Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kopečná 186; 742 35 OdryRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12450:368TJ Odry A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holemý Josef
Šustek Pavel
 
 
Pajak Wojciech
Vantuch Tomáš
 
 
5-897 3110
2.Gajdičiar Ondřej
Král Michal
 
 
Vidlička Radomír
Pinteš Petr
 
 
458  3020
3.Holemý JosefPajak Wojciech78-712 3130
4.Gajdičiar OndřejVidlička Radomír7-487 3140
5.Král MichalVantuch Tomáš12-856 3150
6.Šustek PavelPinteš Petr569  3060
7.Gajdičiar OndřejPajak Wojciech11-8-9773270
8.Král MichalVidlička Radomír-7811-5-82371
9.Šustek PavelVantuch Tomáš96-94 3181
10.Holemý JosefPinteš Petr695  3091
11.Král MichalPajak Wojciech-68-98732101
12.Šustek PavelVidlička Radomír         
13.Holemý JosefVantuch Tomáš         
14.Gajdičiar OndřejPinteš Petr         
15.Šustek PavelPajak Wojciech         
16.Holemý JosefVidlička Radomír         
17.Gajdičiar OndřejVantuch Tomáš         
18.Král MichalPinteš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holemý Josef20Pajak Wojciech03
Gajdičiar Ondřej20Vidlička Radomír11
Král Michal21Vantuch Tomáš02
Šustek Pavel20Pinteš Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Aula SPŠE; Frenštát pod Radhoštěm; Křižíkova 1258Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38617:646TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
Bajger Jiří
Martinko Tomáš
 
 
8-1168 3110
2.Kantor Julius ml.
Lorenc Roman
 
 
Lapisz Břetislav
Urbanczyk Tomáš
 
 
-69106 3120
3.Lorenc RomanLapisz Břetislav-9-3-9  0321
4.Borovský ŠimonBajger Jiří5-6-8-6 1322
5.Pavliska MartinUrbanczyk Tomáš-7-3-7  0323
6.Krajčí JosefMartinko Tomáš8119  3033
7.Borovský ŠimonLapisz Břetislav8-8-8-10 1334
8.Pavliska MartinBajger Jiří-716-12-82335
9.Krajčí JosefUrbanczyk Tomáš5-85-783245
10.Lorenc RomanMartinko Tomáš7-810-1063255
11.Kantor Julius ml.Lapisz Břetislav-9-9-7  0356
12.Krajčí JosefBajger Jiří677  3066
13.Lorenc RomanUrbanczyk Tomáš-9-116-12 1367
14.Borovský ŠimonMartinko Tomáš8-110-8113277
15.Krajčí JosefLapisz Břetislav-44-3-8 1378
16.Lorenc RomanBajger Jiří-10-76-5 1379
17.Borovský ŠimonUrbanczyk Tomáš-99-55-223710
18.Kantor Julius ml.Martinko Tomáš9-3-8  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lorenc Roman13Lapisz Břetislav40
Borovský Šimon13Bajger Jiří31
Pavliska Martin02Urbanczyk Tomáš31
Krajčí Josef31Martinko Tomáš03
Kantor Julius ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Český Těšín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Slunečná; Bolatice (areál ZŠ Bolatice; naproti kavarny Park)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14453:387TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Wilk Martin
 
 
Niedoba Roman
Rucki Sylwester
 
 
712-97 3110
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
9104  3020
3.Burdík VítězslavSkácelík Richard8412  3030
4.Harazim ZdeněkRucki Sylwester12811  3040
5.Wilk MartinNiedoba Roman813-68 3150
6.Wollný MichalLupinski Milan-7-74763260
7.Harazim ZdeněkSkácelík Richard-6474 3170
8.Wilk MartinRucki Sylwester-36-6-3 1371
9.Wollný MichalNiedoba Roman5107  3081
10.Burdík VítězslavLupinski Milan96-93 3191
11.Wilk MartinSkácelík Richard-7-9-3  0392
12.Wollný MichalRucki Sylwester-98-115732102
13.Burdík VítězslavNiedoba Roman-17-588 22  
14.Harazim ZdeněkLupinski Milan         
15.Wollný MichalSkácelík Richard         
16.Burdík VítězslavRucki Sylwester         
17.Harazim ZdeněkNiedoba Roman         
18.Wilk MartinLupinski Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Burdík Vítězslav20Skácelík Richard12
Harazim Zdeněk20Rucki Sylwester12
Wilk Martin12Niedoba Roman02
Wollný Michal30Lupinski Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
747 05 Fügner 10; OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:29579:579TJ Sokol Kateřinky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
Stužka Josef
Maršálek Patrik
 
 
8-769 3110
2.Roleder Ondřej
Ribka Jakub
 
 
Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
-1167-793220
3.Střílka JakubSviták Jakub-9-8-3  0321
4.Roleder OndřejStužka Josef-9-6-6  0322
5.Kašpar Tomᚊtalzer Bedřich-6-64-9 1323
6.Ribka JakubMaršálek Patrik6-6108 3133
7.Roleder OndřejSviták Jakub-712-8-8 1334
8.Kašpar TomášStužka Josef11-8-7-8 1335
9.Ribka JakubŠtalzer Bedřich-10978 3145
10.Střílka JakubMaršálek Patrik-4879 3155
11.Kašpar TomášSviták Jakub-6-5-9  0356
12.Ribka JakubStužka Josef7410  3066
13.Střílka JakubŠtalzer Bedřich7-967 3176
14.Roleder OndřejMaršálek Patrik-58-7473286
15.Ribka JakubSviták Jakub1112-58 3196
16.Střílka JakubStužka Josef77-58 31106
17.Roleder OndřejŠtalzer Bedřich         
18.Kašpar TomášMaršálek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střílka Jakub31Sviták Jakub31
Roleder Ondřej12Stužka Josef22
Kašpar Tomáš03Štalzer Bedřich12
Ribka Jakub40Maršálek Patrik03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:25617:576TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Skácelík František
 
 
Juchelka Miroslav
Guřan Jiří
 
 
88-8-9-72301
2.Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
Kavala Filip
Merta Marek
 
 
10-9-89123211
3.Sikora LadislavKavala Filip-4-77823221
4.Sionkala EduardMerta Marek79-712 3131
5.Musil MilanVůjtek Ivo710-5-5-92332
6.Skácelík FrantišekGuřan Jiří585  3042
7.Sionkala EduardKavala Filip8-9-10-7 1343
8.Musil MilanMerta Marek758  3053
9.Skácelík FrantišekVůjtek Ivo-97710 3163
10.Sikora LadislavGuřan Jiří-7889 3173
11.Musil MilanKavala Filip6-3-7-6 1374
12.Skácelík FrantišekMerta Marek9137  3084
13.Sikora LadislavVůjtek Ivo4-78-743294
14.Sionkala EduardGuřan Jiří-95-138-82395
15.Skácelík FrantišekKavala Filip9-5910 31105
16.Sikora LadislavMerta Marek         
17.Sionkala EduardVůjtek Ivo         
18.Musil MilanGuřan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Ladislav30Kavala Filip22
Sionkala Eduard12Merta Marek03
Musil Milan12Vůjtek Ivo12
Skácelík František40Guřan Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14473:360BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Koloničný Petr
Knopp Pavel
 
 
4-1049 3110
2.Horáková Libuše
Vévoda Ondřej
 
 
Chlad Petr
Lazar Daniel
 
 
651  3020
3.Vévoda OndřejChlad Petr5-74-11103230
4.Zajíc JosefKoloničný Petr6-867 3140
5.Chovanec JakubLazar Daniel3-4-7-8 1341
6.Horáková LibušeKnopp Pavel337  3051
7.Zajíc JosefChlad Petr496  3061
8.Chovanec JakubKoloničný Petr-8-89-8 1362
9.Horáková LibušeLazar Daniel649  3072
10.Vévoda OndřejKnopp Pavel11212  3082
11.Chovanec JakubChlad Petr-8-27-3 1383
12.Horáková LibušeKoloničný Petr895  3093
13.Vévoda OndřejLazar Daniel-103105 31103
14.Zajíc JosefKnopp Pavel         
15.Horáková LibušeChlad Petr         
16.Vévoda OndřejKoloničný Petr         
17.Zajíc JosefLazar Daniel         
18.Chovanec JakubKnopp Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vévoda Ondřej30Chlad Petr12
Zajíc Josef20Koloničný Petr12
Chovanec Jakub03Lazar Daniel12
Horáková Libuše30Knopp Pavel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS