Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347; 739 44 BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30194:339TJ Odry A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vantuch Tomáš
Pinteš Petr
 
 
Šustek Pavel
Holemý Josef
 
 
-1-8-8  0301
2.Humplík David
Novotný Pavel
 
 
Orság Pavel
Král Michal
 
 
-5-6-5  0302
3.Pinteš PetrHolemý Josef-8-6-9  0303
4.Humplík DavidŠustek Pavel-4-4-4  0304
5.Novotný PavelOrság Pavel-7-6-9  0305
6.Vantuch TomášKrál Michal-7-59-6 1306
7.Krupník Lukáš ml.Holemý Josef-6-7-9  0307
8.Novotný PavelŠustek Pavel-5-6-7  0308
9.Vantuch TomášOrság Pavel-7-3-9  0309
10.Pinteš PetrKrál Michal-6-2-8  03010
11.Novotný PavelHolemý Josef         
12.Vantuch Tomᚊustek Pavel         
13.Pinteš PetrOrság Pavel         
14.Krupník Lukáš ml.Král Michal         
15.Vantuch TomášHolemý Josef         
16.Pinteš PetrŠustek Pavel         
17.Krupník Lukáš ml.Orság Pavel         
18.Novotný PavelKrál Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pinteš Petr02Holemý Josef20
Humplík David01Šustek Pavel20
Novotný Pavel02Orság Pavel20
Vantuch Tomáš02Král Michal20
Krupník Lukáš ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kolize s 2. a 3.ligouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:38521:598TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapisz Břetislav
Plachta Jakub
 
 
Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
-7-87573210
2.Urbanczyk Tomáš
Moravec Michal
 
 
Lorenc Roman
Schwarz Ota
 
 
WO    0311
3.Lapisz BřetislavSchwarz Ota410-13-863221
4.Plachta JakubKrajčí Josef-7109-6-82322
5.Moravec MichalBorovský Šimon-85-8-9 1323
6.Urbanczyk TomášLorenc Roman-4-6-5  0324
7.Plachta JakubSchwarz Ota-8-11-3  0325
8.Moravec MichalKrajčí Josef6-67-743235
9.Urbanczyk TomášBorovský Šimon-38-4-9 1336
10.Lapisz BřetislavLorenc Roman978  3046
11.Moravec MichalSchwarz Ota-1057-9-92347
12.Urbanczyk TomášKrajčí Josef-6-10-7  0348
13.Lapisz BřetislavBorovský Šimon8-78-6123258
14.Plachta JakubLorenc Roman-4-6-9  0359
15.Urbanczyk TomášSchwarz Ota-155-99-823510
16.Lapisz BřetislavKrajčí Josef         
17.Plachta JakubBorovský Šimon         
18.Moravec MichalLorenc Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lapisz Břetislav30Schwarz Ota31
Plachta Jakub03Krajčí Josef21
Moravec Michal12Borovský Šimon21
Urbanczyk Tomáš04Lorenc Roman21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Český Těšín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SŠHOP; Frýdeká 37; 737 01 Český TěšínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:34581:580TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Musiol Kamil
Wollný Michal
 
 
-986-6-112301
2.Niedoba Roman
Rucki Sylwester
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-9-86-8 1302
3.Niedoba RomanWollný Michal762  3012
4.Rucki SylwesterBurdík Vítězslav88-8-7-62313
5.Lupinski MilanHarazim Zdeněk11-88-5-62314
6.Skácelík RichardMusiol Kamil-10465 3124
7.Rucki SylwesterWollný Michal7-5-4-9 1325
8.Lupinski MilanBurdík Vítězslav-8-8-7  0326
9.Skácelík RichardHarazim Zdeněk-13811-9-42327
10.Niedoba RomanMusiol Kamil-8469 3137
11.Lupinski MilanWollný Michal-10-108-9 1338
12.Skácelík RichardBurdík Vítězslav66-88 3148
13.Niedoba RomanHarazim Zdeněk-6-8117-82349
14.Rucki SylwesterMusiol Kamil103-78 3159
15.Skácelík RichardWollný Michal-7-8-9  03510
16.Niedoba RomanBurdík Vítězslav         
17.Rucki SylwesterHarazim Zdeněk         
18.Lupinski MilanMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Niedoba Roman21Wollný Michal31
Rucki Sylwester12Burdík Vítězslav21
Lupinski Milan03Harazim Zdeněk30
Skácelík Richard22Musiol Kamil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31665:624TJ Sokol Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
-55-12-7 1301
2.Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
-9-637103211
3.Sviták AlešRibka Jakub-6-59-8 1312
4.Stužka JosefKašpar Tomáš-109410 3122
5.Štalzer BedřichRoleder Ondřej7-8-108-62323
6.Sviták JakubStřílka Jakub971  3033
7.Stužka JosefRibka Jakub-2-6-5  0334
8.Štalzer BedřichKašpar Tomáš9-7-87-62335
9.Sviták JakubRoleder Ondřej457  3045
10.Sviták AlešStřílka Jakub467  3055
11.Štalzer BedřichRibka Jakub-49-8-9 1356
12.Sviták JakubKašpar Tomáš91110  3066
13.Sviták AlešRoleder Ondřej564  3076
14.Stužka JosefStřílka Jakub2-3-7-7 1377
15.Sviták JakubRibka Jakub6-1097 3187
16.Sviták AlešKašpar Tomáš-96-97-82388
17.Stužka JosefRoleder Ondřej8-295 3198
18.Štalzer BedřichStřílka Jakub109-9-8732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sviták Aleš22Ribka Jakub31
Stužka Josef22Kašpar Tomáš22
Štalzer Bedřich13Roleder Ondřej13
Sviták Jakub40Střílka Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršová 276; KlimkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7381:303TJ Sokol Klimkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guřan Jiří
Vůjtek Ivo
 
 
Kocur Rostislav
Kocur Michal
 
 
-7889 3110
2.Kavala Filip
Merta Marek
 
 
Musil Milan
Mikulíček Vladimír
 
 
6811  3020
3.Vůjtek IvoMusil Milan459  3030
4.Merta MarekMikulíček Vladimír6-4-61093240
5.Kavala FilipKocur Rostislav-9-24423250
6.Guřan JiříKocur Michal-97-8983260
7.Merta MarekMusil Milan1089  3070
8.Kavala FilipMikulíček Vladimír9108  3080
9.Guřan JiříKocur Rostislav896  3090
10.Vůjtek IvoKocur Michal3910  30100
11.Kavala FilipMusil Milan-10    01  
12.Guřan JiříMikulíček Vladimír         
13.Vůjtek IvoKocur Rostislav         
14.Merta MarekKocur Michal         
15.Guřan JiříMusil Milan         
16.Vůjtek IvoMikulíček Vladimír         
17.Merta MarekKocur Rostislav         
18.Kavala FilipKocur Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vůjtek Ivo20Musil Milan02
Merta Marek20Mikulíček Vladimír02
Kavala Filip20Kocur Rostislav02
Guřan Jiří20Kocur Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:BSK Malenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:34570:621BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlad Petr
Lazar Daniel
 
 
Vévoda Ondřej
Horáková Libuše
 
 
9-58-6-72301
2.Osvald Petr
Trojek Ivo
 
 
Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
8-76-993211
3.Lazar DanielHoráková Libuše-4-4-7  0312
4.Osvald PetrVévoda Ondřej78-1-9-32313
5.Chlad PetrZajíc Josef-67-8-5 1314
6.Trojek IvoChovanec Jakub-5768 3124
7.Osvald PetrHoráková Libuše-6-78-6 1325
8.Chlad PetrVévoda Ondřej7-1189 3135
9.Trojek IvoZajíc Josef10-3-15-5 1336
10.Lazar DanielChovanec Jakub9-7-9-9 1337
11.Chlad PetrHoráková Libuše8-88-7-112338
12.Trojek IvoVévoda Ondřej-8-99-7 1339
13.Lazar DanielZajíc Josef875  3049
14.Osvald PetrChovanec Jakub899  3059
15.Trojek IvoHoráková Libuše854  3069
16.Lazar DanielVévoda Ondřej-4-487-623610
17.Osvald PetrZajíc Josef-9-5-6  03  
18.Chlad PetrChovanec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Daniel13Horáková Libuše31
Osvald Petr12Vévoda Ondřej31
Chlad Petr12Zajíc Josef21
Trojek Ivo22Chovanec Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS