Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35610:614TJ Odry A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
Holemý Josef
Šustek Pavel
 
 
8-14-6563210
2.Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
Král Michal
Gajdičiar Ondřej
 
 
-8-8-8  0311
3.Štalzer BedřichŠustek Pavel9118  3021
4.Sviták AlešHolemý Josef-79-78-92322
5.Stužka JosefKrál Michal-1110-9-6 1323
6.Sviták JakubGajdičiar Ondřej1166  3033
7.Sviták AlešŠustek Pavel98-79 3143
8.Stužka JosefHolemý Josef-8-7810-92344
9.Sviták JakubKrál Michal979  3054
10.Štalzer BedřichGajdičiar Ondřej-10-10-12  0355
11.Stužka JosefŠustek Pavel-86-7-7 1356
12.Sviták JakubHolemý Josef28-95 3166
13.Štalzer BedřichKrál Michal-89-10-8 1367
14.Sviták AlešGajdičiar Ondřej-5-8-8  0368
15.Sviták JakubŠustek Pavel8-1034 3178
16.Štalzer BedřichHolemý Josef-8-54-3 1379
17.Sviták AlešKrál Michal-9-9-7  03710
18.Stužka JosefGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štalzer Bedřich13Šustek Pavel13
Sviták Aleš13Holemý Josef31
Stužka Josef03Král Michal31
Sviták Jakub40Gajdičiar Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Český Těšín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SŠHOP; Frýdeká 37; 737 01 Český TěšínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39727:729TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
-99-5-10 1301
2.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Lorenc Roman
Pavliska Martin
 
 
89-58 3111
3.Niedoba RomanKrajčí Josef-7158-7103221
4.Rucki SylwesterLorenc Roman-710-711-112322
5.Lupinski MilanBorovský Šimon-94-7-8 1323
6.Skácelík RichardPavliska Martin945  3033
7.Rucki SylwesterKrajčí Josef-81110-6-72334
8.Lupinski MilanLorenc Roman10-9-6-8 1335
9.Skácelík RichardBorovský Šimon72-99 3145
10.Niedoba RomanPavliska Martin4510  3055
11.Lupinski MilanKrajčí Josef-3-7-10  0356
12.Skácelík RichardLorenc Roman105-20-683266
13.Niedoba RomanBorovský Šimon5-4-98-92367
14.Rucki SylwesterPavliska Martin-6956 3177
15.Skácelík RichardKrajčí Josef-8-881083287
16.Niedoba RomanLorenc Roman-128-7-8 1388
17.Rucki SylwesterBorovský Šimon-9-8-9  0389
18.Lupinski MilanPavliska Martin-995-9-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niedoba Roman22Krajčí Josef22
Rucki Sylwester13Lorenc Roman31
Lupinski Milan04Borovský Šimon31
Skácelík Richard40Pavliska Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16479:346TJ Sokol Hrabůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Daniel
Chlad Petr
 
 
Pajak Wojciech
Koval Jakub
 
 
-3-88-9 1301
2.Trojek Ivo
Knopp Pavel
 
 

 
 
WO    3011
3.Knopp PavelPajak Wojciech-6-87-5 1312
4.Trojek IvoKoval Jakub-4896 3122
5.Lazar DanielVidlička Radomír958  3032
6.Chlad PetrWO    3042
7.Trojek IvoPajak Wojciech-9-861023252
8.Lazar DanielKoval Jakub-6109-1263262
9.Chlad PetrVidlička Radomír-10358 3172
10.Knopp PavelWO    3082
11.Lazar DanielPajak Wojciech84-11-483292
12.Chlad PetrKoval Jakub-1057-91232102
13.Knopp PavelVidlička Radomír         
14.Trojek Ivo         
15.Chlad PetrPajak Wojciech         
16.Knopp PavelKoval Jakub         
17.Trojek IvoVidlička Radomír         
18.Lazar Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Knopp Pavel01Pajak Wojciech12
Trojek Ivo20Koval Jakub03
Lazar Daniel30Vidlička Radomír02
Chlad Petr20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršová 276; KlimkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:18535:465TJ Sokol Klimkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guřan Jiří
Vůjtek Ivo
 
 
Moravec Michal
Zapletal František
 
 
1048  3010
2.Kavala Filip
Merta Marek
 
 
Martinko Tomáš
Urbanczyk Tomáš
 
 
-86-8893220
3.Kursa JiříMartinko Tomáš-7-4-7  0321
4.Kavala FilipMoravec Michal28-97 3131
5.Vůjtek IvoUrbanczyk Tomáš978  3041
6.Guřan JiříZapletal František3128  3051
7.Kavala FilipMartinko Tomáš-8-989-102352
8.Vůjtek IvoMoravec Michal987  3062
9.Guřan JiříUrbanczyk Tomáš910-7-8-92363
10.Merta MarekZapletal František8107  3073
11.Vůjtek IvoMartinko Tomáš8510  3083
12.Guřan JiříMoravec Michal9-10-7-9 1384
13.Merta MarekUrbanczyk Tomáš-8-7-8  0385
14.Kavala FilipZapletal František477  3095
15.Guřan JiříMartinko Tomáš759  30105
16.Merta MarekMoravec Michal         
17.Kavala FilipUrbanczyk Tomáš         
18.Vůjtek IvoZapletal František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kursa Jiří01Martinko Tomáš22
Kavala Filip21Moravec Michal12
Vůjtek Ivo30Urbanczyk Tomáš21
Guřan Jiří22Zapletal František03
Merta Marek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33672:654BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
5-6-118-122301
2.Vévoda Ondřej
Horáková Libuše
 
 
Wollný Michal
Wilk Martin
 
 
9-962 3111
3.Vévoda OndřejHarazim Zdeněk-86-91083221
4.Zajíc JosefBurdík Vítězslav-7-15-8  0322
5.Chovanec JakubWollný Michal-4-7-9  0323
6.Horáková LibušeWilk Martin67-67 3133
7.Zajíc JosefHarazim Zdeněk-3-691183243
8.Chovanec JakubBurdík Vítězslav-6-8-9  0344
9.Horáková LibušeWollný Michal10-7-8-8 1345
10.Vévoda OndřejWilk Martin7108  3055
11.Chovanec JakubHarazim Zdeněk-10-710-5 1356
12.Horáková LibušeBurdík Vítězslav768  3066
13.Vévoda OndřejWollný Michal-8910-6-82367
14.Zajíc JosefWilk Martin7-996 3177
15.Horáková LibušeHarazim Zdeněk-6897 3187
16.Vévoda OndřejBurdík Vítězslav499  3097
17.Zajíc JosefWollný Michal6-8-9-9 1398
18.Chovanec JakubWilk Martin-7657 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vévoda Ondřej31Harazim Zdeněk13
Zajíc Josef22Burdík Vítězslav22
Chovanec Jakub13Wollný Michal40
Horáková Libuše31Wilk Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13475:399TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Skácelík František
 
 
Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
1057  3010
2.Doležal Miroslav
Musil Milan
 
 
Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
108-79 3120
3.Doležal MiroslavRibka Jakub788  3030
4.Skácelík FrantišekKašpar Tomáš-71249 3140
5.Musil MilanRoleder Ondřej95-7-1283250
6.Sikora LadislavStřílka Jakub655  3060
7.Skácelík FrantišekRibka Jakub89-108 3170
8.Musil MilanKašpar Tomáš58-9-6-112371
9.Sikora LadislavRoleder Ondřej9-12108 3181
10.Doležal MiroslavStřílka Jakub-9857 3191
11.Musil MilanRibka Jakub-7-8-10  0392
12.Sikora LadislavKašpar Tomáš9116  30102
13.Doležal MiroslavRoleder Ondřej375  30  
14.Mikulíček VladimírStřílka Jakub         
15.Sikora LadislavRibka Jakub         
16.Doležal MiroslavKašpar Tomáš         
17.Mikulíček VladimírRoleder Ondřej         
18.Musil MilanStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Miroslav20Ribka Jakub12
Skácelík František20Kašpar Tomáš12
Musil Milan12Roleder Ondřej02
Sikora Ladislav30Střílka Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS