Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ Rakvice, Horní 566Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38655:655Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berka Petr
Valoušek František
 
 
Lunzar Ladislav
Baťka Stanislav
 
 
-7-88-0 1301
2.Suský Stanislav
Vala Vítězslav
 
 
Pagáč Martin
Svoboda Michal
 
 
-7-6-9  0302
3.Berka PetrLunzar Ladislav-85108 3112
4.Suský StanislavBaťka Stanislav8-1299 3122
5.Vala VítězslavSvoboda Michal-7874 3132
6.Fridrich BronislavPagáč Martin7-9-8-5 1333
7.Suský StanislavLunzar Ladislav379  3043
8.Vala VítězslavBaťka Stanislav99-6-7-72344
9.Fridrich BronislavSvoboda Michal3-6-8-5 1345
10.Berka PetrPagáč Martin-7-7-8  0346
11.Vala VítězslavLunzar Ladislav65-8-6-42347
12.Valoušek FrantišekBaťka Stanislav-10844 3157
13.Berka PetrSvoboda Michal-108-7-9 1358
14.Suský StanislavPagáč Martin-7-983-62359
15.Valoušek FrantišekLunzar Ladislav2-7-14293269
16.Berka PetrBaťka Stanislav310-66 3179
17.Suský StanislavSvoboda Michal-11798 3189
18.Vala VítězslavPagáč Martin-5-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berka Petr22Lunzar Ladislav13
Suský Stanislav31Baťka Stanislav13
Vala Vítězslav13Svoboda Michal22
Fridrich Bronislav02Pagáč Martin40
Valoušek František20   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Němčičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům NěmčičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18669:529TJ Sokol Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stávek Radim
Stávek Jaroslav
 
 
Polášek Miroslav
Polášek Michal
 
 
7-738 3110
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Bartošek František
Litavský Pavel
 
 
585  3020
3.Pinkas VáclavPolášek Michal8-977 3130
4.Stávek JaroslavLitavský Pavel7-788 3140
5.Stávek RadimPolášek Miroslav6108  3050
6.Prokeš ZdeněkBartošek František-10375 3160
7.Stávek JaroslavPolášek Michal-881111 3170
8.Stávek RadimLitavský Pavel496  3080
9.Prokeš ZdeněkPolášek Miroslav393  3090
10.Pinkas VáclavBartošek František7-8106 31100
11.Stávek RadimPolášek Michal-8-107-9 13101
12.Prokeš ZdeněkLitavský Pavel187  30111
13.Pinkas VáclavPolášek Miroslav897  30121
14.Stávek JaroslavBartošek František-85-82832131
15.Prokeš ZdeněkPolášek Michal94-119 31141
16.Pinkas VáclavLitavský Pavel876  30151
17.Stávek JaroslavPolášek Miroslav-78-87-523152
18.Stávek RadimBartošek František-3-4-5  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pinkas Václav40Polášek Michal13
Stávek Jaroslav31Litavský Pavel04
Stávek Radim22Polášek Miroslav13
Prokeš Zdeněk40Bartošek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům TroskotoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:29677:629TJ Sokol Troskotovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
Maška Květoslav
Kolář Petr
 
 
797  3010
2.Pešek Oldřich
Vaculík František
 
 
Papež Radek
Sedláček Aleš
 
 
6-9-7-9 1311
3.Sýkora MarekMaška Květoslav12-99-723221
4.Sirbu JanKolář Petr7-3-11-6 1322
5.Pešek OldřichPapež Radek-32-8673232
6.Lukša BřetislavSedláček Aleš5-4-10-7 1333
7.Sirbu JanMaška Květoslav-9996 3143
8.Pešek OldřichKolář Petr1087  3053
9.Lukša BřetislavPapež Radek-5-479-42354
10.Sýkora MarekSedláček Aleš59-9-8-62355
11.Pešek OldřichNovotný Pavel1288  3065
12.Vaculík FrantišekKolář Petr94-67 3175
13.Sýkora MarekPapež Radek6102  3085
14.Sirbu JanSedláček Aleš-9-4-2  0386
15.Vaculík FrantišekNovotný Pavel4-128-773296
16.Sýkora MarekKolář Petr7159  30106
17.Sirbu JanPapež Radek59-9-7-723107
18.Pešek OldřichSedláček Aleš475  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sýkora Marek31Maška Květoslav02
Sirbu Jan13Kolář Petr13
Pešek Oldřich40Papež Radek22
Lukša Břetislav02Sedláček Aleš31
Vaculík František20Novotný Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vranovice, Lipová573Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 10:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:20628:534TJ Sokol Vranovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Rudolf
Ponížil David
 
 
Oslzlý Michal
Studýnka Antonín
 
 
7-776 3110
2.Tetur Stanislav
Hanuš Michal
 
 
Otáhal Jan
Novák Jiří st.
 
 
-10587 3120
3.Hanuš MichalOslzlý Michal596  3030
4.Zouhar RudolfOtáhal Jan6102  3040
5.Ponížil DavidStudýnka Antonín7-647 3150
6.Tetur StanislavNovák Jiří st.175  3060
7.Zouhar RudolfOslzlý Michal-6-7-4  0361
8.Ponížil DavidOtáhal Jan8-799 3171
9.Tetur StanislavStudýnka Antonín738  3081
10.Hanuš MichalNovák Jiří st.785  3091
11.Ponížil DavidOslzlý Michal-8-29-6 1392
12.Tetur StanislavOtáhal Jan8-964 31102
13.Hanuš MichalStudýnka Antonín-5897 31112
14.Zouhar RudolfNovák Jiří st.-89-99632122
15.Tetur StanislavOslzlý Michal1079  30132
16.Hanuš MichalOtáhal Jan8-978 31142
17.Zouhar RudolfStudýnka Antonín-82-98632152
18.Ponížil DavidNovák Jiří st.-0-0-0  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanuš Michal40Oslzlý Michal22
Zouhar Rudolf31Otáhal Jan04
Ponížil David22Studýnka Antonín04
Tetur Stanislav40Novák Jiří st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šakvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Šakvice, Hlavní 53Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:32665:662TJ Sokol Šakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Godany Milan
Bílek Jan
 
 
Fiala Jiří
Citterbard Oldřich
 
 
-798-973210
2.Dostoupil Jiří
Jakubčík Roman
 
 
Sýkora Daniel
Furch František
 
 
89-9-743220
3.Godany MilanFiala Jiří8-97-693230
4.Jakubčík RomanFurch František976  3040
5.Dostoupil JiříCitterbard Oldřich957  3050
6.Bílek JanSýkora Daniel-78-99-92351
7.Jakubčík RomanFiala Jiří7-698 3161
8.Dostoupil JiříFurch František-7989 3171
9.Bílek JanCitterbard Oldřich7-8-9973281
10.Godany MilanSýkora Daniel-8-7-6  0382
11.Dostoupil JiříFiala Jiří-9-82-5 1383
12.Bílek JanFurch František7-897 3193
13.Godany MilanCitterbard Oldřich-7-9-8  0394
14.Jakubčík RomanSýkora Daniel799  30104
15.Bílek JanFiala Jiří-78-9-7 13105
16.Godany MilanFurch FrantišekWO    03106
17.Jakubčík RomanCitterbard Oldřich8-9-78932116
18.Dostoupil JiříSýkora Daniel8-998 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Godany Milan12Fiala Jiří22
Jakubčík Roman40Furch František03
Dostoupil Jiří31Citterbard Oldřich13
Bílek Jan22Sýkora Daniel22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lanžhot, Masarykova 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2013 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45626:733TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
Horák Ondřej
Kuchař Pavel
 
 
-3-5-4  0301
2.Sláma Miroslav
Koníček Marek
 
 
Šlancar Jiří
Hušek Jindřich
 
 
-245-663211
3.Tomek JanHorák Ondřej9-108-9-72312
4.Polášek ZdenekHušek Jindřich-89129 3122
5.Sláma MiroslavKuchař Pavel-7-1010-9 1323
6.Koníček MarekŠlancar Jiří12-5-6-3 1324
7.Polášek ZdenekHorák Ondřej-68-9-9 1325
8.Sláma MiroslavHušek Jindřich-9-899-82326
9.Koníček MarekKuchař Pavel69-97 3136
10.Tomek JanŠlancar Jiří-4-8-9  0337
11.Sláma MiroslavHorák Ondřej-9-5-4  0338
12.Koníček MarekHušek Jindřich6129  3048
13.Tomek JanKuchař Pavel-1159-9-62349
14.Polášek ZdenekŠlancar Jiří-6-99-10 13410
15.Koníček MarekHorák Ondřej-78-910732510
16.Tomek JanHušek Jindřich-7-8-6  03511
17.Polášek ZdenekKuchař Pavel-116-168-1223512
18.Sláma MiroslavŠlancar JiříWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomek Jan04Horák Ondřej31
Polášek Zdenek13Hušek Jindřich22
Sláma Miroslav03Kuchař Pavel31
Koníček Marek31Šlancar Jiří30
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy