Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kopečná 186; 742 35 OdryRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40655:686TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holemý Josef
Šustek Pavel
 
 
Gomola Jan
Urbanczyk Tomáš
 
 
-6-988103210
2.Gajdičiar Ondřej
Král Michal
 
 
Plachta Jakub
Moravec Michal
 
 
7-3-8683220
3.Holemý JosefGomola Jan8-7-7-9 1321
4.Gajdičiar OndřejUrbanczyk Tomáš-8-114-8 1322
5.Král MichalPlachta Jakub-4-6-10  0323
6.Šustek PavelMoravec Michal7-535 3133
7.Gajdičiar OndřejGomola Jan9-7-108-82334
8.Král MichalUrbanczyk Tomáš-8-7-6  0335
9.Šustek PavelPlachta Jakub963  3045
10.Holemý JosefMoravec Michal648  3055
11.Král MichalGomola Jan-2135-643265
12.Šustek PavelUrbanczyk Tomáš7-210-7103275
13.Holemý JosefPlachta Jakub711-46 3185
14.Gajdičiar OndřejMoravec Michal-378-9-62386
15.Šustek PavelGomola Jan-7-3-7  0387
16.Holemý JosefUrbanczyk Tomáš6-8-77-62388
17.Gajdičiar OndřejPlachta Jakub-8-78-8 1389
18.Král MichalMoravec Michal-10-75-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holemý Josef22Gomola Jan31
Gajdičiar Ondřej04Urbanczyk Tomáš31
Král Michal13Plachta Jakub22
Šustek Pavel31Moravec Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Aula SPŠE; Frenštát pod Radhoštěm; Křižíkova 1258Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7396:267TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovský Šimon
Krajčí Josef
 
 
Pinteš Petr
Kučera Martin
 
 
5-81012 3110
2.Kantor Julius ml.
Lorenc Roman
 
 
Vidlička Radomír
Krupník Lukáš ml.
 
 
456  3020
3.Kantor Julius ml.Pinteš Petr-8864 3130
4.Krajčí JosefVidlička Radomír445  3040
5.Borovský ŠimonKučera Martin-87-10663250
6.Lorenc RomanKrupník Lukáš ml.2109  3060
7.Krajčí JosefPinteš Petr8-1143 3170
8.Borovský ŠimonVidlička Radomír7-765 3180
9.Lorenc RomanKučera Martin-8479 3190
10.Kantor Julius ml.Krupník Lukáš ml.5610  30100
11.Borovský ŠimonPinteš Petr         
12.Lorenc RomanVidlička Radomír         
13.Kantor Julius ml.Kučera Martin         
14.Krajčí JosefKrupník Lukáš ml.         
15.Lorenc RomanPinteš Petr         
16.Kantor Julius ml.Vidlička Radomír         
17.Krajčí JosefKučera Martin         
18.Borovský ŠimonKrupník Lukáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kantor Julius ml.20Pinteš Petr02
Krajčí Josef20Vidlička Radomír02
Borovský Šimon20Kučera Martin02
Lorenc Roman20Krupník Lukáš ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Slunečná; Bolatice (areál ZŠ Bolatice; naproti kavarny Park)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16468:411TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Vavřínek Hubert
 
 
Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
9-7-8-7 1301
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Stužka Josef
Kotek Dominik
 
 
28-66 3111
3.Vavřínek HubertSviták Jakub-99-6-4 1312
4.Harazim ZdeněkStužka Josef5810  3022
5.Wollný MichalKotek Dominik79-6-873232
6.Burdík VítězslavŠtalzer Bedřich956  3042
7.Harazim ZdeněkSviták Jakub-7-2-6  0343
8.Wollný MichalStužka Josef349  3053
9.Burdík VítězslavKotek Dominik896  3063
10.Vavřínek HubertŠtalzer Bedřich8812  3073
11.Wollný MichalSviták Jakub-10599 3183
12.Burdík VítězslavStužka Josef6-879 3193
13.Wilk MartinKotek Dominik84-6-12732103
14.Harazim ZdeněkŠtalzer Bedřich         
15.Burdík VítězslavSviták Jakub         
16.Wilk MartinStužka Josef         
17.Harazim ZdeněkKotek Dominik         
18.Wollný MichalŠtalzer Bedřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřínek Hubert11Sviták Jakub21
Harazim Zdeněk11Stužka Josef03
Wollný Michal30Kotek Dominik03
Burdík Vítězslav30Štalzer Bedřich02
Wilk Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Český Těšín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
747 05 Fügner 10; OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:27610:564TJ Sokol Kateřinky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
Niedoba Roman
Rucki Sylwester
 
 
-7-79-10 1301
2.Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
-598-6-62302
3.Střílka JakubSkácelík Richard8-11-71063212
4.Roleder OndřejRucki Sylwester-836-8-92313
5.Kašpar TomášNiedoba Roman446  3023
6.Ribka JakubLupinski Milan61110  3033
7.Roleder OndřejSkácelík Richard-7-5-10  0334
8.Kašpar TomášRucki Sylwester-10998 3144
9.Ribka JakubNiedoba Roman-78-9-10 1345
10.Střílka JakubLupinski Milan-13377 3155
11.Kašpar TomášSkácelík Richard-6-58893265
12.Ribka JakubRucki Sylwester7-68-993275
13.Střílka JakubNiedoba Roman68-59 3185
14.Roleder OndřejLupinski Milan-8936 3195
15.Ribka JakubSkácelík Richard5-92-7932105
16.Střílka JakubRucki Sylwester         
17.Roleder OndřejNiedoba Roman         
18.Kašpar TomášLupinski Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Střílka Jakub30Skácelík Richard13
Roleder Ondřej12Rucki Sylwester12
Kašpar Tomáš30Niedoba Roman12
Ribka Jakub31Lupinski Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 12:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20553:500TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Ladislav
Mikulíček Vladimír
 
 
Knopp Pavel
Koloničný Petr
 
 
-84-6-10 1301
2.Sionkala Eduard
Musil Milan
 
 
Chlad Petr
Lazar Daniel
 
 
-11-895-92302
3.Musil MilanKoloničný Petr9109  3012
4.Sionkala EduardChlad Petr9124  3022
5.Kuchař LadislavLazar Daniel9-649 3132
6.Mikulíček VladimírKnopp Pavel786  3042
7.Sionkala EduardKoloničný Petr9-59-4-72343
8.Kuchař LadislavChlad Petr-11-612-4 1344
9.Mikulíček VladimírLazar Daniel-97-9783254
10.Musil MilanKnopp Pavel796  3064
11.Sikora LadislavKoloničný Petr-6946 3174
12.Mikulíček VladimírChlad Petr98-911 3184
13.Musil MilanLazar Daniel-8969 3194
14.Sionkala EduardKnopp Pavel-5-775432104
15.Mikulíček VladimírKoloničný Petr         
16.Musil MilanChlad Petr         
17.Sionkala EduardLazar Daniel         
18.Sikora LadislavKnopp Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Musil Milan30Koloničný Petr12
Sionkala Eduard21Chlad Petr12
Kuchař Ladislav11Lazar Daniel03
Mikulíček Vladimír30Knopp Pavel03
Sikora Ladislav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 11:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:29653:593BSK Malenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Juchelka Miroslav
Guřan Jiří
 
 
1166  3010
2.Horáková Libuše
Vévoda Ondřej
 
 
Kavala Filip
Merta Marek
 
 
-6-9-6  0311
3.Vévoda OndřejKavala Filip-91-7-4 1312
4.Zajíc JosefMerta Marek-85-74-112313
5.Chovanec JakubVůjtek Ivo-9-4-9  0314
6.Horáková LibušeGuřan Jiří797  3024
7.Zajíc JosefKavala Filip569  3034
8.Chovanec JakubMerta Marek7-810-8-62335
9.Horáková LibušeVůjtek Ivo-6-883-82336
10.Vévoda OndřejGuřan Jiří-7839 3146
11.Chovanec JakubKavala Filip-5-5-8  0347
12.Horáková LibušeMerta Marek-109-9493257
13.Vévoda OndřejVůjtek Ivo1108  3067
14.Zajíc JosefGuřan Jiří-959-11-92368
15.Horáková LibušeKavala Filip3-988 3178
16.Vévoda OndřejMerta Marek-5849 3188
17.Zajíc JosefVůjtek Ivo988  3098
18.Chovanec JakubGuřan Jiří799  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vévoda Ondřej31Kavala Filip22
Zajíc Josef22Merta Marek22
Chovanec Jakub13Vůjtek Ivo22
Horáková Libuše31Guřan Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS