Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Český Těšín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SŠHOP; Frýdeká 37; 737 01 Český TěšínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33693:663SKST Český Těšín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Holemý Josef
Šustek Pavel
 
 
8-8-78-92301
2.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Gajdičiar Ondřej
Král Michal
 
 
698  3011
3.Niedoba RomanŠustek Pavel-1089-893221
4.Rucki SylwesterHolemý Josef-12-776103231
5.Lupinski MilanKrál Michal-99-8-7 1332
6.Skácelík RichardGajdičiar Ondřej239  3042
7.Rucki SylwesterŠustek Pavel4-17-6-52343
8.Lupinski MilanHolemý Josef10105  3053
9.Skácelík RichardKrál Michal710-7-4-52354
10.Niedoba RomanGajdičiar Ondřej7810  3064
11.Lupinski MilanŠustek Pavel10-10-8-7 1365
12.Skácelík RichardHolemý Josef8515  3075
13.Niedoba RomanKrál Michal-9-57-9 1376
14.Rucki SylwesterGajdičiar Ondřej-963-5103286
15.Skácelík RichardŠustek Pavel-7-7-9  0387
16.Niedoba RomanHolemý Josef-8-310-4 1388
17.Rucki SylwesterKrál Michal-7664 3198
18.Lupinski MilanGajdičiar Ondřej2-96-10732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niedoba Roman22Šustek Pavel31
Rucki Sylwester31Holemý Josef13
Lupinski Milan22Král Michal31
Skácelík Richard22Gajdičiar Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:31487:521TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
487  3010
2.Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
Lorenc Roman
Kantor Julius ml.
 
 
-10-9-3  0311
3.Sviták AlešKrajčí Josef-6-7-9  0312
4.Maršálek PatrikLorenc Roman-8-7-8  0313
5.Stužka JosefBorovský Šimon9-6-12-6 1314
6.Sviták JakubPavliska Martin969  3024
7.Maršálek PatrikKrajčí Josef-9-6-9  0325
8.Stužka JosefLorenc Roman-8-612-5 1326
9.Sviták JakubBorovský Šimon111-98 3136
10.Sviták AlešPavliska Martin-3-74-8 1337
11.Stužka JosefKrajčí Josef-7-3-7  0338
12.Sviták JakubLorenc Roman748  3048
13.Sviták AlešBorovský Šimon-64-4-3 1349
14.Maršálek PatrikPavliska Martin1068  3059
15.Sviták JakubKrajčí Josef9510  3069
16.Sviták AlešLorenc Roman9-9-98-723610
17.Maršálek PatrikBorovský Šimon-10-63  12  
18.Stužka JosefPavliska Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sviták Aleš04Krajčí Josef31
Maršálek Patrik12Lorenc Roman31
Stužka Josef03Borovský Šimon21
Sviták Jakub40Pavliska Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršová 276; KlimkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16 TJ Sokol Klimkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Marek
Kavala Filip
 
 

 
 
     3010
2.Juchelka Miroslav
Guřan Jiří
 
 
Koval Jakub
Pajak Wojciech
 
 
13-7-1110-72311
3.Merta MarekPajak Wojciech-7-998-102312
4.Guřan JiříKoval Jakub-89-9-10 1313
5.Vůjtek IvoVantuch Tomáš-7998 3123
6.Kavala FilipWO    3033
7.Guřan JiříPajak Wojciech8-77-9103243
8.Vůjtek IvoKoval Jakub109-69 3153
9.Kavala FilipVantuch Tomáš979  3063
10.Merta MarekWO    3073
11.Vůjtek IvoPajak Wojciech10-1067 3183
12.Kavala FilipKoval Jakub104-69 3193
13.Merta MarekVantuch Tomáš8-91010 31103
14.Guřan Jiří         
15.Kavala FilipPajak Wojciech         
16.Merta MarekKoval Jakub         
17.Guřan JiříVantuch Tomáš         
18.Vůjtek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Marek11Pajak Wojciech12
Guřan Jiří11Koval Jakub12
Vůjtek Ivo30Vantuch Tomáš03
Kavala Filip20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31353:467TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knopp Pavel
Vavrečka Radomír ml.
 
 
Moravec Michal
Zapletal František
 
 
-5-5-4  0301
2.Chlad Petr
Lazar Daniel
 
 
Martinko Tomáš
Urbanczyk Tomáš
 
 
7-8-610-22302
3.Chlad PetrMartinko Tomáš-7-2-5  0303
4.Vavrečka Radomír ml.Moravec Michal-89-2-12 1304
5.Knopp PavelUrbanczyk Tomáš-10-610-8 1305
6.Lazar DanielZapletal František1078  3015
7.Vavrečka Radomír ml.Martinko Tomáš-8-77-6 1316
8.Knopp PavelMoravec Michal-6-5-5  0317
9.Lazar DanielUrbanczyk Tomáš9-910-2-72318
10.Chlad PetrZapletal František10-988 3128
11.Knopp PavelMartinko Tomáš-8-69-6 1329
12.Lazar DanielMoravec Michal-6-6-8  03210
13.Chlad PetrUrbanczyk Tomáš         
14.Vavrečka Radomír ml.Zapletal František         
15.Lazar DanielMartinko Tomáš         
16.Chlad PetrMoravec Michal         
17.Vavrečka Radomír ml.Urbanczyk Tomáš         
18.Knopp PavelZapletal František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlad Petr11Martinko Tomáš30
Vavrečka Radomír ml.02Moravec Michal30
Knopp Pavel03Urbanczyk Tomáš20
Lazar Daniel12Zapletal František02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32473:506TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Sikora Ladislav
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
7-4-8-8 1301
2.Doležal Miroslav
Musil Milan
 
 
Wollný Michal
Wilk Martin
 
 
8-9-7-8 1302
3.Sikora LadislavHarazim Zdeněk-59917 3112
4.Doležal MiroslavBurdík Vítězslav7-8-8-8 1313
5.Musil MilanWollný Michal5-10-11-9 1314
6.Skácelík FrantišekWilk Martin496  3024
7.Doležal MiroslavHarazim Zdeněk8-8-9-7 1325
8.Musil MilanBurdík Vítězslav-10-10-10  0326
9.Skácelík FrantišekWollný Michal-9-10-5  0327
10.Sikora LadislavWilk Martin87-87 3137
11.Musil MilanHarazim Zdeněk-89-89-82338
12.Skácelík FrantišekBurdík Vítězslav8-108-8-92339
13.Sikora LadislavWollný Michal-8-9-10  03310
14.Doležal MiroslavWilk Martin8-99-8-1023  
15.Skácelík FrantišekHarazim Zdeněk         
16.Sikora LadislavBurdík Vítězslav         
17.Doležal MiroslavWollný Michal         
18.Musil MilanWilk Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sikora Ladislav21Harazim Zdeněk21
Doležal Miroslav02Burdík Vítězslav30
Musil Milan03Wollný Michal30
Skácelík František12Wilk Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26563:549BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková Libuše
Vévoda Ondřej
 
 
Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
9-886 3110
2.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
-6-59-6 1311
3.Vévoda OndřejRibka Jakub-510-71363221
4.Zajíc JosefKašpar Tomáš-99106 3131
5.Chovanec JakubRoleder Ondřej-3-7-6  0332
6.Horáková LibušeStřílka Jakub7-976 3142
7.Zajíc JosefRibka Jakub-9-8-12  0343
8.Chovanec JakubKašpar Tomáš-5-6-5  0344
9.Horáková LibušeRoleder Ondřej879  3054
10.Vévoda OndřejStřílka Jakub-9-644-72355
11.Chovanec JakubRibka Jakub-510-3-12 1356
12.Horáková LibušeKašpar Tomáš986  3066
13.Vévoda OndřejRoleder Ondřej8-695 3176
14.Zajíc JosefStřílka Jakub4-867 3186
15.Horáková LibušeRibka Jakub955  3096
16.Vévoda OndřejKašpar Tomáš811-89 31106
17.Zajíc JosefRoleder Ondřej         
18.Chovanec JakubStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vévoda Ondřej31Ribka Jakub22
Zajíc Josef21Kašpar Tomáš13
Chovanec Jakub03Roleder Ondřej12
Horáková Libuše40Střílka Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS