Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršová 276; KlimkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:36575:591TJ Odry A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kavala Filip
Merta Marek
 
 
Král Michal
Gajdičiar Ondřej
 
 
-9-9-7  0301
2.Juchelka Miroslav
Guřan Jiří
 
 
Šustek Pavel
Holemý Josef
 
 
-879-653211
3.Vůjtek IvoŠustek Pavel911-94 3121
4.Kavala FilipHolemý Josef75-10-9-82322
5.Guřan JiříKrál Michal8-9-97-72323
6.Merta MarekGajdičiar Ondřej-716-8863233
7.Kavala FilipŠustek Pavel-68-92-82334
8.Guřan JiříHolemý Josef-7-108-8 1335
9.Merta MarekKrál Michal-8-8-7  0336
10.Vůjtek IvoGajdičiar Ondřej-3-6-9  0337
11.Guřan JiříŠustek Pavel879  3047
12.Merta MarekHolemý Josef-9-8-10  0348
13.Vůjtek IvoKrál Michal-9-14710-92349
14.Kavala FilipGajdičiar Ondřej10-434 3159
15.Merta MarekŠustek Pavel9-8-7-7 13510
16.Vůjtek IvoHolemý Josef         
17.Kavala FilipKrál Michal         
18.Guřan JiříGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vůjtek Ivo12Šustek Pavel22
Kavala Filip12Holemý Josef30
Guřan Jiří12Král Michal30
Merta Marek13Gajdičiar Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34374:489TJ Frenštát p. R. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osvald Petr
Trojek Ivo
 
 
Krajčí Josef
Pavliska Martin
 
 
-5-7-4  0301
2.Chlad Petr
Lazar Daniel
 
 
Borovský Šimon
Lorenc Roman
 
 
-8-1-5  0302
3.Lazar DanielPavliska Martin7-495 3112
4.Osvald PetrKrajčí Josef-2-3-9  0313
5.Trojek IvoLorenc Roman-7-9-6  0314
6.Chlad PetrBorovský Šimon-7-8-6  0315
7.Osvald PetrPavliska Martin-9-89-7 1316
8.Trojek IvoKrajčí Josef10-59-1023226
9.Chlad PetrLorenc Roman-47-10-8 1327
10.Lazar DanielBorovský Šimon-5-8910-72328
11.Trojek IvoPavliska Martin8-796 3138
12.Chlad PetrKrajčí Josef4-79-3-92339
13.Lazar DanielLorenc Roman-2-3-4  03310
14.Osvald PetrBorovský Šimon         
15.Chlad PetrPavliska Martin         
16.Lazar DanielKrajčí Josef         
17.Osvald PetrLorenc Roman         
18.Trojek IvoBorovský Šimon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lazar Daniel12Pavliska Martin12
Osvald Petr02Krajčí Josef21
Trojek Ivo21Lorenc Roman30
Chlad Petr03Borovský Šimon20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Český Těšín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SŠHOP; Frýdeká 37; 737 01 Český TěšínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6397:318SKST Český Těšín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Mikulíček Vladimír
Kuchař Ladislav
 
 
896  3010
2.Lupinski Milan
Siuda Tomáš
 
 
Kalina František
Kocur Michal
 
 
58-1110 3120
3.Lupinski MilanMikulíček Vladimír912-9-8113230
4.Rucki SylwesterKuchař Ladislav77-69 3140
5.Niedoba RomanKalina František719-96 3150
6.Skácelík RichardKocur Michal69-45 3160
7.Rucki SylwesterMikulíček Vladimír8911  3070
8.Niedoba RomanKuchař Ladislav875  3080
9.Skácelík RichardKalina František7910  3090
10.Lupinski MilanKocur Michal6710  30100
11.Niedoba RomanMikulíček Vladimír         
12.Skácelík RichardKuchař Ladislav         
13.Lupinski MilanKalina František         
14.Rucki SylwesterKocur Michal         
15.Skácelík RichardMikulíček Vladimír         
16.Lupinski MilanKuchař Ladislav         
17.Rucki SylwesterKalina František         
18.Niedoba RomanKocur Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lupinski Milan20Mikulíček Vladimír02
Rucki Sylwester20Kuchař Ladislav02
Niedoba Roman20Kalina František02
Skácelík Richard20Kocur Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:BSK Malenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zkladní Škola V LiskovciRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35695:674TJ Sokol Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
Vévoda Ondřej
Horáková Libuše
 
 
86-8-9-102301
2.Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
8-10-6-5 1302
3.Sviták AlešHoráková Libuše8910  3012
4.Stužka JosefZajíc Josef-6-678113222
5.Štalzer BedřichVévoda Ondřej-6-99-7 1323
6.Sviták JakubChovanec Jakub353  3033
7.Stužka JosefHoráková Libuše-107-5-9 1334
8.Štalzer BedřichZajíc Josef-97-10-6 1335
9.Sviták JakubVévoda Ondřej-8947 3145
10.Sviták AlešChovanec Jakub788  3055
11.Štalzer BedřichHoráková Libuše38-7-993265
12.Sviták JakubZajíc Josef759  3075
13.Sviták AlešVévoda Ondřej10-8-10-9 1376
14.Stužka JosefChovanec Jakub10-1-91073286
15.Sviták JakubHoráková Libuše810-5-593296
16.Sviták AlešZajíc Josef-9-8-8  0397
17.Stužka JosefVévoda Ondřej10-10-6-9 1398
18.Štalzer BedřichChovanec Jakub-87-96332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sviták Aleš22Horáková Libuše13
Stužka Josef22Zajíc Josef22
Štalzer Bedřich22Vévoda Ondřej31
Sviták Jakub40Chovanec Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347; 739 44 BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33407:489TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vantuch Tomáš
Pinteš Petr
 
 
Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
9-8-1-5 1301
2.Pajak Wojciech
Vidlička Radomír
 
 
Wollný Michal
Ricka Jiří
 
 
-8-23-9 1302
3.Vidlička RadomírBurdík Vítězslav810-8-7-62303
4.Koval JakubWollný Michal8109  3013
5.Pinteš PetrHarazim Zdeněk-8-1-3  0314
6.Pajak WojciechRicka Jiří43-8-983224
7.Koval JakubBurdík Vítězslav89-79 3134
8.Pinteš PetrWollný Michal-7-8-9  0335
9.Pajak WojciechHarazim Zdeněk-5-78-10 1336
10.Vidlička RadomírRicka Jiří7-810-6-102337
11.Pinteš PetrBurdík Vítězslav-7-8-6  0338
12.Pajak WojciechWollný Michal-6-7-10  0339
13.Vantuch TomášHarazim Zdeněk-7-8-9  03310
14.Koval JakubRicka Jiří687  30  
15.Pajak WojciechBurdík Vítězslav         
16.Vantuch TomášWollný Michal         
17.Koval JakubHarazim Zdeněk         
18.Pinteš PetrRicka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vidlička Radomír02Burdík Vítězslav21
Koval Jakub20Wollný Michal21
Pinteš Petr03Harazim Zdeněk30
Pajak Wojciech12Ricka Jiří11
Vantuch Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areal TJ Ostrava; Varenská 40a Moravská Ostrava 702 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7397:296TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapisz Břetislav
Gomola Jan
 
 
Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
-89912 3110
2.Urbanczyk Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
4-4-6WO 3220
3.Plachta JakubRibka Jakub498  3030
4.Lapisz BřetislavKašpar Tomáš10128  3040
5.Gomola JanRoleder Ondřej657  3050
6.Urbanczyk TomášStřílka Jakub6-9813 3160
7.Lapisz BřetislavRibka Jakub-8-910873270
8.Gomola JanKašpar Tomáš7-91010 3180
9.Urbanczyk TomášRoleder Ondřej867  3090
10.Plachta JakubStřílka Jakub574  30100
11.Gomola JanRibka Jakub         
12.Urbanczyk TomášKašpar Tomáš         
13.Plachta JakubRoleder Ondřej         
14.Lapisz BřetislavStřílka Jakub         
15.Urbanczyk TomášRibka Jakub         
16.Plachta JakubKašpar Tomáš         
17.Lapisz BřetislavRoleder Ondřej         
18.Gomola JanStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plachta Jakub20Ribka Jakub02
Lapisz Břetislav20Kašpar Tomáš02
Gomola Jan20Roleder Ondřej02
Urbanczyk Tomáš20Střílka Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS