Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33700:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
Oslzlý Michal
Otáhal Jan
 
 
78-55 3110
2.Lunzar Ladislav
Baťka Stanislav
 
 
Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
-9-9-10  0311
3.Lunzar LadislavSoukal Jiří st.-7-89-5 1312
4.Baťka StanislavOtáhal Jan5-12-7-4 1313
5.Pagáč MartinSoukal Jiří ml.7-16109 3123
6.Svoboda MichalOslzlý Michal-710-8753233
7.Baťka StanislavSoukal Jiří st.-75-5-6 1334
8.Pagáč MartinOtáhal Jan656  3044
9.Svoboda MichalSoukal Jiří ml.1058  3054
10.Lunzar LadislavOslzlý Michal-109-1312-62355
11.Pagáč MartinSoukal Jiří st.8-6-93-72356
12.Svoboda MichalOtáhal Jan4-10-9-9 1357
13.Lunzar LadislavSoukal Jiří ml.5108  3067
14.Baťka StanislavOslzlý Michal856  3077
15.Svoboda MichalSoukal Jiří st.-7592 3187
16.Lunzar LadislavOtáhal Jan-8-126-10 1388
17.Baťka StanislavSoukal Jiří ml.59-7-5-62389
18.Pagáč MartinOslzlý Michal-91687 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lunzar Ladislav13Soukal Jiří st.31
Baťka Stanislav13Otáhal Jan31
Pagáč Martin31Soukal Jiří ml.13
Svoboda Michal31Oslzlý Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37657:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jiří
Frömmel Zdeněk
 
 
Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
-6-6-9  0301
2.Sýkora Daniel
Furch František
 
 
Novotný Pavel
Rubeš Jakub
 
 
769  3011
3.Fiala JiříKolář Petr-96-59-82312
4.Frömmel ZdeněkNovotný Pavel-69-9-5 1313
5.Furch FrantišekSedláček Aleš6-98-8-72314
6.Sýkora DanielPapež Radek-87-7363224
7.Frömmel ZdeněkKolář Petr-6-7-9  0325
8.Furch FrantišekNovotný Pavel-9-149-3 1326
9.Sýkora DanielSedláček Aleš-17-5973236
10.Fiala JiříPapež Radek1012-64 3146
11.Furch FrantišekKolář Petr8-70-10-102347
12.Sýkora DanielNovotný Pavel899  3057
13.Fiala JiříSedláček Aleš9118  3067
14.Frömmel ZdeněkPapež Radek-6-2-4  0368
15.Sýkora DanielKolář Petr38-99 3178
16.Fiala JiříNovotný Pavel8-312-8123288
17.Frömmel ZdeněkSedláček Aleš-67-2-7 1389
18.Furch FrantišekPapež Radek-678-783299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jiří31Kolář Petr31
Frömmel Zdeněk04Novotný Pavel22
Furch František13Sedláček Aleš22
Sýkora Daniel40Papež Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:16656:509TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jindřich
Hušek Jan
 
 
Bartošek František
Litavský Pavel
 
 
585  3010
2.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Polášek Miroslav
Polášek Michal
 
 
9-810-763220
3.Blažek JiříPolášek Michal79-99 3130
4.Kuchař PavelLitavský Pavel747  3040
5.Hušek JindřichPolášek Miroslav-141077 3150
6.Hušek JanBartošek František653  3060
7.Kuchař PavelPolášek Michal7-106-123270
8.Hušek JindřichLitavský Pavel985  3080
9.Hušek JanPolášek Miroslav642  3090
10.Blažek JiříBartošek František7-98-5332100
11.Hušek JindřichPolášek Michal1178  30110
12.Hušek JanLitavský Pavel4-786 31120
13.Ebach PetrPolášek Miroslav-8-6-6  03121
14.Kuchař PavelBartošek František888  30131
15.Hušek JanPolášek Michal-10-17-0  03132
16.Ebach PetrLitavský Pavel3-629 31142
17.Kuchař PavelPolášek Miroslav6810  30152
18.Hušek JindřichBartošek František876  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jiří20Polášek Michal13
Kuchař Pavel40Litavský Pavel04
Hušek Jindřich40Polášek Miroslav13
Hušek Jan31Bartošek František04
Ebach Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:42471:671TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
-68-7-8 1301
2.Tomek Jan
 
 
Vala Vítězslav
Berka Petr
 
 
WO    0302
3.Pfeffer MilanSuský Stanislav-8-4-5  0303
4.Tomek JanBerka Petr-8-210-9 1304
5.Sláma MiroslavBerka Petr6-97-763214
6.Vala VítězslavWO    0315
7.Tomek JanSuský Stanislav-4-89983225
8.Sláma MiroslavValoušek František9-8-7883235
9.Berka PetrWO    0336
10.Pfeffer MilanVala Vítězslav-8-4-7  0337
11.Sláma MiroslavSuský Stanislav9-988 3147
12.Valoušek FrantišekWO    0348
13.Pfeffer MilanBerka Petr610-125 3158
14.Tomek JanVala Vítězslav99-56 3168
15.Suský StanislavWO    0369
16.Pfeffer MilanValoušek František-2-8-7  03610
17.Tomek JanBerka Petr6-610-31032710
18.Sláma MiroslavVala Vítězslav10-984 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pfeffer Milan13Suský Stanislav12
Tomek Jan31Berka Petr13
Sláma Miroslav40Vala Vítězslav12
   Valoušek František11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41548:641TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostoupil Jiří
Jakubčík Roman
 
 
Stávek Radim
Hycl David
 
 
997  3010
2.Godany Milan
Bílek Jan
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
-89-77-52311
3.Dostoupil JiříPinkas Václav-9899 3121
4.Jakubčík RomanProkeš Zdeněk8-7-59-92322
5.Godany MilanStávek Radim-7-9-8  0323
6.Bílek JanHycl David-79-9-8 1324
7.Jakubčík RomanPinkas Václav79-76 3134
8.Godany MilanProkeš Zdeněk-7-6-9  0335
9.Bílek JanStávek Radim-9-7-9  0336
10.Dostoupil JiříHycl David-5-5-7  0337
11.Godany MilanPinkas Václav-8-9-7  0338
12.Bílek JanProkeš Zdeněk-97-7-10 1339
13.Charoušek RichardStávek Radim-5-6-6  03310
14.Jakubčík RomanHycl David7-978 31410
15.Bílek JanPinkas Václav8-969 31510
16.Charoušek RichardProkeš Zdeněk-8-8-7  03511
17.Jakubčík RomanStávek Radim-7967 31611
18.Godany MilanHycl David-0-0-0  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostoupil Jiří11Pinkas Václav13
Jakubčík Roman31Prokeš Zdeněk40
Godany Milan04Stávek Radim31
Bílek Jan13Hycl David31
Charoušek Richard02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30610:594TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetur Stanislav
Ponížil David
 
 
Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
899  3010
2.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
56-87 3120
3.Ponížil DavidSirbu Jan-8-910-8 1321
4.Mrkvica AlešVaculík František-5-6-7  0322
5.Hanuš MichalLukša Břetislav-102-105103232
6.Tetur StanislavPešek Oldřich-8-57673242
7.Mrkvica AlešSirbu Jan7710  3052
8.Hanuš MichalVaculík František858  3062
9.Tetur StanislavLukša Břetislav-7875 3172
10.Ponížil DavidPešek Oldřich-13-6-6  0373
11.Hanuš MichalSirbu Jan66-65 3183
12.Tetur StanislavVaculík František-955-873293
13.Ponížil DavidLukša Břetislav6107  30103
14.Mrkvica AlešPešek Oldřich-65-6-8 13104
15.Tetur StanislavSirbu Jan1173  30114
16.Ponížil DavidVaculík František-0-0-0  03115
17.Mrkvica AlešLukša Břetislav-5-489-1123116
18.Hanuš MichalPešek Oldřich-7-6-5  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ponížil David13Sirbu Jan13
Mrkvica Aleš13Vaculík František22
Hanuš Michal31Lukša Břetislav13
Tetur Stanislav40Pešek Oldřich31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy