Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43656:720TJ Sokol Lanžhot C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
-1112-85123210
2.Lunzar Ladislav
Baťka Stanislav
 
 
Koníček Marek
Sláma Miroslav
 
 
-4-9109-62311
3.Lunzar LadislavTomek Jan-9-7-3  0312
4.Baťka StanislavKoníček Marek38-9-6-72313
5.Pagáč MartinSláma Miroslav-51069 3123
6.Svoboda MichalPolášek Zdenek4-510-9-82324
7.Baťka StanislavTomek Jan9-68-9133234
8.Pagáč MartinKoníček Marek-6936 3144
9.Svoboda MichalSláma Miroslav-12-9-11  0345
10.Lunzar LadislavPolášek Zdenek-98-7-3 1346
11.Pagáč MartinTomek Jan8510  3056
12.Svoboda MichalKoníček Marek-87-9-10 1357
13.Lunzar LadislavSláma Miroslav8-7-8-7 1358
14.Baťka StanislavPolášek Zdenek-2-55-7 1359
15.Svoboda MichalPfeffer Milan63-615 3169
16.Lunzar LadislavKoníček Marek-78-910-823610
17.Baťka StanislavSláma Miroslav-5-4-3  03611
18.Pagáč MartinPolášek Zdenek-7-8-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lunzar Ladislav04Tomek Jan12
Baťka Stanislav13Koníček Marek31
Pagáč Martin31Sláma Miroslav31
Svoboda Michal13Polášek Zdenek40
   Pfeffer Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Šafaříkova 22, HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10672:515TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Ondřej
Hušek Jan
 
 
Dostoupil Jiří
Jakubčík Roman
 
 
896  3010
2.Blažek Jiří
Kuchař Pavel
 
 
Godany Milan
Bílek Jan
 
 
-9388 3120
3.Horák OndřejBílek Jan897  3030
4.Hušek JanDostoupil Jiří762  3040
5.Blažek JiříJakubčík Roman8-49-5-02341
6.Kuchař PavelGodany Milan344  3051
7.Hušek JanBílek Jan594  3061
8.Blažek JiříDostoupil Jiří897  3071
9.Kuchař PavelJakubčík Roman9-12-8893281
10.Horák OndřejGodany Milan989  3091
11.Blažek JiříBílek Jan-89-78832101
12.Kuchař PavelDostoupil Jiří8215  30111
13.Horák OndřejJakubčík Roman9108  30121
14.Hušek JanGodany Milan7119  30131
15.Kuchař PavelBílek Jan-13988 31141
16.Horák OndřejDostoupil Jiří499  30151
17.Hušek JanJakubčík Roman2107  30161
18.Blažek JiříGodany Milan8-1367 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Ondřej40Bílek Jan04
Hušek Jan40Dostoupil Jiří04
Blažek Jiří31Jakubčík Roman13
Kuchař Pavel40Godany Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Velké Němčice, Městečko 85Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43602:674TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
-6-8-6  0301
2.Sýkora Daniel
Furch František
 
 
Tetur Stanislav
Mach Radek
 
 
-109-96-42302
3.Fiala JiříZouhar Rudolf-78-6-7 1303
4.Citterbard OldřichMach Radek-7-8-10  0304
5.Furch FrantišekPonížil David8-7-7973214
6.Sýkora DanielTetur Stanislav87-611 3124
7.Citterbard OldřichZouhar Rudolf-7-8-9  0325
8.Furch FrantišekMach Radek-8-7-8  0326
9.Sýkora DanielPonížil David879  3036
10.Fiala JiříTetur Stanislav3-9-84-62337
11.Furch FrantišekZouhar Rudolf-5-0-7  0338
12.Sýkora DanielMach Radek7-89-7113248
13.Fiala JiříPonížil David-8-8-9  0349
14.Citterbard OldřichTetur Stanislav-98-86-923410
15.Sýkora DanielZouhar Rudolf7-69-7832510
16.Fiala JiříMach Radek688  30610
17.Citterbard OldřichPonížil David-6-9-8  03611
18.Furch FrantišekTetur Stanislav-7-58-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Jiří13Zouhar Rudolf31
Citterbard Oldřich04Mach Radek22
Furch František13Ponížil David22
Sýkora Daniel40Tetur Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ KobylíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2013 17:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38628:664TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Jiří ml.
Kubík Josef
 
 
Sirbu Jan
Lukša Břetislav
 
 
997  3010
2.Otáhal Jan
Studýnka Antonín
 
 
Pešek Oldřich
Novosad Jiří
 
 
7-810-8-92311
3.Otáhal JanSýkora Marek-51-9-9 1312
4.Studýnka AntonínLukša Břetislav9-1065 3122
5.Kubík JosefSirbu Jan-1289-1083232
6.Soukal Jiří ml.Pešek Oldřich-7-6-8  0333
7.Studýnka AntonínSýkora Marek-6-3-9  0334
8.Kubík JosefLukša Břetislav-107910 3144
9.Soukal Jiří ml.Sirbu Jan2106  3054
10.Otáhal JanPešek Oldřich8-13-98-42355
11.Kubík JosefSýkora Marek-2-9-6  0356
12.Soukal Jiří ml.Lukša Břetislav-79-76-62357
13.Otáhal JanSirbu Jan109-78 3167
14.Studýnka AntonínPešek Oldřich-98-10-9 1368
15.Soukal Jiří ml.Sýkora Marek-10-88-3 1369
16.Otáhal JanLukša Břetislav738  3079
17.Studýnka AntonínSirbu Jan-68-11-6 13710
18.Kubík JosefPešek Oldřich-3-4-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otáhal Jan22Sýkora Marek40
Studýnka Antonín13Lukša Břetislav13
Kubík Josef22Sirbu Jan13
Soukal Jiří ml.13Pešek Oldřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům, Křepice 25Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:47481:651TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Aleš
Papež Radek
 
 
Stávek Radim
Stávek Jaroslav
 
 
8-7-7933210
2.Kolář Petr
Zach Tomáš
 
 
Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
-3-3-5  0311
3.Sedláček AlešPinkas Václav-74-7-8 1312
4.Papež RadekStávek Jaroslav-8-5-6  0313
5.Kolář PetrProkeš Zdeněk-7-7-3  0314
6.Zach TomášStávek Radim-5-6-6  0315
7.Papež RadekPinkas Václav988  3025
8.Kolář PetrStávek Jaroslav-6-7-11  0326
9.Zach TomášProkeš Zdeněk-5-3-5  0327
10.Sedláček AlešStávek Radim99-97 3137
11.Kolář PetrPinkas Václav-7-8-5  0338
12.Zach TomášStávek Jaroslav-5-6-3  0339
13.Sedláček AlešProkeš Zdeněk78-2-4-923310
14.Papež RadekStávek Radim-710-12-12 13311
15.Zach TomášPinkas Václav-4-6-5  03312
16.Sedláček AlešStávek Jaroslav-9-7-7  03313
17.Papež RadekProkeš Zdeněk-9-9-7  03314
18.Kolář PetrStávek Radim-899-7932414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Aleš13Pinkas Václav31
Papež Radek13Stávek Jaroslav40
Kolář Petr13Prokeš Zdeněk40
Zach Tomáš04Stávek Radim22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44602:667TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtík Jaroslav
Bartošek František
 
 
Suský Stanislav
Valoušek František
 
 
-7-8-7  0301
2.Polášek Miroslav
Litavský Pavel
 
 
Vala Vítězslav
Fridrich Bronislav
 
 
-258-643211
3.Bartošek FrantišekFridrich Bronislav-8-9-13  0312
4.Polášek MiroslavVala Vítězslav-67-10-8 1313
5.Litavský PavelValoušek František-7-6-9  0314
6.Fojtík JaroslavSuský Stanislav-9-97-8 1315
7.Polášek MiroslavFridrich Bronislav468  3025
8.Litavský PavelVala Vítězslav99-66 3135
9.Fojtík JaroslavValoušek František96-11-6-62336
10.Bartošek FrantišekSuský Stanislav-10-8-7  0337
11.Litavský PavelFridrich Bronislav73-6-7103247
12.Fojtík JaroslavVala Vítězslav5-679 3157
13.Bartošek FrantišekValoušek František8-11-7-6 1358
14.Polášek MiroslavSuský Stanislav6-9-3-7 1359
15.Fojtík JaroslavFridrich Bronislav-6-8-8  03510
16.Bartošek FrantišekVala Vítězslav-7-9-3  03511
17.Polášek MiroslavValoušek František-78-78732611
18.Litavský PavelSuský Stanislav-14-11-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartošek František04Fridrich Bronislav22
Polášek Miroslav22Vala Vítězslav22
Litavský Pavel22Valoušek František31
Fojtík Jaroslav13Suský Stanislav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy