Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:28599:555TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Stávek Jaroslav
 
 
Baťka Stanislav
Jelínek Jaromír
 
 
264  3010
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
5-7-6-10 1311
3.Stávek RadimJelínek Jaromír658  3021
4.Pinkas VáclavBaťka Stanislav-5-8-6  0322
5.Šalášek JiříSvoboda Michal-4-10-8  0323
6.Prokeš ZdeněkPagáč Martin99-78 3133
7.Pinkas VáclavJelínek Jaromír574  3043
8.Šalášek JiříBaťka Stanislav-9-89-5 1344
9.Prokeš ZdeněkSvoboda Michal7-9147 3154
10.Stávek RadimPagáč Martin-6-56-10 1355
11.Šalášek JiříJelínek Jaromír-9-410763265
12.Prokeš ZdeněkBaťka Stanislav6910  3075
13.Stávek RadimSvoboda Michal4314  3085
14.Pinkas VáclavPagáč Martin1-88-753295
15.Prokeš ZdeněkJelínek Jaromír769  30105
16.Stávek RadimBaťka Stanislav57-76 31115
17.Sláma AdamSvoboda Michal-6-5-3  03116
18.Šalášek JiříPagáč Martin-9-6-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stávek Radim31Jelínek Jaromír04
Pinkas Václav21Baťka Stanislav22
Šalášek Jiří13Svoboda Michal22
Prokeš Zdeněk40Pagáč Martin22
Sláma Adam01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38661:697TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
Suský Stanislav
Vala Jaroslav
 
 
5-99-3-42301
2.Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
Valoušek František
Vala Vítězslav
 
 
-5-5-2  0302
3.Vaculík FrantišekVala Jaroslav-103-13563212
4.Sirbu JanSuský Stanislav12-5-6-7 1313
5.Pešek OldřichValoušek František-1033-4-102314
6.Sýkora MarekVala Vítězslav-4-9-10  0315
7.Sirbu JanVala Jaroslav5-5-6753225
8.Pešek OldřichSuský Stanislav-811814 3135
9.Sýkora MarekValoušek František-78-5753245
10.Vaculík FrantišekVala Vítězslav-5-878-72346
11.Pešek OldřichVala Jaroslav698  3056
12.Sýkora MarekSuský Stanislav99-109 3166
13.Vaculík FrantišekValoušek František-810-46-72367
14.Lukša BřetislavVala Vítězslav9-7-7-9 1368
15.Sýkora MarekVala Jaroslav6106  3078
16.Vaculík FrantišekSuský Stanislav-5-3-9  0379
17.Lukša BřetislavValoušek František-8-128-4 13710
18.Pešek OldřichVala Vítězslav91111  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaculík František13Vala Jaroslav04
Sirbu Jan11Suský Stanislav22
Pešek Oldřich31Valoušek František31
Sýkora Marek31Vala Vítězslav31
Lukša Břetislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:30760:688TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
Polášek Miroslav
Bartošek František
 
 
19-1499 3110
2.Tetur Stanislav
Hanuš Michal
 
 
Polášek Michal
Janků Svatava
 
 
1210-10-6-92311
3.Tetur StanislavPolášek Michal686  3021
4.Hanuš MichalJanků Svatava-82-8873231
5.Zouhar RudolfPolášek Miroslav9-8107 3141
6.Ponížil DavidBartošek František-78-7-8 1342
7.Hanuš MichalPolášek Michal-914-6-13 1343
8.Zouhar RudolfJanků Svatava-91066 3153
9.Ponížil DavidPolášek Miroslav8-913-4-72354
10.Tetur StanislavBartošek František797  3064
11.Zouhar RudolfPolášek Michal-99-9-9 1365
12.Ponížil DavidJanků Svatava-886-1183275
13.Tetur StanislavPolášek Miroslav856  3085
14.Hanuš MichalBartošek František-9735 3195
15.Ponížil DavidPolášek Michal8-8-7-6 1396
16.Tetur StanislavJanků Svatava-88-109532106
17.Hanuš MichalPolášek Miroslav486  30116
18.Zouhar RudolfBartošek František8-79-8532126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tetur Stanislav40Polášek Michal31
Hanuš Michal31Janků Svatava04
Zouhar Rudolf31Polášek Miroslav13
Ponížil David13Bartošek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:28707:648TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Roman
Godany Milan
 
 
Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
7-8-9-9 1301
2.Dostoupil Jiří
Jakubčík Roman
 
 
Sedláček Aleš
Novotný Pavel
 
 
7-887 3111
3.Šafařík RomanKolář Petr-11976 3121
4.Godany MilanMaška Květoslav-78-9-6 1322
5.Jakubčík RomanNovotný Pavel799  3032
6.Dostoupil JiříSedláček Aleš-789-883242
7.Godany MilanKolář Petr788  3052
8.Jakubčík RomanMaška Květoslav695  3062
9.Dostoupil JiříNovotný Pavel-7-8-9  0363
10.Šafařík RomanSedláček Aleš7-988 3173
11.Jakubčík RomanKolář Petr9-879 3183
12.Dostoupil JiříMaška Květoslav7-89-793293
13.Šafařík RomanNovotný Pavel1087  30103
14.Godany MilanPapež Radek7-1064 31113
15.Dostoupil JiříKolář Petr-87-6-7 13114
16.Šafařík RomanMaška Květoslav7-89-7-623115
17.Godany MilanNovotný Pavel8-9-76832125
18.Jakubčík RomanPapež Radek9-78-9832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafařík Roman31Kolář Petr13
Godany Milan31Maška Květoslav22
Jakubčík Roman40Novotný Pavel13
Dostoupil Jiří22Sedláček Aleš02
   Papež Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:28611:586TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Pfeffer Milan
 
 
Oslzlý Michal
Soukal Jiří st.
 
 
-5-7-8  0301
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Otáhal Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
9-11612 3111
3.Polášek ZdenekSoukal Jiří st.9-659 3121
4.Sláma MiroslavOslzlý Michal-97-8-14 1322
5.Pfeffer MilanOtáhal Jan-10-9-8  0323
6.Koníček MarekSoukal Jiří ml.9510  3033
7.Sláma MiroslavSoukal Jiří st.-689-573243
8.Pfeffer MilanOslzlý Michal-8-7-8  0344
9.Koníček MarekOtáhal Jan596  3054
10.Polášek ZdenekSoukal Jiří ml.8-993 3164
11.Pfeffer MilanSoukal Jiří st.-2-1-2  0365
12.Koníček MarekOslzlý Michal655  3075
13.Polášek ZdenekOtáhal Jan-11699 3185
14.Sláma MiroslavSoukal Jiří ml.-6863 3195
15.Koníček MarekSoukal Jiří st.186-89 31105
16.Polášek ZdenekOslzlý Michal26-86 31115
17.Sláma MiroslavOtáhal Jan-8874 31125
18.Pfeffer MilanSoukal Jiří ml.-2-2-3  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Zdenek40Soukal Jiří st.13
Sláma Miroslav31Oslzlý Michal22
Pfeffer Milan04Otáhal Jan13
Koníček Marek40Soukal Jiří ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11680:497TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Ondřej
Kuchař Pavel
 
 
Citterbard Oldřich
Frömmel Zdeněk
 
 
867  3010
2.Hušek Jindřich
Blažek Jiří
 
 
Sýkora Daniel
Furch František
 
 
87-75 3120
3.Horák OndřejFurch František8-678 3130
4.Kuchař PavelCitterbard Oldřich10-1098 3140
5.Hušek JindřichFrömmel Zdeněk4117  3050
6.Blažek JiříSýkora Daniel788  3060
7.Kuchař PavelFurch František10-10-5953270
8.Hušek JindřichCitterbard Oldřich5-665 3180
9.Blažek JiříFrömmel Zdeněk638  3090
10.Horák OndřejSýkora Daniel8-679 31100
11.Hušek JindřichFurch František5-768 31110
12.Blažek JiříCitterbard Oldřich668  30120
13.Horák OndřejFrömmel Zdeněk6410  30130
14.Kuchař PavelSýkora Daniel1066  30140
15.Blažek JiříFurch František6-874 31150
16.Horák OndřejCitterbard Oldřich674  30160
17.Kuchař PavelFrömmel Zdeněk-7898 31170
18.Hušek JindřichSýkora Daniel58-84 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Ondřej40Furch František04
Kuchař Pavel40Citterbard Oldřich04
Hušek Jindřich40Frömmel Zdeněk04
Blažek Jiří40Sýkora Daniel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy