Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34548:577TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Kocur Rostislav
 
 
Lorenc Roman
Pavliska Martin
 
 
89-87 3110
2.Musil Milan
Mikulíček Vladimír
 
 
Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
-479-10-22311
3.Musil MilanLorenc Roman10-4-65-142312
4.Mikulíček VladimírKrajčí Josef-979-11-112313
5.Kocur RostislavBorovský Šimon-7-7-7  0314
6.Sikora LadislavPavliska Martin87-64 3124
7.Mikulíček VladimírLorenc Roman-78-9-4 1325
8.Kocur RostislavKrajčí Josef-7-6-5  0326
9.Sikora LadislavBorovský Šimon87-99 3136
10.Musil MilanPavliska Martin-7772 3146
11.Kocur RostislavLorenc Roman-7-11-10  0347
12.Sikora LadislavKrajčí Josef-8-9-9  0348
13.Musil MilanBorovský Šimon498  3058
14.Mikulíček VladimírPavliska Martin-10-711-8 1359
15.Sikora LadislavLorenc Roman946  3069
16.Musil MilanKrajčí Josef-7-6-7  03610
17.Mikulíček VladimírBorovský Šimon         
18.Kocur RostislavPavliska Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Musil Milan22Lorenc Roman31
Mikulíček Vladimír03Krajčí Josef40
Kocur Rostislav03Borovský Šimon12
Sikora Ladislav31Pavliska Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25581:536BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Šustek Pavel
Holemý Josef
 
 
-6118-9-82301
2.Horáková Libuše
Vévoda Ondřej
 
 
Zelcová Hana
Gajdičiar Ondřej
 
 
77-8-883211
3.Vévoda OndřejZelcová Hana-9-6-7  0312
4.Zajíc JosefŠustek Pavel85-73 3122
5.Chovanec JakubHolemý Josef-989-12-62323
6.Horáková LibušeGajdičiar Ondřej745  3033
7.Zajíc JosefZelcová Hana1011-65 3143
8.Chovanec JakubŠustek Pavel-9-7-9  0344
9.Horáková LibušeHolemý Josef9-786 3154
10.Vévoda OndřejGajdičiar Ondřej-10698 3164
11.Chovanec JakubZelcová Hana-4-2-10  0365
12.Horáková LibušeŠustek Pavel-6565 3175
13.Vévoda OndřejHolemý Josef10-10-12583285
14.Zajíc JosefGajdičiar Ondřej10-8910 3195
15.Horáková LibušeZelcová Hana5134  30105
16.Vévoda OndřejŠustek Pavel810   20  
17.Zajíc JosefHolemý Josef         
18.Chovanec JakubGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vévoda Ondřej21Zelcová Hana22
Zajíc Josef30Šustek Pavel12
Chovanec Jakub03Holemý Josef12
Horáková Libuše40Gajdičiar Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršová 276; KlimkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:41657:688TJ Sokol Kateřinky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kursa Jiří
Kavala Filip
 
 
Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
-99-77-72301
2.Guřan Jiří
Juchelka Miroslav
 
 
Střílka Jakub
Kašpar Tomáš
 
 
-7877 3111
3.Juchelka MiroslavRibka Jakub-8-10-7  0312
4.Kavala FilipKašpar Tomáš8-9-19103222
5.Vůjtek IvoRoleder Ondřej7-497 3132
6.Guřan JiříStřílka Jakub6-36-863242
7.Kavala FilipRibka Jakub-6-8-6  0343
8.Vůjtek IvoKašpar Tomáš-9-8910-102344
9.Guřan JiříRoleder Ondřej67-97 3154
10.Juchelka MiroslavStřílka Jakub8-10-9-7 1355
11.Vůjtek IvoRibka Jakub9-8-9-7 1356
12.Guřan JiříKašpar Tomáš-8-9-7  0357
13.Merta MarekRoleder Ondřej-9-8-6  0358
14.Kavala FilipStřílka Jakub7-9-97123268
15.Guřan JiříRibka Jakub-10-97-9 1369
16.Merta MarekKašpar Tomáš911-8-663279
17.Kavala FilipRoleder Ondřej56-9-10-823710
18.Vůjtek IvoStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juchelka Miroslav02Ribka Jakub40
Kavala Filip22Kašpar Tomáš22
Vůjtek Ivo12Roleder Ondřej22
Guřan Jiří22Střílka Jakub12
Merta Marek11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34334:462TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osvald Petr
Vavrečka Radomír ml.
 
 
Burdík Vítězslav
Harazim Zdeněk
 
 
-5-6-2  0301
2.Chlad Petr
Lazar Daniel
 
 
Vavřínek Hubert
Wollný Michal
 
 
8-2-3-8 1302
3.Lazar DanielHarazim Zdeněk-8-9-4  0303
4.Vavrečka Radomír ml.Burdík Vítězslav8-6-5-8 1304
5.Osvald PetrWollný Michal-35-88-82305
6.Chlad PetrVavřínek Hubert-5-1489103215
7.Koloničný PetrHarazim Zdeněk-3-3-6  0316
8.Osvald PetrBurdík Vítězslav-8-11-10  0317
9.Chlad PetrWollný Michal-9-6-3  0318
10.Lazar DanielVavřínek Hubert-7-99813228
11.Osvald PetrHarazim Zdeněk6-7-5-5 1329
12.Chlad PetrBurdík Vítězslav-8-3-5  03210
13.Lazar DanielWollný Michal         
14.Koloničný PetrVavřínek Hubert         
15.Chlad PetrHarazim Zdeněk         
16.Lazar DanielBurdík Vítězslav         
17.Koloničný PetrWollný Michal         
18.Osvald PetrVavřínek Hubert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lazar Daniel11Harazim Zdeněk30
Vavrečka Radomír ml.01Burdík Vítězslav30
Osvald Petr03Wollný Michal20
Chlad Petr12Vavřínek Hubert02
Koloničný Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Český Těšín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SŠHOP; Frýdeká 37; 737 01 Český TěšínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 12:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39644:664TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupinski Milan
Skácelík Richard
 
 
Urbanczyk Tomáš
Gomola Jan
 
 
910-512 3110
2.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Lapisz Břetislav
Moravec Michal
 
 
7-988 3120
3.Skácelík RichardLapisz Břetislav6-4-7-8 1321
4.Rucki SylwesterGomola Jan-7147-8-62322
5.Lupinski MilanUrbanczyk Tomáš88-7-663232
6.Niedoba RomanMoravec Michal9-682 3142
7.Rucki SylwesterLapisz Břetislav-88-6-9 1343
8.Lupinski MilanGomola Jan-7-98-6 1344
9.Niedoba RomanUrbanczyk Tomáš9-119-773254
10.Skácelík RichardMoravec Michal-5966 3164
11.Lupinski MilanLapisz Břetislav-6-8-5  0365
12.Niedoba RomanGomola Jan-77-36-72366
13.Skácelík RichardUrbanczyk Tomáš4-8-11-9 1367
14.Rucki SylwesterMoravec Michal-7-833-62368
15.Niedoba RomanLapisz Břetislav53-99 3178
16.Skácelík RichardGomola Jan-9-9-6  0379
17.Rucki SylwesterUrbanczyk Tomáš-97-9-6 13710
18.Lupinski MilanMoravec Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skácelík Richard13Lapisz Břetislav31
Rucki Sylwester04Gomola Jan40
Lupinski Milan12Urbanczyk Tomáš22
Niedoba Roman31Moravec Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17536:465TJ Sokol Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
Krupník Lukáš st.
Pajak Wojciech
 
 
1188  3010
2.Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
Dolegovský Patrik
Krupník Jan
 
 
7-912-843220
3.Sviták AlešKrupník Jan8-776 3130
4.Stužka JosefDolegovský Patrik-21410-9-62331
5.Štalzer BedřichKrupník Lukáš st.369  3041
6.Sviták JakubPajak Wojciech21-9910 3151
7.Stužka JosefKrupník Jan79-4-6-92352
8.Štalzer BedřichDolegovský Patrik-89-7-6 1353
9.Sviták JakubKrupník Lukáš st.3-953 3163
10.Sviták AlešPajak Wojciech-86910 3173
11.Maršálek PatrikKrupník Jan-99-79123283
12.Sviták JakubDolegovský Patrik587  3093
13.Sviták AlešKrupník Lukáš st.752  30103
14.Stužka JosefPajak Wojciech         
15.Sviták JakubKrupník Jan         
16.Sviták AlešDolegovský Patrik         
17.Stužka JosefKrupník Lukáš st.         
18.Maršálek PatrikPajak Wojciech         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sviták Aleš30Krupník Jan12
Stužka Josef02Dolegovský Patrik21
Štalzer Bedřich11Krupník Lukáš st.03
Sviták Jakub30Pajak Wojciech02
Maršálek Patrik10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS