Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39643:668TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pagáč Martin
Bobrzyk David
 
 
Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
10-11-8-5 1301
2.Svoboda Michal
Baťka Stanislav
 
 
Tetur Stanislav
Mach Radek
 
 
813-119 3111
3.Bobrzyk DavidTetur Stanislav7-7-2-7 1312
4.Baťka StanislavZouhar Rudolf-746-663222
5.Svoboda MichalMach Radek-76-6-7 1323
6.Pagáč MartinPonížil David6811  3033
7.Baťka StanislavTetur Stanislav-0-9-3  0334
8.Svoboda MichalZouhar Rudolf6-7-4-9 1335
9.Pagáč MartinMach Radek8-9-9993245
10.Bobrzyk DavidPonížil David-5610-1033255
11.Svoboda MichalTetur Stanislav5-7-3-7 1356
12.Pagáč MartinZouhar Rudolf1568  3066
13.Bobrzyk DavidMach Radek10-7-7593276
14.Baťka StanislavPonížil David-10-8-9  0377
15.Pagáč MartinTetur Stanislav-616-4-4 1378
16.Bobrzyk DavidZouhar Rudolf-4-11-6  0379
17.Baťka StanislavMach RadekWO    3089
18.Svoboda MichalPonížil David8-9-94-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bobrzyk David22Tetur Stanislav40
Baťka Stanislav12Zouhar Rudolf22
Svoboda Michal04Mach Radek12
Pagáč Martin31Ponížil David22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26682:621TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafařík Roman
Godany Milan
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
8-97-6-82301
2.Dostoupil Jiří
Jakubčík Roman
 
 
Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
589  3011
3.Godany MilanSýkora Marek-77-87-92312
4.Dostoupil JiříVaculík František879  3022
5.Jakubčík RomanLukša Břetislav997  3032
6.Šafařík RomanPešek Oldřich-8-978-92333
7.Dostoupil JiříSýkora Marek-9-7-8  0334
8.Jakubčík RomanSirbu Jan8-78-973244
9.Šafařík RomanLukša Břetislav9108  3054
10.Godany MilanPešek Oldřich-7-8-8  0355
11.Jakubčík RomanSýkora Marek879  3065
12.Šafařík RomanSirbu Jan-87-9973275
13.Godany MilanLukša Břetislav-75-9863285
14.Dostoupil JiříPešek Oldřich-69-9-8 1386
15.Šafařík RomanSýkora Marek1088  3096
16.Godany MilanSirbu Jan-78610 31106
17.Dostoupil JiříLukša Břetislav866  30116
18.Jakubčík RomanPešek Oldřich98-78 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Godany Milan22Sýkora Marek22
Dostoupil Jiří22Vaculík František01
Jakubčík Roman40Lukša Břetislav04
Šafařík Roman31Pešek Oldřich31
   Sirbu Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:30693:670TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Pfeffer Milan
 
 
Šalášek Jiří
Hycl David
 
 
71016  3010
2.Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
9-5-99-52311
3.Pfeffer MilanPinkas Václav-5-9-8  0312
4.Sláma MiroslavProkeš Zdeněk-8-56-8 1313
5.Koníček MarekHycl David-8773 3123
6.Polášek ZdenekŠalášek Jiří899  3033
7.Sláma MiroslavPinkas Václav79-3-6-82334
8.Koníček MarekProkeš Zdeněk11-3-511-92335
9.Polášek ZdenekHycl David66-8-853245
10.Pfeffer MilanŠalášek Jiří998  3055
11.Koníček MarekPinkas Václav-810-51173265
12.Polášek ZdenekProkeš Zdeněk687  3075
13.Pfeffer MilanHycl David-989-883285
14.Sláma MiroslavŠalášek Jiří57-9-6-82386
15.Polášek ZdenekPinkas Václav6911  3096
16.Pfeffer MilanProkeš Zdeněk-5-89-3 1397
17.Sláma MiroslavHycl David5-584 31107
18.Koníček MarekŠalášek Jiří6-987 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfeffer Milan22Pinkas Václav22
Sláma Miroslav13Prokeš Zdeněk31
Koníček Marek31Hycl David04
Polášek Zdenek40Šalášek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:16706:542TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jindřich
Hušek Jan
 
 
Valoušek František
Pluháček Radek
 
 
868  3010
2.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Fridrich Bronislav
Vala Vítězslav
 
 
1-713-1073220
3.Kuchař PavelPluháček Radek619  3030
4.Hušek JanValoušek František79-88 3140
5.Blažek JiříVala Vítězslav-117-59-72341
6.Hušek JindřichFridrich Bronislav-7841 3151
7.Hušek JanPluháček Radek7210  3061
8.Blažek JiříValoušek František47-710 3171
9.Hušek JindřichVala Vítězslav1011-137 3181
10.Kuchař PavelFridrich Bronislav9106  3091
11.Blažek JiříPluháček Radek854  30101
12.Hušek JindřichValoušek František596  30111
13.Kuchař PavelVala Vítězslav-7-676832121
14.Hušek JanFridrich Bronislav653  30131
15.Hušek JindřichPluháček Radek5104  30141
16.Kuchař PavelValoušek František6117  30151
17.Hušek JanVala Vítězslav-79-47-523152
18.Blažek JiříFridrich Bronislav510-7-9832162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchař Pavel40Pluháček Radek04
Hušek Jan31Valoušek František04
Blažek Jiří31Vala Vítězslav22
Hušek Jindřich40Fridrich Bronislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:20689:571TJ Sokol Velké Němčice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
Polášek Miroslav
Polášek Michal
 
 
867  3010
2.Sýkora Daniel
Furch František
 
 
Bartošek František
Litavský Pavel
 
 
734  3020
3.Furch FrantišekPolášek Michal-58-78-62321
4.Fiala JiříLitavský Pavel107-98 3131
5.Sýkora DanielPolášek Miroslav1075  3041
6.Citterbard OldřichBartošek František69-78 3151
7.Fiala JiříPolášek Michal6-8-57-92352
8.Sýkora DanielLitavský Pavel7-698 3162
9.Citterbard OldřichPolášek Miroslav896  3072
10.Furch FrantišekBartošek František79-7-10-92373
11.Sýkora DanielPolášek Michal979  3083
12.Citterbard OldřichLitavský Pavel57-64 3193
13.Furch FrantišekPolášek Miroslav6-68-5032103
14.Fiala JiříBartošek František929  30113
15.Citterbard OldřichPolášek Michal7-86-9832123
16.Furch FrantišekLitavský Pavel-129-7-7 13124
17.Fiala JiříPolášek Miroslav979  30134
18.Sýkora DanielBartošek František668  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Furch František13Polášek Michal22
Fiala Jiří31Litavský Pavel13
Sýkora Daniel40Polášek Miroslav04
Citterbard Oldřich40Bartošek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43664:724TJ Sokol Křepice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka Antonín
Hoch Vítek
 
 
Sedláček Aleš
Novotný Pavel
 
 
7-7-47113210
2.Otáhal Jan
Soukal Jiří ml.
 
 
Maška Květoslav
Papež Jan
 
 
12-11-7-5 1311
3.Otáhal JanNovotný Pavel-610-8893221
4.Soukal Jiří ml.Papež Radek-9-49-4 1322
5.Hoch VítekMaška Květoslav-7-97-9 1323
6.Studýnka AntonínSedláček Aleš-11-910-11 1324
7.Soukal Jiří ml.Novotný Pavel86-9-7-42325
8.Hoch VítekPapež Radek-11-8-9  0326
9.Studýnka AntonínMaška Květoslav8-5-7-7 1327
10.Otáhal JanSedláček Aleš-8-9-6  0328
11.Hoch VítekNovotný Pavel12711  3038
12.Studýnka AntonínPapež Radek-8-9-2  0339
13.Otáhal JanMaška Květoslav-10477 3149
14.Soukal Jiří ml.Sedláček Aleš9-1410-9-823410
15.Studýnka AntonínNovotný Pavel96-8-6-823411
16.Otáhal JanPapež Radek838  30511
17.Soukal Jiří ml.Maška Květoslav-5-6-10  03512
18.Hoch VítekSedláček Aleš-8-9671032612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otáhal Jan31Novotný Pavel22
Soukal Jiří ml.04Papež Radek31
Hoch Vítek22Maška Květoslav31
Studýnka Antonín04Sedláček Aleš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy