Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30584:572nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pagáč Martin
Tarhaj Josef
 
 
Lukša Břetislav
Novosad Jiří
 
 
4912  3010
2.Svoboda Michal
Baťka Stanislav
 
 
Pešek Oldřich
Sirbu Jan
 
 
699  3020
3.Pagáč MartinLukša Břetislav4414  3030
4.Baťka StanislavVaculík František2-1010-4-92331
5.Svoboda MichalSirbu Jan-99-6673241
6.Tarhaj JosefPešek Oldřich-3-6-5  0342
7.Baťka StanislavLukša Břetislav-7-5-9  0343
8.Svoboda MichalVaculík František72-108 3153
9.Tarhaj JosefSirbu Jan-6-6-6  0354
10.Pagáč MartinPešek Oldřich10-4-9-8 1355
11.Svoboda MichalLukša Břetislav997  3065
12.Tarhaj JosefVaculík František-44-9-7 1366
13.Pagáč MartinSirbu Jan484  3076
14.Baťka StanislavPešek Oldřich-7-119-8 1377
15.Tarhaj JosefLukša Břetislav-4-6-7  0378
16.Pagáč MartinVaculík František579  3088
17.Baťka StanislavSirbu Jan867  3098
18.Svoboda MichalPešek Oldřich-9-710-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pagáč Martin31Lukša Břetislav22
Baťka Stanislav13Vaculík František22
Svoboda Michal31Sirbu Jan13
Tarhaj Josef04Pešek Oldřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40540:634TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Rudolf
Goliáš Petr
 
 
Stávek Radim
Stávek Jaroslav
 
 
8-977 3110
2.Tetur Stanislav
Hanuš Michal
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
15-5-6-9 1311
3.Tetur StanislavPinkas Václav1178  3021
4.Hanuš MichalStávek Radim-810-9-9 1322
5.Zouhar RudolfStávek Jaroslav-10-8-11  0323
6.Zmrzlík PavelProkeš Zdeněk-4-6-4  0324
7.Hanuš MichalPinkas Václav68-9-9-82325
8.Zouhar RudolfStávek Radim3-8-38-82326
9.Zmrzlík PavelStávek Jaroslav-1-4-2  0327
10.Tetur StanislavProkeš Zdeněk-7-791093237
11.Zouhar RudolfPinkas Václav638  3047
12.Zmrzlík PavelStávek Radim-1-5-7  0348
13.Tetur StanislavStávek Jaroslav887  3058
14.Hanuš MichalProkeš Zdeněk-67-4-4 1359
15.Zmrzlík PavelPinkas Václav-7-4-7  03510
16.Tetur StanislavStávek Radim27-79 31610
17.Hanuš MichalStávek Jaroslav-5-7-7  03611
18.Zouhar RudolfProkeš Zdeněk-7-9-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tetur Stanislav40Pinkas Václav22
Hanuš Michal04Stávek Radim31
Zouhar Rudolf13Stávek Jaroslav31
Zmrzlík Pavel04Prokeš Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28697:664TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostoupil Jiří
Jakubčík Roman
 
 
Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
10-7108 3110
2.Šafařík Roman
Godany Milan
 
 
Berka Petr
Vala Vítězslav
 
 
8-12-97-92311
3.Šafařík RomanSuský Stanislav11129  3021
4.Godany MilanBerka Petr66-7-873231
5.Jakubčík RomanValoušek František89-79 3141
6.Bílek JanVala Vítězslav87-6-993251
7.Godany MilanSuský Stanislav-7-9-9  0352
8.Jakubčík RomanBerka Petr98-86 3162
9.Bílek JanValoušek František8-979 3172
10.Šafařík RomanVala Vítězslav8-4-6-2 1373
11.Jakubčík RomanSuský Stanislav786  3083
12.Dostoupil JiříBerka Petr-789-9103293
13.Šafařík RomanValoušek František1288  30103
14.Godany MilanVala Vítězslav-78-6-9 13104
15.Dostoupil JiříSuský Stanislav8-9-7-8 13105
16.Šafařík RomanBerka Petr8-7-69-923106
17.Godany MilanValoušek František766  30116
18.Jakubčík RomanVala Vítězslav7910  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šafařík Roman22Suský Stanislav22
Godany Milan22Berka Petr13
Jakubčík Roman40Valoušek František04
Bílek Jan20Vala Vítězslav22
Dostoupil Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27698:622TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Petr
Tomek Jan
 
 
Litavský Pavel
Fojtík Jaroslav
 
 
884  3010
2.Sláma Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
Polášek Miroslav
Polášek Michal
 
 
5-9-7-7 1311
3.Sláma MiroslavPolášek Miroslav8117  3021
4.Pfeffer MilanPolášek Michal99-10-5-52322
5.Tomek JanFojtík Jaroslav43-98 3132
6.Kalivoda PetrLitavský Pavel-13966 3142
7.Pfeffer MilanPolášek Miroslav-10-12-8  0343
8.Tomek JanPolášek Michal-78-9893253
9.Kalivoda PetrFojtík Jaroslav447  3063
10.Sláma MiroslavLitavský Pavel8-859 3173
11.Tomek JanPolášek Miroslav-10-869-112374
12.Kalivoda PetrPolášek Michal88-7-943284
13.Sláma MiroslavFojtík Jaroslav998  3094
14.Pfeffer MilanLitavský Pavel-138-5-9 1395
15.Kalivoda PetrPolášek Miroslav877  30105
16.Sláma MiroslavPolášek Michal-9-11-5  03106
17.Pfeffer MilanFojtík Jaroslav87-109 31116
18.Tomek JanLitavský Pavel96-89 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sláma Miroslav31Polášek Miroslav22
Pfeffer Milan13Polášek Michal22
Tomek Jan31Fojtík Jaroslav04
Kalivoda Petr40Litavský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:16691:482TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jindřich
Hušek Jan
 
 
Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
497  3010
2.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
74-11-953220
3.Hušek JindřichMaška Květoslav86-94 3130
4.Hušek JanKolář Petr1098  3040
5.Blažek JiříPapež Radek5-256 3150
6.Kuchař PavelSedláček Aleš7-9-56113260
7.Hušek JanMaška Květoslav-10-26253270
8.Blažek JiříKolář Petr7-9-9-9 1371
9.Kuchař PavelPapež Radek669  3081
10.Hušek JindřichSedláček Aleš9116  3091
11.Blažek JiříMaška Květoslav76-77 31101
12.Kuchař PavelKolář Petr64-59 31111
13.Hušek JindřichPapež Radek677  30121
14.Hušek JanSedláček AlešWO    30131
15.Kuchař PavelMaška Květoslav5-1139 31141
16.Hušek JindřichKolář Petr6-538 31151
17.Hušek JanPapež Radek69-25 31161
18.Blažek JiříSedláček AlešWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Jindřich40Maška Květoslav04
Hušek Jan30Kolář Petr13
Blažek Jiří21Papež Radek04
Kuchař Pavel40Sedláček Aleš02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27660:613TJ Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
-77-88103210
2.Sýkora Daniel
Furch František
 
 
Otáhal Jan
Studýnka Antonín
 
 
-1888 3120
3.Furch FrantišekOtáhal Jan6-7-6-8 1321
4.Fiala JiříSoukal Jiří ml.687  3031
5.Sýkora DanielKubík Josef8107  3041
6.Citterbard OldřichStudýnka Antonín-84-9-8 1342
7.Fiala JiříOtáhal Jan726  3052
8.Sýkora DanielSoukal Jiří ml.-7-94-5 1353
9.Citterbard OldřichKubík Josef848  3063
10.Furch FrantišekStudýnka Antonín-5-691093273
11.Sýkora DanielOtáhal Jan-13878 3183
12.Citterbard OldřichSoukal Jiří ml.-7-6-9  0384
13.Furch FrantišekKubík Josef868  3094
14.Fiala JiříStudýnka Antonín69-89 31104
15.Citterbard OldřichOtáhal Jan9-10-10-7 13105
16.Furch FrantišekSoukal Jiří ml.8-669 31115
17.Fiala JiříKubík Josef-56-78-623116
18.Sýkora DanielStudýnka Antonín-7968 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Furch František31Otáhal Jan22
Fiala Jiří31Soukal Jiří ml.22
Sýkora Daniel31Kubík Josef13
Citterbard Oldřich13Studýnka Antonín13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy