Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36686:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka Antonín
Oslzlý Michal
 
 
Jelínek Jaromír
Tarhaj Josef
 
 
8210  3010
2.Otáhal Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
-7-7-7  0311
3.Soukal Jiří ml.Jelínek Jaromír98-5-763221
4.Oslzlý MichalTarhaj Josef-81086 3131
5.Otáhal JanSvoboda Michal76-2-7-72332
6.Studýnka AntonínPagáč Martin-7810-7-92333
7.Oslzlý MichalJelínek Jaromír454  3043
8.Otáhal JanTarhaj Josef87-8-883253
9.Studýnka AntonínSvoboda Michal8-73-5-72354
10.Soukal Jiří ml.Pagáč Martin-813-9-9 1355
11.Otáhal JanJelínek Jaromír778  3065
12.Studýnka AntonínTarhaj Josef646  3075
13.Soukal Jiří ml.Svoboda Michal9-87-14-92376
14.Oslzlý MichalPagáč Martin-6-4-7  0377
15.Studýnka AntonínJelínek Jaromír-857-733287
16.Soukal Jiří ml.Tarhaj Josef-6-67743297
17.Oslzlý MichalSvoboda Michal-38-77-72398
18.Otáhal JanPagáč Martin-4-37-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukal Jiří ml.22Jelínek Jaromír04
Oslzlý Michal22Tarhaj Josef04
Otáhal Jan22Svoboda Michal40
Studýnka Antonín22Pagáč Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38555:634TJ Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papež Radek
Kolář Petr
 
 
Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
-8-497-122301
2.Sedláček Aleš
Novotný Pavel
 
 
Sýkora Daniel
Furch František
 
 
8-9-7-9 1302
3.Papež RadekFiala Jiří-4-9-3  0303
4.Kolář PetrFurch František798  3013
5.Novotný PavelCitterbard Oldřich889  3023
6.Sedláček AlešSýkora Daniel-99-87-102324
7.Kolář PetrFiala Jiří-6-3-9  0325
8.Novotný PavelFurch František-77-8-7 1326
9.Sedláček AlešCitterbard Oldřich-9-8-9  0327
10.Papež RadekSýkora Daniel-989-10-52328
11.Novotný PavelFiala Jiří898  3038
12.Maška KvětoslavFurch František769  3048
13.Papež RadekCitterbard Oldřich-6-1-8  0349
14.Kolář PetrSýkora Daniel-9-7-10  03410
15.Maška KvětoslavFiala Jiří-4-5-6  03411
16.Papež RadekFurch František-3789 31511
17.Kolář PetrCitterbard Oldřich-8-9-7  03512
18.Novotný PavelSýkora Daniel8-499 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Papež Radek13Fiala Jiří31
Kolář Petr13Furch František13
Novotný Pavel31Citterbard Oldřich31
Sedláček Aleš02Sýkora Daniel31
Maška Květoslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:44517:650TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Polášek Michal
 
 
Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-7-885-72301
2.Litavský Pavel
Král Václav
 
 
Hušek Jindřich
Ebach Petr
 
 
-7-5-8  0302
3.Polášek MichalHušek Jindřich-7-17-7  0303
4.Polášek MiroslavBlažek Jiří-88-1-4 1304
5.Litavský PavelKuchař Pavel-7-6-6  0305
6.Král VáclavEbach Petr-5-1-4  0306
7.Polášek MiroslavHušek Jindřich-4-8-8  0307
8.Litavský PavelBlažek Jiří-6-103-6 1308
9.Král VáclavKuchař Pavel-6-6-5  0309
10.Polášek MichalEbach Petr488  3019
11.Litavský PavelHušek Jindřich-9-13121083229
12.Král VáclavBlažek Jiří-5-3-4  03210
13.Polášek MichalKuchař Pavel-7146-8-523211
14.Polášek MiroslavEbach Petr868  30311
15.Král VáclavHušek Jindřich-7-4-3  03312
16.Polášek MichalBlažek Jiří10-3-7-10 13313
17.Polášek MiroslavKuchař Pavel-8-99-8 13314
18.Litavský PavelEbach Petr683  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Michal13Hušek Jindřich31
Polášek Miroslav13Blažek Jiří40
Litavský Pavel22Kuchař Pavel40
Král Václav04Ebach Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1332:45684:749TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
-99-87-52301
2.Fridrich Bronislav
Vala Vítězslav
 
 
Sláma Miroslav
Kalivoda Petr
 
 
-7-89-9 1302
3.Vala VítězslavKalivoda Petr-11412-6-42303
4.Valoušek FrantišekSláma Miroslav8-99-773213
5.Suský StanislavPolášek Zdenek-989-7-92314
6.Fridrich BronislavTomek Jan7-8-10-6 1315
7.Valoušek FrantišekKalivoda Petr-6-869-82316
8.Suský StanislavSláma Miroslav1033  3026
9.Fridrich BronislavPolášek Zdenek9-6106 3136
10.Vala VítězslavTomek Jan-4-389-72337
11.Suský StanislavKalivoda Petr-6-6-7  0338
12.Fridrich BronislavSláma Miroslav-9-5-9  0339
13.Vala VítězslavPolášek Zdenek9-76-773249
14.Valoušek FrantišekTomek Jan-7-689-823410
15.Fridrich BronislavKalivoda Petr8-7-69-1023411
16.Vala VítězslavSláma Miroslav-7-86-9 13412
17.Valoušek FrantišekPolášek Zdenek-9-6-5  03413
18.Suský StanislavTomek Jan-9899 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vala Vítězslav13Kalivoda Petr40
Valoušek František13Sláma Miroslav22
Suský Stanislav22Polášek Zdenek22
Fridrich Bronislav13Tomek Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26676:555TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Šafařík Roman
Bílek Jan
 
 
343  3010
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Dostoupil Jiří
Jakubčík Roman
 
 
578  3020
3.Stávek RadimŠafařík Roman1074  3030
4.Pinkas VáclavJakubčík Roman-101285 3140
5.Šalášek JiříDostoupil Jiří-8-10-8  0341
6.Prokeš ZdeněkBílek Jan554  3051
7.Pinkas VáclavŠafařík Roman-54-9-9 1352
8.Šalášek JiříJakubčík Roman-78-6-8 1353
9.Prokeš ZdeněkDostoupil Jiří7108  3063
10.Stávek RadimBílek Jan8-11211 3173
11.Šalášek JiříŠafařík Roman-8-43-8 1374
12.Prokeš ZdeněkJakubčík Roman468  3084
13.Stávek RadimDostoupil Jiří465  3094
14.Pinkas VáclavBílek Jan-86-931032104
15.Prokeš ZdeněkŠafařík Roman7-97-6132114
16.Stávek RadimJakubčík Roman-118-23-423115
17.Pinkas VáclavDostoupil Jiří10-9-910532125
18.Šalášek JiříBílek Jan8-8-10-8 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stávek Radim31Šafařík Roman22
Pinkas Václav31Jakubčík Roman22
Šalášek Jiří04Dostoupil Jiří13
Prokeš Zdeněk40Bílek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:41683:695TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík František
Pešek Oldřich
 
 
Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
4-9-107-102301
2.Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
Tetur Stanislav
Mach Radek
 
 
-1086-893211
3.Lukša BřetislavTetur Stanislav-8-4-5  0312
4.Sirbu JanMach Radek30-8-8-102313
5.Vaculík FrantišekZouhar Rudolf-8-58-6 1314
6.Pešek OldřichPonížil David79-75 3124
7.Sirbu JanTetur Stanislav-4-82-10 1325
8.Vaculík FrantišekMach Radek5-7-77-42326
9.Pešek OldřichZouhar Rudolf6-14-9103236
10.Lukša BřetislavPonížil David7-896 3146
11.Vaculík FrantišekTetur Stanislav-6898 3156
12.Pešek OldřichMach Radek108-37 3166
13.Lukša BřetislavZouhar Rudolf-98-10-6 1367
14.Sirbu JanPonížil David-811-5-10 1368
15.Pešek OldřichTetur Stanislav-100-66103278
16.Lukša BřetislavMach Radek-74-10-6 1379
17.Sirbu JanZouhar Rudolf8-488 3189
18.Vaculík FrantišekPonížil David-8-3-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukša Břetislav13Tetur Stanislav22
Sirbu Jan13Mach Radek31
Vaculík František13Zouhar Rudolf22
Pešek Oldřich40Ponížil David22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy