Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30634:610TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Skácelík František
 
 
Šustek Pavel
Král Michal
 
 
-10-9-8  0301
2.Musil Milan
Sionkala Eduard
 
 
Gajdičiar Ondřej
Zelcová Hana
 
 
8-6-9-8 1302
3.Doležal MiroslavZelcová Hana-9-5-7  0303
4.Sionkala EduardŠustek Pavel-7-64-4 1304
5.Musil MilanKrál Michal9-1797 3114
6.Skácelík FrantišekGajdičiar Ondřej-97108 3124
7.Sionkala EduardZelcová Hana755  3034
8.Musil MilanŠustek Pavel-8-8-9  0335
9.Skácelík FrantišekKrál Michal-106103 3145
10.Doležal MiroslavGajdičiar Ondřej8-4129 3155
11.Musil MilanZelcová Hana-99-9993265
12.Skácelík FrantišekŠustek Pavel-1097-7-72366
13.Sikora LadislavKrál Michal-12897 3176
14.Sionkala EduardGajdičiar Ondřej4-8-8-6 1377
15.Skácelík FrantišekZelcová Hana-8882 3187
16.Sikora LadislavŠustek Pavel879  3097
17.Sionkala EduardKrál Michal-67910 31107
18.Musil MilanGajdičiar Ondřej-8-10-15  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Miroslav11Zelcová Hana13
Sionkala Eduard22Šustek Pavel31
Musil Milan21Král Michal04
Skácelík František31Gajdičiar Ondřej12
Sikora Ladislav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32418:494TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horáková Libuše
Vévoda Ondřej
 
 
Pavliska Martin
Krajčí Josef
 
 
4-9-1010-92301
2.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Lorenc Roman
Kantor Julius ml.
 
 
-2-5-5  0302
3.Vévoda OndřejLorenc Roman-957-9-82303
4.Zajíc JosefKrajčí Josef-7-68-7 1304
5.Chovanec JakubKantor Julius ml.-47-12-4 1305
6.Horáková LibušePavliska Martin897  3015
7.Zajíc JosefLorenc Roman10-5-99-92316
8.Chovanec JakubKrajčí Josef-7-6-2  0317
9.Horáková LibušeKantor Julius ml.6-89-773227
10.Vévoda OndřejPavliska Martin4-5-3-6 1328
11.Chovanec JakubLorenc Roman-6-4-8  0329
12.Horáková LibušeKrajčí Josef974  3039
13.Vévoda OndřejKantor Julius ml.-4-88-4 13310
14.Zajíc JosefPavliska Martin-10    01  
15.Horáková LibušeLorenc Roman         
16.Vévoda OndřejKrajčí Josef         
17.Zajíc JosefKantor Julius ml.         
18.Chovanec JakubPavliska Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vévoda Ondřej03Lorenc Roman30
Zajíc Josef02Krajčí Josef21
Chovanec Jakub03Kantor Julius ml.21
Horáková Libuše30Pavliska Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršová 276; KlimkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:40676:707nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guřan Jiří
Vůjtek Ivo
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
-2-7-8  0301
2.Merta Marek
Kavala Filip
 
 
Wilk Martin
Vavřínek Hubert
 
 
-888-10-82302
3.Vůjtek IvoHarazim Zdeněk-99-9-6 1303
4.Kavala FilipBurdík Vítězslav99-63 3113
5.Merta MarekWilk Martin7910  3023
6.Guřan JiříVavřínek Hubert7-67-793233
7.Kavala FilipHarazim Zdeněk-98-76103243
8.Merta MarekBurdík Vítězslav6-69-5103253
9.Guřan JiříWilk Martin4-9-8-9 1354
10.Vůjtek IvoVavřínek Hubert-5-88573264
11.Merta MarekHarazim Zdeněk-11-8-7  0365
12.Guřan JiříBurdík Vítězslav-10-7-1  0366
13.Vůjtek IvoWilk Martin-1-687-82367
14.Kavala FilipVavřínek Hubert-9435 3177
15.Guřan JiříHarazim Zdeněk-878-5-92378
16.Vůjtek IvoBurdík Vítězslav-9-10-4  0379
17.Kavala FilipWilk Martin8-61010 3189
18.Merta MarekVavřínek Hubert-8810-663299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vůjtek Ivo13Harazim Zdeněk31
Kavala Filip40Burdík Vítězslav22
Merta Marek31Wilk Martin22
Guřan Jiří13Vavřínek Hubert04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34445:523TJ Sokol Kateřinky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlad Petr
Lazar Daniel
 
 
Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
-5-97-4 1301
2.Knopp Pavel
Osvald Petr
 
 
Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
-9-4-8  0302
3.Chlad PetrRibka Jakub-38-6-10 1303
4.Osvald PetrKašpar Tomáš-6-7-11  0304
5.Lazar DanielRoleder Ondřej-58-8-6 1305
6.Knopp PavelStřílka Jakub-59124 3115
7.Osvald PetrRibka Jakub-78-5-8 1316
8.Lazar DanielKašpar Tomáš7-811-793226
9.Knopp PavelRoleder Ondřej-579-4-72327
10.Chlad PetrStřílka Jakub94-66 3137
11.Lazar DanielRibka Jakub-665-4-92338
12.Knopp PavelKašpar Tomáš-7-8-7  0339
13.Chlad PetrRoleder Ondřej-89-75-1223310
14.Osvald PetrStřílka Jakub-87-6-9 13  
15.Knopp PavelRibka Jakub         
16.Chlad PetrKašpar Tomáš         
17.Osvald PetrRoleder Ondřej         
18.Lazar DanielStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlad Petr12Ribka Jakub30
Osvald Petr02Kašpar Tomáš21
Lazar Daniel12Roleder Ondřej30
Knopp Pavel12Střílka Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Český Těšín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SŠHOP; Frýdeká 37; 737 01 Český TěšínRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9421:256SKST Český Těšín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Dolegovský Patrik
Pajak Wojciech
 
 
-101048 3120
3.Niedoba RomanDolegovský Patrik-77-11-9 1321
4.Rucki SylwesterPajak Wojciech9-768 3131
5.Lupinski MilanPinteš Petr6610  3041
6.Skácelík RichardWO    3051
7.Rucki SylwesterDolegovský Patrik711-76 3161
8.Lupinski MilanPajak Wojciech1-8-8773271
9.Skácelík RichardPinteš Petr755  3081
10.Niedoba RomanWO    3091
11.Lupinski MilanDolegovský Patrik86-810 31101
12.Skácelík RichardPajak Wojciech         
13.Niedoba RomanPinteš Petr         
14.Rucki Sylwester         
15.Skácelík RichardDolegovský Patrik         
16.Niedoba RomanPajak Wojciech         
17.Rucki SylwesterPinteš Petr         
18.Lupinski Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Niedoba Roman01Dolegovský Patrik12
Rucki Sylwester20Pajak Wojciech02
Lupinski Milan30Pinteš Petr02
Skácelík Richard10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29635:595TJ Sokol Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
Gomola Jan
Urbanczyk Tomáš
 
 
7310  3010
2.Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
Moravec Michal
Bajger Zbyněk
 
 
-8-83793220
3.Sviták AlešGomola Jan-36-8-8 1321
4.Stužka JosefUrbanczyk Tomáš-7-499-62322
5.Maršálek PatrikMoravec Michal-8-95-10 1323
6.Sviták JakubBajger Zbyněk178  3033
7.Stužka JosefGomola Jan6-6-7-6 1334
8.Maršálek PatrikUrbanczyk Tomáš-6-10-8  0335
9.Sviták JakubMoravec Michal-8796 3145
10.Sviták AlešBajger Zbyněk888  3055
11.Maršálek PatrikGomola Jan-7-6-8  0356
12.Sviták JakubUrbanczyk Tomáš8710  3066
13.Sviták AlešMoravec Michal138  3076
14.Stužka JosefBajger Zbyněk878  3086
15.Sviták JakubGomola Jan810-810 3196
16.Sviták AlešUrbanczyk Tomáš-611-13-8 1397
17.Stužka JosefMoravec Michal-8-813-8 1398
18.Maršálek PatrikBajger Zbyněk-8985 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sviták Aleš22Gomola Jan31
Stužka Josef13Urbanczyk Tomáš31
Maršálek Patrik13Moravec Michal22
Sviták Jakub40Bajger Zbyněk04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS