Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26663:574TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jindřich
Hušek Jan
 
 
Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
8-876 3110
2.Kuchař Pavel
Ebach Petr
 
 
Lunzar Ladislav
Loukota Zdeněk ml.
 
 
787  3020
3.Kuchař PavelLunzar Ladislav-98-6-7 1321
4.Hušek JanLoukota Zdeněk ml.443  3031
5.Ebach PetrSvoboda Michal-6-710-6 1332
6.Hušek JindřichPagáč Martin8911  3042
7.Hušek JanLunzar Ladislav-66116 3152
8.Ebach PetrLoukota Zdeněk ml.144  3062
9.Hušek JindřichSvoboda Michal-7-10-5  0363
10.Kuchař PavelPagáč Martin-1016-127-82364
11.Ebach PetrLunzar Ladislav96-4-1043274
12.Hušek JindřichLoukota Zdeněk ml.675  3084
13.Kuchař PavelSvoboda Michal8-948 3194
14.Hušek JanPagáč Martin-77-8-4 1395
15.Hušek JindřichLunzar Ladislav47-8-9732105
16.Kuchař PavelLoukota Zdeněk ml.394  30115
17.Hušek JanSvoboda Michal-9999 31125
18.Ebach PetrPagáč Martin-6-11-8  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchař Pavel22Lunzar Ladislav13
Hušek Jan31Loukota Zdeněk ml.04
Ebach Petr22Svoboda Michal22
Hušek Jindřich31Pagáč Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:17690:480TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Sýkora Daniel
Furch František
 
 
-8986 3110
2.Tomek Jan
Polášek Zdenek
 
 
Fiala Jiří
Frömmel Zdeněk
 
 
495  3020
3.Sláma MiroslavFiala Jiří87-105 3130
4.Tomek JanSýkora Daniel-78-95-62331
5.Koníček MarekFurch František867  3041
6.Polášek ZdenekFrömmel Zdeněk413  3051
7.Tomek JanFiala Jiří-8975 3161
8.Koníček MarekSýkora Daniel4-11-86-102362
9.Polášek ZdenekFurch František9-88-9-92363
10.Sláma MiroslavFrömmel Zdeněk445  3073
11.Koníček MarekFiala Jiří989  3083
12.Polášek ZdenekSýkora Daniel-9668 3193
13.Pfeffer MilanFurch František8-9-11-7 1394
14.Tomek JanFrömmel Zdeněk651  30104
15.Polášek ZdenekFiala Jiří437  30114
16.Pfeffer MilanSýkora Daniel86-1110 31124
17.Tomek JanFurch František000  30134
18.Koníček MarekFrömmel Zdeněk368  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sláma Miroslav20Fiala Jiří04
Tomek Jan31Sýkora Daniel22
Koníček Marek31Furch František22
Polášek Zdenek31Frömmel Zdeněk04
Pfeffer Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39629:657TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Roman
Smutek Pavel
 
 
Soukal Jiří st.
Soukal Jiří ml.
 
 
-78-97-92301
2.Dostoupil Jiří
Godany Milan
 
 
Oslzlý Michal
Otáhal Jan
 
 
7-7-98-102302
3.Dostoupil JiříSoukal Jiří ml.6-978 3112
4.Šafařík RomanSoukal Jiří st.-7-9-9  0313
5.Smutek PavelOtáhal Jan-78-9-10 1314
6.Godany MilanOslzlý Michal7-9-89-82315
7.Šafařík RomanSoukal Jiří ml.7910  3025
8.Smutek PavelSoukal Jiří st.-7-9-5  0326
9.Godany MilanOtáhal Jan89-107 3136
10.Dostoupil JiříOslzlý Michal-7-891083246
11.Smutek PavelSoukal Jiří ml.7810  3056
12.Godany MilanSoukal Jiří st.-8-9-9  0357
13.Dostoupil JiříOtáhal Jan-8-971053267
14.Šafařík RomanOslzlý Michal-4-6-11  0368
15.Godany MilanSoukal Jiří ml.789  3078
16.Dostoupil JiříSoukal Jiří st.-7-8-8  0379
17.Šafařík RomanOtáhal Jan-9-9-8  03710
18.Smutek PavelOslzlý Michal-7-6-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dostoupil Jiří31Soukal Jiří ml.04
Šafařík Roman13Soukal Jiří st.40
Smutek Pavel13Otáhal Jan22
Godany Milan22Oslzlý Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16695:509TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetur Stanislav
Mach Radek
 
 
Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
667  3010
2.Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
Sedláček Aleš
Novotný Pavel
 
 
4136  3020
3.Mach RadekNovotný Pavel797  3030
4.Mrkvica AlešKolář Petr7-6-7-9 1331
5.Hanuš MichalSedláček Aleš516  3041
6.Tetur StanislavMaška Květoslav768  3051
7.Mrkvica AlešNovotný Pavel756  3061
8.Hanuš MichalKolář Petr141010  3071
9.Tetur StanislavSedláček Aleš-11537 3181
10.Mach RadekMaška Květoslav46-109 3191
11.Hanuš MichalNovotný Pavel8-9-9-9 1392
12.Tetur StanislavKolář Petr963  30102
13.Mach RadekSedláček Aleš84-98 31112
14.Mrkvica AlešMaška Květoslav-4-8157932122
15.Tetur StanislavNovotný Pavel535  30132
16.Mach RadekKolář Petr118-8-8-923133
17.Mrkvica AlešSedláček AlešWO    30143
18.Hanuš MichalMaška Květoslav-810-912832153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Radek31Novotný Pavel13
Mrkvica Aleš21Kolář Petr22
Hanuš Michal31Sedláček Aleš03
Tetur Stanislav40Maška Květoslav04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20690:455TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukša Břetislav
Pešek Oldřich
 
 
Litavský Pavel
 
 
WO    3010
2.Sirbu Jan
Vaculík František
 
 
Polášek Michal
Bartošek František
 
 
9-610-11-42311
3.Lukša BřetislavLitavský Pavel89-8-9-82312
4.Vaculík FrantišekBartošek František10-957 3122
5.Pešek OldřichPolášek Michal1299  3032
6.Sirbu JanWO    3042
7.Vaculík FrantišekLitavský Pavel-7399 3152
8.Pešek OldřichBartošek František1633  3062
9.Sirbu JanPolášek Michal-12-873103272
10.Lukša BřetislavWO    3082
11.Pešek OldřichLitavský Pavel10510  3092
12.Sirbu JanBartošek František-8-87-5 1393
13.Lukša BřetislavPolášek Michal893  30103
14.Vaculík FrantišekWO    30113
15.Sirbu JanLitavský Pavel64-10-8232123
16.Lukša BřetislavBartošek František-8-9-8  03124
17.Vaculík FrantišekPolášek Michal3-75-5632134
18.Pešek OldřichWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lukša Břetislav12Litavský Pavel13
Vaculík František30Bartošek František22
Pešek Oldřich30Polášek Michal04
Sirbu Jan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2014 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11681:449TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Stávek Jaroslav
 
 
Berka Petr
Vala Vítězslav
 
 
983  3010
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
8711  3020
3.Pinkas VáclavVala Vítězslav10-510-8-72321
4.Stávek JaroslavSuský Stanislav766  3031
5.Stávek RadimValoušek František1066  3041
6.Prokeš ZdeněkBerka Petr695  3051
7.Stávek JaroslavVala Vítězslav533  3061
8.Stávek RadimSuský Stanislav-662-673271
9.Prokeš ZdeněkValoušek František1076  3081
10.Pinkas VáclavBerka Petr99-68 3191
11.Stávek RadimVala Vítězslav-8106-9632101
12.Prokeš ZdeněkSuský StanislavWO    30111
13.Pinkas VáclavValoušek František9-20-910932121
14.Stávek JaroslavBerka Petr-6476 31131
15.Prokeš ZdeněkVala Vítězslav399  30141
16.Pinkas VáclavSuský StanislavWO    30151
17.Stávek JaroslavValoušek František999  30161
18.Stávek RadimBerka PetrWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav21Vala Vítězslav13
Stávek Jaroslav40Suský Stanislav02
Stávek Radim30Valoušek František04
Prokeš Zdeněk30Berka Petr03
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy