Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:53558:697TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
Horák Ondřej
Kuchař Pavel
 
 
-126-7-6 1301
2.Lunzar Ladislav
Baťka Stanislav
 
 
Hušek Jindřich
Hušek Jan
 
 
-3-8-5  0302
3.Lunzar LadislavHorák Ondřej-66-6-7 1303
4.Baťka StanislavKuchař Pavel-7-3-7  0304
5.Pagáč MartinHušek Jan7-8-9-8 1305
6.Svoboda MichalHušek Jindřich64-7-973215
7.Baťka StanislavHorák Ondřej-5-107-9 1316
8.Pagáč MartinKuchař Pavel-6-7-9  0317
9.Svoboda MichalHušek Jan-8-9-3  0318
10.Lunzar LadislavHušek Jindřich-8-10-12  0319
11.Pagáč MartinHorák Ondřej-9-69-8 13110
12.Svoboda MichalKuchař Pavel-68-7-8 13111
13.Lunzar LadislavHušek Jan-8-6-6  03112
14.Baťka StanislavHušek Jindřich-9-10-10  03113
15.Svoboda MichalHorák Ondřej137-9-4-823114
16.Lunzar LadislavKuchař Pavel6-8-7-9 13115
17.Baťka StanislavHušek Jan-5-45-6 13116
18.Pagáč MartinHušek Jindřich7-7-96-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lunzar Ladislav04Horák Ondřej40
Baťka Stanislav04Kuchař Pavel40
Pagáč Martin04Hušek Jan40
Svoboda Michal13Hušek Jindřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45576:665TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Furch František
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
1086  3010
2.Fiala Jiří
Smetana Jaroslav
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
-87-610-62311
3.Furch FrantišekPolášek Zdenek-8-9-6  0312
4.Fiala JiříSláma Miroslav-9107-473222
5.Sýkora DanielKoníček Marek12-8-4-8 1323
6.Smetana JaroslavTomek Jan-6-78-9 1324
7.Fiala JiříPolášek Zdenek6-7-7-9 1325
8.Sýkora DanielSláma Miroslav8-686 3135
9.Smetana JaroslavKoníček Marek-5-10-4  0336
10.Furch FrantišekTomek Jan9-9-8-6 1337
11.Sýkora DanielPolášek Zdenek6-7-8-11 1338
12.Smetana JaroslavSláma Miroslav-6-10-8  0339
13.Furch FrantišekKoníček Marek-6-8-3  03310
14.Fiala JiříTomek Jan863  30410
15.Smetana JaroslavPolášek Zdenek-6-7-8  03411
16.Furch FrantišekSláma Miroslav-867-7-1023412
17.Fiala JiříKoníček Marek-10-9-7  03413
18.Sýkora DanielTomek Jan-36-8-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Furch František04Polášek Zdenek40
Fiala Jiří22Sláma Miroslav22
Sýkora Daniel13Koníček Marek40
Smetana Jaroslav04Tomek Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2013 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35705:703TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oslzlý Michal
Soukal Jiří st.
 
 
Godany Milan
Šafařík Roman
 
 
-9-9618-92301
2.Otáhal Jan
Kubík Josef
 
 
Jakubčík Roman
Dostoupil Jiří
 
 
7-6-6-7 1302
3.Kubík JosefŠafařík Roman-9998 3112
4.Soukal Jiří st.Bílek Jan-101111-733222
5.Oslzlý MichalJakubčík Roman-810-28-52323
6.Otáhal JanDostoupil Jiří-7-6-9  0324
7.Soukal Jiří st.Godany Milan969  3034
8.Oslzlý MichalBílek Jan9-247 3144
9.Otáhal JanJakubčík Roman-9-812-6 1345
10.Kubík JosefDostoupil Jiří19-99-743255
11.Oslzlý MichalGodany Milan-104-91073265
12.Otáhal JanBílek Jan1189  3075
13.Kubík JosefJakubčík Roman-6-8-11  0376
14.Soukal Jiří st.Dostoupil Jiří894  3086
15.Otáhal JanGodany Milan-5578 3196
16.Kubík JosefBílek Jan108-7-8-102397
17.Soukal Jiří st.Jakubčík Roman-3-5-10  0398
18.Oslzlý MichalDostoupil Jiří-66-84632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubík Josef22Šafařík Roman01
Soukal Jiří st.31Bílek Jan13
Oslzlý Michal31Jakubčík Roman40
Otáhal Jan22Dostoupil Jiří13
   Godany Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:42624:608TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
Tetur Stanislav
Mach Radek
 
 
6-1066 3110
2.Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
7-8-7-7 1311
3.Papež RadekTetur Stanislav111-6-7-152312
4.Maška KvětoslavMach Radek-98-7-7 1313
5.Novotný PavelZouhar Rudolf-9-9-9  0314
6.Kolář PetrPonížil David-87-9-10 1315
7.Maška KvětoslavTetur Stanislav10-6-7-8 1316
8.Novotný PavelMach Radek-8-10-9  0317
9.Kolář PetrZouhar Rudolf-78-9-9 1318
10.Papež RadekPonížil David-3-287-72319
11.Novotný PavelTetur Stanislav-8-7-5  03110
12.Kolář PetrMach Radek8-8-8-7 13111
13.Papež RadekZouhar Rudolf-48-710932211
14.Maška KvětoslavPonížil David9-97-7-1023212
15.Kolář PetrTetur Stanislav-6-9-6  03213
16.Papež RadekMach Radek000  30313
17.Maška KvětoslavZouhar Rudolf000  30413
18.Novotný PavelPonížil David000  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Papež Radek22Tetur Stanislav40
Maška Květoslav13Mach Radek31
Novotný Pavel13Zouhar Rudolf22
Kolář Petr04Ponížil David31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38655:672nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Bartošek František
 
 
Sirbu Jan
Sýkora Marek
 
 
-4-611853210
2.Janků Svatava
Polášek Michal
 
 
Pešek Oldřich
Novosad Jiří
 
 
-8968 3120
3.Litavský PavelSýkora Marek-9-7-6  0321
4.Polášek MichalNovosad Jiří-12-103883231
5.Janků SvatavaSirbu Jan-5-4-6  0332
6.Polášek MiroslavPešek Oldřich-1-9-10  0333
7.Polášek MichalSýkora Marek-8-839-42334
8.Janků SvatavaNovosad Jiří5106  3044
9.Polášek MiroslavSirbu Jan6-9710 3154
10.Litavský PavelPešek Oldřich-9-4-6  0355
11.Janků SvatavaSýkora Marek-948-8123265
12.Polášek MiroslavNovosad Jiří294  3075
13.Litavský PavelSirbu Jan-87-10-6 1376
14.Polášek MichalPešek Oldřich8-5-9-6 1377
15.Polášek MiroslavSýkora Marek11-6-1112113287
16.Litavský PavelNovosad Jiří-7359 3197
17.Polášek MichalSirbu Jan9-810-9-92398
18.Janků SvatavaPešek Oldřich-9-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Litavský Pavel13Sýkora Marek22
Polášek Michal13Novosad Jiří04
Janků Svatava22Sirbu Jan31
Polášek Miroslav31Pešek Oldřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:45606:702TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berka Petr
Vala Vítězslav
 
 
Stávek Radim
Stávek Jaroslav
 
 
9-3-7-9 1301
2.Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
87-6-6-62302
3.Suský StanislavPinkas Václav-2779 3112
4.Berka PetrProkeš Zdeněk-6-7-9  0313
5.Valoušek FrantišekStávek Radim-88-7-8 1314
6.Vala VítězslavStávek Jaroslav-2-8-6  0315
7.Berka PetrPinkas Václav48-7-683225
8.Valoušek FrantišekProkeš Zdeněk-41-12-7 1326
9.Vala VítězslavStávek Radim7-5-7-6 1327
10.Suský StanislavStávek Jaroslav8-4-87-82328
11.Valoušek FrantišekPinkas Václav698  3038
12.Vala VítězslavProkeš Zdeněk-911-8-8 1339
13.Suský StanislavStávek Radim78-77 3149
14.Berka PetrStávek Jaroslav-68-5-6 13410
15.Vala VítězslavPinkas Václav-10-11-11  03411
16.Suský StanislavProkeš Zdeněk-5-7-7  03412
17.Berka PetrStávek Radim-97-6-7 13413
18.Valoušek FrantišekStávek Jaroslav-109-128932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suský Stanislav22Pinkas Václav13
Berka Petr13Prokeš Zdeněk40
Valoušek František22Stávek Radim31
Vala Vítězslav04Stávek Jaroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy