Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Aula SPŠE; Frenštát pod Radhoštěm; Křižíkova 1258Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34702:689TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
8-610-8103210
2.Kantor Julius ml.
Lorenc Roman
 
 
Wollný Michal
Musiol Kamil
 
 
1595  3020
3.Lorenc RomanHarazim Zdeněk9910  3030
4.Borovský ŠimonBurdík Vítězslav5-8-12-4 1331
5.Kantor Julius ml.Wollný Michal58-8-3-62332
6.Krajčí JosefMusiol Kamil1057  3042
7.Borovský ŠimonHarazim Zdeněk-8-74-3 1343
8.Kantor Julius ml.Burdík Vítězslav8-76-873253
9.Krajčí JosefWollný Michal-9158-973263
10.Lorenc RomanMusiol Kamil-6866 3173
11.Kantor Julius ml.Harazim Zdeněk-3-88-5 1374
12.Krajčí JosefBurdík Vítězslav9-8-12-6 1375
13.Lorenc RomanWollný Michal-1112-5-7 1376
14.Borovský ŠimonMusiol Kamil10-954 3186
15.Krajčí JosefHarazim Zdeněk-911-97-62387
16.Lorenc RomanBurdík Vítězslav-12-10-7  0388
17.Borovský ŠimonWollný Michal-5-66723298
18.Kantor Julius ml.Musiol Kamil6106  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lorenc Roman22Harazim Zdeněk31
Borovský Šimon22Burdík Vítězslav31
Kantor Julius ml.22Wollný Michal22
Krajčí Josef22Musiol Kamil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kopečná 186; 742 35 OdryRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37668:702TJ Sokol Kateřinky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holemý Josef
Gajdičiar Ondřej
 
 
Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
-88-4-6 1301
2.Šustek Pavel
Orság Pavel
 
 
Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
10-10146 3111
3.Orság PavelRibka Jakub-6-8-5  0312
4.Gajdičiar OndřejKašpar Tomáš-45149 3122
5.Holemý JosefRoleder Ondřej-1010-6-8 1323
6.Šustek PavelStřílka Jakub9910  3033
7.Gajdičiar OndřejRibka Jakub-27-6-10 1334
8.Holemý JosefKašpar Tomáš-77910 3144
9.Šustek PavelRoleder Ondřej66-86 3154
10.Orság PavelStřílka Jakub710-8-7103264
11.Holemý JosefRibka Jakub10-8-1610-62365
12.Šustek PavelKašpar Tomáš98-96 3175
13.Orság PavelRoleder Ondřej1136  3085
14.Gajdičiar OndřejStřílka Jakub-75-6-5 1386
15.Šustek PavelRibka Jakub89-9-8-102387
16.Orság PavelKašpar Tomáš-8-87-8 1388
17.Gajdičiar OndřejRoleder Ondřej9-9-8-4 1389
18.Holemý JosefStřílka Jakub-3-9-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orság Pavel22Ribka Jakub40
Gajdičiar Ondřej13Kašpar Tomáš13
Holemý Josef13Roleder Ondřej22
Šustek Pavel31Střílka Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areal TJ Ostrava; Varenská 40a Moravská Ostrava 702 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31572:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapisz Břetislav
Plachta Jakub
 
 
Skácelík František
Sikora Ladislav
 
 
8910  3010
2.Urbanczyk Tomáš
Moravec Michal
 
 
Musil Milan
Sionkala Eduard
 
 
-7-5-8  0311
3.Moravec MichalSikora Ladislav-9-8-2  0312
4.Urbanczyk TomášSkácelík František-85-3-7 1313
5.Plachta JakubMusil Milan9611  3023
6.Lapisz BřetislavSionkala Eduard987  3033
7.Urbanczyk TomášSikora Ladislav-67-2-6 1334
8.Plachta JakubSkácelík František6-3-96-62335
9.Lapisz BřetislavMusil Milan887  3045
10.Moravec MichalSionkala Eduard-811-9783255
11.Plachta JakubSikora Ladislav-8-9-10  0356
12.Lapisz BřetislavSkácelík František-12-10-9  0357
13.Moravec MichalMusil Milan-9-7-9  0358
14.Urbanczyk TomášSionkala Eduard7310  3068
15.Lapisz BřetislavSikora Ladislav-8978 3178
16.Moravec MichalSkácelík František6-2-2-3 1379
17.Urbanczyk TomášMusil Milan9107  3089
18.Plachta JakubSionkala Eduard9-978 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Michal13Sikora Ladislav31
Urbanczyk Tomáš22Skácelík František40
Plachta Jakub22Musil Milan13
Lapisz Břetislav31Sionkala Eduard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:BSK Malenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347; 739 44 BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:103:30225:359BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Humplík David
Novotný Pavel
 
 
Kaloč Jan
Zajíc Josef
 
 
-6-5-1  0301
2.Kučera Martin
Pinteš Petr
 
 
Horáková Libuše
Chovanec Jakub
 
 
-12-6-4  0302
3.Novotný PavelZajíc Josef-2-8-3  0303
4.Kučera MartinHoráková Libuše-6-7-8  0304
5.Pinteš PetrKaloč Jan8126  3014
6.Humplík DavidChovanec Jakub-7-8-9  0315
7.Kučera MartinZajíc Josef-7-6-7  0316
8.Pinteš PetrHoráková Libuše-6-5-2  0317
9.Humplík DavidKaloč Jan-9-7-5  0318
10.Novotný PavelChovanec Jakub-8-7-7  0319
11.Pinteš PetrZajíc Josef-7-6-8  03110
12.Humplík DavidHoráková Libuše         
13.Novotný PavelKaloč Jan         
14.Kučera MartinChovanec Jakub         
15.Humplík DavidZajíc Josef         
16.Novotný PavelHoráková Libuše         
17.Kučera MartinKaloč Jan         
18.Pinteš PetrChovanec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Pavel02Zajíc Josef30
Kučera Martin02Horáková Libuše20
Pinteš Petr12Kaloč Jan11
Humplík David02Chovanec Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37700:699nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Jakub
Sviták Aleš
 
 
Vilím Stanislav
Kavala Filip
 
 
8-9109 3110
2.Stužka Josef
Říha Milan
 
 
Vůjtek Ivo
Juchelka Miroslav
 
 
-4-8-7  0311
3.Stužka JosefKavala Filip-68-10-9 1312
4.Sviták AlešVůjtek Ivo-975-8103222
5.Říha MilanJuchelka Miroslav-8-8-6  0323
6.Sviták JakubVilím Stanislav647  3033
7.Sviták AlešKavala Filip-798-8-92334
8.Říha MilanVůjtek Ivo9-8-7-5 1335
9.Sviták JakubJuchelka Miroslav8119  3045
10.Stužka JosefVilím Stanislav7-1086 3155
11.Říha MilanKavala Filip-6-8-9  0356
12.Sviták JakubVůjtek Ivo5-1088 3166
13.Stužka JosefJuchelka Miroslav-8-797-92367
14.Sviták AlešVilím Stanislav510-69 3177
15.Sviták JakubKavala Filip11-89-983287
16.Stužka JosefVůjtek Ivo-10711-653297
17.Sviták AlešJuchelka Miroslav-87-11-10 1398
18.Říha MilanVilím Stanislav6-5-911-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stužka Josef22Kavala Filip31
Sviták Aleš22Vůjtek Ivo13
Říha Milan04Juchelka Miroslav31
Sviták Jakub40Vilím Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Český Těšín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SŠHOP; Frýdeká 37; 737 01 Český TěšínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2014 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6385:294SKST Český Těšín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Chlad Petr
Koloničný Petr
 
 
87-65 3110
2.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Lazar Daniel
Dyba Daniel
 
 
988  3020
3.Niedoba RomanChlad Petr-913-99113230
4.Rucki SylwesterLazar Daniel748  3040
5.Lupinski MilanKoloničný Petr8510  3050
6.Skácelík RichardDyba Daniel13-788 3160
7.Rucki SylwesterChlad Petr-4-69813270
8.Lupinski MilanLazar Daniel7125  3080
9.Skácelík RichardKoloničný Petr558  3090
10.Niedoba RomanDyba Daniel379  30100
11.Lupinski MilanChlad Petr         
12.Skácelík RichardLazar Daniel         
13.Niedoba RomanKoloničný Petr         
14.Rucki SylwesterDyba Daniel         
15.Skácelík RichardChlad Petr         
16.Niedoba RomanLazar Daniel         
17.Rucki SylwesterKoloničný Petr         
18.Lupinski MilanDyba Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Niedoba Roman20Chlad Petr02
Rucki Sylwester20Lazar Daniel02
Lupinski Milan20Koloničný Petr02
Skácelík Richard20Dyba Daniel02

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS