Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kopečná 186; 742 35 OdryRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35576:589TJ Sokol Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustek Pavel
Gajdičiar Ondřej
 
 
Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
-9-7-8  0301
2.Král Michal
Holemý Josef
 
 
Sviták Aleš
Maršálek Patrik
 
 
7-7-6953211
3.Gajdičiar OndřejSviták Jakub-13-57-9 1312
4.Holemý JosefMaršálek Patrik710-77 3122
5.Šustek PavelSviták Aleš1237  3032
6.Král MichalŠtalzer Bedřich9109  3042
7.Holemý JosefSviták Jakub-6-8-7  0343
8.Šustek PavelMaršálek Patrik-9476 3153
9.Král MichalSviták Aleš-6-5-6  0354
10.Gajdičiar OndřejŠtalzer Bedřich-6-85-9 1355
11.Šustek PavelSviták Jakub-98-9-10 1356
12.Král MichalMaršálek Patrik384  3066
13.Gajdičiar OndřejSviták Aleš37-3-4-72367
14.Holemý JosefŠtalzer Bedřich-682-6-92368
15.Král MichalSviták Jakub-9-8-7  0369
16.Gajdičiar OndřejMaršálek Patrik7-496 3179
17.Holemý JosefSviták Aleš-4-610-9 13710
18.Šustek PavelŠtalzer Bedřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdičiar Ondřej13Sviták Jakub40
Holemý Josef13Maršálek Patrik04
Šustek Pavel21Sviták Aleš31
Král Michal22Štalzer Bedřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Český Těšín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Aula SPŠE; Frenštát pod Radhoštěm; Křižíkova 1258Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13451:371TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc Roman
Kantor Julius ml.
 
 
Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
57-77 3110
2.Borovský Šimon
Krajčí Josef
 
 
Lupinski Milan
Skácelík Richard
 
 
375  3020
3.Kantor Julius ml.Skácelík Richard12-6-812123230
4.Krajčí JosefRucki Sylwester-212-4-7 1331
5.Borovský ŠimonNiedoba Roman785  3041
6.Lorenc RomanLupinski Milan955  3051
7.Krajčí JosefSkácelík Richard-10-58-8 1352
8.Borovský ŠimonRucki Sylwester1094  3062
9.Lorenc RomanNiedoba Roman678  3072
10.Kantor Julius ml.Lupinski Milan-9974 3182
11.Borovský ŠimonSkácelík Richard7-275 3192
12.Lorenc RomanRucki Sylwester27-9-9632102
13.Pavliska MartinNiedoba Roman9-9   11  
14.Krajčí JosefLupinski Milan         
15.Lorenc RomanSkácelík Richard         
16.Pavliska MartinRucki Sylwester         
17.Krajčí JosefNiedoba Roman         
18.Borovský ŠimonLupinski Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kantor Julius ml.20Skácelík Richard12
Krajčí Josef02Rucki Sylwester12
Borovský Šimon30Niedoba Roman02
Lorenc Roman30Lupinski Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347; 739 44 BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:30431:467TJ Sokol Hrabůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pajak Wojciech
Vantuch Tomáš
 
 
Koloničný Petr
Vavrečka Radomír ml.
 
 
6-78-9-72301
2.Vidlička Radomír
Pinteš Petr
 
 
Lazar Daniel
Chlad Petr
 
 
-8-7-9  0302
3.Pajak WojciechKoloničný Petr479  3012
4.Pinteš PetrChlad Petr-9-7-6  0313
5.Vidlička RadomírLazar Daniel8-97-6-92314
6.Vantuch TomášVavrečka Radomír ml.67-7-9-82315
7.Pinteš PetrKoloničný Petr-8-11-10  0316
8.Vidlička RadomírChlad Petr-810-810-102317
9.Vantuch TomášLazar Daniel7-5-5-4 1318
10.Pajak WojciechVavrečka Radomír ml.469  3028
11.Vidlička RadomírKoloničný Petr-88-7-6 1329
12.Vantuch TomášChlad Petr89-7-8-923210
13.Pajak WojciechLazar Daniel65-7-8732  
14.Pinteš PetrVavrečka Radomír ml.         
15.Vantuch TomášKoloničný Petr         
16.Pajak WojciechChlad Petr         
17.Pinteš PetrLazar Daniel         
18.Vidlička RadomírVavrečka Radomír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pajak Wojciech20Koloničný Petr21
Pinteš Petr02Chlad Petr30
Vidlička Radomír03Lazar Daniel20
Vantuch Tomáš03Vavrečka Radomír ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areal TJ Ostrava; Varenská 40a Moravská Ostrava 702 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30648:615TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbanczyk Tomáš
Martinko Tomáš
 
 
Merta Marek
Kavala Filip
 
 
-95-8-8 1301
2.Bajger Jiří
Moravec Michal
 
 
Guřan Jiří
Kursa Jiří
 
 
-6588 3111
3.Moravec MichalGuřan Jiří8-38-8143221
4.Martinko TomášKavala Filip-8-4117-62322
5.Urbanczyk TomášMerta Marek-7-10-9  0323
6.Bajger JiříVůjtek Ivo83-73 3133
7.Martinko TomášGuřan Jiří75-8-10113243
8.Urbanczyk TomášKavala Filip-5-3-7  0344
9.Bajger JiříMerta Marek-1039-973254
10.Moravec MichalVůjtek Ivo-410-8-7 1355
11.Urbanczyk TomášGuřan Jiří9124  3065
12.Bajger JiříKavala Filip5-7-95-62366
13.Moravec MichalMerta Marek496  3076
14.Martinko TomášVůjtek Ivo-8-1010-8 1377
15.Bajger JiříGuřan Jiří78-117 3187
16.Moravec MichalKavala Filip1168  3097
17.Martinko TomášMerta Marek1189  30107
18.Urbanczyk TomášVůjtek Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Michal31Guřan Jiří04
Martinko Tomáš22Kavala Filip31
Urbanczyk Tomáš12Merta Marek13
Bajger Jiří31Vůjtek Ivo21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:BSK Malenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Slunečná; Bolatice (areál ZŠ Bolatice; naproti kavarny Park)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36558:590BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Wilk Martin
 
 
Vévoda Ondřej
Horáková Libuše
 
 
-87-7-7 1301
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
-9-47-6 1302
3.Wollný MichalZajíc Josef-796-493212
4.Harazim ZdeněkVévoda Ondřej77-7-453222
5.Burdík VítězslavHoráková Libuše-15-6-3  0323
6.Wilk MartinChovanec Jakub-8857 3133
7.Harazim ZdeněkZajíc Josef-65-9-9 1334
8.Burdík VítězslavVévoda Ondřej-9-9-8  0335
9.Wilk MartinHoráková Libuše-8-8-9  0336
10.Wollný MichalChovanec Jakub1516  3046
11.Burdík VítězslavZajíc Josef774  3056
12.Wilk MartinVévoda Ondřej-5-128-11 1357
13.Wollný MichalHoráková Libuše-17-7-4  0358
14.Harazim ZdeněkChovanec Jakub84-105 3168
15.Wilk MartinZajíc Josef10-4-6-6 1369
16.Wollný MichalVévoda Ondřej-7-10610-623610
17.Harazim ZdeněkHoráková Libuše-10-56-9 13  
18.Burdík VítězslavChovanec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wollný Michal22Zajíc Josef22
Harazim Zdeněk21Vévoda Ondřej31
Burdík Vítězslav12Horáková Libuše30
Wilk Martin13Chovanec Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
747 05 Fügner 10; OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32617:594nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střílka Jakub
Kašpar Tomáš
 
 
Sikora Ladislav
Mikulíček Vladimír
 
 
-88-4-5 1301
2.Roleder Ondřej
Ribka Jakub
 
 
Sionkala Eduard
Kocur Rostislav
 
 
-6374 3111
3.Střílka JakubSikora Ladislav998  3021
4.Roleder OndřejMikulíček Vladimír871  3031
5.Kašpar TomášSionkala Eduard-5-84-9 1332
6.Ribka JakubKocur Rostislav-9436 3142
7.Roleder OndřejSikora Ladislav-7-9-6  0343
8.Kašpar TomášMikulíček Vladimír683  3053
9.Ribka JakubSionkala Eduard896  3063
10.Střílka JakubKocur Rostislav9108  3073
11.Kašpar TomášSikora Ladislav8-6-4-3 1374
12.Ribka JakubMikulíček Vladimír66-37 3184
13.Střílka JakubSionkala Eduard-2-46-12 1385
14.Roleder OndřejKocur Rostislav-1246-7-92386
15.Ribka JakubSikora Ladislav-87-6883296
16.Střílka JakubMikulíček Vladimír-36-5-6 1397
17.Roleder OndřejSionkala Eduard6-10-8-7 1398
18.Kašpar TomášKocur Rostislav5-7-34-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub22Sikora Ladislav22
Roleder Ondřej13Mikulíček Vladimír13
Kašpar Tomáš13Sionkala Eduard31
Ribka Jakub40Kocur Rostislav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS