Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Slunečná; Bolatice (areál ZŠ Bolatice; naproti kavarny Park)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14462:397TTC Bolatice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wollný Michal
Ricka Jiří
 
 
Král Michal
Jakubec Vladimír
 
 
894  3010
2.Harazim Zdeněk
Burdík Vítězslav
 
 
Šustek Pavel
Holemý Josef
 
 
855  3020
3.Ricka JiříŠustek Pavel89-9-8-72321
4.Wollný MichalHolemý Josef97-9-573231
5.Harazim ZdeněkKrál Michal7-98-893241
6.Burdík VítězslavJakubec Vladimír-9749 3151
7.Wollný MichalŠustek Pavel978  3061
8.Harazim ZdeněkHolemý Josef789  3071
9.Burdík VítězslavKrál Michal-6-5-6  0372
10.Ricka JiříJakubec Vladimír-7369 3182
11.Harazim ZdeněkŠustek Pavel666  3092
12.Burdík VítězslavHolemý Josef-5914-81332102
13.Ricka JiříKrál Michal-9-8-10  03  
14.Wollný MichalJakubec Vladimír9-1088 31  
15.Burdík VítězslavŠustek Pavel         
16.Ricka JiříHolemý Josef         
17.Wollný MichalKrál Michal         
18.Harazim ZdeněkJakubec Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ricka Jiří11Šustek Pavel12
Wollný Michal20Holemý Josef03
Harazim Zdeněk30Král Michal11
Burdík Vítězslav21Jakubec Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
747 05 Fügner 10; OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39702:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpar Tomáš
Střílka Jakub
 
 
Lorenc Roman
Kantor Julius ml.
 
 
5-6-8-6 1301
2.Ribka Jakub
Roleder Ondřej
 
 
Krajčí Josef
Borovský Šimon
 
 
7-5-8673211
3.Střílka JakubKrajčí Josef-9-45-9 1312
4.Roleder OndřejLorenc Roman-63-8693222
5.Kašpar TomášKantor Julius ml.675  3032
6.Ribka JakubBorovský Šimon-88-9-10 1333
7.Roleder OndřejKrajčí Josef-5-5-7  0334
8.Kašpar TomášLorenc Roman5-99-943244
9.Ribka JakubSchwarz Ota-5-109763254
10.Střílka JakubBorovský Šimon-6-1149-62355
11.Kašpar TomášKrajčí Josef-797-1163265
12.Ribka JakubLorenc Roman7-969 3175
13.Střílka JakubSchwarz Ota7-9-97-92376
14.Roleder OndřejBorovský Šimon-98-6-6 1377
15.Ribka JakubKrajčí Josef638  3087
16.Střílka JakubLorenc Roman7-755 3197
17.Roleder OndřejSchwarz Ota-89-66-92398
18.Kašpar TomášBorovský Šimon-3-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub13Krajčí Josef22
Roleder Ondřej13Lorenc Roman04
Kašpar Tomáš31Kantor Julius ml.01
Ribka Jakub31Borovský Šimon40
   Schwarz Ota21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Kapličky 959; Orlová - Lutyně (vedle domu dětí a 200m od gymnazia)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29565:553TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sionkala Eduard
Mikulíček Vladimír
 
 
Koval Jakub
Krupník Lukáš st.
 
 
456  3010
2.Skácelík František
Musil Milan
 
 
Dolegovský Patrik
Pajak Wojciech
 
 
-4915 3120
3.Sionkala EduardDolegovský Patrik10-8-6-1 1321
4.Mikulíček VladimírPajak Wojciech8-1-5-5 1322
5.Kocur MichalKoval Jakub9-11108 3132
6.Musil MilanKrupník Lukáš st.561  3042
7.Mikulíček VladimírDolegovský Patrik-6-6-3  0343
8.Kocur MichalPajak Wojciech-4-4-6  0344
9.Musil MilanKoval Jakub322  3054
10.Sionkala EduardKrupník Lukáš st.859  3064
11.Kocur MichalDolegovský Patrik-7-4-9  0365
12.Musil MilanPajak Wojciech969  3075
13.Sionkala EduardKoval Jakub-87-7-3 1376
14.Mikulíček VladimírKrupník Lukáš st.858  3086
15.Musil MilanDolegovský Patrik6-7-5-9 1387
16.Sionkala EduardPajak Wojciech99-7-8153297
17.Mikulíček VladimírKoval Jakub9-2-11-5 1398
18.Kocur MichalKrupník Lukáš st.-10166 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sionkala Eduard22Dolegovský Patrik40
Mikulíček Vladimír13Pajak Wojciech22
Kocur Michal22Koval Jakub22
Musil Milan31Krupník Lukáš st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BSK Malenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malenovice 85; 739 11 Frýdlant n.O.; Tělocvična na Obecním úřaděRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33 TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vévoda Ondřej
Horáková Libuše
 
 
Bajger Jiří
Urbanczyk Tomáš
 
 
     3010
2.Zajíc Josef
Chovanec Jakub
 
 
Lapisz Břetislav
Martinko Tomáš
 
 
     1311
3.Vévoda OndřejLapisz Břetislav     1312
4.Zajíc JosefBajger Jiří     1313
5.Chovanec JakubUrbanczyk Tomáš     0314
6.Horáková LibušeMartinko Tomáš     3024
7.Zajíc JosefLapisz Břetislav     3134
8.Chovanec JakubBajger Jiří     0335
9.Horáková LibušeUrbanczyk Tomáš     2336
10.Vévoda OndřejMartinko Tomáš     3046
11.Chovanec JakubLapisz Břetislav     0347
12.Horáková LibušeBajger Jiří     1348
13.Vévoda OndřejUrbanczyk Tomáš     3158
14.Zajíc JosefMartinko Tomáš     0359
15.Horáková LibušeLapisz Břetislav     3169
16.Vévoda OndřejBajger Jiří     03610
17.Zajíc JosefUrbanczyk Tomáš         
18.Chovanec JakubMartinko Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vévoda Ondřej22Lapisz Břetislav22
Zajíc Josef12Bajger Jiří40
Chovanec Jakub03Urbanczyk Tomáš21
Horáková Libuše22Martinko Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klimkovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Český Těšín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršová 276; KlimkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34575:593SKST Český Těšín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kavala Filip
Merta Marek
 
 
Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
3-9-10-6 1301
2.Juchelka Miroslav
Guřan Jiří
 
 
Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
572  3011
3.Guřan JiříSkácelík Richard-77512 3121
4.Vůjtek IvoRucki Sylwester-4-9-8  0322
5.Merta MarekNiedoba Roman-8-9-10  0323
6.Kavala FilipLupinski Milan643  3033
7.Vůjtek IvoSkácelík Richard697  3043
8.Merta MarekRucki Sylwester-126-8-9 1344
9.Kavala FilipNiedoba Roman8-697 3154
10.Guřan JiříLupinski Milan9-7-9883264
11.Merta MarekSkácelík Richard-13-8-5  0365
12.Kavala FilipRucki Sylwester-7-59-10 1366
13.Guřan JiříNiedoba Roman-3-389-52367
14.Vůjtek IvoLupinski Milan1029  3077
15.Kavala FilipSkácelík Richard9-6-8-10 1378
16.Guřan JiříRucki Sylwester-4813-4-92379
17.Vůjtek IvoNiedoba Roman-4-7-6  03710
18.Merta MarekLupinski Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Guřan Jiří22Skácelík Richard22
Vůjtek Ivo22Rucki Sylwester40
Merta Marek03Niedoba Roman31
Kavala Filip22Lupinski Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hrabůvka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5; Ostrava - Hrabůvka; 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33415:486TJ Sokol Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlad Petr
Lazar Daniel
 
 
Sviták Jakub
Štalzer Bedřich
 
 
-5-87-8 1301
2.Knopp Pavel
Osvald Petr
 
 
Sviták Aleš
Stužka Josef
 
 
-8-7-9  0302
3.Lazar DanielSviták Jakub-3-5-10  0303
4.Knopp PavelSviták Aleš-6-6-8  0304
5.Osvald PetrStužka Josef7-210-15-82305
6.Chlad PetrKotek Dominik-124-711-82306
7.Knopp PavelSviták Jakub-912-3-6 1307
8.Osvald PetrSviták Aleš7-6-10-10 1308
9.Chlad PetrStužka Josef5-9-10553218
10.Lazar DanielKotek Dominik-4-8-9  0319
11.Osvald PetrŠtalzer Bedřich6-799 3129
12.Chlad PetrSviták Aleš-666-2-1023210
13.Lazar DanielStužka Josef         
14.Knopp PavelKotek Dominik         
15.Chlad PetrŠtalzer Bedřich         
16.Lazar DanielSviták Aleš         
17.Knopp PavelStužka Josef         
18.Osvald PetrKotek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lazar Daniel02Sviták Jakub20
Knopp Pavel02Sviták Aleš30
Osvald Petr12Stužka Josef11
Chlad Petr12Kotek Dominik20
   Štalzer Bedřich01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS