Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kopečná 186; 742 35 OdryRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36502:562TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šustek Pavel
Orság Pavel
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-4-69-9 1301
2.Gajdičiar Ondřej
Holemý Josef
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
-71014-933211
3.Orság PavelWollný Michal6-27-693221
4.Šustek PavelBurdík Vítězslav6-8-8-7 1322
5.Gajdičiar OndřejHarazim Zdeněk10-9-99-52323
6.Holemý JosefMusiol Kamil-4-7-8  0324
7.Šustek PavelWollný Michal-6-9810-82325
8.Gajdičiar OndřejBurdík Vítězslav-9-10-9  0326
9.Holemý JosefHarazim Zdeněk-8-9-9  0327
10.Orság PavelMusiol Kamil289  3037
11.Gajdičiar OndřejWollný Michal-9-47893247
12.Holemý JosefBurdík Vítězslav-7-9-8  0348
13.Orság PavelHarazim Zdeněk-5-10-8  0349
14.Šustek PavelMusiol Kamil7-7-910-1223410
15.Holemý JosefWollný Michal         
16.Orság PavelBurdík Vítězslav         
17.Šustek PavelHarazim Zdeněk         
18.Gajdičiar OndřejMusiol Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orság Pavel21Wollný Michal12
Šustek Pavel03Burdík Vítězslav30
Gajdičiar Ondřej12Harazim Zdeněk30
Holemý Josef03Musiol Kamil21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Aula SPŠE; Frenštát pod Radhoštěm; Křižíkova 1258Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18525:441TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
-6446 3110
2.Lorenc Roman
Kantor Julius ml.
 
 
Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
938  3020
3.Kantor Julius ml.Ribka Jakub-1137-763230
4.Krajčí JosefKašpar Tomáš1268  3040
5.Lorenc RomanRoleder Ondřej13-6-10-11 1341
6.Borovský ŠimonStřílka Jakub-86-2-10 1342
7.Krajčí JosefRibka Jakub5125  3052
8.Lorenc RomanKašpar Tomáš63-65 3162
9.Borovský ŠimonRoleder Ondřej-6-971093272
10.Kantor Julius ml.Střílka Jakub5-1046 3182
11.Lorenc RomanRibka Jakub48-6-5-122383
12.Borovský ŠimonKašpar Tomáš8810  3093
13.Kantor Julius ml.Roleder Ondřej-14-1061232103
14.Krajčí JosefStřílka Jakub1079  30  
15.Borovský ŠimonRibka Jakub         
16.Kantor Julius ml.Kašpar Tomáš         
17.Krajčí JosefRoleder Ondřej         
18.Lorenc RomanStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kantor Julius ml.30Ribka Jakub12
Krajčí Josef20Kašpar Tomáš03
Lorenc Roman12Roleder Ondřej12
Borovský Šimon21Střílka Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347; 739 44 BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30366:426TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koval Jakub
Vidlička Radomír
 
 
Musil Milan
Mikulíček Vladimír
 
 
-79-6-9 1301
2.Novotný Pavel
Pinteš Petr
 
 
Kocur Rostislav
Kuchař Ladislav
 
 
-4-9-8  0302
3.Vidlička RadomírMusil Milan12-8-8-9 1303
4.Novotný PavelMikulíček Vladimír-68-6-11 1304
5.Pinteš PetrKocur Rostislav-5-9-7  0305
6.Koval JakubKuchař Ladislav656  3015
7.Novotný PavelMusil Milan-9-910-8 1316
8.Pinteš PetrMikulíček Vladimír-6-7-6  0317
9.Koval JakubKocur Rostislav312-9-7-92318
10.Vidlička RadomírKuchař Ladislav-8616-8-102319
11.Pinteš PetrMusil Milan-8-6-9  03110
12.Koval JakubMikulíček Vladimír5-5-68-423  
13.Vidlička RadomírKocur Rostislav         
14.Novotný PavelKuchař Ladislav         
15.Koval JakubMusil Milan         
16.Vidlička RadomírMikulíček Vladimír         
17.Novotný PavelKocur Rostislav         
18.Pinteš PetrKuchař Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vidlička Radomír02Musil Milan30
Novotný Pavel02Mikulíček Vladimír20
Pinteš Petr03Kocur Rostislav20
Koval Jakub11Kuchař Ladislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:BSK Malenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areal TJ Ostrava; Varenská 40a Moravská Ostrava 702 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:29671:630TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbanczyk Tomáš
Moravec Michal
 
 
Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
10-912-683210
2.Plachta Jakub
Martinko Tomáš
 
 
Vévoda Ondřej
Kaloč Jan
 
 
6-947 3120
3.Martinko TomášVévoda Ondřej5-6-3-2 1321
4.Urbanczyk TomášZajíc Josef10-118-13-52322
5.Moravec MichalChovanec Jakub95-8-923232
6.Plachta JakubKaloč Jan1154  3042
7.Urbanczyk TomášVévoda Ondřej-86-7-5 1343
8.Moravec MichalZajíc Josef895  3053
9.Plachta JakubChovanec Jakub108-58 3163
10.Martinko TomášKaloč Jan9105  3073
11.Moravec MichalVévoda Ondřej-5-66-6 1374
12.Plachta JakubZajíc Josef612-11-8-92375
13.Martinko TomášChovanec Jakub913  3085
14.Urbanczyk TomášKaloč Jan11-897 3195
15.Plachta JakubVévoda Ondřej9-109-8-52396
16.Martinko TomášZajíc Josef10-5-15-42397
17.Urbanczyk TomášChovanec Jakub8-976 31107
18.Moravec MichalKaloč Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinko Tomáš22Vévoda Ondřej40
Urbanczyk Tomáš22Zajíc Josef31
Moravec Michal21Chovanec Jakub04
Plachta Jakub22Kaloč Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Český Těšín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SŠHOP; Frýdeká 37; 737 01 Český TěšínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22542:454SKST Český Těšín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Vůjtek Ivo
Guřan Jiří
 
 
-11-9-8  0301
2.Niedoba Roman
Rucki Sylwester
 
 
Kavala Filip
Juchelka Miroslav
 
 
765  3011
3.Niedoba RomanVůjtek Ivo-8-6-9  0312
4.Rucki SylwesterKavala Filip944  3022
5.Lupinski MilanGuřan Jiří337  3032
6.Skácelík RichardJuchelka Miroslav9134  3042
7.Rucki SylwesterVůjtek Ivo573  3052
8.Lupinski MilanKavala Filip-895-3-52353
9.Skácelík RichardGuřan Jiří7411  3063
10.Niedoba RomanJuchelka Miroslav-7-85663273
11.Lupinski MilanVůjtek Ivo3-8-8-6 1374
12.Skácelík RichardKavala Filip6-9-6-9 1375
13.Niedoba RomanGuřan Jiří5-56-963285
14.Rucki SylwesterJuchelka Miroslav8-9103 3195
15.Skácelík RichardVůjtek Ivo7-66-4832105
16.Niedoba RomanKavala Filip         
17.Rucki SylwesterGuřan Jiří         
18.Lupinski MilanJuchelka Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niedoba Roman21Vůjtek Ivo22
Rucki Sylwester30Kavala Filip21
Lupinski Milan12Guřan Jiří03
Skácelík Richard31Juchelka Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10416:329TJ Sokol Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
Chlad Petr
Lazar Daniel
 
 
56-96 3110
2.Stužka Josef
Kotek Dominik
 
 
Osvald Petr
Dyba Daniel
 
 
85-85 3120
3.Stužka JosefChlad Petr-57-2-5 1321
4.Kotek DominikLazar Daniel-6985 3131
5.Štalzer BedřichOsvald Petr-6-99793241
6.Sviták JakubDyba Daniel844  3051
7.Kotek DominikChlad Petr5-1058 3161
8.Štalzer BedřichLazar Daniel51011  3071
9.Sviták JakubOsvald Petr87-78 3181
10.Stužka JosefDyba Daniel4614  3091
11.Štalzer BedřichChlad Petr787  30101
12.Sviták JakubLazar Daniel         
13.Stužka JosefOsvald Petr         
14.Kotek DominikDyba Daniel         
15.Sviták JakubChlad Petr         
16.Stužka JosefLazar Daniel         
17.Kotek DominikOsvald Petr         
18.Štalzer BedřichDyba Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stužka Josef11Chlad Petr12
Kotek Dominik20Lazar Daniel02
Štalzer Bedřich30Osvald Petr02
Sviták Jakub20Dyba Daniel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS