Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kopečná 186; 742 35 OdryRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:24621:564TJ Odry A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdičiar Ondřej
Král Michal
 
 
Kavala Filip
Merta Marek
 
 
9-9-7-6 1301
2.Šustek Pavel
Holemý Josef
 
 
Guřan Jiří
Vůjtek Ivo
 
 
-11-58-3 1302
3.Šustek PavelGuřan Jiří9-7-9-12 1303
4.Holemý JosefKavala Filip-58-85-102304
5.Král MichalMerta Marek99-88 3114
6.Gajdičiar OndřejVůjtek Ivo77-7-943224
7.Holemý JosefGuřan Jiří-3485 3134
8.Král MichalKavala Filip-7-748-102335
9.Gajdičiar OndřejMerta Marek1076  3045
10.Šustek PavelVůjtek Ivo6-9-7683255
11.Král MichalGuřan Jiří969  3065
12.Gajdičiar OndřejKavala Filip9-147-8-72366
13.Šustek PavelMerta Marek879  3076
14.Holemý JosefVůjtek Ivo369  3086
15.Gajdičiar OndřejGuřan Jiří9910  3096
16.Šustek PavelKavala Filip1157  30106
17.Holemý JosefMerta Marek         
18.Král MichalVůjtek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šustek Pavel31Guřan Jiří13
Holemý Josef21Kavala Filip31
Král Michal21Merta Marek03
Gajdičiar Ondřej31Vůjtek Ivo03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Aula SPŠE; Frenštát pod Radhoštěm; Křižíkova 1258Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6380:260TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavliska Martin
Borovský Šimon
 
 
Chlad Petr
Osvald Petr
 
 
583  3010
2.Lorenc Roman
Kantor Julius ml.
 
 
Koloničný Petr
Lazar Daniel
 
 
173  3020
3.Pavliska MartinChlad Petr84-77 3130
4.Lorenc RomanLazar Daniel548  3040
5.Kantor Julius ml.Koloničný Petr9-367 3150
6.Borovský ŠimonOsvald Petr8116  3060
7.Lorenc RomanChlad Petr657  3070
8.Kantor Julius ml.Lazar Daniel1256  3080
9.Borovský ŠimonKoloničný Petr969  3090
10.Pavliska MartinOsvald Petr-9-7-9  0391
11.Kantor Julius ml.Chlad Petr27-109 31101
12.Borovský ŠimonLazar Daniel         
13.Pavliska MartinKoloničný Petr         
14.Lorenc RomanOsvald Petr         
15.Borovský ŠimonChlad Petr         
16.Pavliska MartinLazar Daniel         
17.Lorenc RomanKoloničný Petr         
18.Kantor Julius ml.Osvald Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavliska Martin11Chlad Petr03
Lorenc Roman20Lazar Daniel02
Kantor Julius ml.30Koloničný Petr02
Borovský Šimon20Osvald Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Český Těšín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23542:484TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Mikulíček Vladimír
 
 
Rucki Sylwester
Siuda Tomáš
 
 
1065  3010
2.Kuchař Ladislav
Musil Milan
 
 
Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
610-9-883220
3.Musil MilanSiuda Tomáš5-9-9273230
4.Mikulíček VladimírRucki Sylwester-2-8-6  0331
5.Kuchař LadislavLupinski Milan5-9-6-6 1332
6.Sikora LadislavKurek Tomáš598  3042
7.Mikulíček VladimírSiuda Tomáš878  3052
8.Kuchař LadislavRucki Sylwester-2-88-10 1353
9.Sikora LadislavLupinski Milan9612  3063
10.Musil MilanKurek Tomáš882  3073
11.Kuchař LadislavSiuda Tomáš-8-8-9  0374
12.Sikora LadislavRucki Sylwester-949-693284
13.Musil MilanLupinski Milan-8-66-11 1385
14.Mikulíček VladimírKurek Tomáš756  3095
15.Sikora LadislavSiuda Tomáš-947-8932105
16.Musil MilanRucki Sylwester-8-9-7  03  
17.Mikulíček VladimírLupinski Milan         
18.Kuchař LadislavKurek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil Milan21Siuda Tomáš13
Mikulíček Vladimír21Rucki Sylwester21
Kuchař Ladislav03Lupinski Milan21
Sikora Ladislav40Kurek Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24593:539BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vévoda Ondřej
Horáková Libuše
 
 
Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
913-8-963210
2.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Kotek Dominik
Maršálek Patrik
 
 
-8-9-8  0311
3.Vévoda OndřejSviták Jakub586  3021
4.Zajíc JosefStužka Josef91010  3031
5.Chovanec JakubMaršálek Patrik-9897 3141
6.Horáková LibušeKotek Dominik276  3051
7.Zajíc JosefSviták Jakub1013-11-8-42352
8.Chovanec JakubStužka Josef-7-9-10  0353
9.Horáková LibušeMaršálek Patrik2104  3063
10.Vévoda OndřejKotek Dominik8-7109 3173
11.Chovanec JakubSviták Jakub-4-5-6  0374
12.Horáková LibušeStužka Josef-546-8-62375
13.Vévoda OndřejMaršálek Patrik689  3085
14.Zajíc JosefKotek Dominik8-56-8-92386
15.Horáková LibušeSviták Jakub19-911 3196
16.Vévoda OndřejStužka Josef69-107 31106
17.Zajíc JosefMaršálek Patrik         
18.Chovanec JakubKotek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vévoda Ondřej40Sviták Jakub22
Zajíc Josef12Stužka Josef22
Chovanec Jakub12Maršálek Patrik03
Horáková Libuše31Kotek Dominik12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Slunečná; Bolatice (areál ZŠ Bolatice; naproti kavarny Park)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8416:313TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
Koval Jakub
Pinteš Petr
 
 
787  3010
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Dolegovský Patrik
Pajak Wojciech
 
 
448  3020
3.Musiol KamilDolegovský Patrik-651112 3130
4.Wollný MichalPajak Wojciech-8-77643240
5.Harazim ZdeněkKoval Jakub468  3050
6.Burdík VítězslavPinteš Petr788  3060
7.Wollný MichalDolegovský Patrik7-6-68-62361
8.Harazim ZdeněkPajak Wojciech7-967 3171
9.Burdík VítězslavKoval Jakub476  3081
10.Musiol KamilPinteš Petr8-1189 3191
11.Harazim ZdeněkDolegovský Patrik787  30101
12.Burdík VítězslavPajak Wojciech         
13.Musiol KamilKoval Jakub         
14.Wollný MichalPinteš Petr         
15.Burdík VítězslavDolegovský Patrik         
16.Musiol KamilPajak Wojciech         
17.Wollný MichalKoval Jakub         
18.Harazim ZdeněkPinteš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musiol Kamil20Dolegovský Patrik12
Wollný Michal11Pajak Wojciech02
Harazim Zdeněk30Koval Jakub02
Burdík Vítězslav20Pinteš Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
747 05 Fügner 10; OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9413:287TJ Sokol Kateřinky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
Urbanczyk Tomáš
Martinko Tomáš
 
 
232  3010
2.Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
Moravec Michal
Adamčík Jiří
 
 
859  3020
3.Střílka JakubUrbanczyk Tomáš-1575-663230
4.Roleder OndřejMartinko Tomáš76-85 3140
5.Kašpar TomášMoravec Michal7-5-8-6 1341
6.Ribka JakubAdamčík Jiří422  3051
7.Roleder OndřejUrbanczyk Tomáš-7877 3161
8.Kašpar TomášMartinko Tomáš869  3071
9.Ribka JakubMoravec Michal-89-9653281
10.Střílka JakubAdamčík Jiří667  3091
11.Kašpar TomášUrbanczyk Tomáš927  30101
12.Ribka JakubMartinko Tomáš         
13.Střílka JakubMoravec Michal         
14.Roleder OndřejAdamčík Jiří         
15.Ribka JakubUrbanczyk Tomáš         
16.Střílka JakubMartinko Tomáš         
17.Roleder OndřejMoravec Michal         
18.Kašpar TomášAdamčík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střílka Jakub20Urbanczyk Tomáš03
Roleder Ondřej20Martinko Tomáš02
Kašpar Tomáš21Moravec Michal11
Ribka Jakub20Adamčík Jiří02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS