševčíková KláraBlechová Barbora6-137-993223
6.Kotásková PetraNovotná Lucie-5-5-8  0324
7.Ilčíková AnežkaŠevčíková Markéta-89-111163234
8.Ševčíková KláraNovotná Lucie-6-98-6 1335
9.Ilčíková AnežkaBlechová Barbora-5-8-7  0336
10.Kotásková PetraŠevčíková Markéta-12-8-4  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotásková Petra03Blechová Barbora21
Ševčíková Klára21Ševčíková Markéta12
Ilčíková Anežka12Novotná Lucie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíšeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:810:26274:359Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veiglová Jarmila
Kadlčáková Alena
 
 
Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
-9-6-6  0301
2.Veiglová JarmilaHájková Nela10-9-6-8 1302
3.Holíková VendulaBabáková Klára972  3012
4.Kadlčáková AlenaBabáková Radka-3-911-6 1313
5.Holíková VendulaHájková Nela-6-4-4  0314
6.Veiglová JarmilaBabáková Radka-2-4-7  0315
7.Kadlčáková AlenaBabáková Klára18-10-863225
8.Holíková VendulaBabáková Radka-2-6-4  0326
9.Kadlčáková AlenaHájková Nela-9-2-11  0327
10.Veiglová JarmilaBabáková Klára-7-6106-62328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veiglová Jarmila03Hájková Nela30
Holíková Vendula12Babáková Klára12
Kadlčáková Alena12Babáková Radka30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČejčRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu, Břeclav PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30212:346Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Alžběta
Malíková Klára
 
 
Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
-7-9-8  0301
2.Vašíčková MartinaHavlová Zuzana-5-6-8  0302
3.Malíková KláraJakubíčková Marie-9-7-10  0303
4.Malíková AlžbětaŠafaříková Sandra-8-8-5  0304
5.Malíková KláraHavlová Zuzana-3-7-9  0305
6.Vašíčková MartinaŠafaříková Sandra-7-5-6  0306
7.Malíková AlžbětaJakubíčková Marie-7-4-3  0307
8.Malíková KláraŠafaříková Sandra-6-5-3  0308
9.Malíková AlžbětaHavlová Zuzana112-11-5-42309
10.Vašíčková MartinaJakubíčková Marie-3-5-4  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vašíčková Martina03Havlová Zuzana30
Malíková Klára03Jakubíčková Marie30
Malíková Alžběta03Šafaříková Sandra30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 12 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:20410:389nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
857  3010
2.Koblovská DominikaRusnáková Markéta8-99-693220
3.Štěpánová GabrielaDaňová Andrea4-885 3130
4.Jurdzinová PetraSomrová Gabriela810-5-6-92331
5.Štěpánová GabrielaRusnáková Markéta14-9-9-8 1332
6.Koblovská DominikaSomrová Gabriela-8-4-7  0333
7.Jurdzinová PetraDaňová Andrea-884-7-102334
8.Štěpánová GabrielaSomrová Gabriela7164  3044
9.Jurdzinová PetraRusnáková Markéta8-4-136-92345
10.Koblovská DominikaDaňová Andrea-834-893255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koblovská Dominika21Rusnáková Markéta21
Štěpánová Gabriela21Daňová Andrea12
Jurdzinová Petra03Somrová Gabriela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30218:349SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrázková Jindřiška
Pospíšilová Carmen
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
-7-4-6  0301
2.Pospíšilová CarmenBlechová Barbora-6-76-15 1302
3.Fábryová MarkétaŠevčíková Markéta-4-5-5  0303
4.Mrázková JindřiškaNovotná Lucie-6-4-4  0304
5.Fábryová MarkétaBlechová Barbora-4-6-7  0305
6.Pospíšilová CarmenNovotná Lucie-6-7-6  0306
7.Mrázková JindřiškaŠevčíková Markéta-9-8-9  0307
8.Fábryová MarkétaNovotná Lucie7-4-8-8 1308
9.Mrázková JindřiškaBlechová Barbora-4-8-9  0309
10.Pospíšilová CarmenŠevčíková Markéta-8-5-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pospíšilová Carmen03Blechová Barbora30
Fábryová Markéta03Ševčíková Markéta30
Mrázková Jindřiška03Novotná Lucie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30301:408SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Kotásková Petra
Hlobilová Viktorie
 
 
-1074-4-62301
2.Králová LucieŠevčíková Klára-6-6-9  0302
3.Komárková KateřinaHlobilová Viktorie-87-10-9 1303
4.Véghová ViolaKotásková Petra-2-58-6 1304
5.Komárková KateřinaŠevčíková Klára8-9-2-4 1305
6.Králová LucieKotásková Petra-5-6-9  0306
7.Véghová ViolaHlobilová Viktorie12-6-910-82307
8.Komárková KateřinaKotásková Petra-311-6-5 1308
9.Véghová ViolaIlčíková Anežka-4-13-7  0309
10.Králová LucieHlobilová Viktorie-7-24-10 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie03Ševčíková Klára20
Komárková Kateřina03Hlobilová Viktorie30
Véghová Viola03Kotásková Petra30
   Ilčíková Anežka10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč (v parku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:10420:295Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
Jemelíková Alice
Daňová Barbora
 
 
7-9-11643210
2.Havlová ZuzanaDaňová Barbora6-682 3120
3.Vránová RadanaDaňová Andrea594  3030
4.Šafaříková SandraJemelíková Alice65-10-1353240
5.Vránová RadanaDaňová Barbora10-97-8-92341
6.Havlová ZuzanaJemelíková Alice51111  3051
7.Šafaříková SandraDaňová Andrea-8-108543261
8.Vránová RadanaJemelíková Alice497  3071
9.Šafaříková SandraDaňová Barbora10118  3081
10.Havlová ZuzanaDaňová AndreaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlová Zuzana20Daňová Barbora12
Vránová Radana21Daňová Andrea02
Šafaříková Sandra30Jemelíková Alice03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu, Břeclav PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:89:26303:357TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Malíková Alžběta
 
 
Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
-9-7-11  0301
2.Malíková KláraBezděčíková Lenka6-8-11-7 1302
3.Tušlová VeronikaJurdzinová Petra-8-109473212
4.Malíková AlžbětaKoblovská Dominika-6-87-8 1313
5.Tušlová VeronikaBezděčíková Lenka-99-9-8 1314
6.Malíková KláraKoblovská Dominika-6-6-10  0315
7.Malíková AlžbětaJurdzinová Petra-7-4-6  0316
8.Tušlová VeronikaKoblovská Dominika968  3026
9.Malíková AlžbětaBezděčíková Lenka-7-8-7  0327
10.Malíková KláraJurdzinová Petra-8-8-8  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Malíková Klára03Bezděčíková Lenka30
Tušlová Veronika21Jurdzinová Petra21
Malíková Alžběta03Koblovská Dominika21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 13 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol LíšeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicovas 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:21253:252Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdličková Tereza
Palbuchtová Lucie
 
 
Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
-79-8-5 1301
2.Holčapková AlenaHájková Nela-5-7-8  0302
3.Hrdličková TerezaBabáková Klára-9-6-6  0303
4.Palbuchtová LucieBabáková Radka-4-5-2  0304
5.Hrdličková TerezaHájková Nela-8-5-11  0305
6.Holčapková AlenaBabáková Radka-3-6-2  0306
7.Palbuchtová LucieBabáková Klára-99-6-10 1307
8.Hrdličková TerezaBabáková RadkaWO    3017
9.Palbuchtová LucieHájková NelaWO    3027
10.Holčapková AlenaBabáková KláraWO    3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holčapková Alena02Hájková Nela20
Hrdličková Tereza02Babáková Klára20
Palbuchtová Lucie02Babáková Radka20
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30187:356SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
79-7-5-72301
2.Králová LucieNovotná Lucie-2-3-3  0302
3.Komárková KateřinaBlechová Barbora-3-9-6  0303
4.Véghová ViolaŠevčíková Markéta-1-3-3  0304
5.Komárková KateřinaNovotná Lucie-3-6-2  0305
6.Králová LucieŠevčíková Markéta-6-5-6  0306
7.Véghová ViolaBlechová Barbora-6-8-6  0307
8.Komárková KateřinaŠevčíková Markéta-5-11-3  0308
9.Véghová ViolaNovotná Lucie8-4-4-6 1309
10.Králová LucieBlechová Barbora-7-6-8  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Králová Lucie03Novotná Lucie30
Komárková Kateřina03Blechová Barbora30
Véghová Viola03Ševčíková Markéta30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr.Petřivalského 1, PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23327:369SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthalová Petra
Mrázková Jindřiška
 
 
Ševčíková Klára
Ilčíková Anežka
 
 
-12-8-8  0301
2.Pospíšilová CarmenŠevčíková Klára-25-8-8 1302
3.Mergenthalová PetraKotásková Petra897  3012
4.Mrázková JindřiškaIlčíková Anežka8-6-9-10 1313
5.Mergenthalová PetraŠevčíková Klára88-107 3123
6.Pospíšilová CarmenIlčíková Anežka-4-2-3  0324
7.Mrázková JindřiškaKotásková Petra-9-47-8 1325
8.Mergenthalová PetraHlobilová Viktorie7-1128 3135
9.Mrázková JindřiškaŠevčíková Klára-887-4-112336
10.Fábryová MarkétaKotásková Petra8-5-5-7 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pospíšilová Carmen02Ševčíková Klára21
Mergenthalová Petra30Kotásková Petra21
Mrázková Jindřiška03Ilčíková Anežka20
Fábryová Markéta01Hlobilová Viktorie01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ve sp.areálu, Břeclav PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:12360:296MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tušlová Veronika
Morton Darcie
 
 
Daňová Barbora
Jemelíková Alice
 
 
8-715 3110
2.Morton DarcieDaňová Barbora7106  3020
3.Tušlová VeronikaDaňová Andrea587  3030
4.Malíková KláraJemelíková Alice14-8-11-6 1331
5.Tušlová VeronikaDaňová Barbora-10384 3141
6.Morton DarcieJemelíková Alice829  3051
7.Malíková AlžbětaDaňová Andrea-7-99-9 1352
8.Tušlová VeronikaJemelíková Alice7611  3062
9.Malíková AlžbětaDaňová Barbora8-1085 3172
10.Morton DarcieDaňová Andrea-6-6-10  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Morton Darcie21Daňová Barbora03
Tušlová Veronika30Daňová Andrea21
Malíková Klára01Jemelíková Alice12
Malíková Alžběta11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čejč (v parku)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23339:375TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
Jurdzinová Petra
Koblovská Dominika
 
 
12-715-1093210
2.Havlová ZuzanaBezděčíková Lenka-96-14-5 1311
3.Šafaříková SandraKoblovská Dominika-429-9-112312
4.Vránová RadanaJurdzinová Petra-99-7-7 1313
5.Šafaříková SandraBezděčíková Lenka4-26-9-92314
6.Havlová ZuzanaJurdzinová Petra5615  3024
7.Výmolová MartaKoblovská Dominika-4-7-6  0325
8.Šafaříková SandraJurdzinová Petra-2-2-6  0326
9.Výmolová MartaBezděčíková Lenka-8-9-3  0327
10.Havlová ZuzanaKoblovská Dominika538  3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlová Zuzana21Bezděčíková Lenka30
Šafaříková Sandra03Koblovská Dominika21
Vránová Radana01Jurdzinová Petra21
Výmolová Marta02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 14 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicovas 20, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:24301:361Sokol Neředín GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palbuchtová Lucie
Hrdličková Tereza
 
 
Veiglová Jarmila
Kadlčáková Alena
 
 
-126-88-52301
2.Blatná AlenaVelechová Adéla-9-776-72302
3.Hrdličková TerezaKadlčáková Alena15-8-5-6 1303
4.Palbuchtová LucieVeiglová Jarmila-79-14-5 1304
5.Hrdličková TerezaVelechová Adéla927  3014
6.Blatná AlenaVeiglová Jarmila345  3024
7.Palbuchtová LucieKadlčáková Alena-5-7-6  0325
8.Hrdličková TerezaVeiglová Jarmila-2-5-6  0326
9.Palbuchtová LucieVelechová Adéla-134-8-7 1327
10.Blatná AlenaKadlčáková AlenaWO    0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Blatná Alena11Velechová Adéla21
Hrdličková Tereza12Kadlčáková Alena20
Palbuchtová Lucie03Veiglová Jarmila21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:12307:277SKST Dubňany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Palbuchtová Lucie
Hrdličková Tereza
 
 
88-36 3110
2.Novotná LuciePalbuchtová Lucie6-794 3120
3.Blechová BarboraHrdličková Tereza98-116 3130
4.Kladňáková HanaHolčapková Alena-4-8-5  0331
5.Blechová BarboraPalbuchtová Lucie7106  3041
6.Novotná LucieHolčapková Alena946  3051
7.Kladňáková HanaHrdličková Tereza-6-6-8  0352
8.Blechová BarboraHolčapková Alena439  3062
9.Kladňáková HanaPalbuchtová Lucie-4-5-8  0363
10.Novotná LucieHrdličková Tereza768  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Palbuchtová Lucie12
Blechová Barbora30Hrdličková Tereza12
Kladňáková Hana03Holčapková Alena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČejčRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:15324:313Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
-8978 3110
2.Babáková RadkaJakubíčková Marie445  3020
3.Hájková NelaHavlová Zuzana97-810 3130
4.Babáková KláraŠafaříková Sandra-6-98-7 1331
5.Hájková NelaJakubíčková Marie384  3041
6.Babáková RadkaŠafaříková Sandra-76-4393251
7.Babáková KláraHavlová Zuzana-6-4-5  0352
8.Hájková NelaŠafaříková Sandra6-477 3162
9.Babáková KláraJakubíčková Marie-921012 3172
10.Babáková RadkaHavlová ZuzanaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka20Jakubíčková Marie03
Hájková Nela30Havlová Zuzana11
Babáková Klára12Šafaříková Sandra12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:12342:287Sokol Neředín GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veiglová Jarmila
Kadlčáková Alena
 
 
Malíková Klára
Malíková Alžběta
 
 
5810  3010
2.Veiglová JarmilaMalíková Klára59-79 3120
3.Velechová AdélaMorton Darcie-58-9-11 1321
4.Kadlčáková AlenaMalíková Alžběta7310  3031
5.Velechová AdélaMalíková Klára-7-5-9  0332
6.Veiglová JarmilaMalíková Alžběta4113  3042
7.Kadlčáková AlenaMorton Darcie58-93 3152
8.Velechová AdélaMalíková Alžběta87-68 3162
9.Kadlčáková AlenaMalíková Klára5411  3072
10.Veiglová JarmilaMorton Darcie-6-9-11  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veiglová Jarmila21Malíková Klára12
Velechová Adéla12Morton Darcie21
Kadlčáková Alena30Malíková Alžběta03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5375:242SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Pospíšilová Carmen
Fábryová Markéta
 
 
52-5-833210
2.Daňová AndreaFábryová Markéta65-96 3120
3.Rusnáková MarkétaMrázková Jindřiška478  3030
4.Somrová GabrielaPospíšilová Carmen649  3040
5.Rusnáková MarkétaFábryová Markéta484  3050
6.Daňová AndreaPospíšilová Carmen-87117 3160
7.Somrová GabrielaMrázková Jindřiška63-102 3170
8.Rusnáková MarkétaPospíšilová Carmen7812  3080
9.Somrová GabrielaFábryová Markéta849  3090
10.Daňová AndreaMrázková Jindřiška588  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daňová Andrea30Fábryová Markéta03
Rusnáková Markéta30Mrázková Jindřiška03
Somrová Gabriela30Pospíšilová Carmen03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 15 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2349:129TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
Véghová Viola
Gerhátová Eliška
 
 
27-105 3110
2.Jurdzinová PetraGerhátová Eliška263  3020
3.Harvánková DanaWO    3030
4.Koblovská DominikaVéghová Viola-9239 3140
5.Harvánková DanaGerhátová Eliška644  3050
6.Jurdzinová PetraVéghová Viola873  3060
7.Koblovská DominikaWO    3070
8.Harvánková DanaVéghová Viola826  3080
9.Koblovská DominikaGerhátová Eliška595  3090
10.Jurdzinová PetraWO    30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jurdzinová Petra20Gerhátová Eliška03
Harvánková Dana20Véghová Viola03
Koblovská Dominika20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hodonínská 1680, DubňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:16334:327SKST Dubňany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Klára
Kotásková Petra
 
 
Palbuchtová Lucie
Hrdličková Tereza
 
 
5-9-5-9 1301
2.Hlobilová ViktoriePalbuchtová Lucie-5-910-4 1302
3.Kotásková PetraHrdličková Tereza-7-68363212
4.Ševčíková KláraHolčapková Alena-1878 3122
5.Kotásková PetraPalbuchtová Lucie7109  3032
6.Hlobilová ViktorieHolčapková Alena-8-8-7  0333
7.Ševčíková KláraHrdličková Tereza4103  3043
8.Kotásková PetraHolčapková Alena-76139 3153
9.Ševčíková KláraPalbuchtová Lucie799  3063
10.Hlobilová ViktorieHrdličková Tereza-7-8-7  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hlobilová Viktorie03Palbuchtová Lucie12
Kotásková Petra30Hrdličková Tereza12
Ševčíková Klára30Holčapková Alena12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neředín GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ČejčRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, OlomoucRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:618:19346:338Sokol Čejč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veiglová Jarmila
Kadlčáková Alena
 
 
Havlová Zuzana
Šafaříková Sandra
 
 
53-810 3110
2.Veiglová JarmilaJakubíčková Marie-86-8-7 1311
3.Velechová AdélaHavlová Zuzana-19-7-11 1312
4.Kadlčáková AlenaŠafaříková Sandra619  3022
5.Velechová AdélaJakubíčková Marie-8-8-9  0323
6.Veiglová JarmilaŠafaříková Sandra-688-8-102324
7.Kadlčáková AlenaHavlová Zuzana599  3034
8.Velechová AdélaŠafaříková Sandra-10-6-6  0335
9.Kadlčáková AlenaJakubíčková Marie997  3045
10.Veiglová JarmilaHavlová Zuzana-67-103-102346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veiglová Jarmila03Jakubíčková Marie21
Velechová Adéla03Havlová Zuzana21
Kadlčáková Alena30Šafaříková Sandra21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Becrediho 27, Brno LíšeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:8311:228Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babáková Radka
Hájková Nela
 
 
Morton Darcie
Malíková Klára
 
 
353  3010
2.Barešová SimonaMorton Darcie5-5-8-9 1311
3.Hájková NelaMalíková Alžběta431  3021
4.Babáková RadkaMalíková Klára364  3031
5.Hájková NelaMorton Darcie258  3041
6.Barešová SimonaMalíková Klára1058  3051
7.Babáková RadkaMalíková Alžběta555  3061
8.Hájková NelaMalíková Klára879  3071
9.Babáková RadkaMorton DarcieWO    0372
10.Barešová SimonaMalíková Alžběta6-311-893282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Barešová Simona21Morton Darcie11
Hájková Nela30Malíková Alžběta03
Babáková Radka20Malíková Klára03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a, Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:11388:331TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurdzinová Petra
Koblovská Dominika
 
 
Mrázková Jindřiška
Fábryová Markéta
 
 
511-410 3110
2.Bezděčíková LenkaFábryová Markéta837  3020
3.Koblovská DominikaMrázková Jindřiška-4-39-9 1321
4.Jurdzinová PetraPospíšilová Carmen-1047-473231
5.Koblovská DominikaFábryová Markéta3-8811 3141
6.Bezděčíková LenkaPospíšilová Carmen798  3051
7.Jurdzinová PetraMrázková Jindřiška-6847 3161
8.Koblovská DominikaPospíšilová Carmen-6-1010893271
9.Jurdzinová PetraFábryová Markéta93-712 3181
10.Bezděčíková LenkaMrázková Jindřiška777  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bezděčíková Lenka30Fábryová Markéta03
Koblovská Dominika21Mrázková Jindřiška12
Jurdzinová Petra30Pospíšilová Carmen03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga skupina C Kolo: 16 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Frýdlant n.O. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Hřiště 1424, Frýdlant n.O.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2014 14:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2348:149SK Frýdlant n.O. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddílu