Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 16:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:46652:734Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
Lunzar Ladislav
Baťka Stanislav
 
 
55-5-12-72301
2.Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
-7-8-4  0302
3.Vaculík FrantišekLunzar Ladislav-8-8-7  0303
4.Lukša BřetislavBaťka Stanislav9-73-583213
5.Pešek OldřichSvoboda Michal-13-85493223
6.Sirbu JanPagáč Martin-11-76-3 1324
7.Lukša BřetislavLunzar Ladislav67-9-8-112325
8.Pešek OldřichBaťka Stanislav9-978 3135
9.Sirbu JanSvoboda Michal-9-6-8  0336
10.Vaculík FrantišekPagáč Martin-4-8107-42337
11.Pešek OldřichLunzar Ladislav-7998 3147
12.Sirbu JanBaťka Stanislav-8-10-8  0348
13.Vaculík FrantišekSvoboda Michal-6-8-4  0349
14.Lukša BřetislavPagáč Martin-713-58-623410
15.Sirbu JanLunzar Ladislav-2-878532510
16.Vaculík FrantišekBaťka Stanislav-5-599-623511
17.Lukša BřetislavSvoboda Michal-6-5-7  03512
18.Pešek OldřichPagáč Martin-1086-9832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaculík František04Lunzar Ladislav22
Lukša Břetislav13Baťka Stanislav22
Pešek Oldřich40Svoboda Michal31
Sirbu Jan13Pagáč Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32676:646TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Hycl David
 
 
Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
-2-7-8  0301
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Tetur Stanislav
Mach Radek
 
 
7411  3011
3.Pinkas VáclavTetur Stanislav-812-10-11 1312
4.Hycl DavidZouhar Rudolf-7-78-8 1313
5.Stávek RadimPonížil David7-4-5833223
6.Prokeš ZdeněkMach Radek338  3033
7.Hycl DavidTetur Stanislav9-13-87143243
8.Stávek RadimZouhar Rudolf10-2-10-7 1344
9.Prokeš ZdeněkPonížil David88-77 3154
10.Pinkas VáclavMach Radek8-745 3164
11.Stávek RadimTetur Stanislav-8-877-52365
12.Prokeš ZdeněkZouhar Rudolf5-1173 3175
13.Pinkas VáclavPonížil David-657-9-72376
14.Hycl DavidMach Radek67-2-6-72377
15.Prokeš ZdeněkTetur Stanislav-5978 3187
16.Pinkas VáclavZouhar Rudolf798  3097
17.Šalášek JiříPonížil David-48-9-7 1398
18.Stávek RadimMach Radek758  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav22Tetur Stanislav22
Hycl David12Zouhar Rudolf22
Stávek Radim22Ponížil David22
Prokeš Zdeněk40Mach Radek13
Šalášek Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33590:503nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
Šafařík Roman
Godany Milan
 
 
-8-76923210
2.Berka Petr
Vala Vítězslav
 
 
Dostoupil Jiří
Jakubčík Roman
 
 
-5-7-9  0311
3.Suský StanislavŠafařík RomanWO    3021
4.Fridrich BronislavGodany Milan-6-7810-62322
5.Valoušek FrantišekJakubčík Roman-8-10-7  0323
6.Berka PetrDostoupil Jiří-6-8-5  0324
7.Fridrich BronislavŠafařík RomanWO    3034
8.Valoušek FrantišekGodany Milan7-8-8783244
9.Berka PetrJakubčík Roman-5-3-7  0345
10.Suský StanislavDostoupil Jiří565  3055
11.Valoušek FrantišekŠafařík RomanWO    3065
12.Berka PetrGodany Milan-58-6-6 1366
13.Suský StanislavJakubčík Roman-9-6-8  0367
14.Fridrich BronislavDostoupil Jiří9-7-10763277
15.Berka PetrŠafařík RomanWO    3087
16.Suský StanislavGodany Milan863  3097
17.Vala VítězslavJakubčík Roman-8-763-32398
18.Valoušek FrantišekDostoupil Jiří-6-89-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suský Stanislav21Godany Milan22
Fridrich Bronislav11Jakubčík Roman40
Valoušek František12Dostoupil Jiří22
Berka Petr03   
Vala Vítězslav01   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:48571:700TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartošek František
Litavský Pavel
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
8-766 3110
2.Polášek Miroslav
Fojtík Jaroslav
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
-59-81083220
3.Fojtík JaroslavPolášek Zdenek-6-5-9  0321
4.Bartošek FrantišekKoníček Marek-9-5-7  0322
5.Polášek MiroslavSláma Miroslav118-6-993232
6.Litavský PavelTomek Jan-6877 3142
7.Bartošek FrantišekPolášek Zdenek6-9-4-9 1343
8.Polášek MiroslavKoníček Marek-576-8-32344
9.Litavský PavelSláma Miroslav-7-7-7  0345
10.Fojtík JaroslavTomek Jan-5-8-9  0346
11.Polášek MiroslavPolášek Zdenek-6-6-8  0347
12.Litavský PavelKoníček Marek-6-811-5 1348
13.Fojtík JaroslavSláma Miroslav8-9-46-82349
14.Bartošek FrantišekTomek Jan-5-6-8  03410
15.Litavský PavelPolášek Zdenek8-7-9-11 13411
16.Fojtík JaroslavKoníček Marek-3-7-9  03412
17.Bartošek FrantišekSláma Miroslav-6-7-10  03413
18.Polášek MiroslavTomek Jan1010-7-6-923414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fojtík Jaroslav04Polášek Zdenek40
Bartošek František04Koníček Marek40
Polášek Miroslav13Sláma Miroslav31
Litavský Pavel13Tomek Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32639:525TJ Sokol Křepice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
Horák Ondřej
Hušek Jindřich
 
 
8-899 3110
2.Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
Kuchař Pavel
 
 
WO    3020
3.Papež RadekHušek Jindřich-8-6-7  0321
4.Sedláček AlešKuchař Pavel7-7-6-9 1322
5.Maška KvětoslavHorák Ondřej8-8-91093232
6.Kolář PetrWO    3042
7.Sedláček AlešHušek Jindřich89-97 3152
8.Maška KvětoslavKuchař Pavel-879-9-102353
9.Kolář PetrHorák Ondřej89-7-8103263
10.Papež RadekWO    3073
11.Maška KvětoslavHušek Jindřich-788-9-62374
12.Kolář PetrKuchař Pavel-9-7-9  0375
13.Papež RadekHorák Ondřej-7-6-8  0376
14.Sedláček AlešWO    3086
15.Kolář PetrHušek Jindřich9-910-7103296
16.Papež RadekKuchař Pavel-8-7-9  0397
17.Sedláček AlešHorák Ondřej-7-7-9  0398
18.Maška KvětoslavWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Papež Radek03Hušek Jindřich22
Sedláček Aleš12Kuchař Pavel40
Maška Květoslav12Horák Ondřej22
Kolář Petr21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31680:631TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oslzlý Michal
Soukal Jiří st.
 
 
Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
9-8-8-5 1301
2.Otáhal Jan
Novák Jiří st.
 
 
Sýkora Daniel
Furch František
 
 
-99-3-6 1302
3.Soukal Jiří st.Fiala Jiří5-69-9-92303
4.Kubík JosefFurch František-5-7-5  0304
5.Oslzlý MichalCitterbard Oldřich169  3014
6.Otáhal JanSýkora Daniel7-875 3124
7.Kubík JosefFiala Jiří9-8114 3134
8.Oslzlý MichalFurch František-1094-7-42335
9.Otáhal JanCitterbard Oldřich-10-144-8 1336
10.Soukal Jiří st.Sýkora Daniel-9599 3146
11.Oslzlý MichalFiala Jiří106-96 3156
12.Otáhal JanFurch František-8-4-5  0357
13.Soukal Jiří st.Citterbard Oldřich9-758 3167
14.Kubík JosefSýkora Daniel1-88-10113277
15.Otáhal JanFiala Jiří-413-8783287
16.Soukal Jiří st.Furch František542  3097
17.Kubík JosefCitterbard Oldřich899  30107
18.Oslzlý MichalSýkora Daniel5-1079 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Jiří st.31Fiala Jiří13
Kubík Josef31Furch František31
Oslzlý Michal31Citterbard Oldřich13
Otáhal Jan22Sýkora Daniel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy