Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41616:661Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Miroslav
Polášek Michal
 
 
Baťka Stanislav
 
 
WO    3010
2.Fojtík Jaroslav
Bartošek František
 
 
Svoboda Michal
Pagáč Martin
 
 
-4-3-6  0311
3.Bartošek FrantišekBaťka Stanislav5-211-8-82312
4.Polášek MichalSvoboda Michal12-86-793222
5.Polášek MiroslavPagáč Martin-7-58-8 1323
6.Fojtík JaroslavBobrzyk David-9-4-10  0324
7.Polášek MichalBaťka Stanislav48-86 3134
8.Polášek MiroslavSvoboda Michal-8-10-8  0335
9.Fojtík JaroslavPagáč Martin-8-2-5  0336
10.Bartošek FrantišekBobrzyk David88-9-12103246
11.Polášek MiroslavBaťka Stanislav2186  3056
12.Fojtík JaroslavSvoboda Michal-11-11-8  0357
13.Bartošek FrantišekPagáč Martin-12-6-8  0358
14.Polášek MichalBobrzyk David6-88-793268
15.Fojtík JaroslavBaťka Stanislav-98-5-7 1369
16.Bartošek FrantišekSvoboda Michal-12-9-9  03610
17.Polášek MichalPagáč Martin7-999 31710
18.Polášek MiroslavBobrzyk David-7-89-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bartošek František13Baťka Stanislav22
Polášek Michal40Svoboda Michal31
Polášek Miroslav13Pagáč Martin31
Fojtík Jaroslav04Bobrzyk David22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36658:656TJ Sokol Křepice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berka Petr
Valoušek František
 
 
Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
-10-12-9  0301
2.Fridrich Bronislav
Vala Vítězslav
 
 
Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
5-8-14-13 1302
3.Fridrich BronislavPapež Radek-9-7-8  0303
4.Berka PetrKolář Petr8-7-9-8 1304
5.Valoušek FrantišekMaška Květoslav-87-98-62305
6.Vala VítězslavSedláček Aleš-8-76-4 1306
7.Berka PetrPapež Radek9-899 3116
8.Valoušek FrantišekKolář Petr344  3026
9.Vala VítězslavMaška Květoslav9-9-7393236
10.Fridrich BronislavSedláček Aleš8129  3046
11.Valoušek FrantišekPapež Radek87-108 3156
12.Vala VítězslavKolář Petr1057  3066
13.Fridrich BronislavMaška Květoslav10-2-6-3 1367
14.Berka PetrSedláček Aleš-87-6-11 1368
15.Vala VítězslavPapež Radek66-810 3178
16.Fridrich BronislavKolář Petr78-116 3188
17.Berka PetrMaška Květoslav9-10-14-9 1389
18.Valoušek FrantišekSedláček Aleš-8-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fridrich Bronislav22Papež Radek13
Berka Petr13Kolář Petr13
Valoušek František22Maška Květoslav31
Vala Vítězslav31Sedláček Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:13706:464TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Šalášek Jiří
 
 
Otáhal Jan
Novák Jiří st.
 
 
9-11-12193210
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Oslzlý Michal
Novák Jiří ml.
 
 
379  3020
3.Pinkas VáclavOslzlý Michal6-8-11653230
4.Stávek RadimOtáhal Jan472  3040
5.Šalášek JiříNovák Jiří st.1143  3050
6.Prokeš ZdeněkNovák Jiří ml.343  3060
7.Stávek RadimOslzlý Michal7-1064 3170
8.Šalášek JiříOtáhal Jan-11-884-72371
9.Prokeš ZdeněkNovák Jiří st.6107  3081
10.Pinkas VáclavNovák Jiří ml.253  3091
11.Šalášek JiříOslzlý Michal1011-9-9-92392
12.Prokeš ZdeněkOtáhal Jan12-1176 31102
13.Pinkas VáclavNovák Jiří st.748  30112
14.Stávek RadimNovák Jiří ml.424  30122
15.Prokeš ZdeněkOslzlý Michal94-78 31132
16.Pinkas VáclavOtáhal Jan597  30142
17.Stávek RadimNovák Jiří st.4511  30152
18.Šalášek JiříNovák Jiří ml.365  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav40Oslzlý Michal13
Stávek Radim40Otáhal Jan13
Šalášek Jiří22Novák Jiří st.04
Prokeš Zdeněk40Novák Jiří ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32668:624TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukša Břetislav
Novosad Jiří
 
 
Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
-8-610-10 1301
2.Vaculík František
Pešek Oldřich
 
 
Furch František
Sýkora Daniel
 
 
93-411 3111
3.Sýkora MarekFiala Jiří-5-10-5  0312
4.Vaculík FrantišekFurch František89-5-493222
5.Pešek OldřichCitterbard Oldřich2-8512 3132
6.Lukša BřetislavSýkora Daniel-8-7-8  0333
7.Vaculík FrantišekFiala Jiří4-97-7-72334
8.Pešek OldřichFurch František378  3044
9.Lukša BřetislavCitterbard Oldřich8-746 3154
10.Sýkora MarekSýkora Daniel5-9-7-9 1355
11.Pešek OldřichFiala Jiří1058  3065
12.Lukša BřetislavFurch František-5585 3175
13.Sýkora MarekCitterbard Oldřich1611-70 3185
14.Vaculík FrantišekSýkora Daniel-3-73-8 1386
15.Lukša BřetislavFiala Jiří5-87-5-52387
16.Sýkora MarekFurch František58-109 3197
17.Vaculík FrantišekCitterbard Oldřich-9-3611-82398
18.Pešek OldřichSýkora Daniel683  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Marek22Fiala Jiří31
Vaculík František13Furch František04
Pešek Oldřich40Citterbard Oldřich13
Lukša Břetislav22Sýkora Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38703:706nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
Hušek Jindřich
Hušek Jan
 
 
-89-109123210
2.Tetur Stanislav
Mach Radek
 
 
Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
-64-92-72311
3.Ponížil DavidHušek Jindřich-9-44-6 1312
4.Zouhar RudolfHušek Jan7-4-59113222
5.Mach RadekBlažek Jiří-9-58-8 1323
6.Tetur StanislavKuchař Pavel6-8108 3133
7.Zouhar RudolfHušek Jindřich385  3043
8.Mach RadekHušek Jan8-4-6883253
9.Tetur StanislavBlažek Jiří-8-9-10  0354
10.Ponížil DavidKuchař Pavel-812-56-72355
11.Mach RadekHušek Jindřich8-89-4-112356
12.Tetur StanislavHušek Jan469  3066
13.Hanuš MichalBlažek Jiří8-8-128-62367
14.Zouhar RudolfKuchař Pavel-8-9-8  0368
15.Tetur StanislavHušek Jindřich1966  3078
16.Hanuš MichalHušek Jan-9-4-6  0379
17.Zouhar RudolfBlažek Jiří-447-10103289
18.Mach RadekKuchař Pavel8-125-233299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ponížil David02Hušek Jindřich22
Zouhar Rudolf31Hušek Jan13
Mach Radek22Blažek Jiří31
Tetur Stanislav31Kuchař Pavel22
Hanuš Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43556:660TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Godany Milan
Bílek Jan
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
-7-8-6  0301
2.Šafařík Roman
Jakubčík Roman
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
-8-6810-132302
3.Godany MilanSláma Miroslav-6-8-6  0303
4.Šafařík RomanKoníček Marek5-5107 3113
5.Jakubčík RomanTomek Jan878  3023
6.Bílek JanPolášek Zdenek-6-7-9  0324
7.Šafařík RomanSláma Miroslav-78-5463234
8.Jakubčík RomanKoníček Marek78-7-673244
9.Bílek JanTomek Jan-6-7-9  0345
10.Godany MilanPolášek Zdenek79-5-6-62346
11.Jakubčík RomanSláma Miroslav876  3056
12.Bílek JanKoníček Marek-76-9-8 1357
13.Godany MilanTomek Jan6-89-663267
14.Šafařík RomanPolášek Zdenek-0-0-0  0368
15.Bílek JanSláma Miroslav-86-8-6 1369
16.Godany MilanKoníček Marek-7-5-5  03610
17.Charoušek RichardTomek Jan-6-5-8  03611
18.Jakubčík RomanPolášek Zdenek-7-68-11 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Godany Milan13Sláma Miroslav22
Šafařík Roman21Koníček Marek22
Jakubčík Roman31Tomek Jan22
Bílek Jan04Polášek Zdenek40
Charoušek Richard01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy