Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areal TJ Ostrava; Varenská 40a Moravská Ostrava 702 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34692:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapisz Břetislav
Martinko Tomáš
 
 
Šustek Pavel
Holemý Josef
 
 
-9-6-9  0301
2.Urbanczyk Tomáš
Moravec Michal
 
 
Král Michal
Orság Pavel
 
 
-23-12-6 1302
3.Moravec MichalHolemý Josef6-7-9893212
4.Martinko Tomᚊustek Pavel9-743 3122
5.Urbanczyk TomášOrság Pavel7-6-512-62323
6.Lapisz BřetislavKrál Michal876  3033
7.Martinko TomášHolemý Josef14-56-6-82334
8.Urbanczyk Tomᚊustek Pavel89-12-8-82335
9.Lapisz BřetislavOrság Pavel889  3045
10.Moravec MichalKrál Michal9-398 3155
11.Urbanczyk TomášHolemý Josef-3-75-8 1356
12.Lapisz BřetislavŠustek Pavel778  3066
13.Moravec MichalOrság Pavel4-93-7103276
14.Martinko TomášKrál Michal-9988 3186
15.Lapisz BřetislavHolemý Josef687  3096
16.Moravec MichalŠustek Pavel4-8-9-10 1397
17.Martinko TomášOrság Pavel9-10-9-8 1398
18.Urbanczyk TomášKrál Michal-9-899-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Michal31Holemý Josef22
Martinko Tomáš22Šustek Pavel22
Urbanczyk Tomáš04Orság Pavel22
Lapisz Břetislav40Král Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347; 739 44 BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30236:364TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Humplík David
 
 
Borovský Šimon
Pavliska Martin
 
 
-4-8-5  0301
2.Pinteš Petr
Krupník Lukáš ml.
 
 
Kantor Julius ml.
Lorenc Roman
 
 
-8-4-3  0302
3.Pinteš PetrBorovský Šimon-6-8-9  0303
4.Krupník Lukáš ml.Pavliska Martin-5-111110-82304
5.Novotný PavelLorenc Roman-7-6-3  0305
6.Humplík DavidKantor Julius ml.-8-4-9  0306
7.Krupník Lukáš ml.Borovský Šimon-611-8-7 1307
8.Novotný PavelPavliska Martin-7-4-9  0308
9.Humplík DavidLorenc Roman-6-5-9  0309
10.Pinteš PetrKantor Julius ml.-7-8-6  03010
11.Novotný PavelBorovský Šimon         
12.Humplík DavidPavliska Martin         
13.Pinteš PetrLorenc Roman         
14.Krupník Lukáš ml.Kantor Julius ml.         
15.Humplík DavidBorovský Šimon         
16.Pinteš PetrPavliska Martin         
17.Krupník Lukáš ml.Lorenc Roman         
18.Novotný PavelKantor Julius ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pinteš Petr02Borovský Šimon20
Krupník Lukáš ml.02Pavliska Martin20
Novotný Pavel02Lorenc Roman20
Humplík David02Kantor Julius ml.20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33520:542TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Jakub
Maršálek Patrik
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
3-9-106-82301
2.Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
-12-4-7  0302
3.Stužka JosefHarazim Zdeněk-8-7117-62303
4.Sviták AlešBurdík Vítězslav6-16-8-102304
5.Maršálek PatrikWollný Michal-5-910-8 1305
6.Sviták JakubMusiol Kamil511-126 3115
7.Sviták AlešHarazim Zdeněk-7-810-5 1316
8.Maršálek PatrikBurdík Vítězslav-89-4-15 1317
9.Sviták JakubWollný Michal994  3027
10.Stužka JosefMusiol Kamil-84-5863237
11.Maršálek PatrikHarazim Zdeněk-10-8-9  0338
12.Sviták JakubBurdík Vítězslav554  3048
13.Stužka JosefWollný Michal-6-9-7  0349
14.Sviták AlešMusiol Kamil-910-89-1023410
15.Sviták JakubHarazim Zdeněk-6886 31  
16.Stužka JosefBurdík Vítězslav         
17.Sviták AlešWollný Michal         
18.Maršálek PatrikMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stužka Josef12Harazim Zdeněk30
Sviták Aleš03Burdík Vítězslav21
Maršálek Patrik03Wollný Michal21
Sviták Jakub30Musiol Kamil12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Český Těšín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SŠHOP; Frýdeká 37; 737 01 Český TěšínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:33748:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
-9-911893210
2.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Roleder Ondřej
Ribka Jakub
 
 
9915  3020
3.Niedoba RomanRibka Jakub76-9-3-32321
4.Rucki SylwesterKašpar Tomáš733  3031
5.Lupinski MilanRoleder Ondřej5-5-7953241
6.Skácelík RichardStřílka Jakub896  3051
7.Rucki SylwesterRibka Jakub9-149-9-72352
8.Lupinski MilanKašpar Tomáš9-67-9-132353
9.Skácelík RichardRoleder Ondřej-878-10-132354
10.Niedoba RomanStřílka Jakub1088  3064
11.Lupinski MilanRibka Jakub10-8-9-7 1365
12.Skácelík RichardKašpar Tomáš-710-41013275
13.Niedoba RomanRoleder Ondřej-9-9512-82376
14.Rucki SylwesterStřílka Jakub535  3086
15.Skácelík RichardRibka Jakub4-7-912-82387
16.Niedoba RomanKašpar Tomáš-89-8-10 1388
17.Rucki SylwesterRoleder Ondřej885  3098
18.Lupinski MilanStřílka Jakub-8-15-11  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Niedoba Roman13Ribka Jakub40
Rucki Sylwester31Kašpar Tomáš22
Lupinski Milan13Roleder Ondřej22
Skácelík Richard22Střílka Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33385:479TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Daniel
Chlad Petr
 
 
Sikora Ladislav
Mikulíček Vladimír
 
 
-8-7-3  0301
2.Osvald Petr
Trojek Ivo
 
 
Musil Milan
Sionkala Eduard
 
 
-5-9-11  0302
3.Lazar DanielSikora Ladislav-67-5-6 1303
4.Osvald PetrSionkala Eduard-7128-4-92304
5.Chlad PetrMusil Milan85-1211 3114
6.Trojek IvoMikulíček Vladimír-106-7893224
7.Osvald PetrSikora Ladislav-6-9-7  0325
8.Chlad PetrSionkala Eduard-798-10-32326
9.Trojek IvoMusil Milan-8-7-9  0327
10.Lazar DanielMikulíček Vladimír-59-8-3 1328
11.Chlad PetrSikora Ladislav-89-7-9 1329
12.Trojek IvoSionkala Eduard-6-8-8  03210
13.Lazar DanielMusil Milan         
14.Osvald PetrMikulíček Vladimír         
15.Trojek IvoSikora Ladislav         
16.Lazar DanielSionkala Eduard         
17.Osvald PetrMusil Milan         
18.Chlad PetrMikulíček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lazar Daniel02Sikora Ladislav30
Osvald Petr02Sionkala Eduard30
Chlad Petr12Musil Milan11
Trojek Ivo12Mikulíček Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:BSK Malenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršová 276; KlimkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36653:685TJ Sokol Klimkovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guřan Jiří
Vůjtek Ivo
 
 
Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
894  3010
2.Kavala Filip
Merta Marek
 
 
Horáková Libuše
Vévoda Ondřej
 
 
-8-9-8  0311
3.Vůjtek IvoHoráková Libuše-10-5-5  0312
4.Kavala FilipVévoda Ondřej-810-610103222
5.Merta MarekZajíc Josef105-87 3132
6.Guřan JiříChovanec Jakub97-107 3142
7.Kavala FilipHoráková Libuše6-7-61043252
8.Merta MarekVévoda Ondřej8-10-12-13 1353
9.Guřan JiříZajíc Josef-7129-893263
10.Vůjtek IvoChovanec Jakub87-45 3173
11.Merta MarekHoráková Libuše78-10-8-72374
12.Guřan JiříVévoda Ondřej10-610-11103284
13.Vůjtek IvoZajíc Josef-5-3-4  0385
14.Kavala FilipChovanec Jakub797  3095
15.Guřan JiříHoráková Libuše-3-7-4  0396
16.Vůjtek IvoVévoda Ondřej-7-65-5 1397
17.Kavala FilipZajíc Josef-7-59-7 1398
18.Merta MarekChovanec Jakub39-88 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vůjtek Ivo13Horáková Libuše31
Kavala Filip31Vévoda Ondřej22
Merta Marek22Zajíc Josef22
Guřan Jiří31Chovanec Jakub04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS