Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Slunečná; Bolatice (areál ZŠ Bolatice; naproti kavarny Park)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31625:593TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Lorenc Roman
Kantor Julius ml.
 
 
-9-598-72301
2.Wollný Michal
Vavřínek Hubert
 
 
Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
-9-8-7  0302
3.Vavřínek HubertBorovský Šimon7-5-9-13 1303
4.Wollný MichalKrajčí Josef396  3013
5.Harazim ZdeněkLorenc Roman93-64 3123
6.Burdík VítězslavPavliska Martin567  3033
7.Wollný MichalBorovský Šimon10-1310-9-92334
8.Harazim ZdeněkKrajčí Josef77-5-593244
9.Burdík VítězslavLorenc Roman-8-3-9  0345
10.Vavřínek HubertKantor Julius ml.-6-10-5  0346
11.Harazim ZdeněkBorovský Šimon6410  3056
12.Burdík VítězslavKrajčí Josef6109  3066
13.Vavřínek HubertLorenc Roman-57-1-9 1367
14.Wollný MichalKantor Julius ml.-11378 3177
15.Burdík VítězslavBorovský Šimon342  3087
16.Vavřínek HubertKrajčí Josef-8-8-5  0388
17.Wollný MichalLorenc Roman74-136 3198
18.Harazim ZdeněkKantor Julius ml.-3-267932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vavřínek Hubert04Borovský Šimon22
Wollný Michal31Krajčí Josef13
Harazim Zdeněk40Lorenc Roman22
Burdík Vítězslav31Pavliska Martin01
   Kantor Julius ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
747 05 Fügner 10; OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21569:491TJ Sokol Kateřinky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
Šustek Pavel
Holemý Josef
 
 
5-4-10-8 1301
2.Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
Gajdičiar Ondřej
Král Michal
 
 
-1073-8-42302
3.Střílka JakubŠustek Pavel-1083-543212
4.Roleder OndřejHolemý Josef-799-7-112313
5.Kašpar TomášKrál Michal-6-108973223
6.Ribka JakubGajdičiar Ondřej688  3033
7.Roleder OndřejŠustek Pavel6-898 3143
8.Kašpar TomášHolemý Josef-97-6-14 1344
9.Ribka JakubKrál Michal889  3054
10.Střílka JakubGajdičiar Ondřej934  3064
11.Kašpar Tomᚊustek Pavel76-8-943274
12.Ribka JakubHolemý Josef786  3084
13.Střílka JakubKrál Michal7-9-71283294
14.Roleder OndřejGajdičiar Ondřej577  30104
15.Ribka JakubŠustek Pavel         
16.Střílka JakubHolemý Josef         
17.Roleder OndřejKrál Michal         
18.Kašpar TomášGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Střílka Jakub30Šustek Pavel03
Roleder Ondřej21Holemý Josef21
Kašpar Tomáš21Král Michal03
Ribka Jakub30Gajdičiar Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30617:620TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
Gomola Jan
Martinko Tomáš
 
 
6812  3010
2.Sikora Ladislav
Skácelík František
 
 
Urbanczyk Tomáš
Moravec Michal
 
 
6108  3020
3.Doležal MiroslavGomola Jan-4-8-8  0321
4.Musil MilanUrbanczyk Tomáš-7-12-7  0322
5.Sionkala EduardMartinko Tomáš8-99-4-92323
6.Sikora LadislavMoravec Michal779  3033
7.Musil MilanGomola Jan-610-6-7 1334
8.Sionkala EduardUrbanczyk Tomáš-79-96123244
9.Sikora LadislavMartinko Tomáš887  3054
10.Doležal MiroslavMoravec Michal9-10414 3164
11.Sionkala EduardGomola Jan-9-5-6  0365
12.Sikora LadislavUrbanczyk Tomáš84-6-1073275
13.Doležal MiroslavMartinko Tomáš-7-6-4  0376
14.Musil MilanMoravec Michal10106  3086
15.Sikora LadislavGomola Jan899  3096
16.Doležal MiroslavUrbanczyk Tomáš10-5-7-4 1397
17.Musil MilanMartinko Tomáš-89-9-9 1398
18.Sionkala EduardMoravec Michal-8477 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Miroslav13Gomola Jan31
Musil Milan13Urbanczyk Tomáš22
Sionkala Eduard22Martinko Tomáš31
Sikora Ladislav40Moravec Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:13 BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková Libuše
Vévoda Ondřej
 
 
Krupník Jan
Koval Jakub
 
 
     3010
2.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Dolegovský Patrik
Pajak Wojciech
 
 
     1311
3.Vévoda OndřejDolegovský Patrik     3221
4.Zajíc JosefPajak Wojciech     3031
5.Chovanec JakubKoval Jakub     3041
6.Horáková LibušeKrupník Lukáš st.     3051
7.Zajíc JosefDolegovský Patrik     3061
8.Chovanec JakubPajak Wojciech     1362
9.Horáková LibušeKoval Jakub     3072
10.Vévoda OndřejKrupník Lukáš st.     3082
11.Chovanec JakubDolegovský Patrik     1383
12.Horáková LibušePajak Wojciech     3193
13.Vévoda OndřejKoval Jakub     31103
14.Zajíc JosefKrupník Lukáš st.         
15.Horáková LibušeDolegovský Patrik         
16.Vévoda OndřejPajak Wojciech         
17.Zajíc JosefKoval Jakub         
18.Chovanec JakubKrupník Lukáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vévoda Ondřej30Dolegovský Patrik12
Zajíc Josef20Pajak Wojciech12
Chovanec Jakub12Koval Jakub03
Horáková Libuše30Krupník Lukáš st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršová 276; KlimkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1030:36629:662TJ Sokol Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kavala Filip
Merta Marek
 
 
Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
-4-109-10 1301
2.Juchelka Miroslav
Guřan Jiří
 
 
Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
7-3-106103211
3.Merta MarekSviták Jakub-9-88-9 1312
4.Kavala FilipSviták Aleš714-10-8-92313
5.Juchelka MiroslavStužka Josef108-78 3123
6.Guřan JiříKotek Dominik59-7-873233
7.Kavala FilipSviták Jakub109-5-8-92334
8.Juchelka MiroslavSviták Aleš812-6-5-72335
9.Guřan JiříStužka Josef498  3045
10.Merta MarekKotek Dominik-79-914-92346
11.Juchelka MiroslavSviták Jakub-89-12-9 1347
12.Guřan JiříSviták Aleš-8-987-82348
13.Merta MarekStužka Josef-7-8-6  0349
14.Kavala FilipKotek Dominik-68612 3159
15.Guřan JiříSviták Jakub-89-59-923510
16.Merta MarekSviták Aleš         
17.Kavala FilipStužka Josef         
18.Juchelka MiroslavKotek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Marek03Sviták Jakub40
Kavala Filip12Sviták Aleš30
Juchelka Miroslav12Stužka Josef12
Guřan Jiří22Kotek Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Český Těšín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:34485:529SKST Český Těšín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlad Petr
Osvald Petr
 
 
Lupinski Milan
Skácelík Richard
 
 
569  3010
2.Knopp Pavel
Lazar Daniel
 
 
Niedoba Roman
Rucki Sylwester
 
 
-3-5-8  0311
3.Chlad PetrSkácelík Richard7-978 3121
4.Knopp PavelRucki Sylwester-7-7-11  0322
5.Osvald PetrNiedoba Roman5-8-9973232
6.Lazar DanielLupinski Milan478  3042
7.Knopp PavelSkácelík Richard-4-4-9  0343
8.Osvald PetrRucki Sylwester-5-6-6  0344
9.Lazar DanielNiedoba Roman896  3054
10.Chlad PetrLupinski Milan38-66 3164
11.Osvald PetrSkácelík Richard5-8-9-5 1365
12.Lazar DanielRucki Sylwester-4-5-11  0366
13.Chlad PetrNiedoba Roman-92-7-8 1367
14.Knopp PavelLupinski Milan-9-10-6  0368
15.Lazar DanielSkácelík Richard9-5-6-8 1369
16.Chlad PetrRucki Sylwester-156-4-7 13610
17.Knopp PavelNiedoba Roman         
18.Osvald PetrLupinski Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlad Petr22Skácelík Richard31
Knopp Pavel03Rucki Sylwester40
Osvald Petr12Niedoba Roman12
Lazar Daniel22Lupinski Milan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS