Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
747 05 Fügner 10; OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:36620:620TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-965-5-72301
2.Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
Wollný Michal
Wilk Martin
 
 
333  3011
3.Střílka JakubBurdík Vítězslav6-10-10-9 1312
4.Roleder OndřejHarazim Zdeněk-85-9-7 1313
5.Kašpar TomášWilk Martin6-9-7-9 1314
6.Ribka JakubWollný Michal-119-108-62315
7.Roleder OndřejBurdík Vítězslav-759-8-72316
8.Kašpar TomášHarazim Zdeněk-11-610-7 1317
9.Ribka JakubWilk Martin-585-893227
10.Střílka JakubWollný Michal-12-8-6  0328
11.Kašpar TomášBurdík Vítězslav1089  3038
12.Ribka JakubHarazim Zdeněk9-10-8583248
13.Střílka JakubWilk Martin-3-3-8  0349
14.Roleder OndřejWollný Michal-78-91453259
15.Ribka JakubBurdík Vítězslav688  3069
16.Střílka JakubHarazim Zdeněk5-6-910-823610
17.Roleder OndřejWilk Martin-5-108-8 13  
18.Kašpar TomášWollný Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub04Burdík Vítězslav22
Roleder Ondřej12Harazim Zdeněk31
Kašpar Tomáš12Wilk Martin21
Ribka Jakub31Wollný Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10441:326BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Kuchař Ladislav
Kocur Michal
 
 
776  3010
2.Horáková Libuše
Vévoda Ondřej
 
 
Sikora Ladislav
Musil Milan
 
 
1-8-9453220
3.Vévoda OndřejMusil Milan10117  3030
4.Zajíc JosefKuchař Ladislav1073  3040
5.Chovanec JakubSikora Ladislav9-7-610-12341
6.Horáková LibušeKocur Michal3810  3051
7.Zajíc JosefMusil Milan424  3061
8.Chovanec JakubKuchař Ladislav8107  3071
9.Horáková LibušeSikora Ladislav8-95-7103281
10.Vévoda OndřejKocur Michal227  3091
11.Chovanec JakubMusil Milan-810-7-7 1392
12.Horáková LibušeKuchař Ladislav379  30102
13.Vévoda OndřejSikora Ladislav         
14.Zajíc JosefKocur Michal         
15.Horáková LibušeMusil Milan         
16.Vévoda OndřejKuchař Ladislav         
17.Zajíc JosefSikora Ladislav         
18.Chovanec JakubKocur Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vévoda Ondřej20Musil Milan12
Zajíc Josef20Kuchař Ladislav03
Chovanec Jakub12Sikora Ladislav11
Horáková Libuše30Kocur Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:38552:606TJ Sokol Klimkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlad Petr
Koloničný Petr
 
 
Guřan Jiří
Juchelka Miroslav
 
 
-67-810123210
2.Hrstka Pavel
Lazar Daniel
 
 
Kavala Filip
Merta Marek
 
 
-99-810-82311
3.Koloničný PetrKavala Filip-7-5-8  0312
4.Hrstka PavelGuřan Jiří-10-5-9  0313
5.Lazar DanielMerta Marek-78-8-13 1314
6.Chlad PetrJuchelka Miroslav7-59-853224
7.Hrstka PavelKavala Filip8-10-6-4 1325
8.Lazar DanielGuřan Jiří2-56-993235
9.Chlad PetrMerta Marek212-48 3145
10.Koloničný PetrJuchelka Miroslav-83-8-9 1346
11.Lazar DanielKavala Filip-8-8-8  0347
12.Chlad PetrGuřan Jiří8-4109 3157
13.Koloničný PetrMerta Marek698  3067
14.Hrstka PavelJuchelka Miroslav-10-9-12  0368
15.Chlad PetrKavala Filip-4-9-6  0369
16.Koloničný PetrGuřan Jiří-6-10-9  03610
17.Hrstka PavelMerta Marek         
18.Lazar DanielJuchelka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koloničný Petr13Kavala Filip40
Hrstka Pavel03Guřan Jiří22
Lazar Daniel12Merta Marek12
Chlad Petr31Juchelka Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Český Těšín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38644:673SKST Český Těšín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
-6-496-82301
2.Štalzer Bedřich
Sviták Jakub
 
 
Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
-19-59-7 1302
3.Sviták AlešSkácelík Richard-7-5-7  0303
4.Stužka JosefNiedoba Roman48-3-683213
5.Štalzer BedřichRucki Sylwester-5-2-9  0314
6.Sviták JakubLupinski Milan888  3024
7.Stužka JosefSkácelík Richard-6108-893234
8.Štalzer BedřichNiedoba Roman-10-6-9  0335
9.Sviták JakubRucki Sylwester961  3045
10.Sviták AlešLupinski Milan-9-4-8  0346
11.Štalzer BedřichSkácelík Richard-53810 3156
12.Sviták JakubNiedoba Roman-104116 3166
13.Sviták AlešRucki Sylwester12-7-86-82367
14.Stužka JosefLupinski Milan-1186-10-102368
15.Sviták JakubSkácelík Richard7-756 3178
16.Sviták AlešNiedoba Roman7-998 3188
17.Stužka JosefRucki Sylwester-54-5-4 1389
18.Štalzer BedřichLupinski Milan8-7-7-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sviták Aleš13Skácelík Richard13
Stužka Josef22Niedoba Roman13
Štalzer Bedřich13Rucki Sylwester31
Sviták Jakub40Lupinski Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areal TJ Ostrava; Varenská 40a Moravská Ostrava 702 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7406:276TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger Jiří
Moravec Michal
 
 
Pajak Wojciech
Koval Jakub
 
 
4-69-4-52301
2.Plachta Jakub
Martinko Tomáš
 
 
Vidlička Radomír
Pinteš Petr
 
 
334  3011
3.Martinko TomášPajak Wojciech4-958 3121
4.Plachta JakubKoval Jakub4106  3031
5.Bajger JiříVidlička Radomír4-9510 3141
6.Moravec MichalPinteš Petr837  3051
7.Plachta JakubPajak Wojciech757  3061
8.Bajger JiříKoval Jakub976  3071
9.Moravec MichalVidlička Radomír5-11114 3181
10.Martinko TomášPinteš Petr745  3091
11.Bajger JiříPajak Wojciech89-66 31101
12.Moravec MichalKoval Jakub         
13.Martinko TomášVidlička Radomír         
14.Plachta JakubPinteš Petr         
15.Moravec MichalPajak Wojciech         
16.Martinko TomášKoval Jakub         
17.Plachta JakubVidlička Radomír         
18.Bajger JiříPinteš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinko Tomáš20Pajak Wojciech03
Plachta Jakub20Koval Jakub02
Bajger Jiří30Vidlička Radomír02
Moravec Michal20Pinteš Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Aula SPŠE; Frenštát pod Radhoštěm; Křižíkova 1258Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29656:634TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc Roman
Kantor Julius ml.
 
 
Šustek Pavel
Holemý Josef
 
 
108-69 3110
2.Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
Král Michal
Gajdičiar Ondřej
 
 
-8-5-9  0311
3.Lorenc RomanŠustek Pavel-9469 3121
4.Pavliska MartinHolemý Josef4-16-21-8 1322
5.Borovský ŠimonGajdičiar Ondřej7-89-8163232
6.Krajčí JosefKrál Michal568  3042
7.Kantor Julius ml.Šustek Pavel-510-9-9 1343
8.Borovský ŠimonHolemý Josef-87-12-9 1344
9.Krajčí JosefGajdičiar Ondřej610-8-7103254
10.Lorenc RomanKrál Michal-97-8-7 1355
11.Borovský ŠimonŠustek Pavel-5897 3165
12.Krajčí JosefHolemý Josef610-69 3175
13.Lorenc RomanGajdičiar Ondřej5-489 3185
14.Kantor Julius ml.Král Michal10-811-8-82386
15.Krajčí JosefŠustek Pavel989  3096
16.Lorenc RomanHolemý Josef-99-88732106
17.Kantor Julius ml.Gajdičiar Ondřej810-8-7 22  
18.Borovský ŠimonKrál Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lorenc Roman31Šustek Pavel13
Pavliska Martin01Holemý Josef22
Borovský Šimon21Gajdičiar Ondřej03
Krajčí Josef40Král Michal21
Kantor Julius ml.02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS