Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34695:659Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
Fridrich Bronislav
Vala Vítězslav
 
 
-843-773210
2.Lunzar Ladislav
Baťka Stanislav
 
 
Berka Petr
Valoušek František
 
 
-98-137-72311
3.Baťka StanislavVala Vítězslav-4-8-9  0312
4.Svoboda MichalValoušek František6-8-5-7 1313
5.Pagáč MartinBerka Petr546  3023
6.Lunzar LadislavFridrich Bronislav-11-4612-112324
7.Svoboda MichalVala Vítězslav-10-77-5 1325
8.Pagáč MartinValoušek František-1112-9743235
9.Lunzar LadislavBerka Petr1599  3045
10.Baťka StanislavFridrich Bronislav874  3055
11.Pagáč MartinVala Vítězslav-9-55883265
12.Lunzar LadislavValoušek František7-748 3175
13.Baťka StanislavBerka Petr6-877 3185
14.Svoboda MichalFridrich Bronislav6-98-363295
15.Lunzar LadislavVala Vítězslav-109-8-7 1396
16.Baťka StanislavValoušek František-5-58-11 1397
17.Svoboda MichalBerka Petr8-3-5-6 1398
18.Pagáč MartinFridrich Bronislav448  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baťka Stanislav22Vala Vítězslav31
Svoboda Michal13Valoušek František22
Pagáč Martin40Berka Petr13
Lunzar Ladislav22Fridrich Bronislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:49500:664TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Litavský Pavel
Fojtík Jaroslav
 
 
Stávek Jaroslav
Šalášek Jiří
 
 
-7-5-6  0301
2.Polášek Miroslav
Bartošek František
 
 
Pinkas Václav
Prokeš Zdeněk
 
 
-4-6-10  0302
3.Bartošek FrantišekPinkas Václav7-3-7-11 1303
4.Polášek MiroslavProkeš Zdeněk-9-887-102304
5.Litavský PavelStávek Jaroslav-48-6-5 1305
6.Fojtík JaroslavŠalášek Jiří-7-8-6  0306
7.Polášek MiroslavPinkas Václav-6-78593216
8.Litavský PavelProkeš Zdeněk-6-7-7  0317
9.Fojtík JaroslavStávek Jaroslav-2-6-2  0318
10.Bartošek FrantišekŠalášek Jiří-99-87-92319
11.Litavský PavelPinkas Václav-7-7-6  03110
12.Fojtík JaroslavProkeš Zdeněk-6-5-7  03111
13.Bartošek FrantišekStávek Jaroslav-9-9-9  03112
14.Polášek MiroslavŠalášek Jiří-10988 31212
15.Fojtík JaroslavPinkas Václav-10-6-6  03213
16.Bartošek FrantišekProkeš Zdeněk-7-7-5  03214
17.Polášek MiroslavStávek Jaroslav-98108 31314
18.Litavský PavelŠalášek Jiří-4-6-8  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartošek František04Pinkas Václav31
Polášek Miroslav31Prokeš Zdeněk40
Litavský Pavel04Stávek Jaroslav31
Fojtík Jaroslav04Šalášek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:28643:593TJ Sokol Křepice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marada Tomáš
Kolář Petr
 
 
Novosad Jiří
Strouhal Jaroslav
 
 
949  3010
2.Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
Sýkora Marek
Vaculík František
 
 
76-66 3120
3.Kolář PetrSýkora Marek-8-79893230
4.Sedláček AlešVaculík František68-7-8-72331
5.Papež RadekNovosad Jiří-59-84-102332
6.Marada TomášStrouhal Jaroslav663  3042
7.Sedláček AlešSýkora Marek-77-8-8 1343
8.Papež RadekVaculík František7-6-8-6 1344
9.Marada TomášNovosad Jiří743  3054
10.Kolář PetrStrouhal Jaroslav9710  3064
11.Papež RadekSýkora Marek-10-1-8  0365
12.Marada TomášVaculík František447  3075
13.Kolář PetrNovosad Jiří9710  3085
14.Sedláček AlešStrouhal Jaroslav7-897 3195
15.Marada TomášSýkora Marek9-6-9-9 1396
16.Kolář PetrVaculík František-79-98-82397
17.Sedláček AlešNovosad Jiří8-5-6-6 1398
18.Papež RadekStrouhal Jaroslav598  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolář Petr31Sýkora Marek31
Sedláček Aleš13Vaculík František31
Papež Radek13Novosad Jiří22
Marada Tomáš31Strouhal Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2014 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34668:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Oslzlý Michal
 
 
Goliáš Petr
Zouhar Rudolf
 
 
-79610 3110
2.Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
Mach Radek
Mrkvica Aleš
 
 
-8-9-9  0311
3.Soukal Jiří ml.Zouhar Rudolf-6-98-6 1312
4.Soukal Jiří st.Mach Radek9-107-473222
5.Oslzlý MichalGoliáš Petr695  3032
6.Otáhal JanMrkvica Aleš-109128 3142
7.Soukal Jiří st.Zouhar Rudolf7-7-910-92343
8.Oslzlý MichalMach Radek-8-711-8 1344
9.Otáhal JanGoliáš Petr1098  3054
10.Soukal Jiří ml.Mrkvica Aleš-6-99-11 1355
11.Oslzlý MichalZouhar Rudolf88-4-9123265
12.Otáhal JanMach Radek-7-8-6  0366
13.Soukal Jiří ml.Goliáš Petr810-107 3176
14.Soukal Jiří st.Mrkvica Aleš948  3086
15.Otáhal JanZouhar Rudolf10-5-9-9 1387
16.Soukal Jiří ml.Mach Radek-8-9-6  0388
17.Soukal Jiří st.Goliáš Petr-9-71210-82389
18.Oslzlý MichalMrkvica Aleš568  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří ml.13Zouhar Rudolf31
Soukal Jiří st.22Mach Radek31
Oslzlý Michal31Goliáš Petr13
Otáhal Jan22Mrkvica Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25660:574TJ Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sýkora Daniel
Furch František
 
 
Dostoupil Jiří
Bílek Jan
 
 
91310  3010
2.Fiala Jiří
Hruška Jaroslav st.
 
 
Godany Milan
Charoušek Richard
 
 
-78-6-6 1311
3.Hruška Jaroslav st.Bílek Jan6-7-9-5 1312
4.Furch FrantišekGodany Milan756  3022
5.Sýkora DanielDostoupil Jiří55-38 3132
6.Fiala JiříCharoušek Richard-101207 3142
7.Furch FrantišekBílek Jan7-889 3152
8.Sýkora DanielGodany Milan391  3062
9.Fiala JiříDostoupil Jiří8-8-69103272
10.Hruška Jaroslav st.Charoušek Richard489  3082
11.Sýkora DanielBílek Jan-95-5-8 1383
12.Fiala JiříGodany Milan-8-10-4  0384
13.Hruška Jaroslav st.Dostoupil Jiří107-5-9-52385
14.Furch FrantišekCharoušek Richard8108  3095
15.Fiala JiříŠmíd Zdeněk746  30105
16.Hruška Jaroslav st.Godany Milan56-83 31115
17.Furch FrantišekDostoupil Jiří-678-9-723116
18.Sýkora DanielCharoušek Richard67-84 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Jaroslav st.22Bílek Jan21
Furch František31Godany Milan13
Sýkora Daniel31Dostoupil Jiří22
Fiala Jiří31Charoušek Richard04
   Šmíd Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:28728:660TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
6510  3010
2.Hušek Jindřich
Hušek Jan
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
-1178-383220
3.Kuchař PavelKoníček Marek912-96 3130
4.Hušek JanPolášek Zdenek1165  3040
5.Hušek JindřichTomek Jan126-4-10103250
6.Blažek JiříSláma Miroslav-11-6910-82351
7.Hušek JanKoníček Marek-5-87-3 1352
8.Hušek JindřichPolášek Zdenek-79-99-52353
9.Blažek JiříTomek Jan95-86 3163
10.Kuchař PavelSláma Miroslav4810  3073
11.Hušek JindřichKoníček Marek-6-4-10  0374
12.Blažek JiříPolášek Zdenek4-6126 3184
13.Kuchař PavelTomek Jan65-9-343294
14.Hušek JanSláma Miroslav-9-959-72395
15.Blažek JiříKoníček Marek6-639 31105
16.Kuchař PavelPolášek Zdenek-8713-8932115
17.Hušek JanTomek Jan7110  30125
18.Hušek JindřichSláma Miroslav-10499 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchař Pavel40Koníček Marek22
Hušek Jan22Polášek Zdenek13
Hušek Jindřich22Tomek Jan04
Blažek Jiří31Sláma Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy