Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:17579:499Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
Polášek Miroslav
Polášek Michal
 
 
5-111110 3110
2.Lunzar Ladislav
Baťka Stanislav
 
 
Fojtík Jaroslav
Janků Svatava
 
 
-797-893220
3.Baťka StanislavPolášek Michal-3-3-5  0321
4.Svoboda MichalJanků Svatava454  3031
5.Pagáč MartinLitavský Pavel556  3041
6.Lunzar LadislavPolášek Miroslav668  3051
7.Svoboda MichalPolášek Michal5-548 3161
8.Pagáč MartinJanků Svatava8410  3071
9.Lunzar LadislavLitavský Pavel61010  3081
10.Baťka StanislavPolášek Miroslav9-888 3191
11.Pagáč MartinPolášek Michal10-848 31101
12.Lunzar LadislavJanků SvatavaWO    03102
13.Baťka StanislavLitavský Pavel55-44 31112
14.Svoboda MichalPolášek Miroslav-10877 31122
15.Lunzar LadislavPolášek MichalWO    03123
16.Baťka StanislavJanků Svatava526  30133
17.Svoboda MichalLitavský Pavel574  30143
18.Pagáč MartinPolášek Miroslav9914  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baťka Stanislav31Polášek Michal12
Svoboda Michal40Janků Svatava03
Pagáč Martin40Litavský Pavel04
Lunzar Ladislav20Polášek Miroslav04
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37713:719nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
Berka Petr
Vala Vítězslav
 
 
-8910-9-42301
2.Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
-7989 3111
3.Papež RadekSuský Stanislav-9-7-6  0312
4.Kolář PetrVala Vítězslav-789-1063222
5.Maška KvětoslavValoušek František98-79 3132
6.Sedláček AlešBerka Petr-10-89-5 1333
7.Kolář PetrSuský Stanislav-8-97-12 1334
8.Maška KvětoslavVala Vítězslav89-811 3144
9.Sedláček AlešValoušek František78-610 3154
10.Papež RadekBerka Petr78-7-1263264
11.Maška KvětoslavSuský Stanislav-87-9-9 1365
12.Sedláček AlešVala Vítězslav555  3075
13.Papež RadekValoušek František-10-8-7  0376
14.Kolář PetrBerka Petr-9-96-2 1377
15.Sedláček AlešSuský Stanislav10-811-7-102378
16.Papež RadekVala Vítězslav-4-867-92379
17.Kolář PetrValoušek František1086  3089
18.Maška KvětoslavBerka Petr-810-101293299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Papež Radek13Suský Stanislav40
Kolář Petr22Vala Vítězslav13
Maška Květoslav31Valoušek František13
Sedláček Aleš22Berka Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:52551:709TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
Stávek Radim
Hycl David
 
 
-5-62-7 1301
2.Novák Jiří st.
Hoch Vítek
 
 
Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
-4-6-8  0302
3.Hoch VítekPinkas Václav-8-76993212
4.Soukal Jiří ml.Prokeš Zdeněk-1-8-11  0313
5.Novák Jiří st.Stávek Radim-6-7-7  0314
6.Kubík JosefHycl David7-65-10-112315
7.Soukal Jiří ml.Pinkas Václav-9-79-9 1316
8.Novák Jiří st.Prokeš Zdeněk-11-8-8  0317
9.Kubík JosefStávek Radim-24-7-7 1318
10.Hoch VítekHycl David-9-797-62319
11.Novák Jiří st.Pinkas Václav-8-7-7  03110
12.Kubík JosefProkeš Zdeněk-4-99-11 13111
13.Hoch VítekStávek Radim-5-4-8  03112
14.Soukal Jiří ml.Hycl David-68-9-9 13113
15.Kubík JosefPinkas Václav-99-4-7 13114
16.Hoch VítekProkeš Zdeněk-6-2-4  03115
17.Soukal Jiří ml.Stávek Radim10-4-8-9 13116
18.Novák Jiří st.Hycl David-899-7732216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hoch Vítek13Pinkas Václav31
Soukal Jiří ml.04Prokeš Zdeněk40
Novák Jiří st.13Stávek Radim40
Kubík Josef04Hycl David31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36628:639TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Furch František
 
 
Pešek Oldřich
Lukša Břetislav
 
 
5-58-6-82301
2.Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
Vaculík František
Sirbu Jan
 
 
-8898 3111
3.Furch FrantišekSirbu Jan-7-8-8  0312
4.Citterbard OldřichLukša Břetislav8-677 3122
5.Sýkora DanielVaculík František9137  3032
6.Fiala JiříPešek Oldřich6-7-84-42333
7.Citterbard OldřichSirbu Jan686  3043
8.Sýkora DanielLukša Břetislav87-98 3153
9.Fiala JiříVaculík František-6-78-12 1354
10.Furch FrantišekPešek Oldřich-9-7-7  0355
11.Sýkora DanielSirbu Jan575  3065
12.Fiala JiříLukša Břetislav87-67 3175
13.Furch FrantišekVaculík František-5-678-92376
14.Citterbard OldřichPešek Oldřich-6-85-6 1377
15.Fiala JiříSirbu Jan-8-10-8  0378
16.Furch FrantišekLukša Břetislav-9-77-8 1379
17.Citterbard OldřichVaculík František8-76-693289
18.Sýkora DanielPešek Oldřich-6-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Furch František04Sirbu Jan22
Citterbard Oldřich31Lukša Břetislav13
Sýkora Daniel31Vaculík František22
Fiala Jiří13Pešek Oldřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:22738:578TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jindřich
Hušek Jindřich
 
 
Tetur Stanislav
Ponížil David
 
 
816  3010
2.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
-8876 3120
3.Hušek JanTetur Stanislav7-294 3130
4.Kuchař PavelMrkvica Aleš-134-95-92331
5.Hušek JindřichHanuš Michal-8537 3141
6.Blažek JiříPonížil David-10-86233251
7.Kuchař PavelTetur Stanislav-9847 3161
8.Hušek JindřichMrkvica Aleš446  3071
9.Blažek JiříHanuš Michal-37510 3181
10.Hušek JanPonížil David-1378-873291
11.Hušek JindřichTetur Stanislav-78-8-7 1392
12.Blažek JiříMrkvica Aleš8811  30102
13.Hušek JanHanuš Michal685  30112
14.Kuchař PavelPonížil David9-6-610232122
15.Blažek JiříTetur Stanislav910-7-6732132
16.Hušek JanMrkvica Aleš11-8110 31142
17.Kuchař PavelHanuš Michal6-5-85532152
18.Hušek JindřichPonížil David6104  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Jan40Tetur Stanislav13
Kuchař Pavel31Mrkvica Aleš13
Hušek Jindřich31Hanuš Michal04
Blažek Jiří40Ponížil David04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:17676:462TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Sláma Miroslav
 
 
Šmíd Zdeněk
Smutek Květoslav
 
 
245  3010
2.Pfeffer Milan
Tomek Jan
 
 
Dostoupil Jiří
Godany Milan
 
 
-78-10-11 1311
3.Pfeffer MilanDostoupil Jiří-66-9-9 1312
4.Tomek JanGodany Milan810-6-8-122313
5.Sláma MiroslavŠmíd Zdeněk641  3023
6.Polášek ZdenekSmutek Květoslav462  3033
7.Tomek JanDostoupil Jiří8-69-763243
8.Sláma MiroslavGodany Milan-9875 3153
9.Polášek ZdenekŠmíd Zdeněk423  3063
10.Pfeffer MilanSmutek Květoslav546  3073
11.Sláma MiroslavDostoupil Jiří8-7-94-112374
12.Polášek ZdenekGodany Milan594  3084
13.Pfeffer MilanŠmíd Zdeněk48-105 3194
14.Tomek JanSmutek Květoslav276  30104
15.Polášek ZdenekDostoupil Jiří9-947 31114
16.Pfeffer MilanGodany Milan1064  30124
17.Tomek JanŠmíd Zdeněk665  30134
18.Sláma MiroslavSmutek Květoslav842  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfeffer Milan31Dostoupil Jiří22
Tomek Jan31Godany Milan13
Sláma Miroslav31Šmíd Zdeněk04
Polášek Zdenek40Smutek Květoslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy