Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:41650:692TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Michal
Baťka Stanislav
 
 
Dostoupil Jiří
Jakubčík Roman
 
 
-9910-5-72301
2.Pagáč Martin
Lunzar Ladislav
 
 
Šafařík Roman
Godany Milan
 
 
-79-5-10 1302
3.Lunzar LadislavBílek Jan-8-7-7  0303
4.Svoboda MichalJakubčík Roman-68511 3113
5.Pagáč MartinGodany Milan8811  3023
6.Baťka StanislavDostoupil Jiří-7-8-7  0324
7.Svoboda MichalBílek Jan-9-99853234
8.Pagáč MartinJakubčík Roman-899-9-92335
9.Baťka StanislavGodany Milan9-109-793245
10.Lunzar LadislavDostoupil Jiří-8-9-7  0346
11.Pagáč MartinBílek Jan566  3056
12.Baťka StanislavJakubčík Roman-10-6-11  0357
13.Lunzar LadislavŠafařík Roman-97-811-32358
14.Svoboda MichalDostoupil Jiří-4-105323268
15.Baťka StanislavBílek Jan-7-78-8 1369
16.Lunzar LadislavJakubčík Roman-6-5-6  03610
17.Svoboda MichalŠafařík Roman-5-663-623611
18.Pagáč MartinDostoupil Jiří-7999 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lunzar Ladislav04Bílek Jan22
Svoboda Michal31Jakubčík Roman31
Pagáč Martin31Godany Milan02
Baťka Stanislav13Dostoupil Jiří22
   Šafařík Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26667:603TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Pfeffer Milan
 
 
Tetur Stanislav
Hanuš Michal
 
 
-6-7-8  0301
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Zouhar Rudolf
Goliáš Petr
 
 
-4799 3111
3.Pfeffer MilanTetur Stanislav-410-5-9 1312
4.Sláma MiroslavHanuš Michal-5569 3122
5.Koníček MarekZouhar Rudolf11-10-7773232
6.Polášek ZdenekGoliáš Petr557  3042
7.Sláma MiroslavTetur Stanislav-6-711-6 1343
8.Koníček MarekHanuš Michal659  3053
9.Polášek ZdenekZouhar Rudolf7-1010-173263
10.Tomek JanGoliáš Petr-93-2-7 1364
11.Koníček MarekTetur Stanislav37-97 3174
12.Polášek ZdenekHanuš Michal978  3084
13.Tomek JanZouhar Rudolf8-7611 3194
14.Sláma MiroslavGoliáš Petr3-967 31104
15.Polášek ZdenekTetur Stanislav-37-103-923105
16.Tomek JanHanuš Michal886  30115
17.Sláma MiroslavZouhar Rudolf8-978 31125
18.Koníček MarekGoliáš Petr87-67 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfeffer Milan01Tetur Stanislav31
Sláma Miroslav31Hanuš Michal04
Koníček Marek40Zouhar Rudolf04
Polášek Zdenek31Goliáš Petr13
Tomek Jan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14659:523TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Jindřich
Hušek Jan
 
 
Sýkora Marek
Strouhal Jaroslav
 
 
688  3010
2.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
-117611 3120
3.Hušek JindřichSýkora Marek887  3030
4.Hušek JanVaculík František12109  3040
5.Blažek JiříNovosad Jiří664  3050
6.Kuchař PavelPešek Oldřich-9-4127-92351
7.Hušek JanSýkora Marek6812  3061
8.Blažek JiříVaculík František9810  3071
9.Kuchař PavelNovosad Jiří-3533 3181
10.Hušek JindřichPešek Oldřich-4-796-82382
11.Blažek JiříSýkora Marek-81059 3192
12.Kuchař PavelVaculík František1063  30102
13.Hušek JindřichNovosad Jiří689  30112
14.Hušek JanPešek Oldřich-6-7-11  03113
15.Kuchař PavelStrouhal Jaroslav356  30123
16.Hušek JindřichVaculík František8-796 31133
17.Hušek JanNovosad Jiří876  30143
18.Blažek JiříPešek Oldřich127-88 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Jindřich31Sýkora Marek03
Hušek Jan31Vaculík František04
Blažek Jiří40Novosad Jiří04
Kuchař Pavel31Pešek Oldřich31
   Strouhal Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:49612:710TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
-157-10-6 1301
2.Sýkora Daniel
Hruška Jaroslav st.
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
-7-8-9  0302
3.Citterbard OldřichPinkas Václav-7-10-8  0303
4.Hruška Jaroslav st.Prokeš Zdeněk-6-68-8 1304
5.Sýkora DanielStávek Radim-78-6-9 1305
6.Fiala JiříŠalášek Jiří6-78-7-82306
7.Hruška Jaroslav st.Pinkas Václav-3-83-7 1307
8.Sýkora DanielProkeš Zdeněk-1012-9-9 1308
9.Fiala JiříStávek Radim-810-7-8 1309
10.Citterbard OldřichŠalášek Jiří87-7-863219
11.Sýkora DanielPinkas Václav88-77 3129
12.Fiala JiříProkeš Zdeněk-8-79-6 13210
13.Citterbard OldřichStávek Radim-9-5-8  03211
14.Hruška Jaroslav st.Šalášek Jiří-57-1-8 13212
15.Fiala JiříPinkas Václav-6-10-7  03213
16.Citterbard OldřichProkeš Zdeněk6-67-8-923214
17.Hruška Jaroslav st.Stávek Radim-67-6-9 13215
18.Sýkora DanielŠalášek Jiří86-75 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Citterbard Oldřich13Pinkas Václav31
Hruška Jaroslav st.04Prokeš Zdeněk40
Sýkora Daniel22Stávek Radim40
Fiala Jiří04Šalášek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:51649:780TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka Antonín
Dufek Vladimír
 
 
Berka Petr
Valoušek František
 
 
-86-9-6 1301
2.Otáhal Jan
Kubík Josef
 
 
Vala Vítězslav
Suský Stanislav
 
 
-8-810-10 1302
3.Otáhal JanSuský Stanislav-7-913593212
4.Studýnka AntonínBerka Petr-696-7-72313
5.Dufek VladimírValoušek František-8-10-2  0314
6.Kubík JosefVala Vítězslav-6910-343224
7.Studýnka AntonínSuský Stanislav-8-11-14  0325
8.Dufek VladimírBerka Petr-8-4-7  0326
9.Kubík JosefValoušek František12-8-7-7 1327
10.Otáhal JanVala Vítězslav-7-899-92328
11.Soukal Jiří ml.Suský Stanislav108-6-11-82329
12.Kubík JosefBerka Petr-8-88-5 13210
13.Otáhal JanValoušek František-8-9-8  03211
14.Studýnka AntonínVala Vítězslav-8-89-8 13212
15.Kubík JosefSuský Stanislav-109-791232312
16.Otáhal JanBerka Petr16-1010-2-923313
17.Studýnka AntonínValoušek František-103-5-3 13314
18.Soukal Jiří ml.Vala Vítězslav-1-8-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Otáhal Jan13Suský Stanislav22
Studýnka Antonín04Berka Petr40
Dufek Vladimír02Valoušek František40
Kubík Josef22Vala Vítězslav31
Soukal Jiří ml.02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy