Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Aula SPŠE; Frenštát pod Radhoštěm; Křižíkova 1258Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31656:609TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovský Šimon
Krajčí Josef
 
 
Kursa Jiří
Kavala Filip
 
 
-810-8-5 1301
2.Kantor Julius ml.
Lorenc Roman
 
 
Vůjtek Ivo
Guřan Jiří
 
 
9-7113 3111
3.Pavliska MartinVůjtek Ivo-9-3-7  0312
4.Krajčí JosefGuřan Jiří737  3022
5.Lorenc RomanKavala Filip8-9-87-72323
6.Borovský ŠimonKursa Jiří6-286 3133
7.Krajčí JosefVůjtek Ivo-8-8-8  0334
8.Lorenc RomanGuřan Jiří10-9-85-72335
9.Borovský ŠimonKavala Filip1-95-483245
10.Pavliska MartinKursa Jiří-10765 3155
11.Lorenc RomanVůjtek Ivo686  3065
12.Borovský ŠimonGuřan Jiří8-8-8-10 1366
13.Pavliska MartinKavala Filip10-3-7-13 1367
14.Krajčí JosefKursa Jiří798  3077
15.Borovský ŠimonVůjtek Ivo4-967 3187
16.Kantor Julius ml.Guřan Jiří-6-78-9 1388
17.Krajčí JosefKavala Filip968  3098
18.Lorenc RomanKursa Jiří-7767 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavliska Martin12Vůjtek Ivo22
Krajčí Josef31Guřan Jiří31
Lorenc Roman22Kavala Filip22
Borovský Šimon31Kursa Jiří04
Kantor Julius ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kopečná 186; 742 35 OdryRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6390:202TJ Odry A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustek Pavel
Bača Jaroslav
 
 
Osvald Petr
Chlad Petr
 
 
-84-8563210
2.Holemý Josef
Král Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Šustek PavelChlad Petr68-107 3130
4.Král MichalOsvald Petr6510  3040
5.Holemý JosefDyba Daniel436  3050
6.Bača JaroslavWO    3060
7.Král MichalChlad Petr-81196 3170
8.Holemý JosefOsvald Petr446  3080
9.Bača JaroslavDyba Daniel7-117-1263290
10.Šustek PavelWO    30100
11.Holemý JosefChlad Petr-945  21  
12.Bača JaroslavOsvald Petr         
13.Šustek PavelDyba Daniel         
14.Král Michal         
15.Bača JaroslavChlad Petr         
16.Šustek PavelOsvald Petr         
17.Král MichalDyba Daniel         
18.Holemý Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šustek Pavel10Chlad Petr02
Král Michal20Osvald Petr02
Holemý Josef20Dyba Daniel02
Bača Jaroslav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Český Těšín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36637:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
-9867 3110
2.Horáková Libuše
Vévoda Ondřej
 
 
Niedoba Roman
Rucki Sylwester
 
 
-10-4-5  0311
3.Vévoda OndřejSkácelík Richard7138  3021
4.Zajíc JosefRucki Sylwester-7-9-8  0322
5.Chovanec JakubNiedoba Roman13-8-6-8 1323
6.Horáková LibušeLupinski Milan5108  3033
7.Zajíc JosefSkácelík Richard8-12-111043243
8.Chovanec JakubRucki Sylwester-3-6-9  0344
9.Horáková LibušeNiedoba Roman6-9-17993254
10.Vévoda OndřejLupinski Milan8-56-5-72355
11.Chovanec JakubSkácelík Richard-5-5-11  0356
12.Horáková LibušeRucki Sylwester893  3066
13.Vévoda OndřejNiedoba Roman-810-6-9 1367
14.Zajíc JosefLupinski Milan-1946 3177
15.Horáková LibušeSkácelík Richard-9104-563287
16.Vévoda OndřejRucki Sylwester9-8106 3197
17.Zajíc JosefNiedoba Roman-14-7-10  0398
18.Chovanec JakubLupinski Milan-9-10-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vévoda Ondřej22Skácelík Richard13
Zajíc Josef22Rucki Sylwester22
Chovanec Jakub04Niedoba Roman31
Horáková Libuše40Lupinski Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33655:632TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Skácelík František
 
 
Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
4-646 3110
2.Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
-7-7-8  0311
3.Sikora LadislavSviták Jakub7-88-1173221
4.Sionkala EduardStužka Josef-8-8-9  0322
5.Musil MilanSviták Aleš-11-9-5  0323
6.Skácelík FrantišekŠtalzer Bedřich93-4-8-92324
7.Sionkala EduardSviták Jakub-8-8-6  0325
8.Musil MilanStužka Josef-33-6663235
9.Skácelík FrantišekSviták Aleš8107  3045
10.Sikora LadislavŠtalzer Bedřich965  3055
11.Musil MilanSviták Jakub-4-381083265
12.Skácelík FrantišekStužka Josef777  3075
13.Sikora LadislavSviták Aleš849  3085
14.Sionkala EduardŠtalzer Bedřich-7-14-7  0386
15.Skácelík FrantišekSviták Jakub10-66-8-82387
16.Sikora LadislavStužka Josef898  3097
17.Sionkala EduardSviták Aleš-1086-10-102398
18.Musil MilanŠtalzer Bedřich8-10-971032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Ladislav40Sviták Jakub22
Sionkala Eduard04Stužka Josef13
Musil Milan31Sviták Aleš22
Skácelík František22Štalzer Bedřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
747 05 Fügner 10; OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7388:292TJ Sokol Kateřinky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
Novotný Pavel
Humplík David
 
 
693  3010
2.Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
Kučera Martin
Krupník Lukáš ml.
 
 
8412  3020
3.Střílka JakubNovotný Pavel1089  3030
4.Roleder OndřejHumplík David-8694 3140
5.Kašpar TomášKučera Martin-7-812443250
6.Ribka JakubKrupník Lukáš ml.-43512 3160
7.Roleder OndřejNovotný Pavel889  3070
8.Kašpar TomášHumplík David-8-54893280
9.Ribka JakubKučera Martin-74810 3190
10.Střílka JakubKrupník Lukáš ml.874  30100
11.Kašpar TomášNovotný Pavel         
12.Ribka JakubHumplík David         
13.Střílka JakubKučera Martin         
14.Roleder OndřejKrupník Lukáš ml.         
15.Ribka JakubNovotný Pavel         
16.Střílka JakubHumplík David         
17.Roleder OndřejKučera Martin         
18.Kašpar TomášKrupník Lukáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střílka Jakub20Novotný Pavel02
Roleder Ondřej20Humplík David02
Kašpar Tomáš20Kučera Martin02
Ribka Jakub20Krupník Lukáš ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Slunečná; Bolatice (areál ZŠ Bolatice; naproti kavarny Park)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23556:503TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Ricka Jiří
 
 
Urbanczyk Tomáš
Moravec Michal
 
 
-4-10101073210
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
9-105-363220
3.Ricka JiříPlachta Jakub10-2-78-82321
4.Wollný MichalMoravec Michal-7786 3131
5.Harazim ZdeněkMartinko Tomáš5-4-9-7 1332
6.Burdík VítězslavUrbanczyk Tomáš-8-89-8 1333
7.Wollný MichalPlachta Jakub633  3043
8.Harazim ZdeněkMoravec Michal-85710 3153
9.Burdík VítězslavMartinko Tomáš-7883 3163
10.Ricka JiříUrbanczyk Tomáš-87-8-7 1364
11.Harazim ZdeněkPlachta Jakub449  3074
12.Burdík VítězslavMoravec Michal1048  3084
13.Ricka JiříMartinko Tomáš-6-8-4  0385
14.Wollný MichalUrbanczyk Tomáš1236  3095
15.Burdík VítězslavPlachta Jakub107-119 31105
16.Ricka JiříMoravec Michal         
17.Wollný MichalMartinko Tomáš         
18.Harazim ZdeněkUrbanczyk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ricka Jiří03Plachta Jakub13
Wollný Michal30Moravec Michal03
Harazim Zdeněk21Martinko Tomáš21
Burdík Vítězslav31Urbanczyk Tomáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS