Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30680:636TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetur Stanislav
Ponížil David
 
 
Lunzar Ladislav
Baťka Stanislav
 
 
558  3010
2.Hanuš Michal
Goliáš Petr
 
 
Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
10108  3020
3.Ponížil DavidLunzar Ladislav4-7-77153230
4.Goliáš PetrBaťka Stanislav-10-788-42331
5.Hanuš MichalSvoboda Michal-8-66-9 1332
6.Tetur StanislavPagáč Martin76-88 3142
7.Goliáš PetrLunzar Ladislav-9-86883252
8.Hanuš MichalBaťka Stanislav89-108 3162
9.Tetur StanislavSvoboda Michal9136  3072
10.Ponížil DavidPagáč Martin-9115-8-102373
11.Hanuš MichalLunzar Ladislav67-107 3183
12.Tetur StanislavBaťka Stanislav593  3093
13.Ponížil DavidSvoboda Michal-4-85-5 1394
14.Goliáš PetrPagáč Martin-810-4-7 1395
15.Tetur StanislavLunzar Ladislav4118  30105
16.Ponížil DavidBaťka Stanislav7-8-85932115
17.Goliáš PetrSvoboda Michal-8-8-8  03116
18.Hanuš MichalPagáč Martin-4-6-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ponížil David22Lunzar Ladislav04
Goliáš Petr13Baťka Stanislav13
Hanuš Michal22Svoboda Michal31
Tetur Stanislav40Pagáč Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:41669:687TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Lukša Břetislav
 
 
Šafařík Roman
Godany Milan
 
 
-9856 3110
2.Vaculík František
Sirbu Jan
 
 
Jakubčík Roman
Dostoupil Jiří
 
 
-9-7-6  0311
3.Lukša BřetislavDostoupil Jiří8-919 3121
4.Vaculík FrantišekJakubčík Roman-9-5-7  0322
5.Pešek OldřichGodany Milan98-51 3132
6.Sirbu JanBílek Jan-9-8-8  0333
7.Vaculík FrantišekDostoupil Jiří-8-6-9  0334
8.Pešek OldřichJakubčík Roman1069  3044
9.Sirbu JanGodany Milan58-6-963254
10.Lukša BřetislavBílek Jan-712-6-9 1355
11.Pešek OldřichDostoupil Jiří-774-1093265
12.Sirbu JanJakubčík Roman-9-79773275
13.Lukša BřetislavŠafařík Roman-18-8-8  0376
14.Novosad JiříBílek Jan9-3-8-8 1377
15.Sirbu JanDostoupil Jiří-7-988-82378
16.Lukša BřetislavJakubčík Roman6-3-7-7 1379
17.Novosad JiříŠafařík Roman-14-511-9 13710
18.Pešek OldřichBílek Jan-12-1593432810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukša Břetislav13Dostoupil Jiří22
Vaculík František02Jakubčík Roman22
Pešek Oldřich40Godany Milan02
Sirbu Jan22Bílek Jan31
Novosad Jiří02Šafařík Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:26622:540TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
36-84 3110
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
-7-7-4  0311
3.Pinkas VáclavKoníček Marek4810  3021
4.Stávek RadimPolášek Zdenek-41-81083231
5.Šalášek JiříTomek Jan-10-9-8  0332
6.Prokeš ZdeněkSláma Miroslav810-58 3142
7.Stávek RadimKoníček Marek109-612 3152
8.Šalášek JiříPolášek Zdenek-7-69-11 1353
9.Prokeš ZdeněkTomek Jan4-244 3163
10.Pinkas VáclavSláma Miroslav61210  3073
11.Šalášek JiříKoníček Marek7107  3083
12.Prokeš ZdeněkPolášek Zdenek-6-11-11  0384
13.Pinkas VáclavTomek Jan6310  3094
14.Stávek RadimSláma Miroslav-7356 31104
15.Prokeš ZdeněkKoníček MarekWO    30114
16.Pinkas VáclavPolášek Zdenek-6-4-6  03115
17.Stávek RadimTomek Jan6-747 31125
18.Šalášek JiříSláma Miroslav-3-967-823126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav31Koníček Marek03
Stávek Radim40Polášek Zdenek31
Šalášek Jiří13Tomek Jan13
Prokeš Zdeněk21Sláma Miroslav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37715:698TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
Hušek Jindřich
Ebach Petr
 
 
7-9109 3110
2.Berka Petr
Vala Vítězslav
 
 
Šlancar Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-914-3993220
3.Suský StanislavHušek Jindřich-89910 3130
4.Valoušek FrantišekKuchař Pavel-9-9-10  0331
5.Berka PetrŠlancar Jiří-6-51012-82332
6.Vala VítězslavEbach Petr-7-1088103242
7.Valoušek FrantišekHušek Jindřich-9-89-3 1343
8.Berka PetrKuchař Pavel-7-121010-42344
9.Vala VítězslavŠlancar Jiří-9-8-8  0345
10.Suský StanislavEbach Petr79-1-1063255
11.Berka PetrHušek Jindřich-9-79-3 1356
12.Vala VítězslavKuchař Pavel12-9-9-8 1357
13.Suský StanislavŠlancar JiříWO    3067
14.Valoušek FrantišekEbach Petr-928-1253277
15.Vala VítězslavHušek Jindřich8-10-1-4 1378
16.Suský StanislavKuchař Pavel10-1010-893288
17.Valoušek FrantišekŠlancar JiříWO    3098
18.Berka PetrEbach Petr-7688 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suský Stanislav30Hušek Jindřich31
Valoušek František12Kuchař Pavel31
Berka Petr13Šlancar Jiří20
Vala Vítězslav13Ebach Petr04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38633:650TJ Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Bartošek František
 
 
Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
655  3010
2.Polášek Michal
Janků Svatava
 
 
Furch František
Sýkora Daniel
 
 
-45-6-5 1311
3.Polášek MichalFiala Jiří-7-7-9  0312
4.Litavský PavelFurch František-7-8-8  0313
5.Polášek MiroslavCitterbard Oldřich-121286 3123
6.Janků SvatavaSýkora Daniel66-613 3133
7.Litavský PavelFiala Jiří-4-5-6  0334
8.Polášek MiroslavFurch František-8-7-6  0335
9.Janků SvatavaCitterbard Oldřich-11863 3145
10.Polášek MichalSýkora Daniel7-98-13-82346
11.Polášek MiroslavFiala Jiří868  3056
12.Janků SvatavaFurch František-116-8-6 1357
13.Polášek MichalCitterbard Oldřich78-94 3167
14.Bartošek FrantišekSýkora Daniel-8-7-8  0368
15.Janků SvatavaFiala Jiří11-14-810-82369
16.Polášek MichalFurch František98-86 3179
17.Bartošek FrantišekCitterbard Oldřich-78-8-8 13710
18.Polášek MiroslavSýkora Daniel-1012-9-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Michal22Fiala Jiří31
Litavský Pavel02Furch František31
Polášek Miroslav22Citterbard Oldřich13
Janků Svatava22Sýkora Daniel31
Bartošek František02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2014 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43616:675TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Pavel
Rubeš Jakub
 
 
Oslzlý Michal
Otáhal Jan
 
 
-610-6-7 1301
2.Maška Květoslav
Papež Radek
 
 
Soukal Jiří st.
Kubík Josef
 
 
-85-910-72302
3.Maška KvětoslavKubík Josef8-1092 3112
4.Papež RadekOtáhal Jan5-899 3122
5.Novotný PavelSoukal Jiří st.-5-11-6  0323
6.Rubeš JakubOslzlý Michal-6-8-7  0324
7.Maška KvětoslavOtáhal Jan-9899 3134
8.Papež RadekSoukal Jiří st.5-14-13-3 1335
9.Novotný PavelOslzlý Michal-8-2-6  0336
10.Rubeš JakubKubík Josef9-57-8-62337
11.Maška KvětoslavSoukal Jiří st.-6-7-8  0338
12.Papež RadekOslzlý Michal-6-7-5  0339
13.Novotný PavelKubík Josef89-9-13123249
14.Rubeš JakubOtáhal Jan-88-9-8 13410
15.Maška KvětoslavOslzlý Michal000  30510
16.Papež RadekKubík Josef7-45-81032610
17.Novotný PavelOtáhal Jan8-7-55-723611
18.Rubeš JakubSoukal Jiří st.-5-6-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maška Květoslav31Kubík Josef13
Papež Radek22Otáhal Jan22
Novotný Pavel13Soukal Jiří st.40
Rubeš Jakub04Oslzlý Michal31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy