Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32663:667TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
Baťka Stanislav
Lunzar Ladislav
 
 
99-106 3110
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Svoboda Michal
Pagáč Martin
 
 
-7-68-6 1311
3.Sláma MiroslavLunzar Ladislav-8757 3121
4.Tomek JanBaťka Stanislav-4-89-8 1322
5.Koníček MarekSvoboda Michal71210  3032
6.Polášek ZdenekPagáč Martin96-8-8-32333
7.Tomek JanLunzar Ladislav79-8-783243
8.Koníček MarekBaťka Stanislav106-59 3153
9.Polášek ZdenekSvoboda Michal-61106 3163
10.Sláma MiroslavPagáč Martin-69-69-82364
11.Koníček MarekLunzar Ladislav689  3074
12.Polášek ZdenekBaťka Stanislav-81278 3184
13.Sláma MiroslavSvoboda Michal-7-10-8  0385
14.Tomek JanPagáč Martin-3-2-5  0386
15.Polášek ZdenekLunzar Ladislav1111-58 3196
16.Sláma MiroslavBaťka Stanislav-8-857432106
17.Tomek JanSvoboda Michal9-4-7-9 13107
18.Koníček MarekPagáč Martin99-42 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sláma Miroslav22Lunzar Ladislav04
Tomek Jan13Baťka Stanislav13
Koníček Marek40Svoboda Michal22
Polášek Zdenek31Pagáč Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50525:661TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostoupil Jiří
Godany Milan
 
 
Hušek Jindřich
Hušek Jan
 
 
-4-8-9  0301
2.Smutek Pavel
Charoušek Richard
 
 
Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-4-7-4  0302
3.Dostoupil JiříHušek Jan87-10-9103212
4.Godany MilanHušek Jindřich7-9-8-8 1313
5.Smutek PavelBlažek Jiří-78-9-9 1314
6.Charoušek RichardKuchař Pavel-4-7-2  0315
7.Godany MilanHušek Jan-7-9-8  0316
8.Smutek PavelHušek Jindřich-7-8-9  0317
9.Charoušek RichardBlažek Jiří-4-9-3  0318
10.Dostoupil JiříKuchař Pavel-78-9-8 1319
11.Smutek PavelHušek Jan-78-9-9 13110
12.Charoušek RichardHušek Jindřich-5-6-8  03111
13.Dostoupil JiříBlažek Jiří299  30211
14.Godany MilanKuchař Pavel-7-9-7  03212
15.Charoušek RichardHušek Jan-3-8-8  03213
16.Dostoupil JiříHušek Jindřich-87-9-10 13214
17.Godany MilanBlažek Jiří8-79-9-1023215
18.Smutek PavelKuchař Pavel-78-9-9 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dostoupil Jiří22Hušek Jan31
Godany Milan04Hušek Jindřich40
Smutek Pavel04Blažek Jiří31
Charoušek Richard04Kuchař Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:26691:637TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
Sýkora Daniel
Furch František
 
 
897  3010
2.Mach Radek
Zmrzlík Pavel
 
 
Fiala Jiří
Frömmel Zdeněk
 
 
-89-6-11 1311
3.Zouhar RudolfFurch František-9879 3121
4.Mach RadekFiala Jiří896  3031
5.Ponížil DavidSýkora Daniel-648-9103241
6.Zmrzlík PavelFrömmel Zdeněk-89-71063251
7.Mach RadekFurch František868  3061
8.Ponížil DavidFiala Jiří7-6-10983271
9.Zmrzlík PavelSýkora Daniel-8-5-7  0372
10.Zouhar RudolfFrömmel Zdeněk647  3082
11.Ponížil DavidFurch František8-689 3192
12.Zmrzlík PavelFiala Jiří-9-6-7  0393
13.Zouhar RudolfSýkora Daniel810-9-9732103
14.Mach RadekFrömmel Zdeněk-96910 31113
15.Zmrzlík PavelFurch František8-9-6-10 13114
16.Zouhar RudolfFiala Jiří-5-10891032124
17.Mach RadekSýkora Daniel8-6710 31134
18.Ponížil DavidFrömmel Zdeněk849  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zouhar Rudolf40Furch František13
Mach Radek40Fiala Jiří13
Ponížil David40Sýkora Daniel13
Zmrzlík Pavel13Frömmel Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1039:38725:737TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirbu Jan
Vaculík František
 
 
Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
15-7-79-82301
2.Pešek Oldřich
Novosad Jiří
 
 
Oslzlý Michal
Otáhal Jan
 
 
9-1068 3111
3.Sýkora MarekSoukal Jiří ml.-1179-393221
4.Vaculík FrantišekSoukal Jiří st.-98-11-10 1322
5.Pešek OldřichOtáhal Jan108-58 3132
6.Sirbu JanOslzlý Michal839  3042
7.Vaculík FrantišekSoukal Jiří ml.-9-769-92343
8.Pešek OldřichSoukal Jiří st.511-19 3153
9.Sirbu JanOtáhal Jan85-7-8-62354
10.Sýkora MarekOslzlý Michal-599-6-62355
11.Pešek OldřichSoukal Jiří ml.656  3065
12.Sirbu JanSoukal Jiří st.-589-883275
13.Sýkora MarekOtáhal Jan-9-38-7 1376
14.Vaculík FrantišekOslzlý Michal11-8-9-8 1377
15.Sirbu JanSoukal Jiří ml.-8647 3187
16.Sýkora MarekSoukal Jiří st.-610-8-12 1388
17.Vaculík FrantišekOtáhal Jan-94-6-9 1389
18.Pešek OldřichOslzlý Michal-6129-6-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Marek13Soukal Jiří ml.13
Vaculík František04Soukal Jiří st.22
Pešek Oldřich31Otáhal Jan31
Sirbu Jan31Oslzlý Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:34724:700TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
-78-7-6 1301
2.Pinkas Václav
Sláma Adam
 
 
Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
8-79-883211
3.Pinkas VáclavKolář Petr-1184-3-72312
4.Sláma AdamMaška Květoslav-8-7-6  0313
5.Šalášek JiříSedláček Aleš-7-75-8 1314
6.Stávek RadimPapež Radek679  3024
7.Sláma AdamKolář Petr6-15-6-0 1325
8.Šalášek JiříMaška Květoslav9-769 3135
9.Stávek RadimSedláček Aleš7111  3045
10.Pinkas VáclavPapež Radek7-789 3155
11.Šalášek JiříKolář Petr78-10-7103265
12.Stávek RadimMaška Květoslav5-64-833275
13.Pinkas VáclavSedláček Aleš712-7-3-62376
14.Sláma AdamPapež Radek8-9-7893286
15.Stávek RadimKolář Petr675  3096
16.Pinkas VáclavMaška Květoslav7-98-10832106
17.Sláma AdamSedláček Aleš-598-7632116
18.Šalášek JiříPapež Radek8-78-91032126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav22Kolář Petr22
Sláma Adam22Maška Květoslav13
Šalášek Jiří31Sedláček Aleš22
Stávek Radim40Papež Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:23693:629TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berka Petr
Vala Vítězslav
 
 
Fojtík Jaroslav
Janků Svatava
 
 
-897-10-122301
2.Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
Polášek Miroslav
Polášek Michal
 
 
-10-76-8 1302
3.Berka PetrPolášek Michal-7-887-82303
4.Suský StanislavJanků Svatava14-1097 3113
5.Valoušek FrantišekPolášek Miroslav-7-9-8  0314
6.Vala VítězslavFojtík Jaroslav-8667 3124
7.Suský StanislavPolášek Michal878  3034
8.Valoušek FrantišekJanků Svatava91210  3044
9.Vala VítězslavPolášek Miroslav-8988 3154
10.Berka PetrFojtík Jaroslav1097  3064
11.Valoušek FrantišekPolášek Michal-42-14-12 1365
12.Vala VítězslavJanků Svatava-109-11-10 1366
13.Berka PetrPolášek Miroslav898  3076
14.Suský StanislavFojtík Jaroslav5108  3086
15.Vala VítězslavPolášek Michal758  3096
16.Berka PetrJanků Svatava1312-58 31106
17.Suský StanislavPolášek Miroslav-3101012 31116
18.Valoušek FrantišekFojtík Jaroslav977  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berka Petr31Polášek Michal22
Suský Stanislav40Janků Svatava13
Valoušek František22Polášek Miroslav13
Vala Vítězslav31Fojtík Jaroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy